Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Chcesz skutecznie pozbyć się blizny? Zadziałaj już teraz!
Blizny – najczęściej występujące zmiany skórne, których powstawanie zazwyczaj jest dla nas tak naturalne, że nikogo z nas nie dziwią.
czytaj więcej
2022-08-11, 13:29
Equilibra
2022 - ALOE - Włosy - Ultra nawilżająca kuracja aloesowa 3+1 dla włosów wymagających nawilżenia i wzmocnienia
Poznaj 4 produkty do włosów ALOE - Szampon, odżywka, maska + czysty żel aloesowy Equilibra ALOE – moc natury i niepasteryzowanego aloesu dla pięknych, zdrowych i doskonale nawilżonych włosów!
czytaj więcej
Poznaj asortyment Taniego Sklepu Medycznego
Tani Sklep medyczny to miejsce które posiada asortyment najwyższej możliwej jakości. Sprawdź sam, co może Ci zaoferować!
czytaj więcej
2022-08-03, 20:10
Equilibra
2022 - Aloesowe dezodoranty naturalne od włoskiej marki Equilibra
sztyft, kulka, spray - naturalna i inteligenta ochrona przed potem, łagodna pielęgnacja skóry, nawet po goleniu i depilacji
czytaj więcej
2022-08-03, 20:08
Equilibra
Łagodzący żel z arniką Equilibra - skuteczna pomoc i ulga w bólach mięśni, urazach, siniakach, pajączkach i ukąszeniach
Cierpisz z powodu bolesnego urazu? Stłuczenia, dotkliwych siniaków, czy obolałych mięśni? Takie dolegliwości można skutecznie ukoić za pomocą Łagodzącego dermo żelu z arniką Equilibra, który przyniesie ulgę i przywróci komfort w bolesnych miejscach.
czytaj więcej
2022-08-03, 20:05
Equilibra
Artykuł: Podrażnienia skóry - zadrapania, otarcia, stłuczenia, siniaki - jak naturalnie łagodzić bolesne dolegliwości skórne
Wysokie temperatury, słońce, wakacje – to wszystko sprawia, że latem ochoczo zrzucamy z siebie warstwy ubrań. Latem też spędzamy znacznie więcej czasu na świeżym powietrzu, oddając się rozmaitym aktywnościom sportowym. To cudowny czas urlopów i związanej z nimi beztroski.
czytaj więcej
2022-07-26, 11:22
Royal Brand
Może to jej urok, może to szkło? O zastosowaniu szkła w kosmetykach
Ludzie upiększają się na setki sposobów. Jednym z najczęściej stosowanych są różne rodzaje kosmetyków. Do ich wytwarzania używa się wielu materiałów – jednym z najmniej oczywistych i jednocześnie dość szeroko stosowanych jest szkło.
czytaj więcej
Stymulacja tkankowa to podstawa odzyskania młodego wyglądu. Co to są stymulatory tkankowe?
Zachowanie zdrowia i młodości na długo, to marzenie większości kobiet. Czas pędzi nieubłaganie i ma olbrzymi wpływ na samopoczucie i wygląd każdej z nas. Jędrna, napięta i pełna młodzieńczego blasku skóra, sprawia że czujemy się dobrze, młodo i atrakcyjnie. Co można zatem zrobić, aby jak najdłużej zachowała młody wygląd?
czytaj więcej
2022-07-21, 12:10
OSAVI
Co trzecia firma w branży suplementów diety jest w bardzo dobrej kondycji finansowej
Ponad 70 proc. podmiotów z branży suplementów diety jest w dobrej sytuacji finansowej. W sektorze w ubiegłym półroczu odnotowano wzrost liczby zarejestrowanych firm o blisko 0,4 proc., mimo ogólnego spowolnienia gospodarczego. Odsetek zawieszonych działalności w pierwszej połowie 2022 roku jest proporcjonalny do ubiegłego roku. OSAVI przedstawia podsumowanie pierwszego półrocza w branży suplementów diety.
czytaj więcej
Co charkteryzuje łóżko dla seniora Domiflex
Sprawdź ofertę Taniego Sklepu Medycznego gdzie znajdziesz wysokiej jakości łóżka dla seniora Domiflex!
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top