Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-11-25, 10:41
Cantaramusic.pl
Duet Sendecki & Spiegel zaprezentował klip "Lucky But Unhappy"
Ukazał się nowy teledysk promujący album "Two In the Mirror" znakomitego duetu Vladyslav "Adzik" Sendecki / Jürgen Spiegel.
czytaj więcej
2019-11-25, 07:51
Vin-Info Sp. z o.o.
Czy samochody z silnikiem diesla odchodzą powoli do lamusa?
Dane autobaza.pl za III kwartał 2019 pokazały, iż podaż diesla zmniejszyła się prawie o 8 pkt. procentowych na rodzimym rynku wtórnym. Trend ten potwierdzają dane ACEA: diesel w trzecim kwartale 2019 roku zaliczył spadek w Europie aż o 14,1 punktów procentowych!
czytaj więcej
Postawa ciała w ujęciu holistycznym
W książce „Postawa ciała w ujęciu holistycznym” zaprezentowano nowatorskie i praktyczne podejście do fizjoterapii. Szczególnie godne podkreślenia jest naświetlenie wpływu sfery emocjonalnej i oddechu pacjenta na jego postawę ciała. Takie innowacyjne podejście może otworzyć nowe możliwości w codziennej praktyce fizjoterapeutycznej. Autorzy, praktykujący fizjoterapeuci, dzielą się swoimi doświadczeniami i ciekawymi przypadkami zaobserwowanymi w ich praktyce.
czytaj więcej
Ważna publikacja dla nauczycieli wspomagających
Pomimo tego, że od kilku, a nawet kilkunastu lat w polskim systemie edukacji coraz więcej uczniów korzysta z dopracowywanych zasad udzielania pomocy podczas kształcenia dzieci niepełnosprawnych, w coraz większej ilości szkół uczniowie niepełnosprawni funkcjonują bardzo dobrze, także dzięki pomocy nauczycieli wspomagających. A jednak wciąż są osoby, także wśród pracowników szkół i przedszkoli, które nauczyciela wspomagającego kojarzą z osobą do pomocy innym nauczycielom w czynnościach pomocniczych, a dzieciom w czynnościach higienicznych i samoobsługowych.
czytaj więcej
Ściągacze na kolana - bądź bezpieczny w czasie aktywności sportowej
Trening fizyczny jest kontuzjogenny. Warto więc odpowiednio zabezpieczyć podatne na uszkodzenia części ciała.
czytaj więcej
Wydrukujesz jeszcze więcej. Nowe materiały do przemysłowych drukarek 3D
Obudowy urządzeń rozpraszające ładunki elektrostatyczne lub wytrzymałe narzędzia produkcyjne i montażowe. Nowe materiały takie jak Diran 410MF07 czy ABS-ESD7 sprawiają, że poszerza się zakres zastosowań drukarek 3D. Jakie są zalety przemysłowych systemów do druku 3D?
czytaj więcej
Facebook, WeChat i inne popularne aplikacje ze znanymi podatnościami!
Zespół Check Point Research badając popularne programy mobilne odkrył, że wiele aplikacji ze sklepu Google Play, w tym Facebook oraz WeChat, są podatne na znane od dawna rodzaje ataków. W przypadku wykorzystania luk, zagrożone byłyby setki milionów użytkowników!
czytaj więcej
2019-11-22, 10:17
Abanana
Polska młodzież uzależniona od Internetu? Premiera raportu: Młodzież, social media i marketing
W jakim stopniu dzisiejsza młodzież korzysta z Internetu? Czy przyznaje się do uzależnienia od niego? Do czego młodzi ludzie wykorzystują sieć, które marki obserwują, konta których influencerów pilnie śledzą i jak oceniają wiarygodność wiadomości w Internecie? Między innymi na te pytania odpowiada najnowszy raport przygotowany przez agencję Abanana Advertising oraz warszawski zespół analityczny Research&Grow.
czytaj więcej
2019-11-22, 09:06
Vin-Info Sp. z o.o.
Kierowcy słono zapłacą za brak przepisów regulujących obrót przestarzałymi pojazdami
Policja karze kierowców mandatem i zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego pojazdu nie spełniającego norm emisji spalin, zamiast eliminować te pojazdy zanim jeszcze trafią do obrotu.
czytaj więcej
Klient na całe życie – jak lodziarnie budują długotrwałe relacje z klientami?
Klient na całe życie to marzenie każdego przedsiębiorcy. W przypadku lodziarni zdobywanie takiej sympatii i lojalności wydaje się być prostsze niż w innych branżach. Lody to produkt impulsowy – obrazowo mówiąc, chwila przyjemności, na której zakup decydujemy się bez względu na wiek.
czytaj więcej
123456789...902903904

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top