Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dobroczynne ekstrakty roślin – na stawy i nie tylko
Czy Twoja codzienna dieta jest naprawdę urozmaicona? Aby w pełni wykorzystać dobroczynne właściwości roślin, warto sięgać nie tylko po najpopularniejsze warzywa i owoce. Tysiące lat temu wierzono, że niektóre rośliny mają właściwości lecznicze – współczesna medycyna potwierdza ich dobroczynny wpływ na zdrowie.
czytaj więcej
2020-01-28, 10:00
Cantaramusic.pl
Jemelo pokazał "Kły"
Jemelo to projekt muzyczny którego twórcą jest Jarosław "Jerry" Chojnacki. Ukazał się właśnie nowy singel zatytułowany "Kły".
czytaj więcej
2020-01-27, 14:20
RENEX
Grupa RENEX nawiązała współpracę z SEC
Grupa RENEX poinformowała właśnie, że nawiązała współpracę partnerską z południowokoreańską firmą SEC CO. Ltd.
czytaj więcej
Skoki Narciarskie 2020 – nowa sportowa gra online dla Grupy Onet-RAS Polska
Skoki Narciarskie 2020 to gra sportowa online umożliwiająca graczom wcielenie się w skoczka narciarskiego i rywalizowania z innymi na całym świecie. Siłą produkcji jest intuicyjne sterowanie i dostępność zarówno z poziomu przeglądarki, jak i urządzeń mobilnych.
czytaj więcej
2020-01-27, 06:53
Vin-Info Sp. z o.o.
Za ubezpieczenie komunikacyjne elektryka zapłacisz jak za zboże
Ubezpieczenie OC/AC samochodu elektrycznego kosztuje prawie dwa razy tyle co jego spalinowego odpowiednika.
czytaj więcej
2020-01-26, 18:13
Cantaramusic.pl
Pierwszy singel z nowej płyty warszawskiego Inside Again
Inside Again prezentują pierwsze dźwięki z albumu, który będzie nosił tytuł „Nightmode”. Utwór nazywa się „Wired Heart”.
czytaj więcej
Najnowsze laptopy i MacBooki będą wyposażone w koncentratory wieloportowe i adaptery USB-C
Złącza USB-C™ (najnowszy standard USB) montowane w najnowszych laptopach, MacBookach, smartfonach i tabletach, będą wkrótce stosowane we wszystkich urządzeniach wyposażonych aktualnie w starsze i większe złącza USB. Najnowszy standard USB-C™ cechują zaawansowane funkcje, takie jak szybkie ładowanie, prędkości transferu danych stanowiące nawet dwukrotność prędkości USB 3.0 oraz mniejszy rozmiar złącza ułatwiający podłączanie urządzeń.
czytaj więcej
2020-01-24, 10:28
Projekt PR
Praktyczne informacje dla opiekunów i miłośników kotów – Dzień Kota w Trójmieście.
Takiego wydarzenia brakowało na północy Polski. Już 22 lutego b.r. opiekunowie i miłośnicy kotów domowych zainteresowani zdobyciem praktycznej wiedzy na temat opieki nad ich zwierzętami, będą mogli bezpłatnie wziąć udział w poświęconej im konferencji. Równolegle prowadzone będą szkolenia.
czytaj więcej
2020-01-24, 06:53
Vin-Info Sp. z o.o.
Teraz "Kowalski" przekona się ile naprawdę zapłaci za samochód z cofniętym licznikiem
Użytkownicy portalu autobaza.pl dostali możliwość szacowania przyszłych wydatków związanych z przebiegiem pojazdu.
czytaj więcej
Wyzwanie na Dzień Walki z Rakiem
4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem. Pamiętajmy tego dnia o dzieciach, które na co dzień mierzą się z tą ciężką i podstępną chorobą. Fundacja "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" zaprasza do projektu, dzięki któremu ta pamięć będzie uśmiechnięta i pomoże w leczeniu dzieci chorych na raka.
czytaj więcej
1...6789101112...929

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top