Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nowa restauracja i Americanos w Pasażu Grodzkim
Powiększyło się grono najemców Pasażu Grodzkiego w Jeleniej Górze, należącego do Rank Progress SA.  Klienci centrum będą mieli do swojej dyspozycji nową restaurację oraz sklep odzieżowy Americanos
czytaj więcej
Kaspersky Internet Security otrzymuje wyróżnienie od niezależnego laboratorium
Kaspersky Lab informuje, że Kaspersky Internet Security - produkt przeznaczony do ochrony komputerów domowych - zajął pierwsze miejsce w teście przeprowadzonym w okresie marzec-czerwiec 2013 przez niezależne laboratorium AV-Comparatives. Rozwiązanie Kaspersky Lab zablokowało 99,9% zagrożeń użytych w teście i otrzymało wyróżnienie Advanced+.
czytaj więcej
Łatwiej i szybciej pożyczysz na Vivus.pl – nowa kampania otwiera drugi rok działalności
Pożyczanie pieniędzy kojarzy się z długim procesem i formalnościami. Jeżeli chcesz tego uniknąć, to możesz pożyczyć od znajomych lub rodziny. Ale czy na pewno? Pożyczanie od bliskich też bywa stresujące i wymaga przygotowania się na różne krępujące sytuacje. Ostatecznie pieniędzy i tak możemy nie dostać. Vivus.pl to wygodna alternatywa.
czytaj więcej
Pracownicy korzystający z internetu a bezpieczeństwo w firmie
Poza atakami ukierunkowanymi wykorzystywanymi przez cyberprzestępców do penetrowania firmowych sieci, istnieje jeszcze jedno potencjalne zagrożenie dla każdej firmy: pracownicy.
czytaj więcej
Znamy zwycięzców Nikon Photo Contest 2012–2013
Firma Nikon Europe ogłosiła zwycięzców konkursu fotograficznego Nikon Photo Contest 2012–2013. Główna nagroda trafiła w ręce Diny Bova za zdjęcie pod tytułem „Elegia”. Do tegorocznej edycji konkursu nadesłano rekordową liczbę niemal 100 tys. zgłoszeń ze 153 krajów.
czytaj więcej
Przejdź na Bitdefender Cloud Security for Endpoints i zyskaj
Marken Systemy Antywirusowe dostawca rozwiązań Home&SOHO oraz Business firmy Bitdefender - Jesteś kimś kto szuka alternatyw zmniejszających ilość zabezpieczeń antywirusowych? Odpowiedzią jest Bitdefender Cloud Security for Endpoints. Dla podjęcia szybszej decyzji mamy dla Państwa nową promocję.
czytaj więcej
Gotowe wychodzi taniej
Chętniej wybieramy mieszkania w gotowych inwestycjach, ale takich mieszkań zaczyna ubywać.
czytaj więcej
Zamów Bitdefender już teraz
Jesteś kimś kto szuka optymalizacji i oszczędności operacyjnych? Odpowiedzią jest Bitdefender Gravity Zone for Endpoints. Ponadto dla Państwa potrzeb proponujemy ofertę w promocyjnych cenach.
czytaj więcej
Jak osoby chore na łuszczycę powinny walczyć z depresją ?
Dzisiejszy świat wyznaje kult piękna, w związku z tym osoby, które nie spełniają estetycznych norm czują się napiętnowane i popadają w depresję. Dotyczy to m.in. osób chorych na łuszczycę, którą w przeciwieństwie do innych chorób ciężko ukryć. Poniżej 10 zaleceń dla osób chorych na łuszczycę jak uniknąć lub zmniejszyć skutki depresji wywołanej przez tą chorobę.
czytaj więcej
Konkurs dla kreatywnych! Wygraj 10 000 zł
Dziesięć tysięcy złotych to pieniądze, o które warto zawalczyć. Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć je na spełnienie swoich marzeń. Wystarczy wziąć udział w konkursie na najlepsze hasło reklamowe zawierające w treści CRH Auto oraz Honda.
czytaj więcej
1...1317131813191320132113221323...1348

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top