Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Grupa Kapitałowa IMMOBILE prezentuje szacunkowe przychody I półrocza 2022
Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. poinformowała w bieżącym raporcie o podjęciu uchwały w sprawie przekazywania do publicznej wiadomości szacunkowej wysokości skonsolidowanych przychodów za okres od 01 stycznia do 30 czerwca 2022 roku. To pierwsza tego typu publikacja tej spółki.
czytaj więcej
Atrem z szacunkowymi wynikami za I półrocze 2022, spodziewa się wzrostu przychodów
Atrem S.A., motywując decyzję ułatwieniem bieżącej oceny sytuacji swojej spółki przez rynek, opublikował szacunkowe przychody ze sprzedaży spółki za I półrocze bieżącego roku. Są one ponad 69% wyższe niż przychody opublikowane po analogicznym okresie minionego roku.
czytaj więcej
Rok 2022 może się okazać rekordowym dla PJP MAKRUM - publikacja szacunkowych przychodów Grupy Przemysłowej
Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. po raz pierwszy postanowiła ujawnić szacunkowe dane ze sprzedaży w I półroczu 2022 roku, jeszcze przed publikacją raportu okresowego. Spółka poinformowała o uchwale w tej sprawie w raporcie bieżącym, w którym przekazała także najświeższe dane finansowe. Zgodnie z nimi, przychody PJP Makrum w I półroczu wzrosły o 113% r/r, do sumy 262,34 mln zł.
czytaj więcej
Dom Mody Klif na dzień dobry
Czego najczęściej nie zdążamy rozbić rano przed wyjściem z domu? Zjeść śniadania. Z rozwiązaniem problemu przychodzi Dom Mody Klif, który już od dziś zaprasza nie tylko na najważniejszy w ciągu dnia, ale w dodatku przepyszny, posiłek.
czytaj więcej
2022-07-13, 11:25
Projekt77
Ciesz się latem niezależnie od warunków pogodowych
Lista rzecz do zabrania na urlop potrafi być bardzo długa. W końcu nie wiemy, co może okazać się przydatne, szczególnie jeśli decydujemy się na urlop w kraju. Lekka, wiatroszczelna kurtka to wakacyjny must-have, który sprawdzi się zarówno podczas urlopu nad wietrznym polskim morzem, jak i na zagranicznych wojażach.
czytaj więcej
W Polsce przybywa blisko 350 sklepów internetowych miesięcznie. Do końca roku ich liczba może przekroczyć 55 tys. Nowe dane KRS
W Polsce jest obecnie zarejestrowanych ponad 54 tys. e-sklepów, a liczba ta od lat rośnie - średnio o niemal 350 miesięcznie. Jednak aż ⅕ z tych podmiotów jest w bardzo złej sytuacji finansowej, a sytuację tylko 8 proc. można określić jako bardzo dobrą. W sumie ponad 250 tys. zarejestrowanych w Polsce firm prowadzi sprzedaż przez Internet, a grupą, która najbardziej dynamicznie rozwija działalność online, są sklepy spożywcze.
czytaj więcej
Województwo Łódzkie wspiera ochronę środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami przez wykorzystanie instrumentów cyklu życia produktu w realizacji polityki regionalnej
W maju 2022 r. Województwo Łódzkie zakończyło pracę na regionalnym planem działania wspierającym wykorzystanie oceny cyklu życia produktu (LCA – ang. life cycle assessement ) w realizacji polityki regionalnej. Plan działania jest oficjalnym dokumentem i zarazem efektem I fazy projektu LCA4Regions - „Ochrona środowiska i efektywne gospodarowanie zasobami przez wykorzystanie instrumentów cyklu życia produktu w realizacji polityki regionalnej”.
czytaj więcej
2022-07-13, 07:00
Ubea.pl
Ceny OC z czerwca: drugi największy wzrost w ciągu roku
Kierowcy po wynikach z maja br. mogli liczyć na kolejny spadek średniej składki OC. Dane dotyczące czerwca 2022 r. jednak mocno ich zawiodły.
czytaj więcej
Wielka promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Trwa promocja kart kredytowych w Credit Agricole. Klienci, którzy kupią kartę kredytową Silver lub Gold będą zwolnieni z opłaty za kartę przez trzy lata. Dodatkowo osoby, które wybiorą kartę Mastercard mogą otrzymać bon podarunkowy o wartości 200 zł do perfumerii Douglas.
czytaj więcej
Wypowiedzenie przez bank kredytu na mieszkanie będzie szybkie?
Wypowiedzenie kredytu na mieszkanie to scenariusz, którego obawia się wiele osób. Wyjaśniamy, kiedy może dojść do takiej sytuacji.
czytaj więcej
1...6789101112...1296

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top