Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Elementy wykończenia wnętrz
W artykule piszemy o tym dlaczego elementy wykończenia wnętrz to ważna części przestrzeni, nie tylko mieszkalnej. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2019-10-02, 13:35
IBUDHAUS
Domy pasywne - nowoczesna forma budownictwa
Dlaczego domy pasywne z roku na rok są coraz popularniejsze? Odpowiadamy na to pytanie w naszym artykule. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Konstrukcje stalowe na balkon - idealne na jesień
Czy jesienią konstrukcje stalowe na balkon również się sprawdzą? Oczywiście! Przeczytaj o tym więcej w naszym artykule, poniżej
czytaj więcej
Familijne jesienne aktywności w telewizji i kinach
Jesienią najbardziej rodzinne wafelki w Polsce stawiają na silną komunikację na wielkim i małym ekranie. W telewizji marka Familijne wraca w roli partnera teleturnieju „Koło Fortuny”. Będzie obecna także w kampanii on screen w kinach w całej Polsce. To kolejna odsłona komunikacji pod hasłem „Mus je schrupać!”.
czytaj więcej
BrainSHARE IT z certyfikatem Rzetelnej Firmy i Firmy Wiarygodnej Finansowo
BrainSHARE IT, producent platformy SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, zdobył certyfikaty Rzetelnej Firmy oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo. Tym samym spółka oficjalnie dołączyła do bazy zaufanych i płynnych finansowo przedsiębiorstw, z którymi warto współpracować.
czytaj więcej
Panele kolor idealny do wnętrza mieszkania
Wiele osób urządzając swoje mieszkanie zwraca uwagę na dodatki. Warto o tym pamiętać, ponieważ dodatkowe elementy potrafią ożywić mieszkanie i dodać mu wyjątkowego charakteru. Wart dobrać na panele kolor odpowiedni.
czytaj więcej
2019-10-01, 23:10
HALO MEDIA
Bluesowa samba podczas 10. Imielin Blues Festival
Z czym kojarzy się nam Brazylia? Karnawał w Rio, samba, reprezentacja piłkarska, kawa... W listopadzie będzie natomiast okazja do poznania reprezentanta brazylijskiej sceny bluesowej. Gitarzysta i wokalista Big Gilson będzie gwiazdą dziesiątej edycji Imielin Blues Festival. Artysta wystąpi 23 listopada na scenie DK „Sokolnia”.
czytaj więcej
Zalety mieszkania poza miastem - przekonaj się sam!
Jeśli zastanawiasz się, czy warto zamieszkać na przedmieściach, po lekturze naszego wpisu z pewnością dołączysz do grona zwolenników życia poza wielkimi ośrodkami miejskimi.
czytaj więcej
Czy przeciwieństwa się przyciągają?
Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jakie cechy sprzyjają udanemu związkowi? Jeśli już na początku znajomości zwrócimy uwagę na cechy osobowości i charakteru nowo poznawanej osoby, możemy zaoszczędzić sobie rozczarowań i pomóc w dokonaniu dobrego wyboru.
czytaj więcej
Bezpłatne szkolenie online: Poznaj przemysłowe drukarki 3D
Webinarium przybliża działanie profesjonalnych maszyn do druku 3D, a w szczególności najnowszego modelu - Stratasys F120. Na szkoleniu specjalista z firmy CadXpert zaprezentuje technologię napawania materiału termoplastycznego na przykładzie rozwiązań stosowanych w systemach Stratasys F123. Zostaną omówione przewagi przemysłowych rozwiązań druku 3D nad desktopowymi drukarkami. W programie szkolenia przewidziano również prezentację funkcji oprogramowania GrabCAD Print.
czytaj więcej
123456789...877878879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top