Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Szafy do pokoju dziecięcego
Zapewnij swojemu dziecku odpowiednie miejsce w pokoju, by łatwo było utrzymać porządek. Wybieraj szafy do pokoju dziecięcego na stronie FikiMiki24.
czytaj więcej
Praktyka wprowadzenia nowego produktu na rynek
24 i 25 stycznia przeprowadziliśmy w Warszawie szkolenie "Wprowadzenie nowego produktu na rynek (New product development - NPD marketing". Autorem programu i trenerem prowadzącym szkolenie jest p. Hanna Adamiak, doświadczony manager marketingu z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Szkolenie z wprowadzenia produktów na rynek było prowadzone w formule "praktycy dla praktyków" i koncentrowało się na przekazaniu wiedzy i kształceniu umiejętności niezbędnych do profesjonalnego i, co najważniejsze, skutecznego zarządzania procesami new product development. Istotnym i cennym elementem szkolenia z wprowadzenia nowego produktu były doświadczenia zawodowe trenera, które zostały przekazane w formie atrakcyjnych case study's.
czytaj więcej
Społecznie odpowiedzialna „Równa Firma” oraz Menedżer Roku wybrani!
9 kwietnia w Szczecinie, pracownicy i studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego po raz 7. docenili zachodniopomorskie firmy, działające w duchu społecznej odpowiedzialności. Plebiscyt Równa Firma był połączony z wyróżnieniem najlepszych w regionie menedżerów.
czytaj więcej
Przemysł w obliczu wyzwań związanych z bezpieczeństwem
Bezpieczeństwo pracowników spędza sen z powiek większości osób odpowiedzialnych za ten obszar w przemyśle, który wykorzystuje zaawansowane maszyny w coraz większym zakresie. Niestety, wg sprawozdania Państwowej Inspekcji Pracy (PIP) za rok 2017, nadal najwięcej (58%) wypadków wystąpiło właśnie w miejscach produkcji przemysłowej. Najczęstszym wydarzeniem powodującym wypadki ciężkie była utrata kontroli nad maszyną. Warto poznać możliwości poprawy obecnego stanu w trakcie konferencji „Bezpieczeństwo w przemyśle II”, która odbędzie się 23 i 24 października 2019 roku we Wrocławiu. Tematem przewodnim będzie bezpieczeństwo pracy podczas użytkowania maszyn oraz nadzór nad podwykonawcami.
czytaj więcej
Stare drzwi drewniane znów wyglądają jak nowe.
Stare detale architektoniczne wykonane z drewna są wykonane z dużą starannością. Odnowienie ich może być łatwiejsze, niż myślą osoby stające przed takim problemem. Często dobrej jakości materiał użyty do budowy starych drewnianych drzwi może służyć kolejne kilkadziesiąt lat.
czytaj więcej
2019-04-10, 00:57
Agencja PR SUNSPOT
Rusztowania budowlane
Wynajem rusztowań budowlanych to bardzo popularna opcja stosowana przez firmy budowlane. Na początek poznajmy co to jest rusztowanie.
Rusztowanie to konstrukcja zazwyczaj tworzona na pewien określony czas. Jest ono niezbędną formą zabezpieczającą pracę, prowadzoną na wysokościach. Prace te zazwyczaj mają charakter konserwacji, naprawie, rozbiórce lub wznoszeniu budynków. Rusztowanie powinno zapewnić łatwiejszy dostęp do wymienionych czynności.
czytaj więcej
Gogle Uvex - wybór na zimowe szusowanie
W dzisiejszych czasach sporty zimowe cieszą się rosnącą popularnością. Wiele osób pasjonuje się jazdą na nartach czy snowboardzie. Nawet najmłodsi jeżdżą na stoku jak zawodowcy. Bardzo ważne jest, aby wybrany sprzęt był wysokiej jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będzie służył niezawodnie przez wiele lat.
czytaj więcej
Wpływ filmów reklamowych na życie człowieka
Aby kupić jakiś produkt, który jest niezbędny w codziennym życiu człowieka, musi on być transmitowany w środkach masowego przekazu, takich jak telewizja, radio czy Internet. Reklamować można wszystko: produkty spożywcze, różnego rodzaju kosmetyki, sprzęt RTV i AGD, samochody, słowem - wszystko, bez czego współcześnie żyjący człowiek nie mógłby żyć. I właśnie, aby zachęcić konsumenta do zakupu jednego z takich produktów, potrzebna jest agencja reklamowa, których pracą jest produkcja filmów reklamowych.
czytaj więcej
Pościel hop design - idealna dla dzieci
W sklepie internetowym Luksusowy Sen znajdziesz wiele produktów do wyposażenia sypialni. Jednym z nich jest pościel hop design, która idealnie nadaje się dla najmłodszych członków rodziny.
czytaj więcej
Damskie stroje kąpielowe - top trzy na lato 2019
Wiosenne i letnie wypady za granice to dla wielu z nas oznacza zakupy! W dzisiejszym blogpoście przedstawimy nasze top trzy modnych damskich strojów kąpielowych na ten sezon, sprawdź!
czytaj więcej
1...6789101112...783

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top