Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2023-04-12, 23:10
Pan Wydawca
Wierszownik. O snach i o tęsknotach - to już drugi tomik poetki Anny Sokołowskiej wydany przez Pana Wydawcę
Mimo zatracenia w silnych emocjach podświadomość podsuwa obrazy rzucające cień na bezsporność wartości budzącego się uczucia i pobudza do działania zdrowy rozsądek. Tylko czy z uczuciami można wygrać? Czy można sobie rościć prawo do posiadania jednego klucza do interpretacji snów i przeczuć?
czytaj więcej
Maya Szymańska wydaje kolejną powieść
W nadchodzące święta tj. 9 kwietnia do księgarń trafi "Trzynastu Morderców" – trzeci tomu cyklu "Ostatnia Wiedźma" Mai Szymańskiej. Przygody Alicji z pogranicza fantastyki i horroru zyskały sympatię czytelników, dzięki czemu dwa pierwsze tomy doczekały się drugiego wydania pod koniec zeszłego roku.
czytaj więcej
2023-04-02, 22:40
Pan Wydawca
Zdrowia życzę. I mercedesa… Gerdy Fux to książka o nas – ludziach, z naszymi radościami, niepewnością i buntem
Cieszą ją słoneczne dni, dobra kawa, a także spotkania z przyjaciółmi i ludźmi bliskimi jej sercu. Gerda Fux to kobieta pełną gębą. Poznaj jej debiut wydawniczy.
czytaj więcej
TRE VOCI - tenorzy w trasie "MY WAY" [lista miast]
Fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. Tre Voci odwiedzą wiele miast z wyjątkowym repertuarem.
czytaj więcej
2023-03-09, 12:25
Animeholik
Animeholik Anime Awards – 7,47 mln głosów fanów wyłoniło najlepszy serial anime 2022 roku
Za nami publikacja wyników tegorocznej klasyfikacji Animeholik Anime Awards. Dzięki ponad 7,47 mln głosów fanów udało się stworzyć listę najwybitniejszych produkcji anime 2022 roku. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wynikami!
czytaj więcej
2023-03-07, 14:23
MOVITECH
Make audio guides not war – czyli o tym, jak muzea wspierają Ukrainę
O ciekawej inicjatywie mającej na celu rozpropagowanie języka ukraińskiego poprzez wprowadzenie go do najbardziej prestiżowych instytucji muzealnych na świecie usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2020 roku. Projekt zakładał udostępnienie audioprzewodników po ukraińsku w takich instytucjach jak Tower of London, Koloseum czy Pałac Królewski w Wersalu. Patronat nad całym przedsięwzięciem objęła (wówczas jeszcze mało znana na arenie międzynarodowej) Pierwsza Dama Ukrainy – Olena Zelenska.
czytaj więcej
Epic Game Music - koncert muzyki z gier 15.04 - Hala Stulecia Wrocław
Wyjątkowe wydarzenie EPIC GAME MUSIC po raz pierwszy we Wrocławiu. Nowa odsłona symfonicznego show, nie tylko dla miłośników muzyki ze świata gier.
czytaj więcej
Credit Agricole zaprasza na Festiwal Frankofonii
Bank Credit Agricole zaprasza na kolejną edycję Dni Krajów Francuskojęzycznych we Wrocławiu. Przez cały marzec publiczność może wziąć udział w licznych wydarzeniach, które pozwolą zachwycić się językiem i kulturą krajów frankofońskich.
czytaj więcej
2023-02-28, 11:27
Glosel
TaniaKsiazka.pl liderem w kategorii "Kultura i sztuka" na Instagramie
Profil księgarni TaniaKsiazka.pl na Instagramie zajął w styczniu 2023 r. pierwsze miejsce w kategorii Marki - "Kultura i Sztuka" w Polsce.
czytaj więcej
ROCKOWIZNA Festiwal 2023 w Poznaniu i Krakowie - KTO ZAGRA?
Zapraszamy na kolejną edycję ROCKOWIZNA Festiwalu, który odbędzie się w 18-19 sierpnia w Poznaniu na zielonych terenach Lotniska Poznań-Ławica oraz w 25-26 sierpnia w Krakowie w plenerze przy Tauron Arenie Kraków. Doskonała rockowa muzyka łącząca pokolenia, przyjazna atmosfera i najlepsza publiczność. Od sentymentalnej podróży w czasie po współczesne rockowe brzmienia.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top