Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


Gra FORTNITE narażona na ataki hakerskie!
Badacze firmy Check Point® Software Technologies Ltd. ogłosili dziś szczegóły podatności, które mogłyby dotknąć każdego gracza ogromnie popularnej gry online, Fortnite. W Fortnite gra prawie 80 milionów graczy na całym świecie, a sama gra jest popularna na wszystkich platformach, Android, iOS, Windows PC, a także na konsolach takich jak Xbox One czy PlayStation 4. Jest ona źródłem zainteresowania nie tylko wśród graczy-amatorów, ale także wśród profesjonalistów, którzy streamują swoje sesje online oraz entuzjastów e-sportów.
czytaj więcej
RODO, WhatsApp, RCS…za nami ciekawy rok w komunikacji mobilnej
Za nami 2018 rok, który dla komunikacji mobilnej był bardzo ciekawy. Do najważniejszych wydarzeń mijających 12 miesięcy z pewnością należy wprowadzenie RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a także udostępnienie WhatsApp API. Komunikacja mobilna zdecydowanie zmienia się i ewoluuje, dlatego spodziewam się, że w 2019 roku będziemy świadkami dalszego rozwoju modelu A2P (application-to-person), w którym komunikaty do odbiorców wysyłane są za pośrednictwem systemu informatycznego – pisze Kamila Górna, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip specjalizującej się w komunikacji mobilnej.
czytaj więcej
2019-01-10, 11:32
Abanana
Nowe szaty Galerii Victoria dzięki Eura7
Eura7 sp. z o.o. z Krakowa stworzyła nową stronę internetową dla wałbrzyskiej Galerii Victoria, która w rejonie Sudetów jest pierwszym i największym centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym mieszczącym ponad 100 sklepów.
czytaj więcej
2019-01-09, 15:42
FaniMani.pl
Pierwszy milion złotych darowizn od zakupów online na FaniMani.pl
Organizacje pozarządowe dzięki wsparciu osób robiących zakupy online zebrały już ponad
1 000 000 zł darowizn przez FaniMani.pl. Ta forma pomagania jest bezpłatna zarówno dla kupujących jak i zbierających w serwisie FaniMani.pl
czytaj więcej
Polskie rozwiązanie Fudo PAM w Magic Quadrant Gartnera
Ekspercki raport firmy Gartner po raz pierwszy poświęcony zagadnieniu zarządzania dostępem uprzywilejowanym wyróżnił polską firmę Fudo Security miejscem wśród najważniejszych na świecie dostawców rozwiązań tego typu.
czytaj więcej
Ostatnie ataki hakerskie pokazują jak ważne jest cyber-bezpieczeństwo
O tym jak dynamiczna jest wojna w cyberprzestrzeni pokazują ataki z ostatnich tygodni. W ogromnych kampaniach skierowanych do wielkich korporacji i instytucji rządowych, zamieszane są wyspecjalizowane grupy hakerskie przy wsparciu rządów rywalizujących państw.
czytaj więcej
Nowości od Comodo MDR
Firma Comodo zaprezentowała swój nowy system ochrony Managed Detection and Response
czytaj więcej
Cyberzagrożenia w Polsce: Kryptominer Coinhive wciąż dominuje. Uwaga na botnety i trojany!
Malware „kopiący” kryptowalutę Monero jest najpopularniejszym złośliwym oprogramowaniem zarówno w Polsce jak i na świecie – wskazują eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Check Point Software Technologies. Choć wciąż wśród zagrożeń dominują kryptominery, to w listopadzie badacze zidentyfikowali szereg kampanii sezonowych, które rozpowszechniały botnet Emotet.
czytaj więcej
USA vs. Huawei – gdy geopolityka miesza się z biznesem.
Rząd Chin wyraził stanowczy sprzeciw takiemu postępowaniu i zażądał natychmiastowego wypuszczenia wiceprezes (a prywatnie córki założyciela Huawei). Chiny wezwały ambasadora USA do swojego MSZ w celu wyjaśnień. USA ostrzegają członków zarządów dużych firm technologicznych przed podróżami do Chin, w obawie przed działaniami odwetowymi.
czytaj więcej
Rewolucja w szyfrowaniu – kwantowy generator liczbowy w akcji!
Firma Pancernik it informuje iż naukowcy z Quantum Base, przy współpracy z Uniwersytetem Lancaster, stworzyli pierwszy praktyczny kwantowy generator liczb, który może w szybki i płynny sposób współpracować niemalże z każdym urządzeniem zawierającym nowoczesne oprogramowanie (np. poprzez wpięcie dodatkowego chipa w półprzewodniki).
czytaj więcej
123456789...222324

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top