Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2018-04-13, 11:59
TEMARED
Nowe przyczepy reklamowe TEMARED - Reklama mobilna o długości prawie 12 m!
Reklama mobilna ma bardzo wiele zalet ale do tej pory na rynku nie było odpowiedniego rozwiązania, które pozwalałoby na prezentację bardzo dużych bannerów, a tylko te mogą naprawdę przykuć uwagę odbiorcy. Teraz ta sytuacja ma się zmienić.
czytaj więcej
Swetry z kaszmiru damskie
Chcecie poczuć się wyjątkowo? Rozpieszczone, eleganckie, niecodzienne... Wybierzcie swetry z kaszmiru damskie. To materiał luksusu, komfortu i przyjemności... Dodatkowo będzie Ci w nim ciepło i przyjemnie.
czytaj więcej
Kominki z płaszczem wodnym
Dzisiaj przybliżymy Wam kominki z płaszczem wodnym, bardzo często wybieraną formą ogrzewania. To nie tylko połączenie użyteczne (poza ogrzaniem domu od razu przygotuje również ciepłą wodę użytkową) ale i bardzo ładne i tworzące w domu przytulną atmosferę.
czytaj więcej
Żarówki mr16 dobrym zamiennikiem dla halogenów!
Żarówki mr16 to energooszczędne rozwiązanie, które wykorzystuje najnowocześniejszą technologię. Będą doskonałym źródłem światła w każdym pomieszczeniu!
czytaj więcej
Pozytywka panda La Millou
Szukasz zabawki, którą nie tylko pokocha Twoje dziecko, ale dodatkowo będzie dla Ciebie użyteczna, np. pomoże dziecku zasnąć? Pozytywka panda La Millou to doskonały przykład - będzie dekoracją, kochaną przytulanką i uspokoi maluszka.
czytaj więcej
Drewniane skrzynki balkonowe - postaw na naturalne materiały!
Jeśli jesteś miłośnikiem samodzielnego pielęgnowania kwiatów czy ziół, to drewniane skrzynki balkonowe z pewnością będą Ci niezbędne na wiosnę. Sprawdź, gdzie znajdziesz te naturalne i praktyczne pojemniki.
czytaj więcej
2018-04-12, 12:04
Multimed
Urolog Brzesko
Wizyta u urologa w Brzesku wcale nie jest taka straszna. Wystarczy tylko odpowiednio się do niej przygotować.
czytaj więcej
Forbis Group generalnym wykonawcą fit – outów w biurowcu Ocean Plaza
Ocean Plaza, nowy budynek butikowy na warszawskiej mapie biurowej, przyjął już swoich pierwszych najemców. Za kompleksowe wykonawstwo fit-outów wszystkich powierzchni najmu odpowiada firma Forbis Group
czytaj więcej
Oferta Etoto - czyli nie tylko zakłady sportowe
Zakłady sportowe najczęściej kojarzą się nam z bukmacherami. Firma Etoto jednak jest w tym przypadku wyjątkowa. Nie tylko możecie u nas typować wyniki wydarzeń sportowych. Równie popularne mogą być zakłady dotyczące życia społecznego lub politycznego.
czytaj więcej
Kraina Lodu - ubrania
Ubranka dla dzieci - ich kupno nie jest wcale takie proste jakby się wydawało. Jednak wystarczy trafić na odpowiedni sklep i wszystko staje się o wiele łatwiejsze. Jednym z najważniejszych rodzai ciuszków dla naszych maluchów są dla nich te z postaciami z bajek np ubrania z postaciami z krainy lodu.
czytaj więcej
123456789...643644645

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top