Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


Młodość, pasja i wirtuozeria w koncercie kontrastów w Filharmonii Gorzowskiej.
Walka i zwycięstwo, nadzieja i smutek, światło i mrok - dwa bieguny uczuć, emocji, stanu umysłu, a to wszystko opisane w kontrastowych kompozycjach muzycznych. Taki będzie koncert symfoniczny „Między biegunami”, na który zapraszają filharmonicy gorzowscy ostatni raz już pod batutą Sabriny Stachel w ramach programu „Dyrygent-rezydent”, wraz z utalentowanym i wyróżnionym wieloma nagrodami pianistą Mariuszem Klimsiakiem.
czytaj więcej
Muzyczna majówka w Gdańsku
Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej spędzi weekend w Gdańsku. Będzie to wielkie wyróżnienie, gdyż swoim koncertem otworzy pierwszy Festiwal Kultury Utraconej.
czytaj więcej
Podstawki na kadzidełka obowiązkowym dodatkiem do wonnych pałeczek
Kto z nas nie widział w sklepie z indyjskimi produktami podstawki na kadzidełka? Opowiadamy o tym akcesorium!
czytaj więcej
Polskie Orkiestry Solidarne z Ukrainą
Wraz z 28 orkiestrami skupionymi w Zrzeszeniu Filharmonii Polskich, Orkiestra Filharmonii Gorzowskiej przyłączyła się do akcji „Polskie orkiestry solidarne z Ukrainą”.
czytaj więcej
2022-03-28, 20:09
EmiloART
Tomik poezji "Gnioty dwa" Emil Kowalski - premiera w marcu
W marcu 2022 roku, ukazał się najnowszy tomik poezji autorstwa Emil Kowalskiego pt. "Gnioty dwa". To kontynuacja pierwszej części zbioru wierszy "Gnioty wydanej w 2017 roku.
czytaj więcej
2022-03-24, 13:03
YACHTIC.com
Wyjątkowa okazja, wyjątkowy film
Dwa lata temu, z okazji Dnia Kobiet, miała premierę etiuda filmowa "Idę dalej", realizowana wspólnie przez YACHTIC.com i Rewers Film Crew. Ze względu na okoliczności (wybuch pandemii koronawirusa), oddźwięk wśród publiczności nie był tak głośny, jak zakładano. Film zdobył jednak uznanie wśród środowisk artystycznych, zdobywając wiele nagród za zdjęcia, scenariusz i muzykę na międzynarodowych festiwalach w Las Vegas, Los Angeles, Londynie, Florencji, czy Budapeszcie. W tym roku, YACHTIC.com postanowił przypomnieć o tej produkcji, publikując obszerny wywiad z reżyserką - Dorotą Fórmanowską (Rewers Film Crew) i prowokując dyskusje na temat filmu.
czytaj więcej
Nowy Festiwal ROCKOWIZNA - Gdzie? Kiedy? Kto zagra?
Tegoroczne, letnie festiwale wzbogacone zostaną o dawkę rockowych brzmień. Ruszyła sprzedaż biletów na nowe muzyczne wydarzenie: ROCKOWIZNA FESTIWAL 2022.
Ideą festiwalu jest łączenie pokoleń przed sceną i w rytm dobrego klasycznie rockowego grania. Sprawdź, gdzie możesz spędzić rockowy, przyjemny, letni wieczór.
Będzie MOCNO, będzie PRAWDZIWIE, będzie ROCKOWO. Na scenie legendy polskiej sceny muzycznej. Czy trzeba czegoś więcej?
czytaj więcej
2022-03-14, 11:29
Pan Wydawca
Wyprzedaż czasu. Poetyckie katharsis Marka Guzowskiego
Już 18 marca do sprzedaży trafi drugi tomik poezji Marka Guzowskiego. O ile pierwszy pt. „Nic ciekawego” był, jak to autor określił, zlepkiem różnorodności - tak w tym przypadku doświadczamy wraz z autorem spójnego procesu.
czytaj więcej
2022-03-14, 09:58
Royal Brand
„Od piasku do szkła” od 17 marca do obejrzenia w Skierniewicach
Stworzona przez Muzeum Zamkowe w Sandomierzu oraz NSG Group wystawa „Od piasku do szkła. Historia – technologia – zastosowanie” od 17 marca będzie dostępna dla zwiedzających w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.
czytaj więcej
2022-02-25, 08:30
Pan Wydawca
Debiut autorski Katarzyny Owsianko. Kot w pustym mieszkaniu - historia niestroniąca od alkoholu
„Kot w pustym mieszkaniu” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia kota, który zostaje sam w pustym mieszkaniu. Odpowiedź na pytanie, dlaczego uporczywie próbuje uciec z domu, niszczy cudze mienie, wyje po nocach, a potem przesypia całe dnie, w opinii autorki może być tylko jedna: alkohol.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top