Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nowe warszawskie inwestycje
Mniej inwestycji, ceny stabilne
czytaj więcej
Kosmetyki Realu Madryt w salonikach Kolportera
Licencjonowane kosmetyki o nazwie Realmadrid, firmowane przez słynny hiszpański klub piłkarski, trafiły do oferty saloników prasowych Kolportera.
czytaj więcej
Niegrzeczne dzieci – nadpobudliwe dzieci?
Wśród objawów ADHD wyróżniamy trzy, które możemy uznać za pewnik. Są to: zaburzenia koncentracji uwagi, gwałtowność zachowań i nadmierna ruchliwość. U wielu niegrzecznych dzieci się one przejawiają, prawda? Zatem skąd pewność, że nasze także cierpi na nadpobudliwość psychoruchową?
czytaj więcej
Kontrola lekarzy czy śledzenie pacjentów? Wszystkie dane o Twoich chorobach już w Internecie!
Prywatne firmy, jak i projekty państwowe, co rusz dostarczają nowe rozwiązania informatyczne dedykowane lekarzom. Z jednej strony, mają na celu ułatwić nam dostęp do informacji, z drugiej oznaczają coraz większą kontrolę nad naszym życiem. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, które dotyczą praktycznie każdego. Mogą nam się podobać lub nie, ale stają się rzeczywistością.
czytaj więcej
Międzynarodowe sukcesy w walce z cyberprzestępczością w lipcu
Dla cyberprzestępców nie ma granic. A dokładniej, sprytnie je oni obchodzą – kradną pieniądze w jednym kraju, wypłacają w drugim, a wydają w jeszcze innym. Jednak, międzynarodowa współpraca organów ścigania oraz producentów z branży bezpieczeństwa z powodzeniem pomaga w walce z „globalnymi” hakerami. Eksperci z Kaspersky Lab przygotowali zestawienie lipcowych sukcesów w walce z cyberprzestępczością.
czytaj więcej
W Warszawie wspólna przestrzeń wyróżnia
Oferta mieszkaniowa w Warszawie jest bogata, a propozycje deweloperów - bardzo zróżnicowane. Czym się kierować, wybierając wymarzone „M”? Warto poszukać inwestycji, które są nie tylko nowoczesne i komfortowe wewnątrz. Okazuje się bowiem, że coraz popularniejsza wśród poszukujących własnego kąta staje się - oryginalnie zaaranżowana przestrzeń wspólna.
czytaj więcej
Wyszeptać smak piwa
Krople zimnej wody na kielichu ozdobionym złotym logo feniksa… Wewnątrz naczynia jasnozłoty płyn przykryty gęstą, białą pianą - gdy zbliżymy do niego nos nasze zmysły odurzy intensywny zapach cytrusów, kolendry i goździków, a gdy jego zawartość dotnie naszych ust poczujemy delikatny, ale zdecydowany owocowy i przyprawowy smak. Czym jest to płynne złoto, jeśli nie dziełem prawdziwych mistrzów?
czytaj więcej
Lato w IKEA Kraków. Wakacje - dobry czas na remont kuchni
Dłuższe i cieplejsze dni, mniejszy ruch na ulicach i w sklepach, dzieci na kolonii lub u dziadków… To tylko niektóre argumenty przemawiające za tym, że wakacje to naprawdę dobry czas na odświeżenie lub remont kuchni. Jednak, aby przeprowadzić go szybko i sprawnie, powinniśmy się do niego odpowiednio przygotować. Pomogą nam w tym bezpłatnie eksperci od projektowania i montażu kuchni z IKEA Kraków. W ramach trwającej do 18 sierpnia akcji „Lato w IKEA” możemy skorzystać też z oferty montażu za pół ceny i 20% rabatu na wybrane fronty.
czytaj więcej
Nowi najemcy modowi w Galerii Bronowice
Grupa LPP, właściciel jednych z najbardziej znanych i cenionych przez klientów brandów, które już na stałe wpisały się w modową mapę Polski i Europy, otworzy salony wszystkich swoich marek w krakowskiej Galerii Bronowice. Sklepy zlokalizowane będą na obu poziomach galerii i zajmą łączną powierzchnię prawie 4 tys. mkw. Największy będzie dwupoziomowy salon Reserved.
czytaj więcej
Kuchnia w kolorze inox z redcoon.pl
Każdy dorosły człowiek choć raz w życiu musiał podąć ważną decyzję, jaką jest wybór wyposażenia do własnej kuchni. Czy to w wyniku remontu, czy też na skutek wyposażania domu „od zera”, trzeba się było rozejrzeć w aktualnych trendach, funkcjonalnościach, cenach i zastosowaniach AGD. Obecnie wybór jest tak duży, producentów tak wielu, że niejednego poszukującego przyprawiłoby to o zawrót głowy.
czytaj więcej
1...1320132113221323132413251326...1348

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top