Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-08-05, 12:18
Sento
Oświetlenie do mieszkania - o czym trzeba pamiętać?
O czym warto pamiętać przy wyborze oświetlenia do mieszkania? Kilka porad oraz wskazówek znajdziesz w artykule poniżej. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Parkingi, ekologia i klimatyczna okolica. Czym skusić pracownika?
Walka o pracownika staje się coraz trudniejsza. W ocenie ekspertów REDD, pracodawcy podczas rekrutacji coraz częściej przekonują komfortem pracy.
czytaj więcej
Druk 3D w technologii FDM vs FFF. Pobierz „Poradnik Kupującego”
Chcesz zainwestować w technologie addytywne, ale nie wiesz, która drukarka 3D spełni Twoje oczekiwania? Pobierz i przeczytaj poradnik, z którego dowiesz się, na czym polega różnica pomiędzy technologią FDM a FFF. Poznaj zalety przemysłowych systemów do druku 3D oraz pułapki, które czekają przy wyborze taniego urządzenia klasy desktop.
czytaj więcej
2019-08-05, 08:47
Vin-Info Sp. z o.o.
Propozycje rządowych dopłat już windują ceny pojazdów elektrycznych.
Eksperci autobaza.pl porównali ceny pojazdów elektrycznych objętych rządową dopłatą. Okazuje się, że ten sam model samochodu u polskiego dealera kosztuje ok. 20 tyś. więcej niż w pozostałych krajach UE.
czytaj więcej
Event motoryzacyjny i wsparcie Podlaskiego Hospicjum Dziecięcego „Obok Nas”
Devil-Cars po raz drugi w tym sezonie zawładną Torem Wschodzący Białystok. Podczas eventu motoryzacyjnego będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut i wesprzeć Podlaskie Hospicjum Dziecięce „Obok Nas”. Impreza odbędzie się 4 sierpnia.
czytaj więcej
Jak podróżować sprawniej – także w wakacje
Wielu Polaków na wakacje poleci samolotem, by potem, już na miejscu, wynająć samochód i komfortowo poruszać się po malowniczych okolicach. Ale w podobny sposób da się zwiedzać także Polskę. Szukając najbardziej elastycznych rozwiązań, możemy podróżować wygodniej, szybciej i niekoniecznie drożej.
czytaj więcej
Bory Tucholskie czyli urlop nad leśnym jeziorem
Wielu nie wyobraża sobie wakacji bez szumu fal. Inni nie mogą żyć bez górskich wędrówek, a jeszcze inni bez żagli na dużych mazurskich jeziorach. Jednak to nie jedyne formy spędzania urlopu, które proponuje Polska turystyka. Bo równie dobrze można wybrać się na pieszą wycieczkę, odpoczywać na leśnych plażach przy brzegu jeziora, a następnie płynąć łódką na drugą stronę akwenu. Tak jest w Borach Tucholskich.
czytaj więcej
Tworzenie nazwy marki - porady
Posiadasz swoją markę i nie wiesz jak wymyślić nazwy swoich produktów? Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma wskazówkami.
czytaj więcej
Myślisz o przemysłowych drukarkach 3D Stratasys? Cena nie jest już przeszkodą
Teraz każdy ma dostęp do przemysłowych systemów druku 3D Stratasys w przystępnej cenie. Najnowszy model F120 to urządzenie stworzone specjalnie po to, by dać firmom dysponującym mniejszym budżetem rozwiązanie spełniające zaawansowane potrzeby. Z tego artykułu dowiecie się, jakie przewagi nad niskobudżetowymi urządzeniami FFF ma technologia Stratasys FDM.
czytaj więcej
2019-08-02, 13:27
Vervoline
Busy do Holandii, Niemiec i Belgii
Pragniesz podróżować szybko i komfortowo? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
czytaj więcej
123456789...844845846

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top