Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Burger i browar – para idealna
Burgery dawno przestały być kojarzone z „byle jakim” jedzeniem. Jakość składników, przede wszystkim mięsa, pieczywa i warzyw, wyniosła je do kategorii topowych dań. Sieć Krówka i Połówka, by podbić walory smakowe swoich burgerów poleca do nich odpowiednie alkohole. Co pasuje do cieplej bułki z pysznym wkładem?
czytaj więcej
Podpowiadamy, jak spędzać całe dnie z dzieckiem w domu i nie zwariować
Koronawirus spowodował, że musimy pozostać w domach. Oznacza to pracę zdalną i nierzadko równoczesną opiekę nad dziećmi, które nie mogą wyjść do szkoły, przedszkola czy na plac zabaw. Taka sytuacja wymaga reorganizacji życia całej rodziny i stanowi spore wyzwanie. Ale możemy podejść do tego kreatywnie, by zapewnić sobie możliwość wypełniania codziennych obowiązków służbowych i domowych, a jednocześnie dać maluchom zajęcie oraz wartość edukacyjną. Wspólne gry i zabawy mogą mieć rewelacyjny wpływ na relacje między rodzicami i dziećmi.
czytaj więcej
2020-03-24, 10:18
Cantaramusic.pl
Krůk przedstawia "zew"
Dwa miesiące po premierze pierwszego singla "ogień" z nadchodzącego albumu "NIBYKWIATY", zespół Krůk przedstawia kolejny utwór z płyty – "zew".
czytaj więcej
2020-03-23, 18:04
Imindesign
Neonowa wisząca lampa loft - odwaga i styl!
Neonowa wisząca lampa loft - w naszym artykule znajdziesz podpowiedziz czym zestawić tego typu produkt, by ten prezentował się doskonale!
czytaj więcej
Produkty do kompleksowej realizacji projektów POE
Ludzie coraz częściej korzystają z systemów alarmowych i zabezpieczeń, zarówno dla rozwiązań profesjonalnych w biurach, zakładach, sklepach, itp. jak i domowych (monitoring, alarm). Jak najprostszym sposobem wdrożyć takie rozwiązania?
czytaj więcej
2020-03-23, 13:27
E-ekomax
Pościel 160x200 różowa w białe kwiaty - idealna na wiosnę!
Szukasz wiosennych inspiracji do sypialni? Tęsknisz za piękną pogodą i kwiatami? W naszej ofercie znajduje się pościel 160x200 różowa w białe kwiaty, która z pewnością odmieni Twoją sypialnie! Postaw na wysoką jakość i nietuzinkowy design.
czytaj więcej
COVID-19. Darmowy poradnik do pobrania
Do MM Druk Serwis dotarły krzepiące informacje, dotyczące zatrzymania epidemii COVID-19 w Chinach.
George Den, Regional Manager z firmy Xingrafix, od dłuższego czasu zaopatrującej MMDS Consumables w płyty Ctp, przekazał informację, że sytuacja w Chengdu (stolica prowincji Syczuan) jest już ustabilizowana.
czytaj więcej
2020-03-23, 11:10
Projekt PR
Międzynarodowy big band publikuje wyjątkowy hołd dla kultowego DJa
Jest ikoną popkultury, na której twórczości wychowały się setki muzyków z całego świata. Najnowszy projekt międzynarodowej orkiestry Rebel Babel Ensemble to hołd dla DJa Premiera.
czytaj więcej
REDD ALERT | Liczby nie kłamią. Analiza: Koronawirus a nieruchomości biurowe
Po ponad tygodniu nadzwyczajnych okoliczności związanych z epidemią COVID-19 w Polsce liczby, które analizuje Platforma REDD, jasno pokazują, że sektor biurowy trzyma się najlepiej. Perspektywa zmian jest jednak znacząca. Powszechny home office stawia rynek przed nowymi wyzwaniami.
czytaj więcej
RentEye – inteligentny czujnik nadzorujący mieszkania na wynajem wchodzi do sprzedaży
To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce, które ma szansę zrewolucjonizować rynek najmu krótkoterminowego. RentEye to czujnik monitorujący hałas, dym, temperaturę oraz wilgotność w mieszkaniu. Urządzenie jest połączone z aplikacją mobilną, która przesyła właścicielowi odpowiednie powiadomienia w przypadku przekroczenia ustalonych parametrów.
czytaj więcej
123456789...943944945

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top