Znajdź informacje

IT, Nowe technologie


2019-02-12, 12:09
Specfile.pl
Szyfrowanie danych jednym kliknięciem - sprawdź nową wersję aplikacji Specfile
Szyfrowanie danych przy pomocy jednego kliknięcia. Możliwe? Tak. Takie rozwiązanie oferuje polska aplikacja szyfrująca Specfile, która właśnie doczekała się kolejnej aktualizacji.
czytaj więcej
2019-02-11, 15:26
DAZN
Rebranding Perform Group przyczynił się do stworzenia dwóch niezależnych marek – DAZN i Perform
Lider dostarczający cyfrowe treści sportowe Perform Group zmienił nazwę na DAZN Group oraz po dokonaniu restrukturyzacji składa się z dwóch różnych marek – DAZN i Perform.
czytaj więcej
Działy IT nieświadome zagrożeń ze strony cryptominerów
W zeszłym roku cryptominery zaraziły ponad 10 razy więcej organizacji niż ransomware, jednak wciąż ten rodzaj zagrożenia jest niedoceniany przez firmy – to główny wniosek drugiej części Raportu Bezpieczeństwa, stworzonego przez analityków firmy Check Point Software Technologies. Największy procentowy udział tego typu ataków zaobserwowano na kontynentach amerykańskich (42%).
czytaj więcej
2019-02-06, 11:29
Jantar
Innowacje w gastronomii. Jak Kawiarnia Nakielny poprawiła efektywność sprzedaży oraz jakość obsługi klienta? 

Sukces firmy na rynku gastronomicznym jest zależny od wielu czynników. Pozornie wydaje się, że najważniejszy jest ostateczny produkt podany na talerzu, lecz to tylko jeden z elementów składowych determinujących osiągnięcie założonych celów. Wizerunek lokalu kreuje nie tylko wnętrze, zastawa czy ciekawie skomponowane menu, a przede wszystkim personel, który dostarcza klientowi pierwszego wrażenia o lokalu.
Zobacz całe Video Case Study: http://bit.ly/2NaUZTs
czytaj więcej
2019-01-17, 10:21
SaldeoSMART
SaldeoSMART zmienia właściciela. Norweska Grupa Visma po raz pierwszy kupuje polski produkt
Krakowski BrainSHARE IT, producent SaldeoSMART, wiodącego systemu w chmurze dla biur rachunkowych i działów księgowych w małych i średnich przedsiębiorstwach, został przejęty przez norweską grupę Visma. Dzięki akwizycji Visma poszerza swój zasięg geograficzny i umacnia się na pozycji północnoeuropejskiego lidera w zakresie cloudowych rozwiązań księgowych, a SaldeoSMART zyskuje silnego partnera o międzynarodowym zasięgu.
czytaj więcej
IT.integro laureatem prestiżowych nagród
Kolejny rok z rzędu firma IT.integro – lider wdrożeń systemu Microsoft Dynamics NAV (Dynamics 365 Business Central), została uhonorowana tytułami Gazeli Biznesu i Diamentu Forbesa. Spółka została wyróżniona za niezwykle dynamiczny wzrost i szybki rozwój w ostatnich latach.
czytaj więcej
Gra FORTNITE narażona na ataki hakerskie!
Badacze firmy Check Point® Software Technologies Ltd. ogłosili dziś szczegóły podatności, które mogłyby dotknąć każdego gracza ogromnie popularnej gry online, Fortnite. W Fortnite gra prawie 80 milionów graczy na całym świecie, a sama gra jest popularna na wszystkich platformach, Android, iOS, Windows PC, a także na konsolach takich jak Xbox One czy PlayStation 4. Jest ona źródłem zainteresowania nie tylko wśród graczy-amatorów, ale także wśród profesjonalistów, którzy streamują swoje sesje online oraz entuzjastów e-sportów.
czytaj więcej
RODO, WhatsApp, RCS…za nami ciekawy rok w komunikacji mobilnej
Za nami 2018 rok, który dla komunikacji mobilnej był bardzo ciekawy. Do najważniejszych wydarzeń mijających 12 miesięcy z pewnością należy wprowadzenie RODO, czyli ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, a także udostępnienie WhatsApp API. Komunikacja mobilna zdecydowanie zmienia się i ewoluuje, dlatego spodziewam się, że w 2019 roku będziemy świadkami dalszego rozwoju modelu A2P (application-to-person), w którym komunikaty do odbiorców wysyłane są za pośrednictwem systemu informatycznego – pisze Kamila Górna, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Infobip specjalizującej się w komunikacji mobilnej.
czytaj więcej
2019-01-10, 11:32
Abanana
Nowe szaty Galerii Victoria dzięki Eura7
Eura7 sp. z o.o. z Krakowa stworzyła nową stronę internetową dla wałbrzyskiej Galerii Victoria, która w rejonie Sudetów jest pierwszym i największym centrum handlowo-usługowo-rozrywkowym mieszczącym ponad 100 sklepów.
czytaj więcej
2019-01-09, 15:42
FaniMani.pl
Pierwszy milion złotych darowizn od zakupów online na FaniMani.pl
Organizacje pozarządowe dzięki wsparciu osób robiących zakupy online zebrały już ponad
1 000 000 zł darowizn przez FaniMani.pl. Ta forma pomagania jest bezpłatna zarówno dla kupujących jak i zbierających w serwisie FaniMani.pl
czytaj więcej
123456789...252627

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top