Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nawet 20% rabatu na urządzenia fiskalne dla branży medycznej od Credit Agricole
Credit Agricole oferuje przedstawicielom branży medycznej rabaty na zakup kas i drukarek fiskalnych online. Promocja sięga nawet 20% wraz z bezpłatną fiskalizacją. Na nowych klientów biznesowych dodatkowo czeka 12 miesięcy darmowego prowadzenia konta.
czytaj więcej
Szafy na wymiar i ich zalety
Chcesz wiedzieć jakie zalety posiadają szafy na wymiar? Zachęcamy zatem do zainteresowania się informacjami jakie zawarliśmy w naszym artykule. Miłej lektury :)
czytaj więcej
Rowery dla dzieci - jakie wybrać?
Zastanawiasz się jakie powinieneś kupić rowery dla dzieci? Mamy dla Ciebie kilka ppodpowiedzi!
czytaj więcej
2021-02-19, 14:31
Lamigo
Laser krzyżowy - wszystko co musisz o nim wiedzieć
Interesujesz się budownictwem lub architekturą? Sprawdź czym jest laser krzyżowy, na czym polega zasada jego działania, a także jak wybrać odpowiedni model. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Ciekawe pomysły na imprezę - gdzie szukać inspiracji?
Gdzie znaleźć Ciekawe pomysły na imprezę? Jeśli interesuje Cie owa kwestia, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule. Miłej lektury!
czytaj więcej
Wally flex, czyli wąż rozciągany do odkurzacza centralnego
Instalacja systemu centralnego odkurzania to nie wszystko. Warto dobrać do niego odpowiednie akcesoria. Jednym z bardziej przydatnych jest Wally flex, czyli wąż rozciągany do odkurzacza centralnego. Sprawdź dlaczego!
czytaj więcej
2021-02-19, 13:10
Loci
Aranżacja małego mieszkania - na co zwrócić uwagę?
Urządzanie mieszkania to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli nie ma zbyt dużego metrażu. Czym powinna cechować się aranżacja małego mieszkania i na co zwrócić szczególną uwagę?
czytaj więcej
E-zakupy raport
Tylko ¼ Polaków ufa reklamom w Internecie, a o ofertach dowiadują się z mediów społecznościowych.
Wraz z rozwojem e-commerce, zmienia się też nastawienie kupujących online do reklam. Jak wynika z raportu E-zakupy w Polsce 2020, ExpertSender, siedem na dziesięć osób nie ufa lub nie ma zdania na temat reklam w Internecie. Wśród różnych form najlepiej postrzegane są spersonalizowane komunikaty (74 proc.). Ankietowani lubią otrzymywać informacje o produktach z mediów społecznościowych (43 proc.) lub e-maili (23 proc.), natomiast najbardziej nie odpowiadają im pop-upy, czyli wyskakujące okna z reklamami (32 proc.).
czytaj więcej
2021-02-19, 12:27
Mine IT
Efektywność pracy zdalnej - jak o nią zadbać?
Praca zdalna może być dla niektórych prawdziwym wyzwaniem. Wszystko potrafi nas w jej czasie rozpraszać i ciężko się skupić na zadaniach. Sprawdź jak według nas zwiększyć efektywność pracy zdalnej!
czytaj więcej
2021-02-19, 11:35
E-ekomax
Tanie ręczniki kąpielowe - na jakie warto się zdecydować?
Szukasz dodatków do swojej łazienki? Tanie ręczniki kąpielowe - pojedyncze lub w kompletach - to znakomity sposób na delikatną odmianę wnętrza. Zwróć uwagę na dobór odpowiedniej gramatury oraz kolorów i rozmiarów. Sprawdź na co jeszcze zwrócić uwagę!
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top