Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


Polska premiera bestsellerowej powieści postapokaliptycznej
We wrześniu 2022 nakładem wydawnictwa All Muses ukaże się powieść "Na skraju zagłady" pióra Kyli Stone, amerykańskiej autorki bestsellerowych thrillerów w klimacie postapokaliptycznym.
czytaj więcej
Wybrzeże Rewalskie będzie rozbrzmiewać jazzem!
W poniedziałek rusza festiwal „A może Jazz” w Rewalu. Przez cztery dni, 25-28 lipca 2022, popularnym kurortem zawładnie muzyka – i to w najlepszym wydaniu! Warto dodać, że na wszystkie koncert wstęp jest wolny!
czytaj więcej
Filharmonia Gorzowska podsumowała sezon artystyczny 2021-2022
W przeddzień ostatniego koncertu w sezonie w Filharmonii Gorzowskiej odbyła się konferencja prasowa podsumowująca rok działalności artystycznej.
czytaj więcej
Co oznacza tatuaż z krukiem?
Zastanawiasz się nad zrobieniem tatuażu z krukiem? Chcesz poznać symbolikę i dopasować tatuaż do swoich przekonań? Dowiedz się co oznacza tatuaż Kruk!
czytaj więcej
Nagroda literacka im. Janusza A. Zajdla
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli mediów na ogłoszenie nominacji do nagrody literackiej im. Janusza A. Zajdla za 2021 r. w kategoriach opowiadanie i powieść odbywające się w ramach Festiwalu Fantastyki PYRKON w sobotni wieczór o godz. 20:30 w Sali Literackiej 1.
czytaj więcej
Ruszył Pyrkon 2022!
Gdy po ostatnim Pyrkonie w 2019 roku wszyscy odliczali czas do następnej, jubileuszowej,
XX edycji największego festiwalu fantastyki w Polsce, nikt nie spodziewał się, że odbędzie się ona w 2022 roku. Pandemia koronawirusa wpłynęła także na organizację tego wydarzenia dla fantastów z całej Polski. Jednak po trzech latach przerwy na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich ponownie przyjechali z całej Polski fani książek, gier, filmów i seriali. Od samego rana ustawili się przed wejściem na teren MTP, by tuż po 10:00 móc spotkać się z osobami podzielającymi ich zainteresowania.
czytaj więcej
2022-06-14, 11:45
Hobby i Pasje
Donna Tartt — połączenie kryminału a literatury obyczajowej
Lubisz zarówno kryminał, jak i literaturę obyczajową? W takim razie Donna Tartt to autorka, która może Cię zaciekawić.
czytaj więcej
2022-06-02, 11:42
Pan Wydawca
Ferie - historia, która może odmienić życie...
Czy wyjazd na ferie do innej miejscowości może całkowicie odmienić czyjeś życie? Dzieci dobrze wiedzą, że tak. Dorośli mogą się o tym na powrót przekonać podczas lektury tej książki.
czytaj więcej
Dzień (a właściwie tydzień) dziecka w Filharmonii Gorzowskiej
W tym roku Filharmonia Gorzowska świętowanie Dnia Dziecka zaczyna już od 30 maja Muzycznym Raczkowaniem, a kończy 5 czerwca koncertem familijnym "Co na to lato?".
czytaj więcej
PRO8L3M – Art Brut 1 & 2 na żywo w Ogrodach Geyera w Łodzi!
30 lipca w klimatycznym otoczeniu łódzkich Ogrodów Geyera wystąpi PRO8L3M z projektem Art Brut 1 & 2 na żywo. Jeżeli Art Brut, to na scenie pojawią się także Artur Rojek, Wanda i Banda, Majka Jeżowska, Martyna Jakubowicz.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top