Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Terapia kolagenowa - odmładzanie czy profilaktyka? – w jakim wieku zacząć korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i od czego zacząć? kolagen, tropokolagen?
Mit dotyczący zabiegu medycyny estetycznej jako operacji chirurgicznej lub interwencji o dużej inwazyjności, okupionej bólem oraz szeregiem przygotowań przed i po zabiegowych, odchodzi do lamusa.
czytaj więcej
Domowy peeling i dobra maszynka - najlepszy duet na wiosnę i lato
Chyba każda kobieta marzy o jedwabiście gładkiej skórze – świadczy o elegancji i traktowaniu siebie z dbałością i czułością. Jak sprawić, aby golenie było efektywne, łatwe, bezpieczne i jeszcze przyjazne dla środowiska? To proste! Wystarczy dobrze przygotować skórę, aby nie sprawiła nieprzyjemnych niespodzianek, oraz postawić na sprawdzone modele maszynek.
czytaj więcej
Poznaj domowe sposoby na zatoki
W okresie zimowo-wiosennym jesteśmy narażeni na zapalenie zatok, któremu często towarzyszy ogólny dyskomfort. Czytaj dalej, aby poznać domowe sposoby na zatoki
czytaj więcej
2022-03-15, 11:30
OSAVI
⅔ Polaków zażywa suplementy diety. Prawie połowa wydaje na nie do 50 zł miesięcznie, a co 9. osoba – powyżej 111 zł
Ponad 80 proc. Polaków suplementujących dietę przyjmuje preparaty witaminowo-mineralne, niemal trzech na czterech najchętniej sięga po suplementy w formie tabletek lub kapsułek do połykania. Większość konsumentów zakupów dokonuje w aptece. Prawie ¼ Polaków wydaje na suplementy od 51 do 80 zł miesięcznie, a ponad ¼ zażywa więcej suplementów niż przed rokiem – OSAVI przedstawia raport „Polacy a suplementy diety. Zwyczaje suplementacyjne”.
czytaj więcej
Najczęstsze choroby genetyczne - jakie są i czy wszystkie z nich może wykryć?
Czy wszystkie najczęstsze choroby genetyczne możemy wykryć jeszcze w okresie prenatalnym?
czytaj więcej
Hybrid Flex 5 - najlepsza maszynka do golenia w historii BIC®
Dzięki niej każdy użytkownik zostanie mistrzem golenia! To zasługa 5 tytanowych ruchomych ostrzy wyprodukowanych dzięki zastosowaniu nanotechnologii, oraz dodatkowego ostrza do precyzyjnego modelowania linii zarostu czy golenia trudno dostępnych miejsc.
czytaj więcej
2022-03-03, 09:04
Airly PL
Wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka
Dowiedz się, jaki jest wpływ zanieczyszczeń powietrza na zdrowie człowieka oraz co możesz zrobić, aby choć trochę ograniczyć ich negatywne skutki.
czytaj więcej
Drugi podbródek - jak się go pozbyć? Jakie zabiegi, skutecznie eliminują miejscową tkankę tłuszczową - lipoliza, liposukcja, lifting, czy tropokolagen?
Powszechnie uważa się, że problem drugiego podbródka dotyka przede wszystkim osoby otyłe. Prawda jest jednak o wiele bardziej złożona. Z defektem tym walczą również osoby, które bardzo szybko straciły na wadze, starsze, a także te, które genetycznie mają predyspozycje do dodatkowych fałdek. Na szczęście, medycyna estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim, którzy chcą pozbyć się drugiego podbródka. Jakie zabiegi mamy do wyboru, by skutecznie pożegnać się z niechcianym tłuszczykiem i utratą jędrności skóry w tej okolicy? Które z nich warto wykonać, aby efekty były długotrwałe, a sam zabieg bezpieczny i mało uciążliwy?
czytaj więcej
Preparat kolagenowy MD-TISSUE – tropokolagen typu I - odmładzanie – anti-aging – redukcja zmarszczek, blizn i rozstępów – mezoterapia - medycyna estetyczna
Preparat kolagenowy MD-TISSUE – tropokolagen typu I – innowacyjny sposób na młody wygląd, naturalny i bezpieczny biolifting twarzy, szyi i dekoltu oraz widoczną redukcję zmarszczek i innych oznak starzenia. Skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi. Zapytaj w swojej klinice o tropokolagen!
czytaj więcej
2022-02-23, 10:20
OSAVI
Największy wzrost liczby producentów suplementów diety od 5 lat – prawie co 20. firma jest nowa. Podsumowanie branży 2021
Liczba producentów suplementów diety w 2021 roku wzrosła o 4,4 proc., co stanowi najwyższy wzrost tego segmentu na przestrzeni ostatnich pięciu lat. W tym samym okresie liczba hurtowni z suplementami diety rosła średnio w tempie 2,8 proc., a największy wzrost, na poziomie 4,9 proc., odnotowano w roku 2020. Detaliczny rynek punktów prowadzących ich sprzedaż w ciągu ostatnich trzech lat zmniejszał się średnio o 0,9 proc. Na rynku jest blisko 30 tys. podmiotów związanych z produkcją i sprzedażą suplementów diety.
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top