Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Credit Agricole wprowadza specjalną ofertę dla służb medycznych i mundurowych
Jesteście naszymi VIP-ami – Credit Agricole oferuje za darmo najwyższy pakiet Konta dla Ciebie dla pracowników służby zdrowia oraz funkcjonariuszy służb mundurowych. Bank chce w ten sposób wyrazić wdzięczność i wesprzeć ludzi, którzy każdego dnia walczą z koronawirusem.
czytaj więcej
Najbardziej uniwersalna i uwielbiana zabawka, czyli klocki dla dzieci!
Kupno zabawek dla dzieci to nie lada wyzwanie. Musimy pamiętać o aktualnych zainteresowaniach maluchów, ich bezpieczeństwie oraz ewentualnym walorom edukacyjnym konkretnej zabawki. Najbardziej uniwersalnym wyborem będą różnego rodzaju klocki dla dzieci. Dlaczego? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Alkohol przez internet – jak się przygotować?
Przedstawiciele branży spirytusowej dążą do tego, aby sprzedaż alkoholu przez internet w Polsce została jednoznacznie dozwolona. Jednak same zmiany prawne nie spowodują, że wszystkie sklepy staną się automatycznie gotowe na podjęcie konkurencyjnej walki o klienta internetowego. Do tego także trzeba się przygotować.
czytaj więcej
2020-04-30, 13:23
Cantaramusic.pl
Kromp Room Records wydaje "Beatroom 1"
"Beatroom 01" to pierwsza kompilacja wytwórni KROMP ROOM RECORDS.
czytaj więcej
#Zostańwdomu z Green Cell
Świat zrobił pauzę i zatrzymał nas w domach. Z powodu epidemii większość z nas zaczęła pracować zdalnie, wykorzystywać czas na zalegające porządki lub czytać książki, które kurzyły się na półce. Jednak przyznajmy, że pogoda na zewnątrz wcale nie sprzyja akcji #zostańwdomu, a wręcz zachęca do wyjścia. W takich sytuacjach dobrze jest wygospodarować miejsce w ciągu dnia na rozrywkę, aby nie zwariować. Poniżej przedstawiamy rozwiązania, które ułatwią korzystanie z elektronicznych urządzeń, umilających nam czas i ułatwiających pracę.
czytaj więcej
ePeer z milionem na rozwój
Katowicki startup ePeer podpisał umowę inwestycyjną z funduszem EVIG Alfa. Ze względu na restrykcje związane z COVID-19 złożeniu podpisów towarzyszyły wszelkie środki ostrożności. Pozyskanie miliona złotych to pierwszy krok w rozwoju sztucznej inteligencji na potrzeby weryfikacji zdolności kredytowej konsumentów, nad którą od roku pracuje team ePeera.
czytaj więcej
Farby do drewna - z łatwością odśwież drewniane powierzchnię
Spraw by każda drewniana powierzchnia odzyskała swój dawny blask!
czytaj więcej
Aeratory i wertykulatory - niech Twój ogród zawsze będzie piękny
Uwielbiasz gdy Twój ogród wygląda pięknie? Zadbaj o niego i łatwy sposób.
czytaj więcej
2020-04-30, 09:56
Mieszkalnik
Zarabianie na mieszkaniach - na czym polega i dlaczego warto?
Duże miasta oznaczają duże zapotrzebowanie na lokale mieszkalne. Łączy się to więc również z wieloma opcjami inwestycyjnymi. Jednym z nowszych rozwiązań są mieszkania inwestycyjne. Czym jest zarabianie na mieszkaniach i dlaczego warto się tym tematem zainteresować? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-04-30, 09:34
HALO MEDIA
„Poradnia rodzinna” – nowy teledysk Kminka
Legnickie trio Kminek wypuściło kolejny po „Chłopaku” i „Nie kradnij” singiel z minialbumu „V5”. Premiera videoklipu do „Poradni rodzinnej” odbyła się 28 kwietnia.
czytaj więcej
123456789...959960961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top