Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Prosty język Credit Agricole certyfikowany przez Uniwersytet Wrocławski
Umowa i regulamin konta Credit Agricole jako pierwsze dokumenty bankowe w Polsce otrzymały certyfikat Pracowni Prostej Polszczyzny Uniwersytetu Wrocławskiego. Dzięki temu klienci banku mogą mieć pewność, że tekst tych dokumentów będzie zrozumiały dla każdego, nawet dla osób bez wiedzy finansowej.
czytaj więcej
Wynajem powierzchni magazynowych Dąbrowa Górnicza
Wiele firm zajmujących się produkcją lub przemysłem w okresie zimowym szuka rozwiązania, które zapewni odpowiednią ochronę dla wytworzonych przez nich produktów, a także maszyn. Dlatego też korzystają z różnego rodzaju rozwiązań, które mają na celu przetrwanie tego wymagającego czasu. Jednym z nich jest wynajem powierzchni magazynowych, na które stawia Dąbrowa Górnicza.
czytaj więcej
2020-11-20, 11:02
Fan-sklep muzyczny
Składanki z muzyką imprezową na każdy rodzaj spotkania towarzyskiego
W naszym artykule podpowiadamy gdzie warto kupić składanki z muzyką imprezową i dlaczego będa niezbędne na Twojej imprezie.
czytaj więcej
2020-11-20, 10:37
Marku Dental
Amalgamaty stomatologiczne - czy wyszły już mody?
W dzisiejszych czasach istnieje wiele rodzajów materiałów wypełnieniowych. Technologia idzie do przodu, naukowcy odkrywają coraz to lepsze materiały. Jednakże mimo tak dużego postępu w nauce wśród dużego grona stomatologów amalgamaty stomatologiczne wciąż cieszą się sporym uznaniem.
czytaj więcej
Używane domy będą sprzedawać się częściej?
Pandemia koronawirusa zwiększyła zainteresowanie domami (również używanymi). Kilka czynników będzie sprzyjało sprzedaży domów z rynku wtórnego.
czytaj więcej
2020-11-20, 06:46
Impekstir Operations
Dlaczego wyroby z granitu do dobre materiały do budowy dróg?
Branża budowlana posiada wiele tajników, które warunkują jej pracę. Wśród wielu ciekawych faktów jednym z nich jest stosowanie produktów z granitu w formie materiałów do budowy dróg. Co na to wpływa oraz dlaczego to kruszywo najczęściej stosuje się do budowy infrastruktury publicznej? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule.
czytaj więcej
Gdzie najbardziej boli tatuaż? Podpowiadamy!
Zastanawiasz się gdzie najbardziej boli tatuaż? Kilka podpowiedzi i ważnych kwestii w tym temacie przedstawiamy w nazym artykule. Warto przeczytać!
czytaj więcej
Świąteczne słodycze od Goplany i Soldarności
W tym roku w świątecznej ofercie słodyczy polskich marek Goplana i Solidarność znalazły się zarówno specjalne edycje limitowane, jak i sprzedażowe hity. Biorąc pod uwagę, że słodycze (obok kosmetyków) należą do najczęściej wręczanych prezentów podczas Bożego Narodzenia, warto mieć je na uwadze.
czytaj więcej
Wybór pościeli dla dziecka - nie musi być trudny!
Wybór pościeli dla dziecka to jedna z ważniejszych decyzji i dylematów, jakie stoją przed rodzicami. Chcąc zapewnić maksymalny komfort i wysoką jakość snu maluszka warto wziąć pod uwagę kilka ważnych wskazówek i porad. Sprawdź co do nich należy!
czytaj więcej
2020-11-19, 11:38
Wamat
Wydarzenia kulturalne a koronawirus - nowe metody organizacji kultury
Wydarzenia kulturalne a koronawirus. W naszym artykule znajdziesz informacje o obecnie panujących organiczeniach oraz nowych metodach organizacji wydarzeń.
czytaj więcej
123456789...103610371038

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top