Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2021-02-23, 17:51
TenDom
Czerwone serce z róż na dzień kobiet
Dlaczego czerwone serce z róż na dzień kobiet to dobre rozwiązanie? Przeczytaj o tym w naszym artykule, jeśli interesuje Cie owa kwestia.
czytaj więcej
Czy warto kupić kołowrotek daiwa tournament basiair 45qd?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie czy warto kupić kołowrotek daiwa tournament basiair 45qd. Jeśli interesuje Cie owa kwestia, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Superzings adventure 3 power tower assault - hit dla najmłodszych
Czy wiesz, że superzings adventure 3 power tower assault już dostępny jest w sprzedaży stacjonarnej oraz online? Sprawdź w naszym artykule co zawiera zestaw!
czytaj więcej
Jaką rolę odgrywają wkładki do drzwi dla naszego bezpieczeństwa?
Poziom bezpieczeństwa w każdym gospodarstwie domowym zależy w głównej mierze od dokonanych przez właścicieli działań w celu ochrony mienia oraz domowników. Wciąż często zdarzają się przypadki włamań do domów i mieszkań, w których właściciele tracą niekiedy wszystkie zgromadzone oszczędności. Dlatego też tym razem powiemy dlaczego wkładki do drzwi mogą nas przed taką nieprzyjemną sytuacją ochronić.
czytaj więcej
2021-02-23, 11:48
Cantaramusic.pl
Billy Fingers wydał debiutancki singel
Billy Fingers to nowy projekt Afgana (Adriana Gąsiora), gitarzysty Negatywu i Penny Lane, który zaprosił do współpracy Bartka Słatyńskiego oraz debiutującą wokalistkę Maję Lepiankę.
czytaj więcej
2021-02-22, 11:56
Gpi Poland
Obliczanie grubości ścianki zbiornika ciśnieniowego
Jeśli zastanawiasz się od czego zależy grubość ścianki zbiornika ciśnieniowego i w jaki sposób obliczamy wartości dla poszczególnych aplikacji, zaufaj naszym ekspertom.
czytaj więcej
W jakie akcesoria GSM warto się zaopatrzyć?
Współczesne smartfony to zazwyczaj drogi sprzęt, o który powinniśmy odpowiednio zadbać. Warto wyposażyć się w akcesoria GSM, które zabezpieczą nasza telefon przed uszkodzeniem i zarysowaniem. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu, i zapoznania się z przydatnymi dodatkami do telefonów komórkowych.
czytaj więcej
2021-02-22, 10:00
Świat dziecka
Klocki dla dzieci najlepszym sposobem na dobrą zabawę
Są zabawki, które mimo upływu lat wciąż cieszą pokolenia najmłodszych. Wśród nich prym wiodą klocki dla dzieci. To rozrywka, która nadaje się dla całej rodziny. Co sprawia, że wspomniane zabawki łączą ze sobą ludzi w różnym wieku? Postaramy się na to pytanie udzielić odpowiedzi w poniższym artykule.
czytaj więcej
2021-02-22, 06:45
Autoiso Sp. z o.o.
Nielegalny odpad tylko z USA. Z Niemiec czy Francji już nie.
Import powypadkowych pojazdów do Polski z UE nie jest w żaden sposób ograniczony i takie pojazdy zazwyczaj nie zostaną uznane za odpad. Jednak auta z USA już nie mają taryfy ulgowej, jak to pokazał nagłośniony ostatnio przykład Chevroleta Bolta.
czytaj więcej
Składanie serwetek
Dlaczego warto zwrócić uwagę na nakrycie stołu dla gości? Czy składanie serwetek w fantazyjny sposób ma sens? Odpowiadamy!
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top