Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


OOO na GG. Fundacja edukacyjna i kultowy komunikator testują rozwiązania dla NGO
Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest pierwszą edukacyjną organizacją pożytku publicznego testującą przyjmowanie wsparcia finansowego za pośrednictwem Gadu-Gadu. Znany polski komunikator GG z impetem rozpala rynek komunikacji nowymi możliwościami, w tym płatnościami. Wspólnie z OOO testuje nie tylko możliwości komunikacyjne, ale również te wspierające pozyskiwanie środków na cele charytatywne i społeczne.
czytaj więcej
Ubezpieczyciele zaczną dopłacać do OC czy wybiorą podwyżki?
Czy ubezpieczyciele zaczną niebawem dopłacać do sprzedawanego OC? Dane z I kw. 2023 r. pokazują, że taki scenariusz jest bardzo możliwy jeśli składki za OC nie będą szybciej rosnąć.
czytaj więcej
Piąty etap ewolucji bankowości
Jeśli ktoś myśli, że bankowość online jest najwyższą formą technologicznego rozwoju banków, to najwyższy czas, żeby rozszerzył swoją rzeczywistość – proponują eksperci Avenga.
czytaj więcej
Składki najtańszych OC też pną się do góry
Jak na tle całego rynku zachowują się ceny najtańszych ubezpieczeń OC? Eksperci porównywarki ubezpieczeniowej Ubea.pl postanowili to sprawdzić w swoim najnowszym barometrze.
czytaj więcej
SoftPos Credit Agricole i Elavon wyróżniony w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki 2023
System akceptacji płatności zbliżeniowych SoftPos wdrożony przez Credit Agricole i Elavon został wyróżniony w raporcie Turbiny Polskiej Gospodarki 2023 przygotowanym przez redakcję Gazety Finansowej i portalu gf24.pl.
czytaj więcej
Credit Agricole partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Bank Credit Agricole kontynuuje współpracę z Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Programu Partnerstwa FOB, skupiającego firmy-liderów
w obszarze CSR i ESG. W ramach programu bank będzie praktykował działania w zakresie odpowiedzialnego biznesu, rozumianego jako odpowiedzialność za swój wpływ na społeczeństwo i środowisko.
czytaj więcej
Drogowy cud? I kw. 2023 r. najbezpieczniejszy w historii
Wyniki dotyczące bezpieczeństwa drogowego w I kw. 2023 r. mogą zaskakiwać. Na szczęście, tylko pozytywnie. Miniony kwartał okazał się bowiem najbezpieczniejszy na drogach od dekad.
czytaj więcej
Aż 8500 zł kary za brak OC w 2024 roku?
Już wiemy, że minimalne wynagrodzenie będzie w 2024 roku rekordowo wysokie. Rekord pobiją również opłaty karne za brak OC dla kierowców. Ubea.pl obliczyła, ile mogą wynosić te kary.
czytaj więcej
Średnia szkoda z OC - przez rok w górę o 8%
Ubezpieczyciele wydali w 2022 r. rekordową sumę z OC na likwidację następstw wypadków, mimo że szkód było mniej. To wyjaśnia, dlaczego średnia wartość szkody z OC przez rok wzrosła aż o 8%.
czytaj więcej
Zacznij radosną majówkę z kartą kredytową Credit Agricole
Bank Credit Agricole przygotował specjalną ofertę na majówkę. Klienci mogą zostać zwolnieni z opłat za kartę i skorzystać ze zwrotów za transakcje bezgotówkowe. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów banku.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top