Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-03-20, 09:13
Projekt PR
Zostań w domu, #zostańzmuzyką!
Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie, a ponadto daje internautom możliwość wsparcia ulubionych wykonawców za pomocą datków do wirtualnych „puszek” w miejscu biletów na koncerty, które zostały odwołane.
czytaj więcej
PRACOWNICY MAJĄ PRAWO DO BEZPIECZEŃSTWA! EDENRED APELUJE DO PRACODAWCÓW.
Edenred Polska przyłącza się do apelu Polskiej Fundacji Bezgotówkowej, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz innych podmiotów np. Banku Anglii czy Ludowego Banku Chin o wyeliminowanie gotówki z naszego codziennego życia na rzecz płatności bezgotówkowych, bezpieczniejszych dla każdego z nas – konsumentów, klientów i pracowników.
czytaj więcej
Yoav Zingher członkiem międzynarodowej rady doradców Codibly
Yoav Zingher to znany brytyjski przedsiębiorca oraz anioł biznesu, który specjalizuje się w branży nowoczesnych zielonych technologii. Był między innymi założycielem Kiwi Power, która jest jedną z wiodących brytyjskich spółek rozwijających technologię inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Zingher został właśnie członkiem międzynarodowej rady doradców krakowskiej firmy Codibly.
czytaj więcej
Tenda U10 - hotspot WiFi gdziekolwiek jesteś
Tenda U10 to dwuzakresowa karta sieciowa w standardzie AC650. Zapewnia odbiór sieci bezprzewodowej w dowolnym miejscu, gdzie dostępna jest sieć WiFi.
czytaj więcej
2020-03-18, 13:03
Business News
STANOWISKO KRAJOWEJ IZBY KLASTRA ENERGII
W związku ze zwołaniem przez prezydenta Andrzeja Dudę posiedzenia Rady Gabinetowej, które będzie dotyczyć sytuacji epidemiologicznej w kraju, a w szczególności pakietu pomocowego dla przedsiębiorców, swoje stanowisko przedstawiła Krajowa Izba Klastrów Energii (KIKE). Izba zwraca uwagę na istotne obawy wszystkich firm, pracujących nad uruchomieniem farm fotowoltaicznych w Polsce.
czytaj więcej
2020-03-18, 09:19
Sklep Facetaria
Żele do higieny intymnej: dla niej i dla niego
Postaw na prawidłową higienę miejsc intymnych razem ze sklepem Facetaria. Zapraszamy!
czytaj więcej
Credit Agricole umożliwia odroczenie spłaty kredytu o trzy miesiące
W trosce o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów, bank Credit Agricole umożliwia odroczenie spłaty rat kredytów do trzech miesięcy. Zainteresowani klienci mogą składać wnioski w tej sprawie – przez Internet lub listownie, bez konieczności odwiedzania placówki bankowej.
czytaj więcej
Ekologiczna wyprawka dla noworodka - co powinno się w niej znaleźć?
W pierwszej wyprawce dla każdego dziecka powinny znaleźć się wszystkie niezbędne akcesoria, ułatwiające rodzicom opiekę nad dzieckiem, które zaraz przyjdzie na świat. Są to pierwsze smoczki, ubranka, przytulanki i zabawki. Warto skupić się na tych artykułach, które zapewnią niemowlęciu bezpieczeństwo, higienę, zdrowie i spokojny sen. Takie pierwsze produkty dla dzieci powinny być bardzo przyjemne w dotyku, naturalne, ekologiczne, biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska.
czytaj więcej
Czy e-maile mogą być bezpieczniejsze? SaldeoSMART i ACME LABS wprowadzają na rynek eZNACZEK
Podniesienie poziomu bezpieczeństwa e-maili – to cel najnowszej funkcji wprowadzonej do systemu SaldeoSMART. eZNACZEK potwierdzi, że wiadomość pochodzi ze sprawdzonego źródła, i zapewni użytkownikom programu dodatkową ochronę przed cyberatakami. Rozwiązanie powstało w wyniku współpracy SaldeoSMART z ACME LABS, firmą zajmującą się rozwojem technologii zabezpieczających komunikację elektroniczną.
czytaj więcej
Polska poza 20. europejskiego rankingu bezpieczeństwa cybernetycznego!
Hakerzy coraz częściej staje się celem ataków hakerów. W konsekwencji nasz kraj spada europejskich rankingu bezpieczeństwa sieciowego na 22 miejsce - wskazują dane firmy Check Point. Najlepiej pod tym względem wypada Irlandia, Szewcja oraz Serbia; najgorzej – Macedonia. Eksperci zaznaczają, że w lutym nastąpił duży wzrost wykorzystania exploitów w celach rozprzestrzeniania botnetu Mirai, który jest znany z infekowania urządzeń IoT i przeprowadzania masowych ataków DDoS.
czytaj więcej
1...6789101112...945

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top