Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Kapitan Ameryka akcesoria sportowe - wybierz coś dla siebie
Jakie pasje męskie można wyróżnić bez konieczności zadawania pytania? Sport (w wydaniu czynnym lub biernym) i dobry film (tudzież serial). Jeśli te dwie pasje połączyć, zyskujemy pewność, że facet z pewnością zatraci się w niej bez reszty.
czytaj więcej
713 kilometrów na rolkach i Cyber Oko dla małego chłopca! Rolki Reggae Rajd pomógł kolejnemu dziecku
Agata i Wojciech Miszewscy, małżeństwo z Oleśnicy na Dolnym Śląsku, przejechali na rolkach z Lublina do Ostródy. Pomagali w ten sposób rodzicom dziewięcioletniego Czarka z porażeniem mózgowym w zdobyciu środków na system do neurorehabilitacji. Efekt - ponad 20 tysięcy złotych. Czarek wkrótce dostanie Cyber Oko!
czytaj więcej
Akcesoria sportowe hulk w sklepie sportowym Daniken
W sklepie internetowym Daniken znajdziesz akcesoria sportowe hulk a także innych bohaterów rodem z marvelowskich produkcji.
czytaj więcej
Buty brooks ghost 11 - męskie buty do biegania
Dlaczego buty brooks ghost 11 są idealnym produktem do biegania? Udowodnimy Ci to w naszym artykule, koniecznie przeczytaj!
czytaj więcej
Producent okularów sportowych American Way
Producent okularów sportowych radzi jak wybrać odpowiedni model, dopasowany do sportu jaki uprawiasz. Interesuje Cie taka tematyka? Zapraszamy zatem do lektury!
czytaj więcej
Akcesoria sportowe iron man i nie tylko w Daniken
Jesteś fanem Marvela? A może uwielbiasz konkretnego superbohatera? W Daniken znajdziesz przedmioty takie jak akcesoria sportowe iron man. Przeczytaj o tym.
czytaj więcej
Weekend z jogą w górach Beskidzkich
Marzy Ci się weekend z jogą w górach? W ofercie Hotelu ODYS znajdziesz propozycje weekendowego wyjazdu dla każdego fana yogi. Więcej o tym w artykule.
czytaj więcej
Podpisanie umów z wioślarkami i wioślarzami za wynik medalowy w Tokio2020 - konferencja prasowa [24.06.2019]
Zarząd Regionalnego Towarzystwa Wioślarskiego LOTTO-Bydgostia zaprasza na konferencję prasową, która odbędzie się w dniu 24 czerwca (poniedziałek) 2019 roku o godz. 15.00 w siedzibie naszego klubu przy ul. Żupy 4 w Bydgoszczy.
czytaj więcej
Dla trenerów i klubów sportowych
Postanowiłam ułatwić wyszukiwanie atrakcji sportowych w Polsce.
czytaj więcej
Boisko wielofunkcyjne - podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas jego budowania
W naszym artykule podpowiadamy jak budować boisko wielofunkcyjne oraz na co zwrócić uwagę podczas tego przedsięwzięcia.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top