Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-03-02, 10:13
KFA2
KFA2 przedstawia gamingowy zestaw z przełomowymi technologiami NVIDII
KFA2 przedstawia gamingowy zestaw z rewolucyjnymi technologiami NVIDII, w tym najnowszą mysz do gier SLIDER-05b z NVIDIA® Reflex, monitor do gier VIVANCE-01 z obsługą NVIDIA® G-SYNC®, a także najnowsze karty graficzne GeForce RTX™ z serii 40 z NVIDIA DLSS 3 i RTX. Wciągające i niezapomniana wrażenia z gry są na wyciągnięcie ręki!
czytaj więcej
2023-03-02, 09:01
MSI
MSI prezentuje gamingową klawiaturę VIGOR GK71 z najnowszymi autorskimi przełącznikami SONIC BLUE
Nagradzana klawiatura VIGOR GK71 SONIC doczekała się nowej wersji z dźwiękowo-dotykowymi niebieskimi przełącznikami
czytaj więcej
Projekt Galileo. W Lublinie mają pomysł na publiczną oświatę
Czy można w niecałe pół roku uruchomić nowoczesną, publiczną szkołę i przedszkole na kilkaset miejsc? Jak je utrzymać z subwencji oświatowej, bez potrzeby dokładania z samorządowego budżetu? W jaki sposób opracować i zrealizować ambitny, atrakcyjny program nauczania? W Lublinie powstaje właśnie odpowiedź na te pytania. Dzięki współpracy samorządu, dewelopera i fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty.
czytaj więcej
Epic Game Music - koncert muzyki z gier 15.04 - Hala Stulecia Wrocław
Wyjątkowe wydarzenie EPIC GAME MUSIC po raz pierwszy we Wrocławiu. Nowa odsłona symfonicznego show, nie tylko dla miłośników muzyki ze świata gier.
czytaj więcej
Piotr Michalak dołączył do zespołu #GameChangers w Harbingers
Początkiem marca 2023 r. Piotr Michalak dołączył do Harbingers i objął stanowisko Head of SEO. Wcześniej kierował działem Research & Development w Grupie TENSE oraz prowadził projekty z branży dla serwisów, portali i e-sklepów.
czytaj więcej
Julia Feliks dołączyła do zespołu #GameChangers w Harbingers
Wraz z początkiem marca 2023 r. Julia Feliks dołączyła do Harbingers jako Social Media Manager. Wcześniej pracowała na tym samym stanowisku w Agencji Interaktywnej Veneo i realizowała projekty dla takich marek jak Lody Koral, Bayer, Doppelherz czy Fischer Polska.
czytaj więcej
Jak karmić niemowlę z alergią pokarmową?
Dzieci z alergią pokarmową przybywa. Rodzice nie zawsze wiedzą, jak rozszerzać dietę maluszków uczulonych na określone składniki i prawidłowo komponować ich jadłospis. W tym artykule, eksperci programu edukacyjnego dla rodziców Nestlé Baby&me zebrali najważniejsze informacje, których poszukują rodzice rozszerzający dietę dziecka z alergią lub nietolerancją pokarmową.
czytaj więcej
2023-03-01, 11:33
Ubea.pl
Przez 25 lat liczba zabitych na drodze spadła czterokrotnie
W najczarniejszym okresie lat 90., na polskich drogach średnio ginęło 7000 osób rocznie. Wynik z 2022 r. to około 1800 osób. Eksperci Ubea.pl przyjrzeli się tej bardzo pozytywnej zmianie.
czytaj więcej
Credit Agricole zaprasza na Festiwal Frankofonii
Bank Credit Agricole zaprasza na kolejną edycję Dni Krajów Francuskojęzycznych we Wrocławiu. Przez cały marzec publiczność może wziąć udział w licznych wydarzeniach, które pozwolą zachwycić się językiem i kulturą krajów frankofońskich.
czytaj więcej
CentrumRowerowe.pl otwiera nowoczesny sklep stacjonarny w Warszawie!
Spółka Dadelo S.A., właściciel CentrumRowerowe.pl, po sukcesie na rynku e-commerce, otwiera swój pierwszy sklep stacjonarny. Na prawie 2700 m2 w CH Okęcie Park w Warszawie powstaje nowoczesna przestrzeń dla miłośników kolarstwa. Oficjalne otwarcie zaplanowano na 1 kwietnia 2023 roku.
czytaj więcej
1...6789101112...1364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top