Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Akademia Rekomendacji Grzegorza Turniaka - Pierwsze spotkanie
Jak sprawić aby członkowie organizacji angażowali się, wychodzili poza zakres własnych ustalonych obowiązków i brali pełną odpowiedzialność za jej rozwój od A do Z? Struktura organizacji, która zakłada brak hierarchii wewnętrznej i systemu motywacyjnego cieszy się coraz większym uznaniem.
czytaj więcej
Vienna House wprowadza na rynek nową linię hoteli „Vienna House R.evo”
Przyjaźnie jak w domu. Ekscytująco jak w hotelu. Niezobowiązująco jak w pensjonacie. Na luzie jak w kwaterze na mieście. „Vienna House R.evo” łączy pokoje, apartamenty i pokoje rodzinne z nowoczesnym designem, luźną atmosferą pomieszczeń ogólnodostępnych oraz wyposażeniem cyfrowym i analogowym. Ta „trybrydowa” koncepcja oferuje nowoczesną infrastrukturę techniczną i miejski styl życia w samym centrum – zakwaterowanie wpisujące się w wymagania nowoczesnego społeczeństwa. Jeden z pierwszych projektów powstaje w Monachium, a niedługo kolejne pojawią się w innych dużych miastach na świecie.
czytaj więcej
Henryk Kania wśród najcenniejszych marek. ZM Kania jednym z liderów rynku
ZM Henryk Kania S.A. umacniają swoją pozycję rynkową i dynamicznie zwiększają sprzedaż. A marka Henryk Kania właśnie znalazła się wśród najcenniejszych polskich brandów. – To będzie ważny i wielu aspektach przełomowy rok dla naszej firmy – mówi Henryk Kania, Przewodniczący Rady Nadzorczej i zapowiada duże inwestycje w rozwój marki i wsparcie sprzedaży.
czytaj więcej
Jak niskim kosztem zwiększyć zasięg na Facebooku?
To, że Facebook znacznie "tnie zasięgi" wiadomo jest już od początku tego roku.
czytaj więcej
2018-03-01, 10:30
BPI Polska
Wola Libre na finiszu: na horyzoncie widać już nie tylko Centrum Warszawy, ale i zakończenie budowy!
Wola Libre, inwestycja BPI Real Estate Poland powstająca na warszawskiej Woli, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Ukończono już oryginalną schodkową fasadę nowoczesnego budynku, w którym od czasu transparentnie przeprowadzonego procesu remediacji, sprzedano łącznie 80% mieszkań. Sukces belgijskiego dewelopera, to efekt wielu czynników, w tym doskonałej lokalizacji oraz różnorodnej oferty lokali - w tym softloftów, mieszkań i apartamentów budowanych pod konkretne potrzeby klientów. Budowa Wola Libre zakończy się jeszcze w II kwartale br.
czytaj więcej
Młodzi kreatywni z Wrocławia na spotkaniu z Michałem Koziołkiem
Na co dzień w liceach i technikach uczą się teorii pracy projektanta grafiki. Teraz spotykają się ze znanym na całym świecie wrocławskim designerem by zaczerpnąć wiedzę i inspirację.
czytaj więcej
2018-02-28, 23:12
Szałowe Ceny
Promocje klosze i abażury
Promocje na klosze i abażury! Tylko teraz wyjątkowy klimat każdego pomieszczenia na wyciągnięcie ręki.
czytaj więcej
2018-02-28, 22:50
Szałowe Ceny
Promocje Pad Xbox 360
Popularny model pada - 360, teraz w promocyjnej cenie!
czytaj więcej
2018-02-28, 22:32
Szałowe Ceny
Promocje pad xbox one
Chcesz przenieść się do nowych światów? Zostać mistrzem piłki nożnej lub kierowcom rajdowym? Z Padem Xbox One to możliwe!
czytaj więcej
Trenujemy i pomagamy
Białostocki klub Mrs. Sporty, cyklicznie organizujący tematyczne wieczorki dla kobiet poświęcone zdrowiu i urodzie, od teraz pomaga podwójnie. Po pierwsze: paniom, które chcą poprawić swoją formę i chcą o siebie zadbać, a po drugie: małym podopiecznym Domowego Hospicjum dla Dzieci Fundacji „Pomóż Im”. Pierwszy taki charytatywny wieczorek już 2 marca.
czytaj więcej
1...891011121314...626

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top