Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Credit Agricole promuje bezpieczne płatności mobilne
Bank Credit Agricole zachęca swoich klientów do udziału w nowym konkursie: „Płać mobilnie – wygrywaj nagrody”. Celem konkursu jest zwiększenie liczby aktywnych użytkowników płatności mobilnych, które zapewniają bezpieczeństwo transakcji w czasie epidemii.
czytaj więcej
Granitowe materiały budowlane idealnymi surowcami do domu
Projektując wymarzony dom każdy właściciel chce, aby był on wyjątkowy. Nie tylko ze względu na wizerunek, ale przede wszystkim z myślą o funkcjonalności. Dlatego też granitowe materiały budowlane stosuje się, aby spełnić wszystkie wymagania względem pokładanych oczekiwań. Oto rozwiązanie, po które sięga coraz więcej osób.
czytaj więcej
2020-11-12, 20:01
Cantaramusic.pl
Skoli! prezentuje debiutanckie 'Myśli'
ukazał się debiutancki singel 14-letniej wokalistki Skoli! Muzykę skomponował i tekst napisał Gracjan Kalandyk.
czytaj więcej
2020-11-12, 15:00
Twoja Moda
Sukienki mini - świetny wybór, lecz nie dla każdej pani!
Sukienki mini to jedne z najczęściej wybieranych modeli sukienek. Jednakże nie wszystkie panie wiedzą, że model ten nie pasuje do każdej z nas. Przekonaj się sama, kto może założyć taką sukienkę!
czytaj więcej
2020-11-12, 14:52
Męskie Dyskusje
Sony PlayStation 5 Digital Edition - wkracza zupełnie nowa generacja!
Jeżeli jesteś fanem konsol PlayStation, to koniecznie powinieneś poczytać o najnowszej Sony PlayStation 5 Digital Edition ! Nowa jakość, nowe funkcje, nowe technologie, jeszcze więcej wrażeń w wirtualnym świecie!
czytaj więcej
Ceny OC w październiku 2020 r. - barometr Ubea.pl
Koniec trzeciego kwartału 2020 r. przyniósł kierowcom kolejną podwyżkę średnich cen obowiązkowego OC. Warto sprawdzić, czy wieści z października są lepsze.
czytaj więcej
Gęsina na św. Marcina – gęsie mięso w wydaniu Ewy Wachowicz
11 listopada na imieninach Świętego Marcina króluje… gęsina. Aby przybliżyć tradycję spożywania tego szlachetnego mięsa, najpiękniejsza kobieta polskiej kuchni, Ewa Wachowicz specjalnie dla marki Appetita przygotowała autorskie przepisy z gęsiną w roli głównej.
czytaj więcej
Nowość! Gwiazda każdej imprezy - Oranżada Hellena Party
Oranżada Hellena wprowadza kolejną wystrzałową propozycję dla dzieci. Do oferty marki dołączyła nowa odsłona kultowego napoju – bezalkoholowy szampan Oranżada Hellena Party. Produkt jest dostępny w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.
czytaj więcej
2020-11-09, 14:28
Męskie Dyskusje
Jaki trymer do brody będzie najlepszy?
Moda na zapuszczanie brody cały czas zyskuje na popularności, pomocnym narzędziem w pielęgnacji bezapelacyjnie jest trymer. Pytanie, jaki trymer do brody wybrać? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.
czytaj więcej
Gdzie kupić nowoczesne akcesoria marvel dla sportowców?
Zastanwiasz się, gdzie kupić sportowe akcesoria marvel? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w treści naszego blogposta. Zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
1...6789101112...1038

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top