Znajdź informacje

Budownictwo


2019-08-11, 19:24
flypr
Silikon szklarski marki Den Braven – niezastąpiona pomoc przy renowacji przeszkleń
Punkty styku szkła i innych materiałów budowalnych to miejsca, które bardzo trudno utrzymać w nienagannym stanie. Z pewnością każdy choć raz miał do czynienia z wykruszoną fugą wokół szyby okiennej, zniszczonymi i odbarwionymi łączeniami ścianek akwarium lub nieszczelnym po-łączeniem szkła z glazurą czy ceramiką, na przykład w kabinie prysznicowej. Sposobem na uniknię-cie podobnych problemów jest zastosowanie Silikonu szklarskiego marki Den Braven, który trwale i skutecznie scala szkło z drewnem, gresem, stalą emaliowaną i innymi popularnymi surowcami.
czytaj więcej
2019-08-06, 13:27
flypr
Skuteczna izolacja pod deski tarasowe z Aqua Blocker Liquid
Letni wypoczynek na pięknie zaaranżowanym drewnianym tarasie to prawdziwa przyjemność. Aby taras wykończony drewnem służył nam przez wiele lat i niezmiennie cieszył swoją urodą, należy nie tylko wybrać odpowiednie deski i właściwie je zabezpieczyć, ale też zadbać o to, co dzieje się pod nimi. Doskonałym rozwiązaniem do zaizolowania płyty betonowej, na której zamocowane zostaną legary, jest Aqua Blocker Liquid marki Bostik.
czytaj więcej
2019-08-06, 13:13
flypr
Ciche i wytrzymałe ściany działowe z silikatów
Pożądane właściwości ścian działowych to przede wszystkim wysoka izolacyjność akustyczna, duża wytrzymałość i gładka, łatwa do wykończenia powierzchnia. Wszystkie te wymagania (i to przy niewielkiej grubości elementów) doskonale spełniają bloczki silikatowe wchodzące w skład Systemu Budowy H+H.
czytaj więcej
2019-08-06, 12:40
flypr
Produkty Armacell sposobem na spełnienie wymagań technicznych stawianych instalacjom grzewczym i ziębniczym
Jednym z kluczowych parametrów, jaki bierze się obecnie pod uwagę podczas projektowania, remontu i utrzymania budynków jest efektywność energetyczna. Izolacja rur w systemach grzewczych czy ziębniczych jest jednym z najłatwiejszych i wyjątkowo efektywnych sposobów oszczędzania energii. Ważne jednak, by zastosowane rozwiązania spełniały wymogi określone w obowiązujących normach oraz przepisach prawnych. W spełnieniu wymagań technicznych stawianych izolacjom pomoc mogą specjalistyczne produkty z oferty firmy Armacell.
czytaj więcej
Oszczędź 20% kosztów ogrzewania dzięki systemowi SINUM lub zyskaj zwrot pieniędzy
System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINUM to nowe rozwiązanie dedykowane dla szkół, pensjonatów, hoteli i urzędów. Do 31 sierpnia na zakup systemu obowiązuje promocja, w ramach której możesz zyskać gwarantowane minimum 20% oszczędności na kosztach ogrzewania albo zwrot pieniędzy.
czytaj więcej
2019-07-30, 08:48
AKB-Poland
Wzmacniacze sygnału led 72w w sklepie AKB-POLAND
Jak działają wzmacniacze sygnału led 72w oraz dlaczego warto kupić je w sklepie internetowym AKB-POLAND? Sprawdź w naszym artykule.
czytaj więcej
Zalety i wady domów parterowych według Tadeks
Jakie są zalety i wady domów parterowych, najpopularniejszych budowli mieszkalnych w 2019 roku? Sprawdź w naszym artykule kilka z nich!
czytaj więcej
2019-07-18, 10:51
El Sklep
Gniazdka elektryczne gira w Elsklepie
Jeden z produktów dostępnych w katalogu online Elsklepu to gniazdka elektryczne Gira. Przeczytaj o nich więcej w naszym artykule.
czytaj więcej
2019-07-17, 17:25
flypr
Ciepły dom z betonu komórkowego
Choć do zimy jeszcze daleko, o termoizolacyjności domu watro myśleć od samego początku jego budowy. Będzie to miało decydujący wpływ na koszt eksploatacji przez wszystkie kolejne lata użytkowania budynku. Jedną z najważniejszych kwestii w tym względzie jest wybór materiału do wznoszenia ścian zewnętrznych, a wśród murowych elementów konstrukcyjnych nie ma „cieplejszych” niż te z betonu komórkowego – wyjaśnia Robert Janiak Product Manager firmy H+H Polska.
czytaj więcej
2019-07-17, 17:18
flypr
Wnętrzarskie inspiracje z Pakietem H+H easy
Niskie ścianki działowe, przepierzenia, zabudowa wanny czy brodzika, szafa wnękowa, regał na książki, wyspa kuchenna, a nawet grill ogrodowy to tylko niektóre z pomysłów, które można zrealizować przy użyciu płytek z betonu komórkowego Pakietu H+H easy wchodzącego w skład kompleksowego Systemu Budowy H+H. Dzięki nim możemy w szybki i prosty sposób przeprowadzić różnorodne drobne prace murarskie na etapie wykańczania domu czy remontu mieszkania.
czytaj więcej
123456789...757677

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top