Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kolor elewacji powie prawdę o właścicielu
Dom może powiedzieć nam wiele o jego właścicielu – gustach, charakterze oraz podejściu do życia. Podobnie jak w przypadku ludzi, pierwszej oceny dokonujemy na podstawie wyglądu zewnętrznego. Elewacja, to poza dachem element budynku, na który najczęściej zwracamy uwagę. Zadbajmy więc o to, aby kolor ścian był miły dla oka, a przy tym współgrał z otoczeniem.
czytaj więcej
Serowy zawrót głowy
Pomimo, że nie jesteśmy serowymi pionierami, sery odgrywają ważną rolę na polskich stołach. Lubimy je na kanapkach, w sałatkach oraz jako samodzielną przekąskę. Choć roczne spożycie sera w Polsce to ciągle stosunkowo mało w porównaniu z naszymi zachodnimi sąsiadami, coraz częściej zaczynamy doceniać jego walory smakowe oraz wartości odżywcze. 
czytaj więcej
Światowe marki lubią crowdsourcing
Jak podaje portal Crowdsourcing.org, 9 z 10 wiodących światowych marek z rankingu Interbrand korzysta z crowdsourcingu, czyli zlecania wybranych zadań dużej grupie osób nie związanej bezpośrednio z  daną organizacją. Ponadto, wyniki badania massolution™ „Crowdsourcing Industry Report” wskazują, że prekursorami zastosowania crowdsourcingu są duże organizacje o przychodach powyżej 1 miliarda dol. Jednak sektor ten ma potencjał dotarcia również do mniejszych przedsiębiorstw.
czytaj więcej
Po co wędkarzom aplikacje mobilne?
Wędkarstwo, tak jak każda dziedzina naszego życia, bardzo dynamicznie się zmienia. Obecnie wędkarze wymieniają się doświadczeniami na forach internetowych, piszą blogi, korzystają z urządzeń mobilnych z dostępem do Internetu także podczas wędkowania. Nic dziwnego, że wciąż poszukują coraz to nowszych rozwiązań, które urozmaicą im chwile spędzane na rybach, jednocześnie pozwalając chwalić się połowami, swoim sprzętem i ulubionymi łowiskami. Stąd coraz większe zapotrzebowanie na nowoczesne rozwiązania dla wędkarzy.
czytaj więcej
Łóżka tapicerowane – luksusowa miękkość w sypialni
Elementy tapicerowane wprowadzają do wnętrz atmosferę przyjaznej, luksusowej miękkości. Łoże o pikowanym wezgłowiu sprzyjać będzie wypoczynkowi i regeneracji, nie tylko w trakcie snu, ale także komfortowej wieczornej lektury. Meble wykończone skórą to także praktyczne rozwiązanie – łatwo utrzymać je w czystości, a użytkowanie uszlachetnia je i nadaje charakteru.
czytaj więcej
Freelancing sposobem na karierę w kryzysie
Upowszechnienie się freelancingu to obecnie jeden z najważniejszych trendów na rynku pracy. Wyniki międzynarodowych badań są jednoznaczne - liczba freelancerów rośnie w tempie geometrycznym, a najliczniejszą grupę wśród osób pracujących w tym modelu stanowią graficy. Z myślą o nich powstają nowoczesne platformy łączące projektantów ze zleceniobiorcami, w tym serwisy projektowania społecznościowego.
czytaj więcej
34% firm ryzykuje wyciekiem danych, nie kontrolując prywatnych urządzeń w miejscu pracy
W listopadzie 2012 roku Kaspersky Lab, wraz ze specjalistami ds. badań rynku z B2B International, przeprowadził badanie wśród ponad 5 000 starszych menadżerów IT z różnych firm na całym świecie. Wyniki pokazują, że większość firm nie poświęca wystarczającej uwagi kwestii zabezpieczenia korporacyjnych urządzeń mobilnych oraz przechowywanych na nich danych. W szczególności 34% respondentów przyznało, że ich firma nie wykorzystuje rozwiązań do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).
czytaj więcej
Spotkanie z naturą: FIUME, MONTANA, MAGNETIC – nowe kolekcje mebli z naturalnego drewna w ofercie Paged Meble
Nowości w ofercie Paged Meble to połączenie naturalnej elegancji drewna z nowoczesnym designem. Proste formy mające ponadczasowy wymiar, projektanci zastosowali w intrygujący sposób. Efekt – kolekcje FIUME, MAGNETIC i MONTANA – to dowód na niewyczerpane możliwości wykorzystania tradycyjnych materiałów oraz minimalistycznych kształtów.
czytaj więcej
Spam w czerwcu 2013 r.: Poznaj sekret sukcesu Steve’a Jobsa
Według danych Kaspersky Lab, w czerwcu odsetek spamu w ruchu e-mail zwiększył się o 1,4 punktu procentowego w porównaniu z majem i wynosił średnio 71,1%. Szkodliwe załączniki zostały zidentyfikowane w 1,8% wszystkich wiadomości e-mail na całym świecie.
czytaj więcej
Mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9650
Na naszym rynku jest już dostępny mostek wideokonferencyjny HUAWEI VP9650, który umożliwia elastyczną konfigurację portów. Współpracuje z różnymi typami terminali wideokonferencyjnych. Dystrybutorem nowego rozwiązania jest firma KONTEL - przedstawiciel VAD HUAWEI w Polsce.
czytaj więcej
1...1319132013211322132313241325...1348

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top