Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


HUAWEI TP3118S
Dwa strumienie audio-wideo Full HD - wyższa jakość wideokonferencji  
czytaj więcej
Red Hat ogłasza szczegóły konferencji EMEA Partner w Madrycie
Na trzydniowej konferencji dla partnerów zostanie omówiony plan modernizacji środowisk IT przy wykorzystaniu otwartych rozwiązań.
czytaj więcej
Uwiecznij wakacje z redcoon.pl
Sezon wakacyjny, najpiękniejszy okres w roku, to jednocześnie sezon wyjazdów na urlopy. Ruszamy na wczasy, by zamieszkać w pięknych kurortach, cieszyć się słońcem i błogim lenistwem. Ci, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek, zapewne wyruszą na piesze wędrówki z plecakiem i mapą w kieszeni, bądź staną twarzą w twarz z ekstremalnymi wyzwaniami na szczytach gór lub w powietrzu.
czytaj więcej
2013-07-09, 14:53
Wirtualne Biuro Prasowe
Polacy chętniej sięgają po wełnę
Nazywana jest królową włókien. Chociaż kojarzy się głównie z ciepłymi swetrami, wachlarz możliwości jej zastosowania jest naprawdę szeroki i wykracza daleko poza branżę odzieżową. Wełna, bo o niej mowa, wraca do łask! Polacy, jak również mieszkańcy wschodniej i północnej Europy ponownie zaczęli doceniać walory estetyczne i zdrowotne wyrobów wełnianych.
czytaj więcej
Zamieszkaj na Osiedlu Alpha na gotowym
Budowa Osiedla Alpha w warszawskich Skoroszach dobiegła końca. Mieszkania, które są jeszcze dostępne w tej inwestycji można teraz kupić z wykończeniem pod klucz w cenie i od razu się wprowadzić.
czytaj więcej
Poznań przyciąga biznes
Poznań należy do najszybciej rozwijających się polskich aglomeracji, szczególnie duży wzrost notuje rynek powierzchni handlowych.
czytaj więcej
Kaspersky Lab nagradza młode talenty
Kaspersky Lab informuje o wyłonieniu zwycięzców globalnego projektu edukacyjnego ‘CyberSecurity for the Next Generation 2013’.
czytaj więcej
Plastry Viscoplast w ofercie saloników Kolportera
Kolporter wprowadził do oferty saloników prasowych i salonów Top-Press nowe produkty. Są to dwa rodzaje plastrów opatrunkowych Viscoplast – zestaw uniwersalny oraz zestaw dla dzieci Kubuś Puchatek.
czytaj więcej
Poznaj kulisy luksusu Belvedere Vodka
W Les Journées Particulières, czyli dni otwarte najbardziej pożądanych marek koncernu Louis Vuitton Moët Hennessy, odbędą się już 15 i 16 czerwca. W Polsce celebracja dni otwartych odbędzie się w Żyrardowie – fabryka Polmos, w którym produkowana jest Belvedere Vodka zostanie otwarta dla zwiedzających pierwszy raz od dwóch lat.
czytaj więcej
Tortilla – zwijaj się na wakacyjną ucztę!
Lato skłania nas do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jeździmy na wycieczki rowerowe, chodzimy na długie spacery, wyjeżdżamy poza miasto, aby odpocząć od miejskiego zgiełku. Jednak przy długich wyprawach należy również pomyśleć o czymś na ząb! Develey proponuje wykorzystanie wyśmienitych Wraps’ów Funtastic, które zachwycą Wasze podniebienia i sprawią, że przygotowanie nowoczesnego dania nie zabierze zbyt wiele czasu. Możesz „zawijać je” z czym lubisz – z kurczakiem, warzywami a nawet owocami!
czytaj więcej
1...1325132613271328132913301331...1348

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top