Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Słońce, morze i E-commerce! Twoja szansa na rozwój biznesu online w Hiszpanii!
Czy marzysz o połączeniu pracy zdalnej z niesamowitym doświadczeniem szkoleniowym? A może poszukujesz inspiracji do rozwoju swojego biznesu e-commerce? Jeśli tak, to Ecommerce House w Alicante w Hiszpanii jest miejscem, do którego powinieneś się udać!
czytaj więcej
2024-02-01, 09:50
Glosel
TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - styczeń 2024
W styczniowej “TopKa”, czyli zestawieniu najlepiej sprzedających się tytułów w księgarni TaniaKsiazka.pl, znalazło się sporo książek z kategorii “rozwój osobisty”.
czytaj więcej
2024-01-31, 15:07
Maan sp. z o.o.
Nowoczesne i opłacalne filtry do okapów kuchennych z recyrkulacją powietrza.
Filtry plazmowe do okapów są nowoczesnym rozwiązaniem dla kuchennego AGD. Cechują się między innymi większą trwałością i energooszczędnością.
czytaj więcej
Check Point Software przedstawia Infinity AI Copilot: Transformacja cyberbezpieczeństwa dzięki inteligentnej automatyzacji i wsparciu GenAI
Bangkok, TAJLANDIA – 30 stycznia 2024 r. - Firma Check Point Software Technologies Ltd., wiodący dostawca platformy bezpieczeństwa cybernetycznego opartej na sztucznej inteligencji i dostarczanej w chmurze, ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek pierwszej generacji Infinity AI Copilot. Wykorzystując konwergencję technologii sztucznej inteligencji i chmury, Infinity AI Copilot rozwiązuje rosnący globalny niedobór specjalistów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego, zwiększając wydajność i skuteczność zespołów ds. bezpieczeństwa.
czytaj więcej
Pracodawcy IT zapraszają do biur – znaczny spadek ofert pracy zdalnej, dwukrotny wzrost udziału ofert z pracą hybrydową
Praca zdalna jest coraz rzadziej oferowana w ogłoszeniach o pracy w branży IT, jej udział spadł z 76 proc. na początku 2022 roku do średnio 55,5 proc. w 2023 roku. Jednocześnie to praca zdalna daje najwyższe zarobki, sięgające nawet 25,2 tys. zł netto (+VAT) na B2B i 20 tys. zł brutto na umowie o pracę. Najwięcej ofert pracy stacjonarnej IT w Polsce znajdziemy w Warszawie (47,4 proc. wszystkich ogłoszeń), drugi w rankingu jest Kraków (27,8 proc.), a trzeci Wrocław – 18,1 proc.
czytaj więcej
Wolontariusze Credit Agricole działają w całej Polsce
W Credit Agricole wierzymy, że wspólnymi siłami możemy osiągać niezwykłe rzeczy i sprawiać by świat stawał się lepszy. Dlatego stale rozwijamy działalność dobroczynną, w którą angażują się pracownicy z Wrocławia, Warszawy i placówek bankowych w całej Polsce. W 2023 r. nasi pracownicy poświęcili na wolontariat łącznie blisko 200 dni pracy.
czytaj więcej
Specjalista RENEX najlepszym serwisantem YAMAHA w Europie!
Paweł Malinowski, lider Serwisu w Grupie RENEX zajął piąte miejsce w międzynarodowym konkursie YAMAHA SMT TECHNICIAN GRAND PRIX 2023. Jest to także najwyższe miejsce przedstawiciela wśród europejskich uczestników. Wydarzenie zorganizowane przez globalnego lidera w produkcji urządzeń SMT przyciągnęło najlepszych specjalistów z różnych krajów. Konkurs miał na celu nagrodzenie ekspertów, którzy mają dużą wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie.
czytaj więcej
10 KORZYŚCI ZDROWOTNYCH PŁYNĄCYCH Z OCZYSZCZANIA ORGANIZMU SUROWYMI SOKAMI
Czujesz się ospale, walczysz z nadmiernym apetytem, a może po prostu potrzebujesz zdrowotnego restartu? Oczyszczanie organizmu za pomocą soków może być doskonałym rozwiązaniem, a ponadto może przynieść także szereg innych korzyści. Od detoksykacji po zdrowie jelit, a także poprawienie metabolizmu, a co za tym idzie utratę kilku kilogramów. Gotowa, by zmienić swoje zdrowie i samopoczucie?
czytaj więcej
Check Point Software przedstawia nowy program partnerski
Firma Check Point Software Technologies uruchamia nowy Program Partnerski, zapewniający nowe ceny oraz zachęty do rejestracji transakcji. W stale rozwijającym się krajobrazie bezpieczeństwa cybernetycznego program ten ma na celu wzmocnienie potencjału partnerów i stymulowanie wzrostu.
czytaj więcej
Zyskaj 60 zł z kartą kredytową od Credit Agricole
Credit Agricole rusza z wyjątkową promocją kart kredytowych. Klienci, którzy z niej skorzystają, otrzymają zwroty za zakupy, łącznie nawet 60 zł. W sam raz na zimowe wyjazdy.
czytaj więcej
1...6789101112...1365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top