Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Credit Agricole opublikował raport odpowiedzialnego biznesu za 2018 rok
Bank Credit Agricole właśnie opublikował raport odpowiedzialnego biznesu, w którym podsumowuje 2018 rok. Opisuje w nim swój wpływ na otoczenie, pokazując, że działalność biznesową można świadomie prowadzić w sposób zrównoważony i odpowiedzialny.
czytaj więcej
Współczesnych emerytów nie stać na leki! Pomyśl o swojej przyszłości!
1030 złotych brutto – to najniższa polska emerytura. Według GUS-u minimum egzystencjalne w Polsce wynosi 554 zł. Nikogo nie trzeba przekonywać, że ta kwota nie starczy na czynsz, leki, codzienne wydatki, a o drobnych przyjemnościach emeryci mogą zapomnieć. Odkładane latami składki mają w teorii zagwarantować nam emeryturę na dobrym poziomie... Nie trzeba być jednak ekonomistą, aby wiedzieć, że w większości wypadków może być zgoła inaczej.
czytaj więcej
Radiowizjografia stomatologiczna - podpowiadamy kiedy warto wykonać badanie
W naszym artykule odpisujemy czym jest radiowizjografia stomatologiczna oraz podpowiadamy kiedy wykonac owe badanie. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami?
Zastanawiasz się jak usunąć profil firmy z serwisu z opiniami? Czy w ogóle jest możliwe usunięcie całego profilu oraz wizytówki firmy z sieci? Odpowiadamy w artykule.
czytaj więcej
Kuba Winkowski nowym jurorem „Kuchnia Polska wczoraj i dziś”!
National Chef of the Year 2019 Kuba Winkowski zasiądzie w jury tegorocznej edycji konkursu. Kuba Winkowski jest miłośnikiem polskiej kuchni, którą jako szef kuchni w Wielkiej Brytanii na co dzień ze smakiem kultywuje. Jego pasją jest przygotowywanie tradycyjnych dań z rodzimych stron w nowoczesnej i oryginalnej aranżacji.
czytaj więcej
2019-06-24, 11:25
Cantaramusic.pl
Zobacz występ ZAGI z Pawłem Domagałą
Paweł Domagała wystąpił gościnnie w utworze Zagi - "Korzeniami". Zobacz występ nagrany w hotelowym pokoju w Sopocie.
czytaj więcej
Sezon turystyczny przed nami. Jaką wartość powinno mieć ubezpieczenie, aby chroniło?
Lekarze, pielęgniarki czy fizjoterapeuci, podobnie jak wszystkie osoby aktywne zawodowo, potrzebują urlopu. Z definicji jest to czas wypoczynku, wolny od stresów czy chorób. Wiadomo jednak, że nie zawsze tak jest. Pracownicy służby zdrowia, z racji wykonywanego zawodu wiedzą bardzo dobrze, że podczas wyjazdów wakacyjnych, zwłaszcza tych zagranicznych, można trafić do lekarza lub do szpitala. Wtedy niezbędne okazuje się ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia ciała czy choroby. Dobrze dobrana polisa pozwoli cieszyć się wyjazdem nawet w najdalszych zakątkach świata, bez obaw o koszty związane z leczeniem.
czytaj więcej
Weekend z jogą w górach Beskidzkich
Marzy Ci się weekend z jogą w górach? W ofercie Hotelu ODYS znajdziesz propozycje weekendowego wyjazdu dla każdego fana yogi. Więcej o tym w artykule.
czytaj więcej
2019-06-24, 09:35
RENEX
Grupa RENEX została odznaczona tytułem HIT 2019
RENEX Group otrzymała właśnie tytuł HIT 2019 za autorski projekt, wprowadzenie na rynek innowacyjnego robota lutowniczego marki REECO oraz działania w oparciu o 30-letnie tradycje.
czytaj więcej
2019-06-23, 20:44
flypr
Pielęgnacja skóry dziecka podczas lata
Skóra dzieci jest niezwykle wrażliwa, dlatego musi być właściwie pielęgnowana przez cały rok. Szczególną uwagę trzeba poświęcić jej latem, kiedy słońce, wysokie temperatury i suche powietrze mogą powodować podrażnienia, odparzenia i inne nieprzyjemne dla malucha konsekwencje. Jak zatem dbać o skórę dzieci w miesiącach wakacyjnych? Najlepiej skupić się na ochronie przed słońcem, odpowiednich kosmetykach i nawilżaniu, również tym od wewnątrz. Marka Mama i ja radzi, o czym należy pamiętać.
czytaj więcej
1...78910111213...828

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top