Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Nowosć - Stratasys J55 zmienia podejście do kolorowego drukowania 3D
Stratasys zaprezentował najnowszą drukarkę 3D w technologii PolyJet. Stratasys J55 łączy bezkonkurencyjne możliwości kolorowego drukowania 3D znane z zaawansowanych systemów serii J z kompaktową budową. Nowa maszyna jest przy tym trzy razy tańsza od najbardziej zaawansowanej drukarki 3D w technologii PolyJet, czyli modelu J850. Jakie jeszcze zalety ma premierowe urządzenie Stratasys?
czytaj więcej
Zapytaj stomatologa - Ścieranie zębów - poznaj przyczyny i konsekwencje oraz dowiedz się jak skutecznie można leczyć to schorzenie.
Szkliwo, czyli wierzchnia warstwa zębów, jest najbardziej wytrzymałą i najtwardszą tkanką w organizmie. Pomimo takiego pancerza, twardszego od kości, bardzo często zdarza się, że zęby ulegają starciu. Dlaczego tak jest?
czytaj więcej
Wpływ technologii na handel online i offline
Zakupy online jak i offline są dziś nieodłącznym elementem funkcjonowania każdego z nas. Warto poznać zatem wpływ technologii na handel oraz jej skutki. Na co zwrócić uwagę, aby być non stop na bieżąco?
czytaj więcej
2020-05-06, 14:40
Lanzaloe Polska
Jak dbać o usta, czyli pomadka z aloesem!
W zależności od pory roku, zmagamy się z problemami dotyczącymi naszych usta. Jako że jest to bardzo delikatna skóra, jesienią i zimą, za sprawą mrozu, często jest spierzchnięta i piekąca. Wiosną i latem natomiast pojawia się przesuszenie, spowodowane wiatrem i mocnym słońcem. Niezależnie od przyczyny, na pomoc przyjdzie nam pomadka z aloesem!
czytaj więcej
2020-05-06, 10:00
RENEX
Mistrzostwa Polski w Lutowaniu RENEX Soldering Championship 2020
RENEX Group nawiązała współpracę partnerską z PTAK Warsaw Expo, w ramach której PIĄTA EDYCJA MISTRZOSTW POLSKI W LUTOWANIU - RSC 2020 zostanie zorganizowana wspólnie z targami Warsaw Industry Week w Nadarzynie w dniach 3-5 listopada 2020.
czytaj więcej
2020-05-06, 09:53
E-ekomax
Jak pościelić łóżko w sypialni? 5 inspiracji
Czy wiesz, że to jak wygląda nasze otoczenie wpływa na nasze samopoczucie i psychikę? Dlatego warto zwrócić uwagę na wnętrze naszej sypialni. Na jakość snu wpływają warunki w jakich odpoczywamy. Sprawdź jak pościelić łóżko w sypialni aby zapewnić przyjemną aranżację wnętrza! Zainspiruj się naszymi pomysłami!
czytaj więcej
2020-05-05, 15:05
Mozaikowo sklep
Mapa świata do zaznaczania miejsc - doskonały prezent dla każdego podróżnika
Zbliżają się urodziny bliskiego przyjaciela który jest podróżnikiem i chcesz wymyślić coś naprawdę wyjątkowego? Oferowana przez nas mapa świata do zaznaczania miejsc to doskonały prezent dla każdego podróżnika!
czytaj więcej
Grupa iCEA wpłaca na bramę odkażającą dla Oddziału Zakaźnego Szpitala Miejskiego im. Józefa Strusia w Poznaniu
Pracownicy szpitali potrzebują dziś naszej pomocy, by móc nieść pomoc nam, kiedy będziemy jej najbardziej potrzebowali! Liczba zakażeń medyków rośnie, ponieważ podstawowe środki bezpieczeństwa i ochrony osobistej nie zawsze są wystarczające. Jako Grupa iCEA chcemy nagłośnić akcję #bramydlaszpitali. Naukowcy z Politechniki Śląskiej wraz z pracownikami firmy WAAM zajęli się budową bram odkażających, które pomogą personelowi medycznemu walczącemu z chorobą COVID-19 na pierwszej linii frontu.
czytaj więcej
iCEA pomaga w walce z koronawirusem
Nigdy wcześniej wysiłki na rzecz walki dla wspólnego dobra nie były tak zintensyfikowane, jak w obliczu dzisiejszej pandemii. Grupa iCEA postanowiła pomóc naukowcom przekazując moc obliczeniową swoich zasobów komputerowych, aby odkryć jak działają struktury koronawirusa. Wysiłki te pomogą znaleźć nowe możliwości terapii w leczeniu COVID-19.
czytaj więcej
Motywowanie pracowników poprzez… zakupy
Dobry pracownik to skarb, szczególnie w tak trudnych czasach jak dziś. Jak jednak motywować pracowników w sytuacji, gdy bezpośrednie kontakty w wielu firmach zostały mocno ograniczone?
czytaj więcej
123456789...959960961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top