Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-05-05, 11:41
Cantaramusic.pl
ATME prezentuje akustyczny występ z Radia Opole
Wrocławskie post-rockowe ATME pokazało nowe oblicze podczas ubiegłorocznego występu w studiu Radia Opole. Ukazał się zapis video tego wydarzenia.
czytaj więcej
2020-05-05, 11:39
Cantaramusic.pl
De Łindows komentuje Polskę A.D. 2020
Katowicka grupa wydała satyryczny klip do utworu "Nie Wszystko Złoto".
czytaj więcej
2020-05-05, 09:29
Ubea.pl
Jak w czasie koronawirusa ubezpieczyciele pomagają kierowcom?
Polska Izba Ubezpieczeń wydała niedawno rekomendacje dotyczące wsparcia dla kierowców. Sprawdzamy, jak krajowi ubezpieczyciele zareagowali na te zalecenia.
czytaj więcej
ABB Sp. z o.o. nadal w Axis Kraków
ABB Sp. z o.o., globalny lider nowatorskich technologii z wszechstronną ofertą dla branż cyfrowych, przedłużył umowę najmu w położonym niemal w samym centrum stolicy Małopolski budynku AXIS Kraków. Umowa obejmuje powierzchnię biurową o łącznej powierzchni 20.000 m2. Za koordynację procesu renegocjacji odpowiadał reprezentant najemcy - firma doradcza Corees Polska.
czytaj więcej
Agrobiznes też przenosi się do internetu
Unikalna internetowa platforma Agralan do handlu produktami rolnymi

Handel online na rynku rolnym? To możliwe i coraz bardziej skuteczne. Dzięki nowej internetowej platformie Agralan dostawcy i kupujący produkty rolne otrzymują niedostępne dotąd narzędzia do handlu na rynku rolnym w wersji online, także w bezpłatnym pakiecie. Twórcą platformy jest InsERT – lider rynku oprogramowania dla małych i średnich firm.  
czytaj więcej
Dobre praktyki z województwa łódzkiego na europejskiej platformie wymiany doświadczeń projektu „Rozwój regionalny poprzez finansowanie waloryzacji dziedzictwa kulturowego - FINCH”
Na europejskiej platformie wymiany doświadczeń programu INTERREG Europa zostały opublikowane 2 dobre praktyki województwa łódzkiego dotyczące projektu „Rozwój regionalny poprzez finansowanie waloryzacji dziedzictwa kulturowego- FINCH”. W projekcie tym uczestniczą partnerzy z 6 krajów europejskich, którzy szukają wspólnie najlepszych sposobów finansowania zasobów kulturowych. Realizacja tych działań ma służyć przywracaniu, ochronie i poprawie zarządzania dziedzictwem kulturowym w regionach partnerskich.
czytaj więcej
Usuwanie linków - co warto o tym wiedzieć?
Z naszego artykułu dowiesz się co warto wiedzieć o usuwanie linków z internetu. Jeśli taka tematyka Cie interesuje, zachęcamy do zapoznania się z naszym blogpostem.
czytaj więcej
2020-05-01, 11:11
Cantaramusic.pl
Debiutancki singel projektu Potash feat. Drapaua
30 kwietnia na platformie Youtube ukazał się pierwszy utwór powstały w wyniku współpracy Daniela Potasza (Moonlight) oraz Łukasza Drapały (Chemia, Chevy).
czytaj więcej
2020-05-01, 11:03
Cantaramusic.pl
ZAGI zaprezentowała nowy singel "Niepokoje"
"Niepokoje" to nowy singel ZAGI napisany wspólnie z fanami artystki.
czytaj więcej
E-learning narażony na ataki hakerów… i uczniów?
Pandemia spowodowana przez koronawirusa zmusza studentów i pracowników do nauki oraz odbywania szkoleń w domu, za pośrednictwem platform e-learningowych. Okazuje się, że nie zawsze są one bezpieczne. Zespół Check Point Research poinformował, że odkrył luki w najczęściej używanych wtyczkach wspomagających naukę online, wykorzystywanych w ponad 100 tys. platform edukacyjnych na całym świecie!
czytaj więcej
123456789...959960961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top