Znajdź informacje

Marketing, Reklama, PR


2019-05-21, 11:55
DrTusz
Sport – skuteczny sposób na integrację pracowników i marketing
Moda na zdrowy styl życia, uprawianie sportu i bycie w dobrej formie mają się bardzo dobrze i nic nie wskazuje, by miałoby się to zmienić. Coraz bardziej świadomi niewątpliwie pozytywnego wpływu sportu na nasze życie, chętniej jesteśmy w ruchu, znajdując swoją ulubioną formę aktywności fizycznej. Potencjał w uprawieniu sportu zauważają również pracodawcy, coraz częściej wykorzystując go w skutecznym integrowaniu swoich pracowników i utrzymywaniu dobrych relacji w zespole. Jak jednak zrobić to mądrze i nie wywierać presji? I jakie korzyści biznesowe można przy okazji angażowania się w inicjatywy sportowe wynieść?
czytaj więcej
Public Relations w małej i średniej firmie
Jak zdefiniować Public Relations, czym jest, jaką stanowi wartość, zwłaszcza dla MŚP? Nasza grupa przedsiębiorców zebrała się, aby omówić w jaki sposób w naszych branżach możemy skutecznie wykorzystać narzędzia PR. Czujemy, że jest to ważny temat i mamy wrażenie, iż dużo robimy w tym zakresie, ale nieusystematyzowane działania, brak planów powodują, że jak każdy temat, ten również szybko może się zniekształcić i nie wiemy jaką ma wartość.
czytaj więcej
2019-05-15, 14:19
Kolporter
Dzień Dziecka w salonikach Kolportera
Kolporter, jak co roku, postanowił świętować Międzynarodowy Dzień Dziecka. Z tej okazji przygotował promocję na wszystkie zabawki znajdujące się w ofercie Saloników Kolportera.
czytaj więcej
2019-05-09, 13:10
Kolporter
Milion Liptonów do wygrania
Ponad milion nagród można wygrać w loterii „Milion Liptonów do wygrania”, która ruszyła 1 maja br. Wśród nagród znajdują się m.in. półlitrowe butelki Lipton Ice Tea o smaku brzoskwiniowym, które można odbierać w salonikach Kolportera na terenie całego kraju. Akcja będzie trwać do 30 lipca, a twarzą loterii jest Patricia Kazadi.
czytaj więcej
Jaki content jest najbardziej wartościowy?
Słynne słowa Billa Gates’a: content is a king zdają się nie tracić na aktualności. Z marketingu treści korzystają zarówno wielkie przedsiębiorstwa, jak i nowo powstałe sklepy internetowe.
czytaj więcej
ZM Henryk Kania z wyróżnieniem w konkursie EB Kreator
ZM Henryk Kania uzyskały wyróżnienie w konkursie EB Kreator w kategorii "najlepsze wideo wizerunkowo-rekrutacyjne". 28 marca 2019 podczas gali w warszawskim Teatrze Capitol ogłoszono wyniki piątej edycji konkursu organizowanego przez GoldenLine.
czytaj więcej
Czyściciele internetu - zawód XXI wieku
Kim są czyściciele internetu oraz na czym polega ich praca? Przeczytaj w naszym artykule dlaczego są potrzebni oraz jak wygląda ich praca.
czytaj więcej
2019-04-23, 10:59
Abanana
Abanana będzie jeszcze słodsza dzięki marce Cukier Królewski
Nowym klientem agencji Abanana została spółka akcyjna Südzucker Polska.
czytaj więcej
Influence marketing - dlaczego tak ważny w dzisiejszych kampaniach
Pragniesz rozwijać swoją firmę i wychodzić na nowe tory. Influence marketing Ci w tym pomoże. Dowiedz się dlaczego ten rodzaj marketingu staje się tak popularny.
czytaj więcej
2019-04-18, 11:30
Kolporter
Coraz więcej akcji promocyjnych w salonikach Kolportera
Organizacja akcji promocyjnych i reklamowych w salonikach Kolportera nabiera tempa. Obecnie w sieci Kolportera trwają dwie tego typu akcje, a już niebawem rozpoczną się kolejne.
czytaj więcej
123456789...444546

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top