Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2023-02-22, 11:30
Glosel
Księgarnia TaniaKsiazka.pl wspiera Plebiscyt Książka Roku 2022
Jedna z najpopularniejszych księgarni internetowych w Polsce TaniaKsiazka.pl wspiera Plebiscyt Książka Roku 2022. Głosowanie po raz ósmy organizuje serwis LubimyCzytac.pl.
czytaj więcej
2023-02-16, 11:34
Projekt77
Słońce, jazz i narty: 25. edycja festiwalu Dolomiti Ski Jazz
Włoskie „dolce vita” ma wiele oblicz, to nie tylko niespiesznie wypite espresso czy delektowanie się popołudniowym aperitivo, ale też białe szaleństwo na stoku (z obowiązkowymi przerwami na powyższe) czy miłość do muzyki, szczególnie tej na żywo. Nic więc dziwnego, że właśnie we włoskim regionie Trentino, już od 3 do 12 marca 2023 r., będzie można doświadczyć tego wszystkiego na raz: rusza 25 edycja festiwalu Dolomiti Ski Jazz, w ramach którego tarasy schronisk Val di Fiemme i Val di Fassa zamienią się w niezwykłe sceny pod gołym niebem.
czytaj więcej
2023-02-06, 22:54
Pan Wydawca
„Aberracje” Waldemara Kubasa to opowiadania, do których wrócisz nie raz
Czy jedna i ta sama historia może się toczyć w dwóch równoległych światach? Czy jej rezultat w obydwu światach będzie taki sam, czy różny? Czy mamy wpływ na przebieg zdarzeń lub na ich skutek? Na to, gdzie jesteśmy teraz? Czy może wszystkimi prawami fizyki rządzi kosmos, Wszechświat, Bóg – a jeśli ten ostatni, to który? A może świat kręci się wokół miłości: spełnionej na chwilę, niespełnionej, fizycznej, platonicznej, szalonej…?
czytaj więcej
2023-01-31, 08:45
Glosel
TopKa - styczniowe bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl
W styczniowym zestawieniu najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, należącej do spółki Glosel, widać - obserwowany już w ubiegłym roku - wzrost zainteresowania książkami dla młodzieży.
czytaj więcej
2023-01-23, 23:48
Pan Wydawca
Pragnienie diabła. Matt, czyli historia o miłości, nadziei i śmiertelnym niebezpieczeństwie
Matt to mężczyzna, który robi złe rzeczy i któremu przydarzają się głównie złe rzeczy. Nie dba o nic i codziennie igra ze śmiercią. Wydaje się, że w jego brutalnym świecie nie ma miejsca na uczucia. Emma początkowo odrzuca Matta, ale nie może uwolnić się od myśli o seksownym gangsterze. Mimo obaw postanawia zbliżyć się do niego. Czy otrzyma miłość, której tak pragnie, czy tylko niepewność, cierpienie i wstyd?
czytaj więcej
2023-01-23, 20:52
Pan Wydawca
Cynamon i miód - szczere wyznanie kobiety poszukującej szczęścia
„Wierzę, że poprzez moje słowa przypomnisz sobie, jak ważna i potrzebna jesteś właśnie teraz w tym niezwykłym czasie przemiany. Trzymasz w ręku słowa, które pachną cynamonem i smakują jak miód połączony z domieszką chili. Są muzyką wolności i szczerym wyznaniem kobiety poszukującej szczęścia”. Anna Heart
czytaj więcej
2022-12-30, 12:55
Glosel
TopKa - grudniowe bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl
Grudzień przyniósł zaskakujące zmiany na liście najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, należącej do spółki Glosel.
czytaj więcej
2022-12-09, 16:10
Glosel
Wyjątkowe wydanie kultowego "Wiedźmina" świetnym prezentem dla fanów fantasy
Uznany przez krytyków pisarz, uwielbiany przez czytelników bohater – Geralt z Rivii powraca w nowej edycji „Wiedźmina”. Elegancki zestaw książek ucieszy nie tylko wielbicieli fantastycznego świata wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego.
czytaj więcej
Premiera drugiego wydania powieści Mai Szymańskiej z cyklu "Ostatnia Wiedźma"
Z końcem października w sprzedaży ukazało się drugie wydanie "Ostatniej Wiedźmy" i "Piromanki", otwierających cykl powieści z pogranicza fantastyki i horroru autorstwa Mai Szymańskiej. Z początkiem grudnia książki weszły do dystrybucji Virtualo, należącego do grupy Empik.
czytaj więcej
2022-12-01, 00:01
Glosel
TopKa - listopadowe bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl
Listopad przyniósł duże zmiany wśród najchętniej wybieranych tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl. Czuć już zbliżające się mikołajki i Boże Narodzenie, bo czytelnicy postawili głównie na książeczki dla najmłodszych. Lista stu najlepiej sprzedających się książek obejmuje dane ze sprzedaży online i księgarni stacjonarnych należących do marki.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top