Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Korzystasz z technologii FDM? Otrzymaj rabat na nową drukarkę 3D SLA
Połączenie technologii FDM z technologią SLA daje wiele korzyści w funkcjonalnym prototypowaniu i w produkcji złożonych obiektów, które składają się z elementów o odmiennych właściwościach. Wszyscy użytkownicy technologii FDM mogą teraz wzbogacić swój park maszynowy o najnowszą drukarkę 3D Formlabs Form 3 drukującą z żywic fotopolimerowych. Specjalnie dla właścicieli drukarek 3D FDM, producent przygotował specjalną ofertę rabatową.
czytaj więcej
Jak urządzić funkcjonalną łazienkę?
Zaprojektowanie pięknej łazienki, która jednocześnie będzie praktyczna, wcale nie jest proste. Tym bardziej, że nawet wspaniale urządzone pomieszczenie nie będzie zachwycać, gdy w szale zakupów i projektowania zapomnimy o jego podstawowych funkcjach. Oczywiście, wszyscy wiemy, co powinno znaleźć się w łazience. Pamiętamy też o tym, że we wnętrzu często panuje wilgoć, więc nie ma mowy o zwykłych farbach lub tapetach. Ale czy to wystarczy, żeby móc powiedzieć, że nasza łazienka jest funkcjonalna? Wcale nie.
czytaj więcej
2019-11-25, 23:47
Corpicorn
Kalendarze Adwentowe – pomysł na promocję produktów i usług
Zbliża się grudzień a wraz z nim świąteczne szaleństwo. Kupowanie prezentów, przygotowanie do gotowania świątecznych potraw, planowanie wyjazdów itd. Jest jednak w tym przedświątecznym zgiełku także takie specjalne oczekiwanie, które podkreśla Kalendarz Adwentowy. Jak się okazuje taki kalendarz może być doskonałym sposobem na promocję nie tylko czekoladek, ale również innych produktów i usług.
czytaj więcej
2019-11-25, 16:38
Green Cell
Black Week - rabaty od Świata Baterii nawet do 70%
Black Friday to gratka i doskonała okazja dla każdego fana technologii, aby kupić wymarzony sprzęt w niskiej cenie. Udział w nim bierze również polski sklep Świat Baterii, oferując wiele wysokich rabatów przez cały tydzień już teraz.
czytaj więcej
2019-11-25, 15:07
Sento
Wystrój wnętrz w stylu amerykańskim - trzy ważne elementy
Jak stworzyć wystrój wnętrz w stylu amerykańskim? W naszym artykule opisujemy trzy, naszym zdaniem najważniejsze elementy aranżacji rodem z USA.
czytaj więcej
2019-11-25, 14:46
REYNAERS ALUMINIUM
Przestrzeń i naturalne światło. Apartament na Śląsku
Głównym założeniem właściciela było stworzenie niepowtarzalnego wnętrza, eleganckiego i reprezentacyjnego apartamentu z bardzo dużym tarasem. Za projekt i realizację odpowiedzialna była pracownia architektoniczna MMOA, wyróżniona w konkursie Architektura Roku 2018, w kategorii Młody Twórca. W inwestycji zastosowano systemy Reynaers Aluminium: Hi-Finity i SlimLine 38, przeznaczone do konstruowania dużych przeszkleń.
czytaj więcej
[Black Friday] Promocje na skanery 3D EinScan-Pro 2X od CadXpert.
Z okazji zbliżającego się czarnego piątku [Black Friday] CadXpert uruchomił specjalne promocje na zakup skanera 3D – EinScan Pro 2X lub 2X Plus, dzięki którym oszczędzisz co najmniej 3690zł.
czytaj więcej
Serwis iPhone 6 - jakie świadczy usługi?
Szukasz specjalistycznej pomocy z zakresu naprawy urządzeń firmy Apple? Sprawdź naszą ofertę!
czytaj więcej
Wymiana znów popularna – wywiad z założycielami serwisu WymienGry.pl
Serwisy wymiany fizycznych produktów powracają w wielkim stylu. Wreszcie oferują prawdziwe ułatwienie procesu wymiany i dostęp do dużego, płynnego rynku realnych użytkowników, chcących dokonać wymiany nawet kilku produktów.
czytaj więcej
2019-11-25, 10:54
Cantaramusic.pl
Grupa MOLE wydała debiutancką ep-kę
"Pierwsze Symptomy" to tytuł debiutanckiego wydawnictwa katowickiej grupy MOLE.
czytaj więcej
123456789...902903904

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top