Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-08-06, 13:08
Trekmondo
Koszulka szybkoschnąca damska czyli jak chronić się przed trudną pogodą
Wybierz dla siebie akcesorium, które okaże się nieocenioną pomocą na szlaku i uchroni Cię przed bolesnymi kontuzjami.
czytaj więcej
2019-08-06, 12:40
flypr
Produkty Armacell sposobem na spełnienie wymagań technicznych stawianych instalacjom grzewczym i ziębniczym
Jednym z kluczowych parametrów, jaki bierze się obecnie pod uwagę podczas projektowania, remontu i utrzymania budynków jest efektywność energetyczna. Izolacja rur w systemach grzewczych czy ziębniczych jest jednym z najłatwiejszych i wyjątkowo efektywnych sposobów oszczędzania energii. Ważne jednak, by zastosowane rozwiązania spełniały wymogi określone w obowiązujących normach oraz przepisach prawnych. W spełnieniu wymagań technicznych stawianych izolacjom pomoc mogą specjalistyczne produkty z oferty firmy Armacell.
czytaj więcej
Usuwanie screenów z sex kamerki - co robić, gdy wideo wycieknie do sieci?
Niewiarygodny partner, złośliwa partnerka szukająca zemsty a może zwykła pomyłka. Nagranie z upojnej nocy wycieka z dysku Twojego komputera, a Ty głowisz się, w jaki sposób usunąć wideo z sieci? W takim przypadku musisz poznać kilka faktów lub poprosić o pomoc specjalistów.
czytaj więcej
Kamienice, czyli biurowce za wysoką cenę
Biura w kamienicach zyskują status powierzchni prestiżowych. Są to jednak biura za wysoką cenę. Jak wskazują eksperci REDD Platform w ostatnich latach na warszawskim rynku odrestaurowane kamienice znajdują się w czołówce obiektów o najwyższych czynszach.
czytaj więcej
Fine dining z Leśną Perłą
Sferyczne ravioli, rostbef sous vide, Kanał Gliwicki i aplikacja mobilna. Te cztery pozornie nieprzystające do siebie elementy połączą się w całość w najbliższy piątek. Przed nami kolejny rejs kulinarny organizowany przez Marinę Gliwice i aplikację mobilną Resto. Tym razem w roli głównej wystąpi restauracja Leśna Perła z Rudzińca.
czytaj więcej
SaldeoSMART wzbogaca system o bezpłatny Panel Kontrahenta dla mikroprzedsiębiorców
BrainSHARE IT, producent platformy SaldeoSMART wspierającej nowoczesną księgowość, uruchomiła pierwszą, bezpłatną funkcjonalność dedykowaną mikroprzedsiębiorcom. Panel Kontrahenta umożliwia bezpieczny przepływ faktur między wystawcami a kontrahentami i jest kolejnym krokiem do usprawnienia komunikacji na linii mikroprzedsiębiorca-kontrahent.
czytaj więcej
2019-08-06, 08:40
Specfile.pl
Cyberbezpieczeństwo w firmie. Jak zainteresować pracowników tym tematem?
Czy wiesz, że poczta e-mail wciąż jest głównym wektorem cyberataków? Klikanie w podejrzane linki i odwiedzanie zainfekowanych stron to pięta achillesowa większości z nas. Przez ostatnie trzy lata niewiele się w tej kwestii zmieniło, prawnie 60% osób daje się nabrać na triki cyberprzestępców. Jeśli chcesz chronić swój biznes, musisz edukować pracowników. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów na to, jak szerzyć wiedzę o cyberbezpieczeństwie w firmie nie wydając ani złotówki.
czytaj więcej
2019-08-06, 08:36
Specfile.pl
Bezpieczeństwo w Internecie – zrób quiz i sprawdź swoją wiedzę
Wycieki danych, włamania na konta, szantaże, wyłudzenia pieniędzy, utrata plików, upublicznienie prywatnych informacji. To mnie nie dotyczy – słyszymy często. A przecież to tak samo, jakby powiedzieć, że nie dotyczą mnie zasady bezpieczeństwa na drodze, bo nigdy nie miałem wypadku samochodowego.
czytaj więcej
2019-08-06, 08:21
Specfile.pl
Darmowy test bezpieczeństwa. Czy Twoja firma jest podatna na cyberataki?
Mamy to! Zrobiliśmy darmowy test bezpieczeństwa dla każdego. Przetestuj podatność Twojej firmy lub sprawdź czy wiedza znajomych na temat cyberbezpieczeństwa jest wystarczająca.
czytaj więcej
123456789...844845846

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top