Znajdź informacje

Budownictwo


Na co zwrócić uwagę wybierając kostkę brukową?
Kostka brukowa od kilku lat stanowi nieodłączny element naszego otoczenia. Znaleźć ją można zarówno na przydomowych podwórkach, jak i na tarasach, miejskich placach, ścieżkach rowerowych czy parkingach. Z uwagi na tak szeroki wachlarz zastosowań, jej poszczególne typy różnią się między sobą nie tylko wyglądem, ale i sposobem wykonania czy przeznaczeniem. Jak zatem dokonać właściwego wyboru?
czytaj więcej
Promostal ma kontrakt na konstrukcję stalową białostockiej spalarni
Promostal z Czarnej Białostockiej wykona i zmontuje stalową konstrukcję wsporczą urządzeń technologicznych Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku. Waga konstrukcji to blisko 600 ton.
czytaj więcej
Bliskie naturze. Kolejne baseny wykonane w technologii BioDesigne Pools oddane do użytku
Basen z prawdziwą linią brzegową, dostosowany do otaczającego go krajobrazu, wymodelowany zgodnie z wyobrażeniem inwestora, imitujący alpejskie jeziora czy nawet egzotyczne plaże, a przy tym bezpieczny, ekologiczny i trwały, choć pozbawiony zbrojenia i betonu. Mowa o włoskich basenach BioDesigne Pools różniących się zasadniczo od tradycyjnych „pudełkowych” inwestycji tego typu.
czytaj więcej
Karta rabatowa w ofercie Inpro
Od 12 maja do 30 czerwca br. przy zakupie nieruchomości w ramach inwestycji Spółki Inpro, każdy z klientów otrzyma bonus w postaci karty rabatowej umożliwiającej stałe zniżki nawet do 50% w ponad 700 sklepach.
czytaj więcej
Deutsche Bahn AG potwierdza jakość podkładów Track Tec.
Deutsche Bahn AG przyznała certyfikat Q1 Zakładowi Produkcyjnemu w Goczałkowie, należącemu do Grupy Track Tec, jako jedynemu dotychczas w Polsce producentowi podkładów strunobetonowych.
czytaj więcej
Grupa Inpro podsumowała wyniki na koniec kwietnia 2014 roku
Grupa Kapitałowa Inpro od stycznia do kwietnia br. zrealizowała przedsprzedaż (rozumianą jako ilość podpisanych umów przedwstępnych netto) na poziomie 129 umów. Jest to o 33% więcej niż w analogicznym okresie 2013 roku. Narastająco po czterech miesiącach 2014 r. Grupa Inpro wydała 127 mieszkań.
czytaj więcej
Ponad 80% sprzedanych mieszkań na osiedlu City Park
Trójmiejski deweloper Inpro znalazł nabywców na ponad 80% mieszkań w ramach inwestycji City Park w Gdańsku. Całość osiedla obejmie sześć budynków z 516 mieszkaniami, a PUM wyniesie 27.564 mkw. W aktualnej ofercie pozostało już tylko 93 lokale o powierzchniach od 33,6 mkw. do 112,4 mkw. Ich cena rozpoczyna się od 5.550 zł netto za mkw.
czytaj więcej
Roszady na stadionie miejskim. Herkules ominął żurawia
Wczoraj na placu budowy stadionu miejskiego Promostal przeprowadził operację przestawienia ogromnego dźwigu Herkules na drugą stronę stacjonarnego dźwigu wieżowego. To kolejny etap prac konstrukcyjnych.
czytaj więcej
Uwaga na szyby z większą refleksyjnością
Przeciwsłoneczne szkło o niskiej refleksyjności, idealnej przejrzystości i wysokiej izolacyjności termicznej to przyszłość branży szklarskiej. Zapewnia ono bowiem doskonały dostęp do światła naturalnego, przy jednoczesnej ochronie przed przegrzewaniem się pomieszczeń, zmniejsza ryzyko uderzenia w okno przez przelatujące ptaki, a także jest zgodne z najnowszymi przepisami technicznymi. Doskonałym tego przykładem jest linia produktów SunGuard SuperNeutral firmy Guardian.
czytaj więcej
Farby elewacyjne – jak wybrać odpowiedni produkt?
Wygląd naszego domu bez wątpienia wpływa na to, jak postrzega nas otoczenie. Wynika to z faktu, że jesteśmy wzrokowcami i oceniamy innych na podstawie tego, co widzimy „na pierwszy rzut oka”. Nic więc dziwnego, ze szczególnie cenione przez nas są zadbane i przyjazne dla oka ściany zewnętrzne. Warto o nie zadbać wybierając odpowiednią, dopasowaną do naszych potrzeb farbę elewacyjną.
czytaj więcej
1...66676869707172...80

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top