Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Szkolenia sprzedażowe
Szkolenia sprzedażowe podnoszą kompetencje managerów sprzedaży i handlowców funkcjonujących w segmentach B2B i B2C. Rozwój umiejętności związanych z technikami sprzedaży i zarządzaniem sprzedażą oraz zespołem handlowym powinien mieć charakter stałego i zaplanowanego procesu wykorzystującego różne narzędzia rozwojowe, w tym szkolenia sprzedażowe.
czytaj więcej
Sieć WiFi, która pokrywa Twój cały dom!
Intellinet Network Solutions wprowadził na rynek urządzenia w technologii mesh, które rozprzestrzeniają sygnał WiFi w każdy kąt pomieszczenia tworząc bezprzewodową sieć.
czytaj więcej
2019-10-03, 09:18
Imindesign
Lampa betonowa wisząca na kablu w zebrę
W naszym aktykule podpowiadamy jak wykorzystać lampe betonową wiszącą na kablu w zebrę w aranżacji wnętrz w Twoim domu.
czytaj więcej
Odświeżony design strony internetowej Agencji Brandingowej Tango
W Agencji Brandingowej Tango od 25 lat tworzymy nowe marki i odświeżamy już istniejące. Jesteśmy kreatywni, tworzymy nietuzinkowe rozwiązania dla naszych klientów, ciągle poszukujemy nowych trendów oraz inspiracji.
czytaj więcej
Hiszpańskie oliwki Beach Flower - smak słonecznego lata przez cały rok
Klasyczna sałatka grecka, francuska tapenada czy włoskie antipasti to dania, które trudno wyobrazić sobie bez jednego, ważnego składnika: oliwek. To właśnie one nadają potrawom charakteru i nawet w pochmurny dzień przywodzą na myśl słoneczne południe Europy. Zamiast zatem pogrążać się w tęsknocie za latem, lepiej sięgnąć po hiszpańskie oliwki marki Beach Flower i we własnym domu stworzyć klimat rodem ze śródziemnomorskich wakacji.
czytaj więcej
2019-10-02, 19:25
flypr
Nowoczesne spalarnie odpadów źródłem „zielonej energii”, czyli odzysk energetyczny w praktyce
Sektor energii odnawialnej to jedna z najbardziej perspektywicznych i budzących nadzieję gałęzi gospodarki. Poszukiwanie alternatyw dla paliw kopalnych podyktowane jest bowiem nie tylko kwestiami ekonomicznymi, ale również troską o przyszłość naszej planety. Mało znanym w Polsce, ale niezwykle efektywnym i przyjaznym dla środowiska naturalnego sposobem pozyskiwania energii jest jej odzysk w nowoczesnych spalarniach śmieci. Podczas termicznej utylizacji odpadów wytwarzana jest bowiem energia, którą można wykorzystać do ogrzewania domów lub zagospodarować w przemyśle i rolnictwie.
czytaj więcej
2019-10-02, 19:17
flypr
Ekologiczny charakter bloczków silikatowych
Bloczki silikatowe dostępne w Systemie Budowy H+H to jedne z najbardziej ekologicznych materiałów murowych na rynku. Powstają z naturalnych surowców nieszkodliwych dla środowiska i ludzi, a ich właściwości zapewniają zdrowy mikroklimat we wnętrzach. Producent dba też o to, by jego zakłady nie były uciążliwe dla otoczenia i nie wytwarzały toksycznych odpadów.
czytaj więcej
Wycieczki szkolne kilkudniowe jesienią
Gdzie jesienią zorganizować wycieczki szkolne kilkudniowe? Podpowiadamy w naszym artykule, przeczytaj i dowiedz się więcej!
czytaj więcej
Hub do wentylatorów - gdzie kupić?
Gdzie warto kupić dobry hub do wentylatorów w korzystnej cenie? Sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
Kempingi Turcja na jesień
Kempingi Turcja - alternatywna dla hotelowych wczasów. Gdzie znaleźć kempingi? Piszemy o tym w naszym artykule, sprawdź koniecznie!
czytaj więcej
123456789...877878879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top