Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Rolkarze będą bić rekord Polski dla dzieci z Przylądka Nadziei. Sztafeta 24 godziny non stop!
30 marca w samo południe na wrocławskim Rynku Agata i Wojciech Miszewscy, małżeństwo zwariowanych rolkarzy z Rolki Reggae Rajd, spróbują ustanowić rekord Polski w najdłuższej sztafecie na rolkach. Wydarzenie CEPA Rolki Reggae Rekord oleśniccy rolkarze organizują dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei.
czytaj więcej
Torby sportowe
Osoby trenujące wiedzą jak ważnym elementem wyposażenia jest pojemna torba sportowa, która pomieści oprócz butów, strój sportowy i dodatkowe akcesoria.
czytaj więcej
Oko w oko z Rakiem po raz drugi w Chorzowie
28 kwietnia, w Górnośląskim Parku Etnograficznym w Chorzowie odbędzie się druga edycja charytatywnego biegu „Oko w oko z Rakiem”. Biegacze powalczą na dystansach 5 i 10 kilometrów, miłośnicy chodzenia z kijkami – na dystansie 5 kilometrów. W programie również wiele imprez towarzyszących dla całych rodzin.
czytaj więcej
Boban Marjanovic zawodnik Philadelphia 76ers
Boban Marjanovic to znany zawodnik zespołu z Filadelfii. Występuje on na pozycji środkowego, gdzie spisuje się bardzo dobrze w ostatnim czasei.
czytaj więcej
Kallisto, Flora, Bachus i Diana. Dlaczego na medalach PKO Białystok Półmaratonu znajdują się wizerunki rzeźb?
Od 2016 roku biegacze, którzy docierają do mety PKO Białystok Półmaratonu otrzymują medale z wizerunkami rzeźb z ogrodu przylegającego do Pałacu Branickich. Dotychczasową kolekcję tworzą krążki przedstawiające Kallisto, Florę oraz Bachusa. W internetowym głosowaniu biegacze niedawno zdecydowali, że 5 maja na mecie białostockiego półmaratonu wręczane będą medale z wizerunkiem Diany – bogini łowów, przyrody i światła księżycowego.
czytaj więcej
Henryk Kania przedłuża umowę z Fundacją Otylii Jędrzejczak
Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. kontynuują współpracę z Fundacją Otylii Jędrzejczak w 2019 roku będąc jednym z jej głównych partnerów. Flagowe projekty Fundacji to „Mistrzynie w szkołach” oraz „Otylia Swim Tour” i „Otylia Swim Cup”.
czytaj więcej
Pomysł na…biegową majówkę na Podlasiu
Każdego roku Podlasie odwiedza co najmniej 1,2 miliona turystów, wśród nich jest coraz więcej biegaczy, którzy uczestniczą w PKO Białystok Półmaratonie, który jest największym biegiem ulicznym we wschodniej Polsce. - W 2018 roku goście spoza Podlasia stanowili 60% uczestników naszej imprezy. Tylko z mazowieckiego przyjechało 1100 zawodników – podkreśla Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega.
czytaj więcej
Deska snowboardowa damska - jaką wybrać?
Board Serwis to sklep stacjonarny oraz internetowy ze sprzętem sportowym renomowanych marek. Potrzebna Ci deska snowboardowa damska ale nie wiesz jaką wybrać? Sprawdź co my możemy Ci zaproponować oraz co naszym zdaniem liczy się w wyborze deski.
czytaj więcej
Kostka rubika model QiYi QiXing 7x7x7
Model QiYi QiXing 7x7x7 dostępny w sklepie internetowym NetCube to kostka, która pozowli Ci osiągnąc naprawdę dobre czasy podczas treningów. Jest też stosunkowo tania! Zobacz dlaczego warto ją mieć.
czytaj więcej
Czym Świnoujście urzekło Roberta Lewandowskiego? Piłkarz zainwestował w apartamenty tuż przy plaży.
Charakterystyczne walory przyrodnicze oraz duży potencjał miasta sprawił, że Robert Lewandowski wybrał Świnoujście na miejsce jednej ze swoich ostatnich inwestycji. Miejsce to zachwyca najszerszą plażą w Polsce, licznymi możliwościami aktywnego spędzania czasu oraz bogatą infrastrukturą wypoczynkową.
czytaj więcej
123456789...343536

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top