Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Łuk bloczkowy PSE Fever | sklepluczniczy.pl
Model Fever to łuk amerykańskiej firmy PSE. Lekki, łatwy w manewrowaniu łuk z mnogością ustawień stanowi świetny wybór dla początkującego łucznika. Możliwość regulacji ramion pozwoli kontynuować treningi gdy nasze umiejętności znacznie wzrosną.
czytaj więcej
Kusze dawniej i dziś
Na przestrzeni wieków sposób działania kuszy i jej konstrukcja nie uległy znacznym zmianom. Zmieniło się za to jej przeznaczenie. Kiedyś broń wykorzystywana do ostrzeliwania wroga na średniowiecznym polu bitwy dziś kusza to precyzyjne narzędzie do ćwiczenia celności i potyczek na poziomie sportowym. Zapraszam do wpisu który bardziej rozwija temat tego przedmiotu.
czytaj więcej
Promocje: bieżnia treningowa
Sezon letni powoduje, że coraz więcej osób wybiera się na siłownię, na ćwiczenia grupowe, zaczyna uprawiać sport na świeżym powietrzu jeżdżąc na rowerze, rolkach czy biegając. Są jednak tacy, którym ćwiczenia wśród innych osób nie wydają się tak komfortowe, co jest oczywiście zrozumiałe. Sport powinien sprawiać radość, a nie powodować skrępowanie. Często więc wybierają oni ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania, do którego kupują np. bieżnię treningową.
czytaj więcej
Sklep rowerowy Łódź - bogata oferta rowerów i akcesoriów
Sklep rowerowy Łódź proponuje szeroki wachlarz rowerów, akcesoriów, części zamiennych i ubioru dla rowerzystów.
czytaj więcej
Flexit Drink - zadbaj o zdrowie swoich stawów
Choroby stawów bywają bardzo bolesne i często całkowicie wyłączają sportowca z treningów. Dlatego właśnie nie powinniśmy czekać, aż pojawi się ból w tych okolicach, tylko zacząć dbać o swoje stawy już dziś! Sprawdź w jaki sposób zwiększyć ich ochronę oraz jak działają suplementy diety, takie jak Flexit Drink, które regenerują stawy, zapobiegając kontuzjom.
czytaj więcej
Pianki Roxy - przewodnik dla windsurferów i nie tylko
Wielkimi krokami zbliża się do nas lato, a wraz z nim sezon na sporty wodne. Każdy, kto zaczyna swoją przygodę z wodną aktywnością fizyczną powinien zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt. Podstawą są pianki Roxy - dowiedz się, do czego są potrzebne i jak wybrać dla siebie odpowiednią!
czytaj więcej
Evolite ReBuild - wysoka jakość i doskonałe efekty
Jesteś osobą regularnie trenującą na siłowni? Dużo ćwiczysz i w związku z tym chciałbyś przyśpieszyć proces regeneracyjny swojego organizmu, poprawiając jego odporność oraz zwiększając jednocześnie wytrzymałość i twardość mięśni? Postaw na Evolite ReBuild! Sprawdź jakie korzyści przynosi ta odżywka!
czytaj więcej
Deskorolki - świetna zabawa na świeżym powietrzu!
Jeśli chcesz pozytywnie spędzić wiosenny dzień, to deskorolki na pewno spełnią oczekiwania twoje oraz znajomych. Dobierz stylowy model, który będzie pasować do twojego charakteru.
czytaj więcej
Jak zachęcić dziecko do ćwiczeń?
Ruch w życiu dzieci pomaga w zapobieganu nadwagi, a także zapewnia im prawidłowy rozwój fizyczny oraz psychiczny. Warto zatem zachęcać najmłodszych do różnorodnych ćwiczeń czy sportów. O tym, jak robić to w prawidłowy sposób, Opowiada ekspert marki Mama i ja - Agnieszka Bajer-Ciszewska, trener i specjalistka ds. żywienia.
czytaj więcej
Promocje w Centrum Rowerowym
Jesteś zainteresowany kupnem nowego roweru? A może nie od razu tak bardzo, ale jakieś akcesoria by się przydały, skoro wiosna już w pełni? Jakie promocje Centrum Rowerowe jako sklep specjalistyczny ma dla Was schowane? Zapraszamy do czytania dalej...
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top