Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych o okularach na lato 2020
Jakie okulary kupić latem 2020? Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych Brandex podpowiada - sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
2020-07-13, 07:03
Vin-Info Sp. z o.o.
Coraz trudniej będzie odsprzedać diesla
Dane autobaza.pl obrazują trend, od którego nie ma odwrotu. Podaż pojazdów z silnikiem diesla znowu spadła i obecnie utrzymuje się na poziomie 44%
czytaj więcej
2020-07-10, 13:54
American Way
Dystrybutor okularów przeciwsłonecznych - dlaczego kupujemy okulary?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie dlaczego kupujemy okulary oraz na co zwracamy uwagę, zdaniem dystrybutora okularów przeciwsłonecznych - American Way.
czytaj więcej
2020-07-10, 12:01
Kosze Okazjonalne
Zestaw kawy na prezent - gdzie możesz go kupić?
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź gdzie możesz kupić zestaw kawy na prezent. Zachęcamy do zapoznania się z blogpostem.
czytaj więcej
Co wyróżnia najlepsze programy lojalnościowe?
Najlepsze programy lojalnościowe to takie, które angażują klientów i budują emocjonalny związek pomiędzy marką i jej odbiorcami. A jednak, wiele z nich opiera się na podobnych mechanizmach. Dlatego postanowiliśmy wyodrębnić najlepsze pomysły na programy lojalnościowe i zebrać je w jednym tekście.
czytaj więcej
Komplety niemowlęce, czyli co powinno znaleźć się w wyprawce?
Kompletowanie wyprawki dla dziecka mającego przyjść na świat, to dość kłopotliwe zadanie. Co powinno się w niej znaleźć i dlaczego warto postawić na komplety niemowlęce? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Jak załatwić prywatne ubezpieczenia zdrowotne Niemcy?
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne Niemcy - jak podpisać polise nie znając ani przepisów ani języka? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Check Point wprowadza nowy system Infinity SOC, wykorzystujący sztuczną inteligencję w celu szybkiego i dokładnego zapobiegania cyberatakom.
Check Point Infinity SOC to scentralizowane narzędzie w organizacji, które wykorzystując sztuczną inteligencję, stale monitoruje i analizuje działania ludzkie, procesy oraz technologie reagując i zapobiegając incydentom cyberbezpieczeństwa.
czytaj więcej
Projekt domu nowoczesna stodoła - dlaczego jest modny?
W naszym artykule odpowiadamy dlaczego projekt domu nowoczesna stodoła jest ostatnimi czasy tak modnym rozwiązaniem aranżacji wnętrz i budynków. Przeczytaj!
czytaj więcej
2020-07-08, 17:30
Veturo.pl
Joga Festiwal w Wierchomli
16-23.08.2020. Joga Festiwal w Wierchomli ma już 8-letnią tradycję. Poza jogą, co roku można tu wziąć udział w niezwykle ciekawych warsztatach i prelekcjach poświęconych, ogólnie mówiąc, zdrowemu trybowi życia. Jakie tematy będą poruszane podczas tegorocznego Festiwalu?
czytaj więcej
123456789...983984985

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top