Znajdź informacje

Zdrowie i uroda


Bolesna prawda o dzieciństwie Kingi Zawodnik
Dwudziestego ósmego kwietnia 2022r., startuje Kampania Społeczna Przeciwko Otyłości Wśród Dzieci – Uwierz w siebie! – Walcz o swoje zdrowie!. Organizatorem kampanii jest Fundacja Natura&Zdrowie. Twarzą kampanii została Kinga Zawodnik, której w walce o zdrowie i smukłą sylwetkę, kibicuje wielu Polaków.
czytaj więcej
2022-04-27, 14:16
OSAVI
OSAVI jako pierwszy polski producent kontroluje w tak szerokim zakresie swoje suplementy i udostępnia wszystkie wyniki. Premiera nowej wyszukiwarki certyfikatów analizy
Nowy standard na rynku – polska marka suplementów diety OSAVI jako pierwsza w pełni upublicznia wyniki najobszerniejszych niezależnych badań laboratoryjnych. Wszystkie partie produkowanych przez nią preparatów poddawane są analizom w Laboratorium Badawczym J.S. Hamilton Poland, które posiada akredytację Polskiego Centrum Akredytacji. OSAVI udostępnia 168 certyfikatów analizy jakości suplementów diety w formie nowej wyszukiwarki dostępnej na stronie internetowej.
czytaj więcej
Drogeria z ekologicznymi kosmetykami i jej zalety
W naszym artykule podpowiadamy dlaczego ekologiczne produkty do pielęgnacji ciała i twarzy cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Polecamy również eko sklepy jak drogeria z ekologicznymi kosmetykami.
czytaj więcej
2022-04-19, 16:23
Equilibra
Naturalna pielęgnacja zębów – produkty bez fluoru? Pasty DIY? Modny trend, czy naprawdę skuteczna ochrona zębów i jamy ustnej?
Żyjemy w świecie, w którym chemia i syntetyki wypierają to, co naturalne i organiczne. Pogoń za skutecznością, szybkością działania i łatwością użycia produktu sprawiła, że czasami zapominamy o tym, co tak naprawdę jest dla nas dobre. Wynikiem refleksji na temat jakości produktów, którymi się otaczamy, jest filozofia „slow” oznaczająca zdrowy i harmonijny tryb życia.
czytaj więcej
2022-04-19, 16:05
Equilibra
Naturalna pielęgnacja dziecięcej skóry – poznaj aloes i inne topowe składniki, których warto szukać w kosmetykach dla dzieci i niemowląt
Pierwsze miesiące życia są kluczowe w rozwoju małego dziecka. Odpowiednie odżywianie, spora dawka snu i kontakt z ciałem matki sprawiają, że niemowlę może rosnąć i nabierać siły. Nie mniej istotną kwestią jest pielęgnacja ciała maluszka. Bez właściwej opieki delikatna skóra dziecka narażona jest na przesuszenie, podrażnienia i odparzenia. Jakich kosmetyków używać, by zapewnić wrażliwej skórze to, czego najbardziej potrzebuje?
czytaj więcej
2022-04-19, 16:00
Equilibra
Argan – ekskluzywny, pożądany, kultowy – must have do pielęgnacji skóry - dowiedz się dlaczego!
Wśród cennych olejów używanych w kosmetyce, na pierwsze miejsce od lat wybija się olejek arganowy. Jego dobroczynne właściwości wykorzystywane są do poprawy stanu cery, włosów oraz paznokci. Na tym jednak nie kończą się zalety cennego olejku: używany jest on również w medycynie, przyczyniając się do łagodzenia symptomów wielu chorób, a także w dietetyce, dostarczając organizmowi niezbędnych składników. Dziś przyjrzymy się zaletom arganu i odkryjemy, jakie benefity może mieć dla naszej skóry regularne stosowanie „płynnego złota Maroka”.
czytaj więcej
NOWOŚĆ - MD-MUSCLE – Preparat do mezoterapii igłowej z tropokolagenem - Innowacyjny, bezpieczny i naturalny sposób na młody wygląd skóry, piękną szyję i dekolt oraz właściwy tonus mięśniowy
Preparat kolagenowy MD-MUSCLE, to innowacyjny, naturalny i skuteczny sposób na zachowanie młodego wyglądu, nie tylko twarzy, ale także okolicy szyi i dekoltu. Jest to wyrób medyczny na bazie kolagenu typu I, o szerokim zastosowaniu. Mezoterapia tropokolagenem w preparacie MD-MUSCLE jest innowacyjną, bezpieczną i naturalną metodą na młody wygląd skóry, piękną szyję i dekolt oraz właściwy tonus mięśniowy.
czytaj więcej
Czy olej z gorczycy tłoczony na zimno 250ml to dobra opcja dla Ciebie?
W naszym artykule poruszamy szeroko temat olejów, nie tylko w zdrowej diecie ale również w branży beauty. Interesuje Cie olej z gorczycy tłoczony na zimno 250ml? Przeczytaj zatem zasz artykuł.
czytaj więcej
2022-04-12, 09:51
OSAVI
Ponad 80 proc. Polaków uważa suplementy diety za skuteczne, ale co trzecia osoba nie wie, czym różnią się od leków
Blisko połowa suplementujących dietę Polaków nie konsultuje tego z żadnym specjalistą i opinii o suplementach diety szuka w sieci, a co trzeci nie jest pewny czym różnią się od leków – wynika z najnowszego raportu przygotowanego przez polską markę OSAVI „Polacy a suplementy diety. Wiedza i świadomość”. Według badania co drugi respondent uważa suplementy za przebadane częściowo, a jednocześnie 80 proc. postrzega je jako skuteczne.
czytaj więcej
kolagen dla urody - KOLAGEN W MEZOTERAPII – kolagen typu I – tropokolagen typu I - dlaczego tropokolagen?
Dlaczego KOLAGEN typu I ?

Około 40% całego kolagenu organizmu człowieka znajduje się w skórze, gdzie stanowi on blisko 70% masy wszystkich białek. Kolagen stanowi strukturalną podstawę budowy skóry właściwej. Jest to białko fibrylarne, wytwarzane przez komórki tkanki łącznej, budującej warstwę skóry właściwej – fibroblasty, odpowiedzialne nie tylko za jego syntezę, ale też za rozkład. Zachowanie odpowiedniej proporcji pomiędzy syntezą a degradacją kolagenu jest istotne dla prawidłowej funkcji tkanki łącznej.

Dlaczego TROPOKOLAGEN TYPU I ? Tropokolagen typu I jest podstawowym...
czytaj więcej
123456789...838485

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top