Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Poland Business Run po raz kolejny pomoże osobom z niepełnosprawnościami!
Charytatywny bieg to impreza organizowana w celu pomocy osobom z niepełnosprawnością ruchową. Jak co roku fundacja wspiera osoby potrzebujące z całej Polski, w tym również lokalnych beneficjentów. Jedną z nich jest Faustyna Kotłowska – 19 latka z Kościerzyny, która w wyniku wypadku komunikacyjnego straciła nogę. Za zebrane pieniądze zostanie sfinansowana specjalistyczna proteza, która ułatwi młodej dziewczynie codzienne funkcjonowanie i pozwoli realizować jej wielką pasję, jaką jest sport!
czytaj więcej
Zalety treningu w wodzie - czy jest ich wiele?
Jakie są Zalety treningu w wodzie? Dowiesz się zaznajamiając się z informacjami zawartymi w naszym artykule. Zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
Tarcza Kapitan Ameryka - gdzie można ją kupić?
W naszym artykule znjadziesz podpowiedź, gdzie kupować akcesoria sportowe takie jak tarcza Kapitan Ameryka. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Rower na raty z ubezpieczeniem od kradzieży. Wspólna oferta Credit Agricole i LINK4
Trwa druga edycja wspólnej oferty Credit Agricole i LINK 4. Dzięki niej Polacy nie tylko rozłożą zakup roweru na wygodne raty, ale dodatkowo otrzymają roczne ubezpieczenie sprzętu na wypadek kradzieży.
czytaj więcej
Krótkie spodenki męskie pitbull na trening
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź, gdzie kupić wyposażenie sportowe na swój trening takie jak krótkie spodenki męskie pitbull i wiele innych. Przeczytaj.
czytaj więcej
Na ratunek chłopcu, który nie czuje bólu. 27 maratonów na rolkach w 27 dni
Dwójka zwariowanych rolkarzy i rekordzistów Polski, Agata i Wojtek Miszewscy z Oleśnicy, podejmuje kolejne, charytatywne wyzwanie. Codziennie od 1 do 27 czerwca, gdzieś w Polsce, pokonują na rolkach dystans maratonu. Żeby pomóc zebrać pieniądze na operację 12-letniego Krystiana. Pierwszego w Polsce chłopca, który nie czuje bólu głębokiego.
czytaj więcej
Eliza Wróblewska wraca do gry
Dzięki decyzji Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego o przełożeniu Igrzysk Olimpijskich na 2021 rok, zawodniczka Akademii Judo Poznań Eliza Wróblewska ma szansę wrócić do gry o Igrzyska w Tokio.
czytaj więcej
Gra Ski Jumps z nowym serwerem - Szybki Turniej wystartował
Ski Jumps to produkcja systematycznie zwiększająca ilość aktywnych graczy. Z racji rosnącego zainteresowania i zwiększania populacji, twórcy gry, firma Supernova Interactive postanowiła poszerzyć ofertę, dodając do produkcji nowy serwer – Szybki Turniej. Urozmaici on rozgrywkę graczom Ski Jumps poprzez nowe spojrzenie na narciarską rywalizację i dotychczasowe schematy gry.
czytaj więcej
Daj sobie wycisk
O zaletach aktywności fizycznej można by pisać długo. Wpływa ona korzystnie na organizm, stymuluje pracę narządów i układów, podnosi odporność i znacząco poprawia samopoczucie. Co więcej, odpowiedni dobór stopnia trudności oraz intensywności, sprawia, że ćwiczyć może praktycznie każdy, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia. Od ćwiczeń rehabilitacyjnych, aż po sport wyczynowy, każda aktywność będzie dobrą inwestycją na przyszłość.
czytaj więcej
Bezpieczne ferie – duża akcja na Soszowie w Wiśle
„Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” - pod takim hasłem, 11 stycznia odbędzie się impreza na Stacji Narciarskiej Wisła – Soszów, zorganizowana przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.
czytaj więcej
123456789...383940

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top