Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Kask na rower - praktyczny i niezbędny!
Wybierz kask na rower, który będzie odpowiednio wykonany i dopasowany do głowy. W ten sposób zapewnisz sobie i swoim bliskim najwyższy poziom bezpieczeństwa - a jest ono najważniejsze!
czytaj więcej
Akcesoria fitness, które pomogą Ci ćwiczyć w domu.
W dzisiejszych czasach rosnącej mody na bycie "fit" oraz zwiększania świadomości się ludzi na temat zbawiennego wpływu ruchu na nasz organizm, siłownie i zajęcia fitness cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Dziś polecimy Wam akcesoria fitness, które możesz kupić i ćwiczyć dzięki nim efektywnie w domu!
czytaj więcej
Suplementy przedtreningowe - zwiększ efektywność swoich treningów
Jesteś osobą aktywną fizycznie? Regularnie trenujesz, jednak czasem zdarza Ci się gorszy dzień, w którym brakuje Ci energii do ćwiczeń? Suplementy przedtreningowe pobudzą Twój organizm oraz poprawią koncentrację, tak abyś mógł osiągnąć jeszcze lepsze wyniki! Sprawdź jak działają przedtreningówki oraz dla kogo są przeznaczone!
czytaj więcej
Stomil Olsztyn najlepszy w konkursie Nice! Trzy kluby z Nice 1 Ligi zautomatyzują swoje stadiony
Do końca marca kibice drużyn z Nice 1 Ligi oddawali swoje głosy w konkursie zorganizowanym przez sponsora tytularnego rozgrywek, firmę Nice. Największym zaangażowaniem wykazali się fani Stomilu Olsztyn, dzięki czemu klub otrzymał dofinansowanie w wysokości 12 tysięcy złotych na poprawę infrastruktury swojego stadionu. Wręczenie nagród odbyło się na przy okazji targów zabezpieczeń Securex w Poznaniu.
czytaj więcej
Suplementy Universal - wysoka skuteczność i świetny smak
Na rynku istnieje szeroki wybór odżywek i suplementów diety. Sportowiec, który chce wesprzeć swój organizm podczas intensywnego wysiłku fizycznego często może mieć problem z doborem odpowiednich produktów. Warto wybierać te, które charakteryzują się wysoką jakością i skutecznością. Takie właśnie są suplementy Universal. Sprawdź dlaczego warto postawić na tą markę!
czytaj więcej
Kosz rowerowy praktycznym wyposażeniem na wycieczkę!
Jeśli planujesz jeździć jednośladem do pracy, to koniecznie pomyśl o pojemnym koszu rowerowym! Zdecydowanie ułatwi Ci to przemieszczanie się po mieście i wożenie zakupów.
czytaj więcej
Łuk bloczkowy PSE Fever | sklepluczniczy.pl
Model Fever to łuk amerykańskiej firmy PSE. Lekki, łatwy w manewrowaniu łuk z mnogością ustawień stanowi świetny wybór dla początkującego łucznika. Możliwość regulacji ramion pozwoli kontynuować treningi gdy nasze umiejętności znacznie wzrosną.
czytaj więcej
Kusze dawniej i dziś
Na przestrzeni wieków sposób działania kuszy i jej konstrukcja nie uległy znacznym zmianom. Zmieniło się za to jej przeznaczenie. Kiedyś broń wykorzystywana do ostrzeliwania wroga na średniowiecznym polu bitwy dziś kusza to precyzyjne narzędzie do ćwiczenia celności i potyczek na poziomie sportowym. Zapraszam do wpisu który bardziej rozwija temat tego przedmiotu.
czytaj więcej
Promocje: bieżnia treningowa
Sezon letni powoduje, że coraz więcej osób wybiera się na siłownię, na ćwiczenia grupowe, zaczyna uprawiać sport na świeżym powietrzu jeżdżąc na rowerze, rolkach czy biegając. Są jednak tacy, którym ćwiczenia wśród innych osób nie wydają się tak komfortowe, co jest oczywiście zrozumiałe. Sport powinien sprawiać radość, a nie powodować skrępowanie. Często więc wybierają oni ćwiczenia w zaciszu własnego mieszkania, do którego kupują np. bieżnię treningową.
czytaj więcej
Sklep rowerowy Łódź - bogata oferta rowerów i akcesoriów
Sklep rowerowy Łódź proponuje szeroki wachlarz rowerów, akcesoriów, części zamiennych i ubioru dla rowerzystów.
czytaj więcej
123456789...303132

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top