Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Czy nowe funkcje bezpieczeństwa Androida 4.4 mają znaczenie?
Niedawno firma Google opublikowała wersję 4.4 (KitKat) swojego mobilnego systemu operacyjnego Android. Wśród usprawnień pojawiły się zmiany związane z bezpieczeństwem. Stefan Tanase, ekspert z Kaspersky Lab, analizuje, jaki wpływ na ogólną ochronę urządzeń mobilnych z Androidem ma najnowsza aktualizacja.
czytaj więcej
We Wrocławiu za miej niż 4 tys. zł za metr
Wrocławskie mieszkania deweloperzy oferują nawet poniżej 4 tys. zł/mkw.
czytaj więcej
HUAWEI TP3218- Najnowszy panoramiczny zestaw Telepresence
Na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL jest już dostępne najnowsze na świecie panoramiczne rozwiązanie Telepresence - HUAWEI TP3218. Prosty w obsłudze system wyposażono w specjalnie zaprojektowaną kamerę i trzy 55-calowe wyświetlacze. Wąskie obramowanie ekranów sprawia, że widoczny jest jeden pełny obraz. Korzystanie z systemu TP3218 sprzyja podejmowaniu szybkich decyzji, pozwala zmniejszyć koszty firmy i wyprzedzić konkurencję.
czytaj więcej
Minimalizm w łazience: nowe kolory mebli Memento Villeroy & Boch
Minimalizm. Wprowadzili go Japończycy, pokochał – cały świat. Pozwala na wyciszenie i przekształca wnętrze w ostoję harmonii i porządku. Zaprośmy go do łazienki! Zadanie ułatwią meble z kolekcji Memento Villeroy & Boch. Teraz w nowym kolorze White Matt i ze szklanym wykończeniem w odcieniu Soft Grey.
czytaj więcej
Rusza wspólna kampania marek Kettler oraz Polar
Od listopada tego roku rusza nowa kampania reklamowa, która łączy dwie świetne marki sportowe: Kettler oraz Polar. Jedynie w sklepie redcoon.pl będzie można zakupić zestawy produktów obu tych producentów, które pomogą Wam osiągać jeszcze lepsze wyniki treningów.
czytaj więcej
Poznaj mechanizm działania swojego szóstego zmysłu
W latach 50 XX wieku powstał pomysł stworzenia sztucznej inteligencji, noszącej nazwę AI (z j. ang. Artificial Intelligence). Jest to potencjalna  inteligencja realizowana w procesie inżynieryjnym, a nie naturalnym. Głównym celem badaczy jest skonstruowanie maszyn i programów komputerowych będących w stanie pełnić pewne funkcje zmysłów oraz umysłu ludzkiego. Nadal jednak natrafiają oni na problemy, które nazywają Al-trudnymi. Są to na przykład: umiejętność logicznego myślenia czy podejmowanie decyzji, gdy nie są podane żadne dane. Jednakże (spoglądając na rozwój współczesnej wiedzy i myśli technologicznej) można pokusić się o stwierdzenie, że przeskoczenie tych przeszkód jest jedynie kwestią czasu. Zmierzamy powoli do tego, by stworzyć maszynę zdolną do samodzielnego funkcjonowania i analizowania rzeczywistości. Czy po latach faktycznie powstaną roboty, jak w filmie „Terminator” czy „A.I. Sztuczna inteligencja”? Urządzenia zdolne do uczuć- przyjaźni, miłości? Czy one również rozwiną umiejętność wykraczania poza utarte schematy świata? Czy również zyskają swój instynkt lub intuicję? Trudno powiedzieć. Wiadomo natomiast, że konstruowane obecnie urządzenia coraz częściej są w stanie zaspokoić nasze podstawowe potrzeby i wyręczać nas  w wielu codziennych czynnościach. Wielkim ułatwieniem dla posiadaczy dużych domów stały się jakiś czas temu automatyczne odkurzacze, które dzięki wbudowanym czujnikom, sprzątają podłogi nawet podczas nieobecności właściciela domu. Ciekawym rozwiązaniem są także urządzenia, które kontrolują w domu ciepło i wilgotność i w razie potrzeby-optymalizują warunki panujące wewnątrz pomieszczeń.
czytaj więcej
MakoLab SA optymalizuje i pozycjonuje motogen.pl
MakoLab SA – spółka specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań internetowych dla biznesu – rozpoczęła współpracę z jednym z największych polskich portali motocyklowych motogen.pl. Współpraca obejmuje działania z obszaru SEO/SEM, jak również wsparcie konsultacyjne w budowaniu oferty portalu i strategii powiększania grona stałych odbiorców.
czytaj więcej
Pierwszy budynek osiedla Chmielna Park oddany do użytku
Inpro SA, jeden z wiodących trójmiejskich deweloperów notowany na GPW w Warszawie, otrzymał pozwolenie na użytkowanie budynku A inwestycji Chmielna Park. Rozpoczęto przekazywanie 44 sprzedanych mieszkań. W aktualnej ofercie pozostało 11 ostatnich mieszkań oraz 4 lokale usługowe w wybudowanym budynku.
czytaj więcej
Albo dopłata, albo wkład własny
Od przyszłego roku nie dostaniemy kredytu na całość mieszkania. Trzeba będzie mieć własne oszczędności lub skorzystać z rządowej dopłaty do wkładu własnego.
czytaj więcej
Kulinarne uczty w ramach jubileuszowych Dni Belgijskich 2013
Dania kuchni molekularnej, światowej sławy belgijskie piwo, czy tradycyjne małże i frytki, to najważniejsze z przygotowanych atrakcji kulinarnych tegorocznych Dni Belgijskich. Spotkania kulinarne odbywać się będą w Warszawie i w Poznaniu na przełomie października i listopada. Dzięki udziałowi największych belgijskich sław kulinarnego świata, wszyscy chętni będą mieli okazję uczestniczyć w tej wyjątkowej uczcie dla podniebienia. 
czytaj więcej
1...1326132713281329133013311332...1374

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top