Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Za ile nowe M w Poznaniu
W ofercie poznańskich deweloperów co czwarte mieszkanie jest już gotowe, ale ich wybór od wielu miesięcy maleje.
czytaj więcej
Wywoływanie zdjęć przez Internet
Pierwszym sfotografowanym w historii człowiekiem był Polak, uczestnik wojen napoleońskich – Jan Werbowski. Samo naświetlanie trwało wtedy ok. 30 minut, podczas których żołnierz nie mógł się poruszyć. Dziś, najnowocześniejsze modele aparatów cyfrowych potrafią zrobić do 10 klatek na sekundę, a ich wywołanie nie wymaga nawet wyjścia z domu. Odbitki można zamówić, chociażby przez Internet.
czytaj więcej
Galeria Bronowice – Saturn pierwszy
Z początkiem lipca sklep sieci Saturn, jako pierwszy z najemców Galerii Bronowice w Krakowie, odebrał swój lokal i rozpoczął prace wykończeniowe. Elektromarket zlokalizowany jest na poziomie 1, a jego powierzchnia to 3500m².
czytaj więcej
Koniec odporności: krótka opowieść o bezpieczeństwie systemów firmy Apple
Przez wiele lat firma Apple, wraz ze swoimi najwierniejszymi fanami, dumnie utrzymywała, że dysponuje platformą wolną od szkodliwych programów. Czasy te jednak bezpowrotnie minęły. Wraz z tym, jak udział maszyn Apple’a w rynku osiągał coraz wyższy poziom, cyberprzestępcy zaczęli postrzegać systemy z nadgryzionym jabłkiem jako potencjalne źródło zysku. Eksperci z Kaspersky Lab podsumowali najnowsze incydenty związane z bezpieczeństwem systemów firmy Apple.
czytaj więcej
Na rynku ubywa nowych mieszkań
W ofercie deweloperów jest coraz mniej mieszkań, także tych już ukończonych.
czytaj więcej
Niezależni eksperci uznali rozwiązanie Kaspersky Internet Security za najlepsze w branży
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security 2013, rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla użytkowników indywidualnych, zajęło najwyższą pozycję w teście „Home Anti-Virus Protection” przeprowadzonym przez niezależną organizację ekspertów Dennis Technology Labs w okresie kwiecień – czerwiec 2013.
czytaj więcej
Rok pod znakiem Barracudy
Białostocka spółka ALEX podsumowuje pierwszy rok obecności swojego sztandarowego produktu na rynku LPG. Znajdujący się w jej ofercie wtryskiwacz marki Barracuda jest obecnie eksportowany do 30 krajów na wszystkich kontynentach, a do jego produkcji przeznaczona została profesjonalna linia produkcyjna, która jest w stanie wytworzyć do 6 tys. sztuk dziennie.
czytaj więcej
Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9630
Najnowszy mostek  wideokonferencyjny HUAWEI VP9630, umożliwiający elastyczną konfigurację portów, jest już dostępny na naszym rynku. Rozwiązanie współpracuje z różnymi typami terminali wideokonferencyjnych, zapewniając wysoką jakość wideokonferencji. Dystrybutorem urządzenia jest firma KONTEL - przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.
czytaj więcej
APS S.A. – praktyki źródłem inżynierskiej kadry
Studenckie praktyki wakacyjne to jeden ze sposobów rekrutacji w notowanej na NewConnect białostockiej spółce Automatyka pomiary Sterowanie SA. Ze względu na dużą innowacyjność branży, firmie szczególnie zależy na fachowej kadrze inżynierskiej.
czytaj więcej
Sprytny i inteligentny – nowy, bezprzewodowy system automatyki podłogowej KAN-therm Smart
Ogrzewanie płaszczyznowe,  jak każde ogrzewanie, wymaga odpowiedniego sterowania. Bezprzewodowy system automatyki podłogowej KAN-therm Smart to rozwiązanie nowej generacji, sprawiające, że działanie i obsługa układu ogrzewania jest skuteczna, efektywna energetycznie i przyjazna dla użytkownika.
czytaj więcej
1...1321132213231324132513261327...1348

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top