Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-04-11, 11:55
Kolporter
Kolporter umocnił się na pozycji lidera
Kolporter w minionym roku powiększył swój udział w rynku dystrybucji prasy – z analiz prowadzonych przez spółkę wynika, że w grudniu ubiegłego roku wynosił on blisko 65 procent.
czytaj więcej
2019-04-11, 11:01
Maicon
Tommy Hilfiger
Marka Tommiego Hilfigera to jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach. Poznaj historię, jak to wszystko się zaczęło.
czytaj więcej
2019-04-11, 09:27
Pan Aptekarz
Tabletki menmag - zadbaj o swój organizm
Magnez to bardzo ważny pierwiastek w naszym organizmie, dlatego warto zadbać o to by było go odpowiednio dużo.
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa: Dentofobia – czy paniczny strach przed dentystą da się opanować?
Niespokojny sen, ból brzucha, potliwość dłoni czy ogólne rozdrażnienie, to dolegliwości, które mogą występować przed wizytą u dentysty. Jednak to przede wszystkim sygnał, że prawdopodobnie cierpisz na dentofobię.
czytaj więcej
Jak skutecznie dbać o wygląd?
Współczesna kobieta bardzo dba o swój wygląd, starannie dobiera kreacje oraz makijaż. Bardzo wiele czasu inwestujemy w siebie, umawiamy się na zrobienie paznokci, zmianę koloru oraz fryzury. Salony fryzjerskie zapewniają swoim klientkom fachową obsługę, w profesjonalnych gabinetach cięcie dopasowane jest do naszego stylu, rodzaju włosów oraz do kształtu twarzy. Fryzjer to jednak nie jedyny specjalista, który dba o wygląd nowoczesnej kobiety.
czytaj więcej
Kuracja kolagenowa - Naturalne wspomaganie organizmu.
Warto wspomagać organizm odpowiednimi suplementami.Dzięki regularnemu stosowaniu można zauważyć, że nasze ciało jest za to wdzięczne.
Nasza skóra, włosy, paznokcie, żeby były odżywione i zdrowe potrzebują kolagenu. Białko to wpływa nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również wzmacnia naczynia krwionośne oraz stawy.
czytaj więcej
2019-04-10, 18:08
RENEX
Znamy już Młodzieżowego Mistrza Polski w Lutowaniu
Rozpoczęły się MISTRZOSTWA POLSKI W LUTOWANIU – RSC 2019. Dziś zmierzyli się uczniowie i studenci ze szkół technicznych z całej Polski. Mistrzostwa są profesjonalnym wydarzeniem, na stałe wpisanym w kalendarz ważnych imprez branży elektronicznej, cieszącym się ogromnym zainteresowaniem.
czytaj więcej
Credit Agricole promuje różnorodność i gości Żywą Bibliotekę
1 kwietnia w Credit Agricole odbył się pierwszy Dzień Różnorodności. Pracownicy mogli porozmawiać z „żywymi książkami” – przedstawicielami grup społecznych szczególnie narażonych na dyskryminację. W ten sposób bank włączył się w Tydzień Różnorodności Grupy Crédit Agricole.
czytaj więcej
2019-04-10, 13:04
Pulno
Pulno - rozbudowane narzędzie do audytów SEO
Z początkiem marca 2019 roku, Datafic Sp. z o.o. wypuściła na rynek swoje najnowsze narzędzie, Pulno. To crawler służący do kompleksowego audytu stron internetowych, którego głównym zadaniem jest ułatwienie każdemu posiadaczowi strony zdobycia lepszych pozycji w rankingach wyszukiwarek. Pulno jest pierwszym tak złożonym narzędziem tego rodzaju na polskim rynku.
czytaj więcej
2019-04-10, 12:46
E-ekomax
Pościel w flamingi dwustronna 160x200
Wybieraj pościel z pośród wielu rozmiarów, wzorów oraz kolorów. W naszym sklepie dostępne są także pościele dwustronne zapraszamy.
czytaj więcej
123456789...781782783

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top