Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Spółka Dadelo S.A. w I półroczu 2022 roku odnotowała ponad 40% wzrostu przychodów ze sprzedaży
Dadelo S.A. osiągnęło w pierwszej połowie tego roku rekordowe wyniki w sprzedaży, które wyniosły 60,852 mln zł. Wysoka sprzedaż rowerów w pierwszym półroczu była rezultatem dokładnej analizy trendów rynkowych i sprzedaży we wcześniejszych okresach. Do wyniku przyczyniło się również dobre przyjęcie rowerów z marek własnych Unity oraz Oxfeld, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów od początku roku.
czytaj więcej
Jak nie tracić klientów w świecie bez cookies?
Rok 2023 ma oznaczać koniec plików cookies, jakie znamy. Zaostrzone zasady ochrony prywatności sprawiają, że marki nie mogą poprzestawać na zbieraniu anonimowych danych. Dane muszą być przekazywane dobrowolnie i świadomie, a w tym mogą pomóc subskrypcje i programy lojalnościowe.
czytaj więcej
2022-08-16, 08:19
Ergotest
Czy wiesz dlaczego ergonomia jest ważna?
W naszym artykule przedstawiamy artykuły, które pozwolą Ci zrozumieć dlaczego ergonomia jest ważna. Jeśli jest to kwestia, która Cie interesuje, zapoznaj się z treścią wpisu.
czytaj więcej
Retail i FMCG oraz branża produkcyjna największymi odbiorcami usług IT – SoftServe podsumowuje I półrocze 2022
Volodymyr Semenyshyn – prezydent regionu EMEA w SoftServe, podsumowuje I połowę roku 2022 i porównuje ją z analogicznym okresem roku ubiegłego. Jak podaje przedstawiciel globalnego dostawcy usług technologicznych, to branże retail i FMCG oraz przemysł były wówczas tymi, które w największym stopniu zwiększyły swoje zainteresowanie usługami IT. Firma odnotowała wzrost liczby klientów z tych sektorów o kolejno 69 i 67 proc. Co więcej, liczba pracowników tylko w Polsce zwiększyła się w porównywanych okresach o ponad 68 proc.
czytaj więcej
Sprawny co-packing przyspiesza e-commerce
Trzeba być coraz szybszym, coraz sprawniejszym, aby nie zostać w tyle stawki. Nie chodzi tu jednak o sportowy maraton. To sprzedawcy ścigają się między sobą, podczas gdy dopingujący ich klienci krzyczą: „Szybciej! Jeszcze szybciej!”.
czytaj więcej
Webinar z programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA
Grupa RENEX poinformowała, że w dniu 25 sierpnia 2022 przeprowadzi webinar w zakresie programowania i obsługi robotów YAMAHA SCARA.
czytaj więcej
2022-08-01, 12:14
Fellowes
Obieg dokumentacji: klipsy do archiwizacji dokumentów
W naszym artykule tłumaczymy dlaczego archiwizacja oraz proces obiegu dokumentacji są ważne dla firmy, nawet niewielkiej a także podpowiadamy gdzie kupić klipsy do archiwizacji dokumentów.
czytaj więcej
2022-08-01, 10:00
Kinguin
Legenda branży gier video i esportu, David Yarnton, dołącza do Kinguin!
Pierwszy na świecie cyfrowy rynek gier video, Kinguin, ogłasza, że uznany weteran branży gier video - David Yarnton dołączył do struktur firmy, jako Partner i Szef Rozwoju Biznesu. David wnosi bogate doświadczenie z branży esportowej oraz gier video, zdobyte min. w Nintendo, Gfinity, Edge Esports, UKIE czy British Esports Association.
czytaj więcej
Centrum Logistyczne Kontri osiąga powierzchnię ponad 10 000 m2
Kontri Sp. z o.o., firma z branży e-commerce, zakończyła drugi etap inwestycji przy ul. Kuronia 3. Oddany do użytku w czerwcu 2022 roku budynek powiększy przestrzeń o kolejne 4000 m2. Obiekt będzie służył jako powierzchnia magazynowa, produkcyjna, biurowa oraz socjalna. Zatrudnienie będzie mogło znaleźć kolejne kilkadziesiąt osób.
czytaj więcej
Bezpieczeństwo w przemyśle – trzecia odsłona konferencji już we wrześniu!
Trzecia edycja Konferencji „Bezpieczeństwo w przemyśle” odbędzie się w dniach 22-23 września we Wrocławiu. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najlepsze rozwiązania stosowane w ramach zapewnienia bezpiecznej pracy pracowników, podwykonawców i maszyn. Przedstawimy wiele przykładów własnych, przybliżymy również analizę z punktu widzenia pracodawcy, audytora, biegłego sądowego, jednostki certyfikującej oraz organów nadzoru i kontroli.
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top