Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


2023-09-25, 13:40
OT.CO
Jędrne ciało bez cellulitu i rozstępów tuż po ciąży – czy to możliwe? Sprawdź, jak działa endermologia i zadbaj kompleksowo o swój wygląd i zdrowie
Ciąża i narodziny dziecka to bez wątpienia wyjątkowy i piękny czas. Chociaż podczas wielu miesięcy, podczas porodu, jak i po nim kobieta boryka się z wieloma niedogodnościami, nowonarodzone dziecko i wszechobecne szczęście to wynagradza. Jednak, gdy pierwsze emocje już opadną, pojawia się potrzeba zadbania o siebie i powrotu do sylwetki sprzed ciąży, co dla wielu pań bywa pracą syzyfową. Cellulit, blizny, rozstępy, obrzęki, nadmierne kilogramy wydają się nie do pokonania. Doskonałym sposobem, aby poradzić sobie z tymi problemami i dodatkowo wymodelować swoje ciało, jest endermologia.
czytaj więcej
Z czego wynikają problemy ze snem?
W tym artykule przedstawiamy skąd biorą się problemy ze snem i jak można sobie z nimi poradzić?
czytaj więcej
2023-09-08, 15:21
TESLA
Piękny uśmiech ze szczoteczką Tesla!
Dwie minuty szczotkowania zębów to podstawa zasada prawidłowej pielęgnacji. Masz dość sprawdzania, ile zostało jeszcze do końca? Mamy nowość od marki Tesla - Smart Toothbrush Sonic TS200, która Ci w tym pomoże.
czytaj więcej
2023-09-06, 16:56
Sezon Tlenu
Krótki przewodnik po wibroterapii
Wibroterapia, choć wciąż dla wielu uchodzi za absolutną nowość, ma korzenie sięgające głęboko w historię medycyny. Ta nietypowa metoda leczenia i rehabilitacji w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność, zarówno wśród specjalistów z różnych dziedzin, jak i osób poszukujących alternatywnych form wsparcia swojego zdrowia oraz samopoczucia. Skąd to rosnące zainteresowanie wibroterapią? W jaki sposób wibroterapia działa i jakie korzyści może przynieść dla naszego organizmu?
czytaj więcej
2023-09-06, 11:44
Golden Fox
Jak stosować olejek CBD?
CBD, czyli kannabidiol, sukcesywnie podbija kolejne serca miłośników produktów naturalnych. Mimo, że pozyskiwany jest z roślin konopi, w odróżnieniu od swojego siostrzanego związku - THC -, nie posiada właściwości psychoaktywnych. Stworzone na jego bazie olejki cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród konsumentów, jak i specjalistów z zakresu zdrowia. Jednak, jak je używać? W jaki sposób można stosować olejek CBD?
czytaj więcej
Prezenty na Dzień Chłopaka - XPro sklep
Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu na prezent? Urządzenia do strzyżenia włosów czy pielęgnacji brody są zawsze dobrym pomysłem. Oto propozycje sprzętów na Dzień Chłopaka od XPro.
czytaj więcej
Prof. Sebastian Giebel: Leczenie nowotworów krwi rozwija się w kosmicznym tempie | Wywiad
Leki celowane, immunoterapia, immunotoksyny, przeciwciała bispecyficzne, wreszcie „żywy lek”, jakim jest technologia CAR-T spowodowały, że w większości przypadków diagnoza nie jest już wyrokiem, a chorzy na nowotwory krwi mogą z nimi żyć przez długie lata – mówi prof. dr hab. n. med. Sebastian Giebel, kierownik Kliniki Transplantacji Szpiku i Onkohematologii Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, prezes Stowarzyszenia Polskiej Grupy ds. Leczenia Białaczek u Dorosłych oraz wiceprezes Polskiej Grupy Badawczej Chłoniaków.
czytaj więcej
2023-08-04, 11:51
Golden Fox
TOP 5 sposobów na lepszy sen
Czy jest coś lepszego, niż budzenie się o poranku po całej nocy głębokiego, odprężającego snu? Towarzyszący temu zastrzyk energii natychmiastowo motywuje nas do działania i sprawia, że podnosimy się z łóżka w dobrym nastroju. Niestety, dla wielu osób to uczucie wcale nie jest normą, lecz rzadkością. Czy można temu zaradzić? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule, prezentując TOP 5 sprawdzonych metod na poprawę jakości snu.
czytaj więcej
Maszynki BIC® Hybrid Flex golenie z klasą każdego dnia
Starannie ogolona twarz jest uważana przez specjalistów od wyglądu i biznesowej etykiety za wizytówkę mężczyzny sukcesu.
czytaj więcej
Kup suszarkę, ręcznik dostaniesz za 1 zł! - Xpro sklep
Sklep XPRo z profesjonalnymi urządzeniami do stylizacji, pielęgnacji i cięcia włosów marki BaByliss przygotował specjalną promocję dla klientów.
czytaj więcej
123456789...858687

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top