Znajdź informacje

Kultura, Sztuka


2022-01-11, 17:02
Good-PR
Młode talenty Klifu wyłonione!
Sukcesem zakończył się właśnie kolejny etap konkursu KLIF WSPIERA TALENTY, organizowanego przez Dom Mody Klif w Warszawie i Galerię Klif w Gdyni we współpracy z Fundacją Źródło Tworzenia. Tym samym znamy już wszystkich zwycięzców, tego wyjątkowego konkursu.
czytaj więcej
2022-01-10, 12:10
Royal Brand
Szkło jako tworzywo sztuki
Szkło jest kruchym, ale niezwykle plastycznym materiałem. Od tysięcy lat wykorzystywane jest w różnych dziedzinach sztuki, a artyści tworzą z niego rzeźby, obrazy, a także przedmioty codziennego użytku.
czytaj więcej
2021-12-09, 14:14
Calligrafun
Bloki do akwareli - produkty dla początkujących malarzy
Gdzie można kupić produkty dla początkującyh malarzy akwarelą takie jak Bloki do akwareli? Przeczytaj o tym w naszym blogpoście. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
2021-11-25, 00:35
Good-PR
Młodzi artyści ponownie zagrają w Klifie
Pierwszy etap konkursu KLIF WSPIERA TALENTY już za nami. Dom Mody Klif w Warszawie i Galeria Klif Gdynia wraz z Fundacją Źródło Tworzenia ogłaszają właśnie kolejną część plebiscytu, w którym wspierają uzdolnione dzieci.
czytaj więcej
Winter Songs of Frank Sinatra - zaproszenie na zimowy koncert Natalii Świerczyńskiej
Winter Songs of Frank Sinatra to przepiękny zimowy koncert, który rozgrzewa widzów nawet w największy mróz. Przyjemne swingowe aranżacje amerykańskich standardów świątecznych przeniosą gości wprost do lat 40-stych na ośnieżone ulice Nowego York’u.
czytaj więcej
2021-10-11, 15:17
HALO MEDIA
Film dokumentalny „Ja, Kaya – dziołcha ze Śląska” z uroczystą premierą w Katowicach.
29 października w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się premierowy pokaz „Ja, Kaya – dziołcha ze Śląska” - filmu dokumentalnego znanego reżysera, producenta i operatora Sławomira Grünberga. Bohaterką obrazu jest Kaya Mirecka - Ploss - dziś 97-letnia pisarka, społeczniczka, Ślązaczka. Zdjęcia do dokumentu powstawały w USA oraz m.in. w Rudzie Śląskiej i Nakle Śląskim. Koproducentem filmu jest Instytucja Filmowa Silesia Film w Katowicach
czytaj więcej
Powraca wyczekiwana trasa koncertowa VISUAL CONCERT [lista miast]
VISUAL CONCERT to koncert Muzyki Filmowej i Epickiej z filmową projekcją najpiękniejszych miejsc świata. Ruszyła sprzedaż biletów! To niezwykłe multimedialno-muzyczne show podbiło serca widzów podczas tras koncertowych w 2019 i 2020 roku.
czytaj więcej
Zadzwońcie po milicję! Festiwal polskiego rocka z klimatem lat 80' i 90'. [MIASTA+ZDJĘCIA]
Jest to rockowy festiwal nasycony klimatem tamtych czasów.
Na scenie zagrają: Wanda i Banda, Ira, Big Cyc, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Chłopcy z Placu Broni.
Temu wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyć będą wizualizacje i materiały archiwalne, a także wystawa pojazdów milicyjnych i grupy rekonstrukcyjne.
czytaj więcej
CDI Konsultanci Budowlani oraz Focus Hotels zapraszają na Bydgoski Festiwal Prapremier
Bydgoski Festiwal Prapremier wpisał się na stałe w kalendarium wydarzeń kulturalnych regionu. Przedsięwzięcie organizowane od nieprzerwanie 20 lat przyjmujące międzynarodowy charakter o wysokiej randze. Teatr Polski im. Hieronima Konieczki – organizator Festiwalu zaprosił do realizacji tego projektu wiele instytucji i przedsiębiorstw prywatnych. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że spółki CDI Konsultanci Budowlani i Focus Hotels, należące do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A., wsparły tak ważną dla naszego miasta i rozpoznawalną na całym świecie inicjatywę kulturalną.
czytaj więcej
Credit Agricole zaprasza na festiwal „Brave Kids pod wrocławskim niebem” już w ten weekend
Pochód z ponad 13,5-metrową plastikową, ruszającą się rybą, występy 500 młodych artystów z Polski i zagranicy, 11 scen we Wrocławiu, spacer szlakiem ekologicznych, antysmogowych murali, które właśnie malują młodzi artyści na Przedmieściu Oławskim. To plan na najbliższy weekend z festiwalem Brave Kids. Bank Credit Agricole patronuje temu wydarzeniu.
czytaj więcej
123456789...272829

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top