Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Check Point Software uruchamia nowy program Global Managed Security Service Provider (MSSP)
Firma Check Point® Software Technologies Ltd. ogłosiła wdrożenie nowego programu Managed Security Service Providers (MSSP), który wzmacnia wsparcie dla partnerów. Dzięki pakietowi Horizon, opracowanemu przez firmę Check Point, program zapewnia partnerom dostęp do usług niezbędnych do kompleksowego zarządzania XDR/XPR, MDR/MPR, zarządzania zdarzeniami i zapewnienia bezpieczeństwa SOC. Program MSSP umożliwia partnerom zwiększenie rentowności.
czytaj więcej
Marketing i programy lojalnościowe warto zautomatyzować
Obsługa klienta jest niezwykle czasochłonna, ale to nie jedyny powód, by w biznesie zacząć wykorzystywać automatyzacje. Sprawdzą się one także w marketingu, a nawet w programach lojalnościowych.
czytaj więcej
Nowość w ofercie REECO - Stanowisko Konferencyjne
Grupa RENEX poinformowała o wprowadzeniu do stałej oferty swojej linii Mebli Antystatycznych REECO nowości – Stanowiska Konferencyjnego.
czytaj więcej
Work-life balance: czyli jak osiągnąć równowagę na linii Pracownik-Pracodawca
Kiedy w 2006 roku ARC Rynek i Opinia zapytało o work-life balance, respondenci skupiali się na oddzielaniu życia osobistego od zawodowego. Kilkanaście lat później – w roku 2022 – work-life balance to już dyrektywa unijna, której wdrożenie w postaci między innymi zmian w kodeksie pracy, jest obowiązkiem nałożonym na polskiego ustawodawcę.
czytaj więcej
Przekroczono magiczną liczbę - ponad milion firm w rękach Polek. Rusza XIV edycja Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku, konkursu dla polskich przedsiębiorczyń
Kobiety są właścicielkami niemal 200 tys. gospodarstw rolnych i hodowlanych oraz ponad 100 tys. firm związanych z ochroną zdrowia, jak wynika z najnowszej analizy KRS. W sumie do kobiet należy ponad 950 tys. przedsiębiorstw w Polsce, a na czele ponad 45 tys. stoją prezeski. Jednak nadal firmy prowadzone przez kobiety stanowią tylko ⅕ wszystkich działalności w Polsce. Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką, która od 14 lat zachęca kobiety do realizowania marzeń o własnych firmach, rusza z kolejną edycją konkursu Bizneswoman Roku, nagradzającego polskie przedsiębiorczynie oraz liderki i liderów działających na rzecz równości i włączania.
czytaj więcej
Grupa Kapitałowa IMMOBILE opublikowała szacunkowe przychody pierwszych III kwartałów
Zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. poinformował w raporcie bieżącym o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 września 2022 roku.
czytaj więcej
Grupa RENEX i ASZ Electronics Solutions podsumowują projekt
Grupa RENEX i firma ASZ Electronics Solutions z Wrocławia podsumowały wdrożenie i pierwszy okres działania nowych linii produkcyjnych.
czytaj więcej
Dobre wyniki, szczególnie pozytywny drugi kwartał – GK IMMOBILE publikuje sprawozdanie finansowe
Notowana na GPW od 2007 roku Grupa Kapitałowa IMMOBILE dokonała podsumowania pierwszego półrocza 2022 roku. Przychody Spółki w tym okresie wyniosły 448,3 mln PLN (276,8 w samym drugim kwartale), EBITDA 37,7 mln PLN, zaś zysk netto 2,4 mln PLN, przy czym zysk za sam drugi kwartał to 11,0 mln PLN.
czytaj więcej
Grupa RENEX na targach Evertiq EXPO Göteborg
Grupa RENEX podsumowała swój niedawny udział w targach Evertiq EXPO Göteborg w Szwecji.
czytaj więcej
TaniaKsiazka.pl niezmiennie cieszy się ogromną sympatią polskich Internautów, ale najpopularniejsze jest Ceneo. Nowy ranking popularności e-commerce’ów od SentiOne
Największą popularnością wśród polskich Internautów spośród platform e-commerce’owych cieszy się Ceneo, a największą sympatią TaniaKsiazka.pl, jak wynika z najnowszej analizy polskiego SentiOne. W mediach natomiast najczęściej wymieniane są Allegro i Amazon. Aż 40 proc. wypowiedzi na temat serwisów sprzedających online pochodzi z Twittera.
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top