Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


713 kilometrów na rolkach i Cyber Oko dla małego chłopca! Rolki Reggae Rajd pomógł kolejnemu dziecku
Agata i Wojciech Miszewscy, małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, przejechali na rolkach z Lublina do Ostródy. Pomagali w ten sposób rodzicom dziewięcioletniego Czarka z porażeniem mózgowym w zdobyciu środków na system do neurorehabilitacji. Efekt - ponad 20 tysięcy złotych. Czarek wkrótce dostanie Cyber Oko!
czytaj więcej
Bestsellerowe fenomeny – pierwsza trójka polskiej literatury popularnej
Pierwsza polska pisarka reklamująca swoje książki na billboardach. Twórca, który wydaje siedem powieści w ciągu roku, a każda zyskuje status bestsellera. Autorka erotyków, która mówi o sobie, że jest grafomanką i ma składnię Mistrza Yody. Nasz rynek literacki dawno nie budził tak wielu emocji. Na czym polega fenomen najpopularniejszych krajowych pisarzy?
czytaj więcej
Ubezpieczenia zdrowotne w Niemczech - dlaczego warto z nami współpracować?
Dlaczego warto rozpocząć współpracę z firmą ComVers w kwestii ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech a także w temacie innych ubezpieczeń? Przeczytaj w artykule.
czytaj więcej
2019-07-31, 14:53
Metrohouse
Kto kupuje mieszkania w Polsce?
Mimo nieustających podwyżek na rynku nieruchomości zainteresowanie mieszkaniami z rynku wtórnego jest bardzo duże.
czytaj więcej
Oszczędź 20% kosztów ogrzewania dzięki systemowi SINUM lub zyskaj zwrot pieniędzy
System do sterowania ogrzewaniem grzejnikowym SINUM to nowe rozwiązanie dedykowane dla szkół, pensjonatów, hoteli i urzędów. Do 31 sierpnia na zakup systemu obowiązuje promocja, w ramach której możesz zyskać gwarantowane minimum 20% oszczędności na kosztach ogrzewania albo zwrot pieniędzy.
czytaj więcej
2019-07-31, 13:57
Czyścimy Internet
Przeprosiny dla poszkodowanego - na co zwrócić uwagę?
Na co należy zwrócić uwagę w przeprosinach dla poszkodowanego? Podpowiadamy w naszym artykule i zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Czy badania skuteczności procesów sterylizacyjnych można wykonać we własnym gabinecie? Można!
Perfekcyjna czystość w placówkach medycznych to podstawa i gwarancja tego, że zarówno lekarze jaki i odwiedzający takie miejsca pacjenci będą czuć się w nich bezpiecznie. W tym wypadku najważniejsza jest odpowiednia sterylizacja narzędzi. Jak sprawdzić czy proces ich sterylizacji przebiega prawidłowo?
czytaj więcej
Rodzinna sieć Arhelan otworzyła kolejne sklepy
Najwyższa jakość produktów spożywczych, przemysłowych i chemii gospodarczej, serdeczna, wręcz rodzinna atmosfera oraz konkurencyjne ceny – to cechy, które wyróżniają sieć marketów Arhelan. Nic więc dziwnego, że tylko w czerwcu marka uruchomiła sześć kolejnych sklepów. Obecnie posiada 93 markety w 52 miejscowościach, w których zatrudnionych jest już ponad 1400 pracowników.
czytaj więcej
Alergia – czy to choroba, której nie da się wyleczyć?
Alergia, czyli nadmierna, nieprawidłowa reakcja układu immunologicznego na występujące w środowisku substancje, określane jako alergeny, które w normalnych warunkach nasz organizm powinien tolerować, może rozwinąć się w zasadzie w każdym wieku. Chociaż mamy do dyspozycji różne możliwości leczenia, to nigdy nie ma gwarancji, że ją wyleczymy.
czytaj więcej
Hurtownia okularów Brandex - co warto o nas wiedzieć?
Słyszeliście o hurtowni okularów Brandex? Sprawdźcie w naszym artykule czym się wyróżniamy, jak działamy i dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę.
czytaj więcej
1...6789101112...846

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top