Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


„Wczasy pod gruszą” i 14 dni odpoczynku vs. zapewnienie ciągłości funkcjonowania organizacji
Okres wakacyjny to kumulacja urlopów. Wielu pracodawców zgodnie z art. 3 ust. 5 ustawy o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych wypłaca pracownikom świadczenie urlopowe w postaci tzw. „wczasów pod gruszą”. Oczywiście jest kilka warunków, które pracownik musi spełnić, aby takie świadczenie otrzymać, ale najczęściej przewijającym się w rozmowach z moimi klientami jest 14 dniowy ciągły urlop, który pracownik musi wykorzystać. I tutaj często zaczynają się „schody”. Dlaczego?
czytaj więcej
Nowość w ofercie REECO – seria specjalistycznych drutów lutowniczych
Grupa RENEX wprowadziła do oferty swojej marki REECO specjalistyczne druty lutownicze do systemów zrobotyzowanych oraz do zastosowań uniwersalnych.

 
czytaj więcej
Po co chodzimy do sklepów, skoro wszystko możemy kupić przez internet?
Wiele się ostatnio pisze i mówi o tym, że e-commerce w Polsce nieustannie rośnie. Nie oznacza to jednak, że przestajemy odwiedzać sklepy stacjonarne! Tyle, że dziś ich rola się zmienia i one także muszą iść z duchem czasu, by pozostały atrakcyjne dla klientów.
czytaj więcej
Grupa Kapitałowa IMMOBILE prezentuje szacunkowe przychody I półrocza 2022
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformowała w bieżącym raporcie o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 czerwca 2022 roku. To pierwsza tego typu publikacja tej spółki.
czytaj więcej
Atrem z szacunkowymi wynikami za I półrocze 2022, spodziewa się wzrostu przychodów
Atrem S.A., motywując decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji swojej spółki przez rynek, opublikował szacunkowe przychody ze sprzedaży spółki za I półrocze bieżącego roku. Są one ponad 69% wyższe niż przychody opublikowane po analogicznym okresie minionego roku.
czytaj więcej
Rok 2022 może się okazać rekordowym dla PJP MAKRUM - publikacja szacunkowych przychodów Grupy Przemysłowej
Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz pierwszy postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży w I półroczu 2022 roku, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o uchwale w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała także najświeższe dane finansowe. Zgodnie z nimi, przychody PJP Makrum w I półroczu wzrosły o 113% r/r, do sumy 262,34 mln zł.
czytaj więcej
W Polsce przybywa blisko 350 sklepów internetowych miesięcznie. Do końca roku ich liczba może przekroczyć 55 tys. Nowe dane KRS
W Polsce jest obecnie zarejestrowanych ponad 54 tys. e-sklepów, a liczba ta od lat rośnie - średnio o niemal 350 miesięcznie. Jednak aż ⅕ z tych podmiotów jest w bardzo złej sytuacji finansowej, a sytuację tylko 8 proc. można określić jako bardzo dobrą. W sumie ponad 250 tys. zarejestrowanych w Polsce firm prowadzi sprzedaż przez Internet, a grupą, która najbardziej dynamicznie rozwija działalność online, są sklepy spożywcze.
czytaj więcej
RENEX świętuje 33-lecie
Grupa RENEX - jedna z największych polskich firm z branży elektronicznej - obchodzi w tym roku 33-lecie działalności.
czytaj więcej
Jak wzrost cen wpłynie na rynek alkoholi?
Początek roku jak zwykle przyniósł podwyżkę stawek akcyzy na alkohol. Ale na tym się nie skończyło! Wojna w Ukrainie, galopująca inflacja a w konsekwencji wyższe koszty energii i surowców to kolejne przyczyny drożejących alkoholi.
czytaj więcej
Grywalizacja – klienci chcą się bawić
Programów lojalnościowych jest dziś na rynku tak dużo, że kupujący nie są w stanie uczestniczyć we wszystkich. Aby zaangażować klientów, najlepiej skłonić ich do zabawy. Temu właśnie służą mechanizmy określane mianem grywalizacji.
czytaj więcej
1...6789101112...125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top