Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Black Weeks w Credit Agricole
Dużymi krokami zbliża się tzw. Black Friday, czyli wielka wyprzedaż produktów i usług w wyjątkowych cenach. W Credit Agricole rozpoczyna się ona już 15 listopada i trwa niemal dwa tygodnie. Na specjalnych warunkach można zdobyć większość jego produktów.
czytaj więcej
Credit Agricole podczas Forum Rynku Spożywczego i Handlu
Pod hasłem TrendsTalks odbyła się tegoroczna edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu, największa konferencja poświęcona sektorowi spożywczemu, handlowemu i HoReCa w Polsce. W Warszawie eksperci i praktycy dyskutowali o aktualnych wyzwaniach i trendach w branży. Bank Credit Agricole był sponsorem głównym wydarzenia.
czytaj więcej
Nowości w aplikacji CA24 Mobile
Credit Agricole niezmiennie rozwija swoją aplikację CA24 Mobile. Dzięki nowym funkcjom użytkownicy m.in. zaktualizować swoje dane oraz sprawdzić, czy przelew walutowy SWIFT dotarł już do odbiorcy.
czytaj więcej
Nawet 8% na Lokacie Powitalnej dla nowych klientów
Credit Agricole proponuje 8 proc. na Lokacie Powitalnej. Żeby skorzystać z tej oferty, trzeba otworzyć konto i aktywnie z niego korzystać. Promocja obowiązuje do 5 listopada br.
czytaj więcej
Zetki aktywne, Silversi oszczędni. Credit Agricole sprawdził podejście Polaków do oszczędzania
Młodzi luzie z pokolenia Z lubią mieć oszczędności, ale także aktywnie szukają dodatkowych dochodów. Starsze pokolenia są bardziej bierne i zachowawcze, ale także bardziej oszczędne – wynika z najnowszego badania banku Credit Agricole.
czytaj więcej
Kredyt w rachunku bieżącym wśród najlepszych produktów dla firm
Kredyt w rachunku bieżącym Credit Agricole zajął drugie miejsce w rankingu najlepszych produktów dla firm. Zestawienie opracował portal Comperia.pl.
czytaj więcej
Credit Agricole sygnatariuszem Karty Praw Dziecka w Biznesie
Bank Credit Agricole jako jedna z pierwszych firm podpisał Kartę Praw Dziecka w Biznesie. To nowa inicjatywa, która ma zachęcić biznes do konkretnych działań na rzecz ochrony praw dziecka w całym łańcuchu wartości przedsiębiorstw. Kartę przygotowało Forum Odpowiedzialnego Biznesu we współpracy z firmami i organizacjami społecznymi.
czytaj więcej
Credit Agricole zaprasza na konferencję Coface Country Risk
Już w najbliższy wtorek 3 października odbędzie się doroczna konferencja Coface Country Risk – Rozpoznawanie ryzyka w niepewnym świecie. Strategicznym partnerem tego wydarzenia jest bank Credit Agricole.
czytaj więcej
Credit Agricole przyjazny dla Głuchych. Jak bank burzy bariery komunikacyjne?
Wszyscy mamy prawo do korzystania z usług bankowych na najwyższym poziomie. Także osoby głuche i słabosłyszące. Bank Credit Agricole dobrze to rozumie i wychodzi naprzeciw potrzebom tej grupy klientów. A ci coraz chętniej zakładają Konto dla Ciebie i w pełni korzystają ze wszystkich jego korzyści.
czytaj więcej
Lech Zasławski dołącza do zarządu banku Credit Agricole
Do zarządu banku Credit Agricole dołączył Lech Zasławski. Będzie odpowiadał za obszar finansów. Nowy wiceprezes związany jest z bankiem od 18 lat, od początku w obszarze controllingu, raportowania zarządczego oraz finansów.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top