Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-02-03, 10:45
Cantaramusic.pl
Komety jadą do Trójmiasta
Dziś ukazał się kolejny klip grupy Komety zapowiadający album "Alfa Centauri", który ukaże się 14 lutego.
czytaj więcej
Na narty do Wisły i Ustronia
Wiele udogodnień czeka na miłośników zimowego szaleństwa w Ustroniu i Wiśle. Wystarczy wybrać termin i ruszyć na południe Polski.
czytaj więcej
Mezoterapia igłowa - uniwersalny zabieg dla każdego
Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wprowadzaniu w skórę preparatów odżywczych. Pokonanie bariery naskórka zapewnia głęboką penetrację substancji czynnych i skuteczną terapię upiększającą – odmładzającą. Szerokie spektrum zastosowań oraz możliwość wykonania zabiegu zarówno na twarzy, jak i skórze ciała czyni z mezoterapii igłowej niezwykle uniwersalną metodę rewitalizacji skóry.
czytaj więcej
Jaki będzie rok 2020 w nieruchomościach?
Zarówno inwestorzy, jak i deweloperzy mieli powód do świętowania Sylwestra 2019 r. Z punktu widzenia uczestników rynku nieruchomości, ubiegły rok był niezwykle udany. Czy rok 2020 będzie równie korzystny?
czytaj więcej
Kontroler punktów dostępowych
Zarządzanie nawet wieloma punktami dostępowymi wcale nie musi być uciążliwe. Intellinet prezentuje nowy kontroler AP.
czytaj więcej
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych - na co warto zwrócić uwagę przy wyborze?
Nie wiesz jak wybrać hurtownie okularów przeciwsłonecznych czy też okularów do czytania lub sportowych? Sprawdź nasze porady, zawarte w artykule.
czytaj więcej
Fashion Revolution - globalny ruch
Założyciele i koordynatorzy organizacji Fashion Revolution wierzą w przemysł mody, który będzie cenił ludzką pracę i ludzi, środowisko, kreatywność i zyski, ale jako elementy równoważne dla całości biznesu.
czytaj więcej
2020-01-30, 17:56
SaldeoSMART
API ENGINE, czyli nowe rozwiązanie od SaldeoSMART dla producentów oprogramowania i integratorów
Możliwość odczytywania danych z faktur jest kluczowa dla wielu firm. Na rynku pojawiło się właśnie nowe rozwiązanie, które pozwala stworzyć własny, dopasowany do potrzeb klienta produkt, zawierający w sobie tę funkcję. API ENGINE to specjalny silnik od producenta systemu księgowego SaldeoSMART, który znacząco ułatwi życie wielu przedsiębiorstwom.
czytaj więcej
Zdrowe nawyki i zęby. Dlaczego warto postawić na szczoteczkę soniczną dla dzieci?
Do jej licznych zalet przekonuje się coraz więcej osób. Nic dziwnego, bo jest znacznie bardziej skuteczna i delikatna dla zębów i dziąseł. W dodatku może być stosowana u noworodków. Dzieci same często chcą naśladować swoich rodziców, którzy zgodnie z zaleceniami stomatologów coraz częściej czyszczą zęby soniczną szczoteczką. Maluchy uczą się w ten sposób zdrowego rytuału regularnego dbania o higienę uzębienia.
czytaj więcej
2020-01-30, 13:19
flypr
Bakalie Kresto – zdrowe smaki w polskiej kuchni
Idealnie sprawdzają się jako tradycyjny dodatek do ciast i deserów, świetnie uzupełniają dania obiadowe oraz pożywne śniadania, a do tego są zdrową i pyszną przekąską podczas aktywnego dnia. Bakalie, bo o nich mowa, to bez wątpienia nieoceniony składnik zbilansowanej diety i ważny element polskiej kuchni – zarówno tradycyjnej, jak i współczesnej. W domowej spiżarni warto mieć zatem zawsze dobrej jakości produkty takie, jak: orzechy, suszone owoce i ziarna marki Kresto.
czytaj więcej
123456789...927928929

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top