Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Kaspersky Lab otrzymuje patent na autorską technologię wykrywania zagrożeń w spakowanych plikach
Kaspersky Lab informuje, że uzyskał amerykański patent na system wykrywania szkodliwych programów zmodyfikowanych przy pomocy pakerów lub narzędzi służących do szyfrowania, które nie zostały jeszcze zidentyfikowane przez badaczy.
czytaj więcej
Jesień i zima w Sweet Home
Długie i coraz chłodniejsze jesienne i zimowe wieczory sprawiają, że mniej chętnie wychodzimy z domu. Jedyne czego pragniemy to otulić się ciepłym kocem, wskoczyć pod mięciutką pościel lub ubrać przytulny szlafrok. Andropol ma sposób na zimową chandrę.
czytaj więcej
Elementy małej architektury - ogrodzenia i murki
Konsekwencja w projektowaniu elementów małej architektury krajobrazu może przynieść zaskakujące efekty w kształtowaniu przydomowej przestrzeni. Dzięki uniwersalnym zasadom kompozycji, ogrodzenia czy murki , jako elementy uzupełniające stają się integralnym elementem otoczenia.
czytaj więcej
Tytoń i jego 40 substancji mogących aktywować chorobę nowotworową
Zdrowie jest jednym z najbardziej pożądanych przez Polaków dóbr[i]. Według danych CBOS 74% społeczeństwa uznaje je za najcenniejszą wartość codziennego życia[ii]. Tak dobrze rokujące postawy nie mają jednak przełożenia na liczbę osób palących papierosy i inne wyroby tytoniowe. W Polsce z nałogiem tym zmaga się prawie 30% dorosłych[iii]. Najczęściej palą mężczyźni w wieku 45-54, którzy znacznie zwiększają w ten sposób ryzyko powstawania nowotworów układu moczowo-płciowego.
czytaj więcej
Technologia Digital Signage – używasz jej na co dzień!
Choć hasło „Digital Signage” przeciętnemu człowiekowi nie mówi za wiele, to warto zdać sobie sprawę, że stykamy się z tą technologią codziennie. Dzisiaj opowiadamy, co kryje się pod tym pojęciem i jak systemy Digital Signage zrewolucjonizowały przekaz wizualny na świecie.
czytaj więcej
Pastelowa posesja. Biały dom w słonecznej oprawie
Udana aranżacja nawierzchni wokół domu nigdy nie jest dziełem przypadku, ale efektem przemyślanych działań i świadomego wyboru charakteru posesji. Już na etapie projektu warto dobrać zarówno materiał, kolor, jak i kształt ścieżek, podjazdu i tarasu.
czytaj więcej
„Rolą lekarzy jest edukacja prozdrowotna pacjentów”– wywiad z lek. med. Januszem Wietechą
O wiedzy i świadomości Polaków w zakresie profilaktyki zdrowotnej oraz konieczności wprowadzenia zmian w naszym stylu życiu rozmawiamy z lek. med. Januszem Wietechą.
czytaj więcej
W ciągu roku zarejestrowano 14,1 mln ataków na Javę
W okresie od września 2012 r. do sierpnia 2013 r. eksperci z Kaspersky Lab wykryli 14,1 miliona ataków wykorzystujących exploity Javy – o jedną trzecią więcej w porównaniu z tym samym okresem w latach 2011-2012. W Polsce liczba ataków na Javę wzrosła o niemal 14%. 
czytaj więcej
Proenzi Comfort – skuteczne rozwiązanie na sprawne stawy
Problemy ze stawami należą do najstarszych przypadłości, dotykających świat ludzi i zwierząt, co potwierdziły nawet wykopaliska mumii ze starożytnego Egiptu.
czytaj więcej
Venetia - śródziemnomorski klimat nie tylko latem
W lecie piękny, zadbany ogród jest prawdziwym skarbem dla domu. Dobór roślin, ich wielkość, wzajemne towarzystwo i okresy ich kwitnienia nadają mu określony charakter. Niewiele więcej potrzeba wówczas, aby dom prezentował się wspaniale zapewniając domownikom podobne samopoczucie. W naszym klimacie lato trwa niestety krótko, jeśli jednak kochamy śródziemnomorska aurę z pewnością ciekawą propozycją będzie kredowa faktura płyty tarasowej Venetia z linii Libet Impressio. Jej jasny odcień i miękkie kształty budzą wakacyjne skojarzenia przez cały rok. Dzięki różnym formatom Venetii od prostokątów, poprzez elementy koła i stopnie możemy z tej samej faktury zaaranżować spójną stylistycznie i bardzo efektowną nawierzchnię nie tylko tarasu, ale także ułożyć z niej schody i poprowadzić wokół domu ścieżki. Możemy także zastanowić się czy nie wykorzystać tego materiału do obłożenia murku czy fragmentu elewacji.
czytaj więcej
1...1327132813291330133113321333...1374

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top