Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2021-02-25, 10:11
Demi Co.
Metalowe meble ogrodowe - designerskie i praktyczne
Wiosna jest okresem, w którym dobrze jest odświeżyć i posprzątać ogród. Aby w sezonie móc przyjemnie spędzać w nim czas, przydadzą się metalowe meble ogrodowe. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Odpowiadamy!
czytaj więcej
Odszkodowanie ubezpieczeniowe skusi komornika?
W czasie kryzysu gospodarczego wzrasta liczba nowych postępowań egzekucyjnych. Czy mogą one dotyczyć również odszkodowań otrzymanych z umowy ubezpieczenia?
czytaj więcej
Polski ClickMeeting to narzędzie do webinarów i konferencji w kraju, które spełnia nowe wymogi Unii Europejskiej
Rosnąca popularność narzędzi do komunikacji online odsłoniła braki w bezpieczeństwie niektórych rozwiązań. Jak wynika z najnowszego raportu ClickMeeting, polskiej platformy webinarowej, dla 83% użytkowników bezpieczeństwo w sieci jest niezwykle istotne. Jedną z ważniejszych kwestii jest lokalizacja serwerów, a to ma także kluczowe znaczenie w świetle najnowszego orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.
czytaj więcej
Czy mieszkanie spółdzielcze można wynająć bez problemu?
Wynajem mieszkania spółdzielczego to dość częste rozwiązanie. Wzbudza ono jednak pewne wątpliwości, które wyjaśniamy.
czytaj więcej
2021-02-24, 15:45
RENEX
RENEX dostarcza okna podawcze własnego projektu do laboratorium Centrum Onkologii w Katowicach
Spółka CLEANROOM, należąca do Grupy RENEX opracowała i dostarczyła okna podawcze dla materiałów niebezpiecznych do Oddziału Onkologii Szpitala im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach. Realizacja objęła zaprojektowanie, wytworzenie i zamontowanie czterech aktywnych okien podawczych.  
czytaj więcej
Na spotkaniach online można zarabiać. Dla 44% organizatorów webinarów stanowią one źródło dochodów
Z webinarów obecnie korzystają zarówno freelancerzy jak i korporacje zatrudniające kilkanaście tysięcy osób. W czasie pandemii dla wielu podmiotów stały się one kluczowym narzędziem prowadzenia biznesu. Podczas gdy jedni wykorzystują je tylko do komunikacji, inni dzięki nim zarabiają. Jak wynika z raportu ClickMeeting webinary stały się głównym źródłem dochodu dla 12% organizatorów wydarzeń tego typu, a dodatkowym dla 32%. Potwierdza to liczba płatnych spotkań organizowanych online, która wzrosła o 547% rok do roku.
czytaj więcej
2021-02-24, 15:00
Sklep Facetaria
Maszynka do golenia - jak wybrać odpowiednią?
Jeśli golisz się codziennie, na pewno zależy Ci na komforcie i braku podrażnień. Dobrze dobrana maszynka do golenia pozwoli osiągnąć ten efekt z łatwością. Jak wybrać odpowiednią? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Kiermasz książek - Rynek Smaku w Katowicach dla Zielonego Załęża
W najbliższy weekend (27-28 lutego 2021) miejski bio bazar Rynek Smaku w Katowicach prowadzić będzie kiermasz książek. Inicjatywa ma na celu wsparcie Stowarzyszenia Zielone Załęże.
czytaj więcej
Na czym polega szyfrowanie danych?
Ciągły rozwój technologii i zintensyfikowanie procesu cyfryzacji na świecie może być wykorzystywane do częstszych włamań i kradzieży danych, które mają nieocenioną wartość. W związku z tym firmy, które korzystają podczas swojej codziennej pracy z rozwiązań IT decydują się na stosowanie odpowiednich zabezpieczeń. Jednym z nich jest szyfrowanie danych, które polega na zabezpieczeniu danych przechowywanych np. w chmurze obliczeniowej.
czytaj więcej
CECOTEC - hiszpański producent zaawansowanych technologicznie urządzeń AGD oficjalnie w Polsce
Na polski rynek oficjalnie wchodzi Cecotec - obecny już w ponad 30 krajach całego świata hiszpański producent wysokiej klasy innowacyjnego sprzętu gospodarstwa domowego. Oficjalnym dystrybutorem produktów Cecotec w Polsce jest firma 4cv.
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top