Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Credit Agricole wraca ze specjalną ofertą dla służb medycznych i mundurowych
Jesteście naszymi VIP-ami – Credit Agricole ponownie oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.
czytaj więcej
Weź kredyt w Credit Agricole i wygraj smartfona
Credit Agricole zachęca do udziału w konkursie „Weź kredyt i zgarnij smartfona”. Mogą w nim wziąć udział obecni i nowi klienci, zainteresowani ofertą kredytową banku. Do wygrania aż 100 smartfonów Samsung Galaxy A40.
czytaj więcej
 „Każdy ma swoje grzesz… Grześki” – nowa platforma komunikacyjna marki
80% Polaków deklaruje, że ma swoje „małe grzeszki” – niewielkie przyjemności,  na które pozwala sobie od czasu do czasu*.  Drobne słabości – grzeszki są nieodłącznym elementem naszego życia, zupełnie jak Grześki, które w listopadzie wystartowały z nową platformą komunikacyjną. Pierwsza odsłona kampanii reklamowej pod hasłem „Każdy ma swoje Grześki” potrwa do 20 grudnia br. w telewizji i internecie.
czytaj więcej
Dieta pudełkowa Gdańsk
Chcesz zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie, dzięki odpowiedniej diecie? Nie masz czasu gotować lub nie wiesz, jak ułożyć swój jadłospis, by zaspokoić wszystkie potrzeby? W takim razie dieta pudełkowa Gdańsk to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Sprawdź, czym się charakteryzuje i kiedy warto z niej skorzystać!
czytaj więcej
Darmowe gry na PlayStation 4 warte polecenia!
Szukasz nowych gier na swoją konsolę ale nie chcesz wydawać pieniędzy na kolejną grę, która może okazać sie porażką? Mamy przygotowane dla Ciebie kilka rekomendacji darmowych gier na PlayStation4!
czytaj więcej
2020-11-13, 13:40
iForm
Jak wykorzystać hafele free flap w swoim domu?
Czym jest produkt hafele free flap oraz jak można wykorzystać go w aranżacji i wykończeniu poszczególnych pomieszczeń? Przeczytasz o tym w naszym blogpoście. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Webinarium dla branży motoryzacyjnej. Oszczędzaj czas i koszty z NX i drukiem 3D
Pandemia koronawirusa bardzo mocno wpłynęła na branżę motoryzacyjną na całym świecie. Ucierpiały na tym także polskie firmy, które w większości dostarczają komponenty dla producentów znanych marek pojazdów. Jak optymalizować pracę, oszczędzając czas oraz koszty? Jak przygotować się na nowe wyzwania? Na te pytania postarają się odpowiedzieć specjaliści z firm CadXpert oraz GM System podczas webinarium 23 listopada 2020. Wstęp wolny.
czytaj więcej
2020-11-13, 13:11
Salwis
Stacja transformatorowa - za co jest odpowiedzialna?
Stacja transformatorowa to zbiór urządzeń, które są niezbędne w procesie energetycznym. W Polsce wspomniany sprzęt umożliwia zmianę średniego napięcia z poziomu 15 kV lub 21kV na niskie 400V (230V). W ten sposób możliwy jest łatwe rozdzielenie energii elektrycznej na różne wartości napięć.
czytaj więcej
2020-11-13, 10:01
Smartpole Charger
Stacje ładowania a panele fotowoltaiczne - co je łączy
Wydawać by się mogło, że stacje ładowania a panele fotowoltaiczne to dwa zupełnie odległe od siebie światy. Jednak ku zdziwieniu wielu osób oba systemy mają wiele ze sobą wspólnego. Szczególnie, gdy mamy na myśli czynnik motoryzacyjny. W poniższym artykule przybliżymy ich wzajemne korelacje.
czytaj więcej
2020-11-13, 09:59
Cantaramusic.pl
Stillnox zaprasza na wyprawę do starożytnego Egiptu
Ukazał się drugi album stacjonującego w Anglii polskiego projektu gotycko-industrialnego Stillnox. Płyta jest zatytułowana "Aten".
czytaj więcej
123456789...103610371038

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top