Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Liczba prezesek w branży transportu drogowego wzrosła o 44 proc., a kobiety prowadzą najwięcej firm w rolnictwie i usługach. Start XV edycji konkursu Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką
Dane z KRS wskazują, że na przestrzeni ostatniego roku liczba firm należących do kobiet spadła o 4 proc. Kobiety prowadzą najwięcej przedsiębiorstw związanych z rolnictwem oraz usługami. Najbardziej przedsiębiorcze okazały się kobiety z województwa zachodniopomorskiego, tam należy do nich 34,7 proc. przedsiębiorstw. Liczba kobiet obejmujących stanowisko prezeski wynosi 45,3 tys. Liczba prezesek w branży transportu drogowego towarów wzrosła w ostatnim roku o 44 proc. Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką już od 15 lat wspiera przedsiębiorczość Polek, a także wyróżnia liderki i liderów firm działających na rzecz równości, różnorodności i włączania. Wystartowała XV edycja konkursu Bizneswoman Roku.
czytaj więcej
Taki Tydzień, że OOO! Siedem dni nowatorskiej współpracy CSR
Kto powiedział, że Black Friday, Cyber Monday i Giving Tuesday mają być tylko raz w roku? A gdyby zrobić je latem? Czy bez obniżania cen można dać klientom w gratisie poczucie, że robią coś ważnego i potrzebnego? Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty i Centrum elektrotechniki dla profesjonalistów TIM.pl testowali w sierpniu 2023 roku nowatorską formułę współpracy biznesu z OPP.
czytaj więcej
Luksusowe alkohole – w kryzysie sprzedają się lepiej
Wydawałoby się, że pandemia zahamowała wzrost rynku dóbr luksusowych, w tym droższych alkoholi. Okazało się jednak, że rynek po lekkiej stagnacji ruszył z kopyta, bowiem branża luksusu, jak żadna inna, jest wyjątkowo odporna na kryzysy gospodarcze.
czytaj więcej
Sklep Kontri.pl na podium rankingu Opineo 2023
Portal Opineo.pl, największy polski serwis opinii online, ogłosił wyniki Rankingu Sklepów Internetowych 2023. W kategorii Odzież i obuwie, drugie miejsce zajął sklep z bielizną damską i męską Kontri.pl.
czytaj więcej
Podręcznik ESD w odświeżonej wersji – sprawdź teraz!
Grupa RENEX, uznany dostawca rozwiązań dla branży elektroniki prezentuje odświeżoną wersję swojego podręcznika "Podręcznik ESD - Ochrona przed wyładowaniami statycznymi w środowisku elektronicznym".
czytaj więcej
Od czego zacząć w e-commerce?
E-commerce, czyli handel elektroniczny, to dziedzina, która dynamicznie rozwija się w ostatnich latach. Klienci coraz częściej korzystają z internetu, by dokonywać zakupów, co stwarza ogromne możliwości dla przedsiębiorców. Ten artykuł ma na celu pomóc Ci zrozumieć, od czego zacząć w e-commerce i jakie kluczowe kroki podjąć, aby odnieść sukces w tej dziedzinie.
czytaj więcej
Opineo.pl wyróżnia Zegarownia.pl w 2023 roku!
Sklep internetowy wyróżniony w kategorii "Zegarki i biżuteria w Rankingu Opineo 2023
czytaj więcej
Raportowanie ESG – czy polskie firmy są już gotowe?
Przeciętnemu Kowalskiemu skrót ESG zapewne niewiele mówi. Jednak w niektórych firmach hasło to wzbudza popłoch i panikę. Już w 2024 roku unijny obowiązek raportowania obejmie duże firmy, ale w praktyce może mieć wpływ nawet na te najmniejsze.
czytaj więcej
Jubileusz 30-lecia Profi
Przyjaźń, konsekwencja i zaufanie – tak brzmi przepis na sukces założycieli firmy Profi, która w tym roku świętuje Jubileusz 30-lecia obecności na rynku. Uroczysta gala w sali rycerskiej Zamku w Gutowie zgromadziła szerokie grono pracowników oraz sympatyków spółki, z burmistrzem Grabowa nad Prosną i jego zastępczynią na czele. Wydarzenie uświetnił koncert zespołu Feel.
czytaj więcej
2023-10-12, 10:13
Glosel
Prestiżowy złoty “Laur Klienta 2023” dla Bee.pl
Internauci docenili Bee.pl - e-sklep z wyselekcjonowaną żywnością i artykułami codziennego użytku. Sklep otrzymał prestiżową nagrodę złoty Laur Klienta 2023.
czytaj więcej
123456789...140141142

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top