Znajdź informacje

Sport, Fitness, Kulturystyka


Wiaty dla zawodników rezerwowych producenta Wamat
Wamat to polska firma, która specjalizuje się w produkcji techniki estradowej oraz wyposażenia budowli sportowych. Wiaty dla zawodników rezerwowych to jeden z naszych produktów.
czytaj więcej
WKS Śląsk Wrocław pomaga dzieciom chorym na nowotwory
Do sprzedaży trafiły właśnie specjalne, klubowe kubki z herbem WKS-u. Część dochodu przeznaczona zostanie na leczenie pacjentów Przylądka Nadziei.
czytaj więcej
Maty do ćwiczeń - rodzaje oraz ich przeznaczenie
Ćwiczysz regularnie, a może dopiero zaczynasz? Zapoznaj się z rodzajami mat do ćwiczeń by ćwiczyć wygodnie.
czytaj więcej
Gogle Uvex - wybór na zimowe szusowanie
W dzisiejszych czasach sporty zimowe cieszą się rosnącą popularnością. Wiele osób pasjonuje się jazdą na nartach czy snowboardzie. Nawet najmłodsi jeżdżą na stoku jak zawodowcy. Bardzo ważne jest, aby wybrany sprzęt był wysokiej jakości. Dzięki temu możemy mieć pewność, że będzie służył niezawodnie przez wiele lat.
czytaj więcej
Maratony Rowerowe Cyklokarpaty startują w sobotę!
13 kwietnia w Wierchomli otwieramy sezon Maratonów Rowerowych Cyklokarpaty. ***Hotel Wierchomla Ski & Spa Resort niejednokrotnie już gościł uczestników imprezy; w tym roku będzie gospodarzem inauguracji wydarzenia.
czytaj więcej
Rozpoczęły się III Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach pod patronatem dra. Adama Mokrysza. Zawodnicy w wieku 50 plus z całej Polski zjechali do Ustronia.
8 kwietnia w Ustroniu rozpoczęły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Szachach. Oficjalne otwarcie wydarzenia, z udziałem organizatorów, przedstawicieli władz Miasta Ustronia – Partnera Mistrzostw oraz firmy Mokate – Sponsora odbędzie się 9 kwietnia o 14.45.
czytaj więcej
Już jutro XVII Bieg Europejski w silnej obsadzie. Czy Gniezno porwie hiszpańska fiesta?
W sobotę o godzinie 17:00 w Gnieźnie wystartuje mocno obsadzony XVII Bieg Europejski na dystansie 10 kilometrów. Udział w zawodach zapowiedzieli czołowi polscy biegacze, którzy wykorzystają udział w zawodach, aby sprawdzić formę przed wiosennymi startami w maratonach i półmaratonach. Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji - na liście startowej jest już ponad 1750 osób.
czytaj więcej
Ochraniacz piszczeli RDX
Sporty walki są specyficzną dyscypliną sportową. Wymagają dużo siły, wigoru i taktyki. Odpowiedni sprzed oraz ubiór to podstawa. Ochraniacz piszczeli RDX jest jednym z elementów obrania, w który warto zainwestować.
czytaj więcej
Rolkarze będą bić rekord Polski dla dzieci z Przylądka Nadziei. Sztafeta 24 godziny non stop!
30 marca w samo południe na wrocławskim Rynku Agata i Wojciech Miszewscy, małżeństwo zwariowanych rolkarzy z Rolki Reggae Rajd, spróbują ustanowić rekord Polski w najdłuższej sztafecie na rolkach. Wydarzenie CEPA Rolki Reggae Rekord oleśniccy rolkarze organizują dla dzieci chorych na raka z kliniki Przylądek Nadziei.
czytaj więcej
Torby sportowe
Osoby trenujące wiedzą jak ważnym elementem wyposażenia jest pojemna torba sportowa, która pomieści oprócz butów, strój sportowy i dodatkowe akcesoria.
czytaj więcej
123456789...363738

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top