Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Już co drugi senior (osoby pow. 60 r.ż.) zamienił gotówkę na cyfrowe płatności, w czasach pandemii.
Już co drugi senior (osoby pow. 60 r.ż.) zamienił gotówkę na cyfrowe płatności,
w czasach pandemii.

Takie wnioski płyną z ogólnopolskiego badania, przeprowadzonego przez Edenred Polska - lidera w zakresie cyfrowych rozwiązań motywacyjnych i lojalnościowych
w Polsce i na świecie.

Badanie online, przeprowadzone w lipcu b.r. na grupie reprezentatywnej 1500 osób miało na celu sprawdzenie - Jak pandemia wpłynęła na zmianę nawyków płatniczych w Polsce? Wnioski, które prezentujemy napawają optymizmem, bowiem ostatnie miesiące pokazały dynamiczny wzrost popularności cyfrowych rozwiązań płatniczych u pracowników, wszystkich grup wiekowych.
czytaj więcej
Polska wciąż narażona na ataki hakerów
Polska po raz kolejny znalazła się poza pierwszą 20 europejskiej listy bezpieczeństwa cybernetycznego – wynika z danych przedstawionych przez firmę Check Point Software Technologies. Rodzime firmy tym razem terroryzuje trojan Agent Tesla, za pomocą którego hakerzy zaatakowali blisko 14% zbadanych sieci firmowych! W skali globalnej największym zagrożeniem w zeszłym miesiącu okazał się botnet Phorpiex, który poprzez kampanię spamową dystrybuuje nowy ransomware Avaddon.
czytaj więcej
2020-07-15, 10:17
Duda Development
Gotowe do odbioru: Duda Development przekazuje nabywcom klucze do mieszkań w Fyrtlu Wilda w Poznaniu
Mimo pandemii budowa Fyrtla Wilda przebiegła terminowo, a nawet z nieznacznym wyprzedzeniem wobec pierwotnie przyjętych założeń.
czytaj więcej
Do jakiej sumy chroni OC za granicą?
Wielu Polaków, którzy zdecydują się w tym roku na wypoczynek za granicą, pojadą na wakacje samochodem. Zwiększa to niestety ryzyko wypadków drogowych. Przed wyjazdem warto więc sprawdzić, do jakiej sumy chroni Cię OC za granicą.
czytaj więcej
2020-07-14, 15:55
RENEX
RENEX Group dystrybutorem Indium Corporation
Grupa RENEX poinformowała o nawiązaniu kolejnej współpracy dystrybucyjnej – tym razem ta, jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej, będzie dostarczać na polski rynek produkty Indium Corporation – jednego z trzech największych światowych producentów spoiw lutowniczych.
czytaj więcej
2020-07-14, 14:16
El Sklep
Gdzie kupić elektroniczny regulator temperatury?
W naszym artykule znajdziesz podpowiedź, gdzie kupić elektroniczny regulator temperatury w sieci. Zachęcamy do lektury blogposta.
czytaj więcej
2020-07-14, 13:32
AKB-Poland
Złączki do taśmy wielokolorowych rgbw - gdzie je kupić?
W naszym artykule podpowiadamy gdzie warto kupić złączki do taśmy wielokolorowych rgbw. Zachęcamy do zapoznania
czytaj więcej
Usuwanie wpisów w internecie - na co warto zwrócić uwagę?
W naszym artykule podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę jeśli chodzi o usuwanie wpisów w internecie. Zachęcamy do lektury
czytaj więcej
Konflikt w zespole – katastrofa czy szansa?
Gdy w zespole wybucha konflikt, oznacza to wyzwanie zarówno dla pracowników, jak i dla szefa. Co wtedy robić? Przeczekać, czy zdecydowanie wkroczyć do akcji? A może spróbować mediacji? Wybór odpowiedniej strategii może mieć ogromny wpływ na losy zespołu i na atmosferę w całej firmie.
czytaj więcej
SaldeoSMART wprowadza nowy pakiet dedykowany dla MŚP - Moja Firma PLUS
Zgromadzenie wszystkich niezbędnych funkcji SaldeoSMART w jednym miejscu – oto idea, która przyświecała firmie podczas tworzenia nowego pakietu. Moja Firma Plus umożliwia przedsiębiorstwom kompleksowe zarządzanie dokumentami. Została stworzona z myślą o średniej wielkości firmach.
czytaj więcej
123456789...983984985

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top