Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak nauczyć się szyć na maszynie? Podpowiadamy!
W obecnych czasach każdy z nas jest zabiegany i ledwie znajdujemy czas na jakieś hobby. Co ciekawe, coraz mniej osób posiada umiejętność szycia. Dlaczego warto i jak nauczyć się szyć na maszynie? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2020-06-10, 15:45
RENEX
Roboty REECO nagrodzone Godłem TERAZ POLSKA
Kapituła Konkursu Teraz Polska wyłoniła 16 produktów, 9 usług i jedną innowację. W tym zaszczytnym gronie - najlepszych produktów w Polsce - znalazły się Roboty REECO opracowane i produkowane przez RENEX Group.
czytaj więcej
Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą
Diety odchudzające często wiążą się z wyrzeczeniami, eliminacjami czy ograniczeniami. Na szczęście dietetyczne posiłki nie muszą być mdłe i nudne - smak potraw z powodzeniem podkręcą aromatyczne zioła i przyprawy marki Appetita. Warto poznać naturalnych sprzymierzeńców w walce o lepsze zdrowie i piękną sylwetkę.
czytaj więcej
2020-06-10, 10:30
Cantaramusic.pl
Potash feat. Drapaua z singlem "Uciekaj do mnie"
Ukazał się kolejny utwór projektu Potash feat. Drapaua. Jest to już druga wspólna kompozycja Daniela Potasza (Moonlight) oraz Łukasza Drapały (Chemia, Chevy), niewykluczone, że powstanie ich więcej.
czytaj więcej
2020-06-10, 10:26
Cantaramusic.pl
Naked Root prezentuje "Cierń"
"Cierń" to jedna z trzech polskojęzycznych kompozycji na nowej płycie łódzkiej formacji Naked Root.
czytaj więcej
2020-06-10, 10:22
Cantaramusic.pl
Restless ordynuje "Lek"
Ukazał się kolejny singel promujący drugą płytę warszawskiej grupy Restless zatytułowaną "Miasto Grzechu".
czytaj więcej
2020-06-09, 14:14
E-ekomax
Wietrzenie pościeli - doskonały sposób na pozbycie się roztoczy!
Czy wiesz, że wietrzenie pościeli to doskonały sposób na pozbycie się roztoczy? Warto regularnie wykonywać tą czynność, ab y zapewnić sobie zdrowy wypoczynek! Sprawdź na co należy zwrócić uwagę.
czytaj więcej
Marketing w koronie – jak dostrzec plusy w pandemii?
Koszty w firmie trzeba liczyć zawsze, ale w czasach kryzysu (takich jak obecnie), jest to szczególnie ważne. Zamiast jednak w panice i na oślep ciąć budżet marketingowy, zastanów się, jak efektywniej wydawać pieniądze „tu i teraz”, a przy tym zapewnić firmie przewagę nad konkurentami w przyszłości. Działy marketingu stają obecnie przed ogromnym wyzwaniem. Jak temu sprostać?
czytaj więcej
Jak sprawić, by każdy prezent był trafiony?
Biznes nieodzownie wiąże się z prezentami. Firmy obdarowują pracowników, kontrahentów, czy w końcu – klientów. Aby jednak prezent miał sens, musi być zgodny z tym, czego obdarowywany potrzebuje. Im mniej wiemy o danej osobie, tym większe uzasadnienie dla voucherów.
czytaj więcej
2020-06-09, 12:17
Ubea.pl
Polacy nie chcą już aut z małym silnikiem
Przez 15 lat mocno zmieniły się preferencje Polaków względem samochodów osobowych. Najszybciej rosła liczba aut z dużymi silnikami. Eksperci Ubea.pl analizują tę zmianę.
czytaj więcej
1...6789101112...975

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top