Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Dom to frajda, gdy jest w nim porządek
Sypialnia to miejsce, gdzie nic nie powinno zakłócać nam upragnionego spokoju, a już na pewno nie… bałagan. W startującej właśnie w IKEA Kraków akcji „Dom to frajda, gdy jest w nim porządek” głównym bohaterami są szafy i systemy do przechowywania, które nie pozwolą, by nasza „oaza spokoju” zmieniła się niespodziewanie w „stajnię Augiasza”.
czytaj więcej
Wrześniowa kronika cyberkryminalna: jesienne aresztowania
Wrzesień już się skończył i najwyższy czas, by sprawdzić, jakie postępy w łapaniu cyberprzestępców poczyniły organy ścigania przy współudziale ekspertów ds. bezpieczeństwa IT na całym świecie. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie wrześniowych sukcesów w walce z międzynarodową cyberprzestępczością.
czytaj więcej
FIX EXTREME – nowa generacja klejów montażowych Pattex
Marka Pattex, należąca do międzynarodowego koncernu Henkel, wprowadziła na rynek nową generację klejów montażowych serii Fix Extreme. Fix Total i Fix Power, bo o nich mowa, to uniwersalne, jednoskładnikowe kleje montażowe, przeznaczone do klejenia różnorodnej jakości materiałów i podłóż budowlanych. Obydwa produkty charakteryzują się wysoką przyczepnością początkową do 350 kg/m2, a dzięki zastosowaniu formuły „błyskawiczna przyczepność”, możliwe jest klejenie nawet bardzo ciężkich przedmiotów bez konieczności ich podpierania czy unieruchomienia.
czytaj więcej
Płytki dachowe do obróbek Cembrit
O wyglądzie dachu decyduje wiele czynników. Poza standardowym pokryciem dachowym oraz akcesoriami, ważnym elementem jego konstrukcji są detale wykończeniowe. Nowa linia płytek dachowych do obróbek Cembrit pozwala na estetyczne wykończanie szczytów, okapów, kominów czy nawet balkonów. Jest to kolejna propozycja produktowa z szerokiej palety materiałów dachowych oferowanych przez firmę Cembrit, jednego z głównych producentów materiałów budowlanych z włókno-cementu na polskim rynku.
czytaj więcej
Skok po rekord 12-letniego Janka
Janek Działowski z KKL Kielce osiągnął najlepszy wynik w skoku o tyczce wśród swoich rówieśników, ustanawiając nieoficjalny rekord Polski 12-latków w historii tej dyscypliny. Fundatorem tyczki, która wyniosła Janka do rekordowej wysokości, jest Grupa Edukacyjna S.A., największy polski wydawca podręczników, który zapowiedział kolejne wsparcie dla młodego sportowca.
czytaj więcej
Żagiel Med z ISO 9001:2008
Spółka Żagiel Med opracowała oraz wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008 w swoich placówkach. To standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Tym samym Żagiel Med dołączył do grona firm, które w swojej strategii działania kierują się m.in. orientacją na klienta, zaangażowaniem całej kadry czy ciągłym jej doskonaleniu.
czytaj więcej
Nadeszła pora na ogrodowe rewolucje
Wraz z końcem  sezonu letniego, w ogrodach i na działkach gołym okiem widać, jak natura zaczyna przygotowywać się na nadejście chłodniejszych dni. Kwitną jeszcze późne odmiany kwiatów, jednak drzewa zaczynają gubić liście, trawa zmienia kolor a jesienne odmiany jabłek czekają na zerwanie. Każda pora roku wymaga od nas innych zabiegów przy pielęgnacji ogrodu. I tak jak wiosną porządkowaliśmy i użyźnialiśmy glebę po zimie, latem ją podlewaliśmy i pielęgnowaliśmy trawniki oraz kwiaty, tak jesienią również czekają na nas konieczne prace, które pozwolą nam odpowiednio zadbać o swój „kawałek zieleni”.
czytaj więcej
Samodzielne mycie auta – oszczędność, która się słabo opłaca
Aby podróż autem sprawiała przyjemność trzeba zadbać przede wszystkim o jego stan techniczny. Ale nie tylko, przynajmniej raz na jakiś czas warto też samochód umyć i posprzątać jego wnętrze. Stajemy wtedy przed wyborem: zabrać się za to samemu czy zwrócić się o pomoc do specjalistów. Wbrew pozorom, za tym drugim rozwiązaniem przemawiać mogą nie tylko wygoda czy większa dokładność czyszczenia, ale także, pojawiające się w dłuższym okresie... oszczędności.
czytaj więcej
Cechy sieci komputerowej
Z siecią komputerową mamy do czynienia w domu, na uczelni, czy w galerii handlowej. Umożliwia ona wzajemne przekazywanie informacji oraz udostępnianie zasobów własnych pomiędzy podłączone urządzania.
czytaj więcej
Urządzenia Promotechu pojadą w świat. Efekty targów w Essen
Ponad 200 nawiązanych kontaktów biznesowych, które pozwolą na rozbudowę globalnej sieci dystrybucji i dotarcie do odległych rynków zbytu - takie są efekty udziału Promotechu w targach Spawalnictwa Cięcia i Obróbki Powierzchni w Essen 2013.
czytaj więcej
1...1321132213231324132513261327...1365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top