Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jak zadbać o lepsze samopoczucie po wakacjach
Powrót do pracy i szkoły po wakacjach bywa trudny i wiąże się ze wzrostem poziomu stresu, który negatywnie wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale i ogólną kondycję organizmu. Zmniejszona ekspozycja na słońce pozbawia nas tak cennej witaminy D a wiele godzin spędzonych za biurkiem czy w ławce szkolnej zdecydowanie rozleniwia nasze ciało. Powoli zaczynamy tęsknić za długimi spacerami, wycieczkami rowerowymi, spływami kajakowymi i wspinaczką. Nad głowami zamiast czystego nieba mamy sufity, a zamiast słońca- lampy. U wielu z nas taki nagły przeskok może doprowadzić do znacznego obniżenia nastroju a nawet depresji.
czytaj więcej
Vilpe - wentylacja od dachu po fundament
Kiedy oceniamy atmosferę czyjegoś domu, jednym z pierwszych kryteriów jest jego zapach. Nie chodzi tu jednak o kosmetyki czy odświeżacze, ale o prawidłowy system wentylacji. Komfort czystego i świeżego powietrza w naszym domu nie jest już dziś luksusem ale warunkiem stawianym jako standard nowoczesnego budownictwa.
czytaj więcej
Ceresit wspiera wykonawców
Marka Ceresit, producent chemii budowlanej, należący do międzynarodowego koncernu Henkel uruchomił serwis internetowy Ceresit PRO – zintegrowaną platformę dla profesjonalistów z branży budowlanej. Z jej pomocą wykonawcy usług budowlanych i remontowych odnajdą nie tylko potrzebne informacje i porady dotyczące wykonywania konkretnych prac, ale także inspiracje oraz rozwiązania nawet dla najbardziej skomplikowanych projektów remontowych. Użytkownicy serwisu zyskują możliwość kontaktu z innymi profesjonalistami, wzajemnej wymiany uwag i doświadczeń. Mogą także wziąć udział w Programie Lojalnościowym i zdobyć wiele cennych nagród pieniężnych oraz rzeczowych.
czytaj więcej
Czy istnieje ochrona przed szkodnikami wykorzystującymi luki w Javie?
W ciągu minionych sześciu miesięcy dwa miliony użytkowników stanowiło cel cyberataków z wykorzystaniem szkodliwych programów infekujących poprzez luki w Javie.
czytaj więcej
Pogodne Centrum w Oleśnicy nabiera kształtów
Na terenie Pogodnego Centrum w Oleśnicy, którego inwestorem jest Rank Progress, rozpoczęły się prace związane z montażem dachu. Budowa przebiega zgodnie z planem - obiekt ma zostać otwarty w pierwszym kwartale przyszłego roku.
czytaj więcej
Hokejowy wynik piłkarskiego meczu na Stadionie Narodowym!
W piątek 7 września w Uniejowie rozpoczęło się dwudniowe zgrupowania Drużyny Słuchaczy Radia Zet, która przygotowywała się do rozegrania meczu przeciwko dziennikarzom Radia Zet na Stadionie Narodowym. Trenerem został piosenkarz Rafał Brzozowski, który tak mówił o zawodnikach i swojej roli: „chłopcy z całej Polski, słuchacze, którzy zostali wybrani przez Radio Zet do tego wielkiego meczu - moim zadaniem jest skonstruowanie z nich drużyny i zmotywowanie tych chłopaków”.
czytaj więcej
Błędy pracowników wśród głównych przyczyn kradzieży danych
Błąd pracownika stanowi jedną z głównych przyczyn wewnętrznych incydentów związanych z bezpieczeństwem IT, które prowadzą do wycieku poufnych danych korporacyjnych – tak wynika z badania przeprowadzonego przez Kaspersky Lab oraz B2B International ubiegłej wiosny.
czytaj więcej
Najbardziej irytują nas psujące się telefony….
Po pierwszym miesiącu działalności platformy społecznościowo-informacyjnej cosiepsuje.com, możemy  wyciągnąć  wnioski dotyczące naszych użytkowników. Opinie pojawiacie się w kategoriach  AGD, RTV, motoryzacja czy komputery nie są tak intensywne  jak w grupie GSM.
czytaj więcej
Kaspersky Lab wyróżniony za ochronę transakcji finansowych online
Eksperci z AV-Test byli jednomyślni w ocenie efektywności produktów Kaspersky Lab pod kątem ochrony transakcji finansowych przeprowadzanych online i nagrodzili firmę prestiżowym wyróżnieniem „AV-Test Innovation Award”.
czytaj więcej
1...1325132613271328132913301331...1365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top