Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Mercedes CLA 2019, samochód będący dla wielu obiektem marzeń
Współczesna motoryzacja wraz z każdym rokiem dostarcza nam wiele rozwiązań, które uznajemy za przełomowe. Każde targi branżowe przynoszą nowe modele samochodów, które niekiedy rewolucjonizują rynek. Nie inaczej było podczas targów CES 2019, gdzie Mercedes-Benz zaprezentował model Mercedes CLA 2019.
czytaj więcej
Czy warto być w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej? Odpowiadamy!
Zastanawiasz się czy warto być w zarządzie wspólnoty mieszkaniowej? W naszym artykule znajdziesz kilka ważnych informacji dotyczących owej kwestii. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Gwiazdy w najnowszej kampanii Oranżady Hellena: Viki Gabor, Roxie Węgiel i… Oranżada Hellena Party
Artystki młodego pokolenia Viki Gabor i Roxie Węgiel reklamują autentycznie najlepszą Oranżadę Hellena Party. Musująca nowość to gwiazda każdej imprezy, co udowadnia szeroko zakrojona kampania marki. Działania w telewizji, Internecie i punktach sprzedaży będą realizowane od 16 listopada aż do końca karnawału.
czytaj więcej
2020-11-18, 12:23
Desktomy
Desktomy poszerza platformę o usługi fakturowania
Faktury Pro-forma to pierwsza funkcjonalność, która uzupełnia oprogramowanie do zarządzania wirtualnymi biurami o rozwiązania księgowe. Docelowo, użytkownicy platformy zyskają pełen zakres funkcjonalności związanych z fakturowaniem oraz możliwość integracji Desktomy z wybranymi programami księgowymi.
czytaj więcej
Projekt LCA4Regions - trzecie spotkanie w formule "Transnational Learning Journey"
Analizy przepływów materiałów i społeczne aspekty LCA, to obszary, które nadal wymagają wnikliwych badań celem umiejscowienia zrównoważonego rozwoju w centrum polityki regionalnej. Po raz trzeci w toku realizacji projektu LCA4Regions przedstawiciele instytucji partnerskich zebrali się, aby dyskutować o głównych wyzwaniach projektu.
czytaj więcej
2020-11-17, 15:33
Robik.radom
Modna i wygodna szara czapka z pomponem i komin dla niemowlaka ze sklepu Robik Radom
Szara czapka z pomponem i komin dla niemowlaka - dlaczego uważamy, iż to idealny produkt na jesień oraz zimę dla Twojego dziecka? Przeczytaj o tym w naszym blogpoście.
czytaj więcej
Nauka chemii od podstaw w trybie zdalnym
Wielu uczniów w szkołach średnich marzy o studiach medycznych na prestiżowych uczelniach. Aby spełnić to marzenie muszą doskonale zdać egzamin maturalny z chemii. Nauka chemii od podstaw będzie dobrym sposobem na usystematyzowanie swojej wiedzy.
czytaj więcej
2020-11-17, 11:44
Cantaramusic.pl
De Łindows w 'Piekle Kobiet'
Katowicka grupa De Łindows nie jest obojętna na ostatnie protesty Pań w naszym kraju.
czytaj więcej
2020-11-17, 11:38
Cantaramusic.pl
Trzecia płyta Marcina Pająka już w sprzedaży
Ukazał się album "Last Day" gitarzysty Marcina Pająka. Jest to jego trzecia płyta solowa.
czytaj więcej
Lepsze wystąpienia dzięki odkrytym talentom
Im lepiej znamy swoje talenty, tym bardziej spójni i wiarygodni jesteśmy w relacjach z innymi. Świadomość własnych mocnych stron ułatwia wystąpienia publiczne – zarówno w małym gronie, jak i przed dużym audytorium. W ich poznaniu pomóc może test Gallupa.
czytaj więcej
123456789...103610371038

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top