Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


2020-04-17, 12:30
Edimax
Home office - jak ulepszyć pracę zdalną?
Za sprawą technologii, rozwoju Internetu i innych możliwości cyfrowych, na pracę z domu może pozwolić sobie coraz więcej Polaków. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy niefortunnie zachorują, mieszkają w innym miejscu niż pracodawca lub mają małe dzieci. W co zainwestować, aby obowiązki zawodowe w formie zdalnego zatrudnienia były bardziej efektywnie?
czytaj więcej
Polacy masowo korzystają z kart i płatności online. Hakerzy tylko na to czekają.
Epidemia koronawirusa, zalecenia rządu i polityka sklepów zmusza Polaków do płacenia kartami kredytowymi. Obecnie 75 proc. Polaków posiadających karty w polskich bankach deklaruje, że płaci częściej kartą niż gotówką*. Prawie 90 proc. posiadaczy kart płaci zbliżeniowo. Wynika to bezpośrednio z obawy przed zakażeniem. Tymczasem hakerzy coraz częściej wykorzystują karty do kradzieży danych i pieniędzy.
czytaj więcej
5 kluczowych wyzwań w czasach pracy zdalnej
Pandemia COVID-19 wstrząsnęła rzeczywistością biznesową i gospodarczą. W większości przedsiębiorstw, pracownicy oraz kadra kierownicza – są zmuszeni do poszukiwania nowych form współpracy i organizacji pracy biurowej. By zagwarantować płynność pracy, decydują się na wdrożenie pracy zdalnej, która stanie się prawdopodobnie codziennością światowego biznesu.
czytaj więcej
Cyfrowa drukarka termotransferowa OKI Pro9541WT A3+ do druku na odzieży zdobyła dwie branżowe nagrody
Niedawno wprowadzona przez firmę OKI Europe 5-kolorowa cyfrowa drukarka termotransferowa Pro9541WT zdobyła dwie nagrody branżowe. Drukarka otrzymała nagrodę Office Oscar magazynu OEN oraz nagrodę Editor's Choice Award czasopisma Print IT Reseller za innowacyjne funkcje i wartość, którymi może wzbogacić korzystające z niej firmy.
czytaj więcej
2020-03-20, 12:55
Green Cell
Praca zdalna ze świeżą energią
Praca zdalna niesie ze sobą wiele korzyści. Możesz wykonywać ją z domu - w piżamie z kubkiem kawy, słuchając przy tym swojej ulubionej muzyki na głos. Warunkiem jest wewnętrzna determinacja, ale czy to wszystko? O co należy zadbać, by home office stało się jeszcze bardziej przyjazne?
czytaj więcej
Yoav Zingher członkiem międzynarodowej rady doradców Codibly
Yoav Zingher to znany brytyjski przedsiębiorca oraz anioł biznesu, który specjalizuje się w branży nowoczesnych zielonych technologii. Był między innymi założycielem Kiwi Power, która jest jedną z wiodących brytyjskich spółek rozwijających technologię inteligentnych sieci elektroenergetycznych. Zingher został właśnie członkiem międzynarodowej rady doradców krakowskiej firmy Codibly.
czytaj więcej
Polska poza 20. europejskiego rankingu bezpieczeństwa cybernetycznego!
Hakerzy coraz częściej staje się celem ataków hakerów. W konsekwencji nasz kraj spada europejskich rankingu bezpieczeństwa sieciowego na 22 miejsce - wskazują dane firmy Check Point. Najlepiej pod tym względem wypada Irlandia, Szewcja oraz Serbia; najgorzej – Macedonia. Eksperci zaznaczają, że w lutym nastąpił duży wzrost wykorzystania exploitów w celach rozprzestrzeniania botnetu Mirai, który jest znany z infekowania urządzeń IoT i przeprowadzania masowych ataków DDoS.
czytaj więcej
Kierunki rozwoju branży ERP w 2020 roku
Rzeczywistość współczesnych przedsiębiorców jest w dużej mierze kształtowana przez branżę IT i rozwój systemów informatycznych dla biznesu. Firmy – walczące z konkurencją o klientów – szukają szansy na optymalizację działalności poprzez zastosowanie systemów ERP. W ciągu ostatnich kilku lat w branży ERP pojawiło się wielu nowych produktów, a obecne są stale rozwijane. Umocniła się także pozycja największych dostawców oprogramowania klasy ERP na rynku.
czytaj więcej
2020-02-27, 08:46
SaldeoSMART
Polskie firmy przekonały się do chmury, e-teczek pracowniczych i odczytu dokumentów
O 156% wzrosła liczba wprowadzanych do systemu elektronicznych dokumentów kadrowych, o 47% liczba wystawionych e-faktur sprzedażowych, a o 30% – odczytanych stron dokumentów. SaldeoSMART podsumowuje rok 2019, porównując aktywność użytkowników swojego rozwiązania dla księgowych i biur rachunkowych w latach 2018 i 2019.
czytaj więcej
2020-02-24, 23:47
IT Serwis
Cinema 4D R21 SP 2 już dostępna do pobrania.
Firma MAXON udostępniła bezpłatną aktualizację oprogramowania CINEMA 4D R21. Instalacja tego dodatku Service Pack jest zalecana dla wszystkich użytkowników CINEMA 4D R21.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top