Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-01-13, 08:56
Cantaramusic.pl
Łysa Góra nagrała cover hitu z serialu "Wiedźmin"
Stacjonująca w Piasecznie folk-metalowa grupa Łysa Góra nagrała cover utworu „Toss a Coin to Your Witcher” z serialu Netflixa "Wiedźmin".
czytaj więcej
Atrakcje na ferie w Wiśle i Ustroniu
Stacje narciarskie zrzeszone pod szyldem Wiślański Skipass to 14. ośrodków z Ustronia i Wisły. Łączy je jeden skipass, który pozwala szusować na każdym z tych stoków. Różnorodność tras i ich stopnia trudności nie pozwala się nudzić. Każdy narciarz i snowboardzista, obojętnie czy początkujący, czy też jeżdżący już na wysokim poziomie, znajdzie coś dla siebie.
czytaj więcej
2020-01-10, 16:33
Standar
Moda dziecięca - eleganckie buty chłopięce
Gdzie kupić eleganckie buty chłopięce i na co zwrócić uwagę przy zakupie? Tego dowiesz się z naszego artykułu, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Program lojalnościowy – dobry plan na nowy rok
U progu nowego roku wiele osób przygotowuje listę postanowień, również tych dotyczących rozwoju firmy. A gdyby tak nowy rok rozpocząć od wdrożenia programu lojalnościowego? Tego typu program może być skierowany nie tylko do klientów, ale także do pracowników lub kontrahentów.
czytaj więcej
Czapki dziecięce Broel - dlaczego warto?
Wybór odpowiedniej czapki zimowej dla dziecka to nie lada wyzwanie. Dlaczego dzieci nie przepadają za noszeniem czapek, a także jaka powinna być dobra czapka dziecięca?
czytaj więcej
Pomóc przy ząbkowaniu i okiełznać przytłaczający świat, czyli o ważnej roli gryzaków dla dzieci
Gryzaki to najlepszy sposób, by ulżyć niemowlakom i małym szkrabom przy ich emocjonalnej huśtawce, ząbkowaniu oraz pierwszych trudach poznawania świata, który cały czas wydaje się niedostępny oraz wrogi. Dziecięcy psychoterapeuci są pewni, że maluchy poprzez gryzienie różnych przedmiotów doświadczają radości z samego ruchu i analizowania faktur oraz twardości materiałów czy ich kształtów. Dlatego tak ważne jest, by dać dzieciom do zabawy sensoryczne gryzaki, najlepiej odpowiednie do kontaktu z żywnością i przeznaczone do intensywnego smakowania.
czytaj więcej
Organizer awansującego się nauczyciela
„Organizer awansującego się nauczyciela” to praktyczne narzędzie wspierające nauczycieli odbywających staż na kolejny stopień awansu zawodowego. Publikacja to nie tylko wygodny organizer, lecz także poradnik zawierający wskazówki dla awansujących nauczycieli.
czytaj więcej
2020-01-09, 06:54
Vin-Info Sp. z o.o.
Strefy czystego transportu to dyskryminacja przeciętnej polskiej rodziny?
Próba zaradzenia szkodliwej emisji spalin i pogodzenia interesów przedstawicieli różnych grup społecznych to może być wyzwanie dla prezydentów miast, ale również dla administracji państwowej.
czytaj więcej
2020-01-08, 11:21
Cantaramusic.pl
IKSY pokazują "Miejsce Na Mapie"
Kompozycja „Miejsce na Mapie” promuje debiutancki album grupy IKSY zatytułowany „Piękno Chaosu”.
czytaj więcej
Bezpieczne ferie – duża akcja na Soszowie w Wiśle
„Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” - pod takim hasłem, 11 stycznia odbędzie się impreza na Stacji Narciarskiej Wisła – Soszów, zorganizowana przy współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Katowicach.
czytaj więcej
123456789...918919920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top