Znajdź informacje

Biznes, Firma, E-biznes


Softshell ESD - nowość w ofercie REECO
Grupa RENEX poinformowała, że wprowadza do oferty odzieży swojej marki REECO nowość – bluzę typu softshell.

 
czytaj więcej
Grupa Kapitałowa IMMOBILE zaprasza na październikowe Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., raportem bieżącym dokonała zwołania Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy. To już drugie tego typu wydarzenie w spółce w tym roku. Jego głównym celem będzie głosowanie nad uchwałą o połączeniu z Makrum Development sp. z o.o.
czytaj więcej
Rekordowa dywidenda już w kieszeniach akcjonariuszy Atremu
21 września 2022 r. spółka Atrem wypłaciła jedną z najbardziej atrakcyjnych dywidend tego roku na polskim parkiecie.
czytaj więcej
Średnie firmy też chcą eko-transformacji
Przyzwyczailiśmy się już do tego, że duże, międzynarodowe korporacje prowadzą działania z obszaru CSR. Ale idee związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu obecnie są coraz popularniejsze także w mniejszych przedsiębiorstwach. One także przeprowadzają eko-transformacje.
czytaj więcej
Grupa RENEX rozwija współpracę ZSE we Włocławku
Grupa RENEX oraz Zespół Szkół Elektrycznych we Włocławku zacieśniły wieloletnią współpracę.
czytaj więcej
Duże wzrosty we wszystkich segmentach i liniach produktowych PJP Makrum w I półroczu
Poznaliśmy wyniki finansowe Grupy Kapitałowej PJP MAKRUM S.A. za I półrocze 2022 r. Skonsolidowane przychody za ten okres wyniosły 262,9 mln PLN, EBITDA 10,4 mln PLN, a zysk netto 5,7 mln PLN.
czytaj więcej
Jak sprzedawać więcej? Stwórz program partnerski
Firmy prowadzą sprzedaż rozmaitymi kanałami – poprzez strony internetowe, placówki, czy też z pomocą handlowców w terenie. Ale jest jeszcze jeden sposób na zwiększenie sprzedaży. Program partnerski pozwala skorzystać z pomocy osób z zewnątrz, a więc bez powiększania zespołu handlowców.
czytaj więcej
Trzecia edycja bezpłatnej usługi przygotowania procesu nadruku pasty lutowniczej
Grupa RENEX poinformowała o zainicjowaniu trzeciej edycji projektu dotyczącego świadczenia bezpłatnej usługi doradczej w zakresie przygotowywania procesu nadruku pasty lutowniczej.

 
czytaj więcej
Witamy w świecie postpandemicznego HR
Wydarzenia ostatnich lat pokazały, że nie wystarczy po prostu dostosowywać się do zmian, ale trzeba to robić się w dotąd niespotykanym tempie. Już nie wystarczy po prostu zarządzać personelem, ale trzeba optymalizować procesy, by móc szybko reagować w dynamicznym otoczeniu. Zmiana ta wymaga również innego podejścia do roli działów HR, które obecnie stają przed wyzwaniem efektywnej alokacji pracowników i przekształcania organizacji w struktury pozwalające na szybkie reagowanie na zmiany w otoczeniu zewnętrznym.
czytaj więcej
Jak to możliwe, że fałszywe wina trafiają do sprzedaży?
Wino towarzyszy ludzkości od zawsze, a popyt na nie z roku na rok jeszcze rośnie. Niestety, są tacy, którzy próbują to wykorzystać w nieuczciwy sposób, bogacąc się na sprzedaży fałszowanych win.
czytaj więcej
123456789...123124125

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top