Znajdź informacje

Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia


Credit Agricole w czołówce banków z największym przyrostem kont
Blisko 100 tys. nowych kont otwartych zostało w Credit Agricole w I półroczu bieżącego roku. To trzeci najlepszy wynik wśród wszystkich polskich banków.
czytaj więcej
Credit Agricole zachęca do płatności zbliżeniowych w SoftPos.
Wygoda w użyciu, niskie koszty i pełne bezpieczeństwo – to zalety systemu akceptacji płatności zbliżeniowych SoftPos, który każdy drobny przedsiębiorca może zainstalować na swoim smartfonie. Dostawcą rozwiązania są: polski fintech SoftPos.eu oraz firma Elavon – lider na rynku płatności.
czytaj więcej
27 litrów krwi w zbiórkach zorganizowanych przez Credit Agricole
Blisko 100 osób wzięło udział w akcjach krwiodawstwa, zorganizowanych w sierpniu w Business Garden w Warszawie i Wrocławiu. Co prawda nie wszyscy zostali zakwalifikowani do oddania krwi, ale łącznie uczestnicy oddali 27 litrów tego cennego leku.
czytaj więcej
Credit Agricole liderem w przenoszeniu rachunków między bankami.
W I poł. roku aż 75 proc. wniosków o przeniesienie kont klientów dotyczyło chęci zmiany na bank Credit Agricole. Tak imponujący wynik to również efekt wielu korzyści, które bank proponuje klientom za założenie konta i aktywne korzystanie z niego.
czytaj więcej
Weź limit w Credit Agricole i zyskaj
Rusza wrześniowa promocja limitu w koncie od Credit Agricole. Klienci mogą zyskać bon na 50 zł do Żabki w Klubie Korzyści, w aplikacji CA24 Mobile.
czytaj więcej
Korzystny powrót do szkoły z Credit Agricole
Początek roku szkolnego to dla rodziców czas zwiększonych wydatków. Dlatego Credit Agricole proponuje w tym czasie promocję Konta dla Ciebie GO!, ubezpieczenia Pakiet na Wypadki oraz rabaty dla młodych.
czytaj więcej
VeloBank rozszerza współpracę z Prudential o kolejne ubezpieczenia
VeloBank we współpracy z Prudential, oferującym w Polsce ubezpieczenia pod marką Pru, rozwija swoją ofertę ubezpieczeniową o kolejne produkty dla klientów indywidualnych. Po udanym czerwcowym starcie kooperacji pomiędzy bankiem a ubezpieczycielem, w wyniku której klientom zaoferowane zostało ubezpieczenie na życie Komfort Życia, przyszedł czas na dalszy rozwój oferty ubezpieczeniowej w VeloBanku.
czytaj więcej
Najtańsze polisy OC przestały być bardzo tanie
Jakiego OC szukają polscy kierowcy? Przede wszystkim taniego. Dane Ubea.pl wskazują jednak, że najtańsze OC szybko podrożały względem droższych polis. To kiepska wiadomość dla oszczędnych.
czytaj więcej
Czy sztuczna inteligencja ubezpieczy kierowcę?
Sztuczna inteligencja już teraz zmienia rynek polis komunikacyjnych. Wyjaśniamy na czym polega ta coraz wyraźniejsza ubezpieczeniowa rewolucja widoczna również w Polsce.
czytaj więcej
Credit Agricole uruchamia kredyty preferencyjne dla rolników.
Nowość w ofercie Credit Agricole dla klientów z sektora Agro. Bank uruchamia kredyty preferencyjne dla rolników z dopłatami z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR). W ofercie Credit Agricole znajduje się 10 linii kredytowych, w tym kredyty inwestycyjne z marżą obniżoną do 2,48 proc. i kredyt na utrzymanie płynności nawet do 400 tys. bez zebezpieczeń.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top