Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Rok filmów za darmo w Cinema City w specjalnej ofercie Credit Agricole
Credit Agricole rusza ze specjalną ofertą „Cinema City – rok filmów za darmo”. W ramach promocji klienci mogą zyskać nielimitowany i darmowy dostęp do seansów filmowych przez rok w sieci kin Cinema City. Dla każdego klienta, który założy Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP, bank pokryje koszt rocznej subskrypcji karty Cinema City Unlimited.
czytaj więcej
Obejrzyj w JMDI XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze
Już 20 listopada zaczyna się najważniejsze wydarzenie roku dla kibiców piłki nożnej. Rozpoczynają się XXII Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej w Katarze, które będą transmitowane przez stację TVP. JMDI wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich Klientów dołączy kanał TVP 4K do swojej oferty programowej w pakietach telewizyjnych.
W jaki sposób będzie można odbierać kanał TVP 4K? W czym tkwi przewaga technologii 4K? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w niniejszym artykule.
czytaj więcej
Dlaczego warto zadbać o poduszkę finansową zwłaszcza w 2023 roku?
W 2023 roku warto zadbać o poduszkę finansową, ponieważ będzie to rok wzrostu gospodarczego. Oznacza to, że będzie więcej pracy, a co za tym idzie - większy dochód. Warto więc zadbać o swoje finansowe bezpieczeństwo i mieć odpowiednią rezerwę na wypadek niespodziewanych wydatków.

Poduszka finansowa to także dodatkowa ochrona w razie utraty pracy lub innych nieprzewidzianych sytuacji. Dlatego warto już teraz zadbać o swoje finanse i mieć odpowiednią rezerwę na przyszłość.
czytaj więcej
Właściwie po co nam MES?
Systemy zarządzania produkcją (MES) istnieją od prawie dwóch dekad, więc nie są już czymś nowym. Pojawiły się jako naturalne dostrzeżenie faktu, że technologia komputerowa może być zintegrowana z inżynierią mechaniczną po to, aby produkować więcej, szybciej, wydajniej i z wyższą jakością niż kiedykolwiek wcześniej. Brzmi banalnie? Nie bardziej niż pytanie „po co w ogóle monitorować produkcję”, na którego odpowiedź warto jednak poświęcić trochę czasu i spojrzeć na proces z dwóch perspektyw: operacyjnej i długofalowej.
czytaj więcej
Jesienny powiew nowości iiyama w wysokiej rozdzielczości
iiyama, światowy lider rynku monitorów, rozszerza swoją ofertę o modele z rodziny ProLite oraz G-Master wyposażone w panele o wysokiej rozdzielczości QHD. Nowe produkty dostępne będą od listopada.
czytaj więcej
KFA2 prezentuje GeForce RTX 3060 Ti GDDR6X 1-Click OC Plus - nowa karta graficzna z pamięciami GDDR6X
KFA2 zapowiedziało wprowadzenie na rynek zupełnie nowych kart graficznych z serii RTX 30 - GeForce RTX 3060 Ti Plus SG, GeForce RTX 3060 Ti Plus i GeForce RTX 3060 8 GB. Dzięki nowym modułom GDDR6X, przepustowość pamięci w kartach GeForce RTX 3060 Ti Plus i GeForce RTX 3060 Ti Plus SG została zwiększona o 35,7%, co zapewnia więcej miejsca na OC pamięci. Wszystkie nowe karty obsługują funkcję 1-Click OC oraz technologie NVIDIA RTX i DLSS, zapewniające jeszcze wyższą wydajność, płynniejszą rozgrywkę i bardziej spektakularne efekty wizualne.
czytaj więcej
2022-11-03, 10:04
Ubea.pl
Palenie „byle czym” będzie miało ubezpieczeniowe skutki?
Popularność opału o niskiej jakości może skutkować większą liczbą poważnych pożarów sadzy i pożarów domu. Wyjaśniamy, jakie konsekwencje ubezpieczeniowe będzie miała taka sytuacja.
czytaj więcej
Niech żyje bal, czyli przepis na odlotową studniówkę w Warszawie
W socialmediach i pod artykułami publikowanymi w internecie coraz częściej pojawiają się pytania typu: „Miejsce na najlepszą studniówkę w Warszawie?”, „Najlepsze miejsce na studniówkę w Warszawie?”, „Gdzie zorganizować bal maturalny w Warszawie?”… Zadają je maturzyści oraz przeżywający to wydarzenie rodzice, świadomi że powinno mieć ono wyjątkową oprawę, by w przyszłości móc zaliczyć je do puli najpiękniejszych wspomnień. Studniówkę pamięta się bowiem przez całe życie. Jej organizacja jednak z roku na rok przysparza i szkole, i rodzicom maturzystów coraz więcej problemów. Jak nie dać się zwariować i zafundować wchodzącym w dorosłe życie dzieciakom naprawdę wyjątkowy bal?
czytaj więcej
Od salek w piwnicy na szczyt rankingu jakości. Przedszkole Galileo na Jeżycach ma już 10 lat
Pięć grup przedszkolnych, 125 dzieci pod opieką, nauka i rozwój według Planu Daltońskiego, rodzinna atmosfera i dwa tytuły Lidera Jakości, przyznawane przez rodziców. Publiczne przedszkole Galileo z Poznania, prowadzone przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty obchodzi właśnie 10 rocznicę pracy. Jego wizytówką jest niesamowita kadra. Pracują tu nadal wszystkie osoby, które dekadę temu tworzyły placówkę przy Słowackiego 58/60 na poznańskich Jeżycach. A sama historia jest jeszcze dłuższa i fascynująca.
czytaj więcej
2022-10-31, 12:18
DSR S.A.
TRACEABILITY - darmowe szkolenie dla firm z branży spożywczej
Ogłaszamy otwartą rekrutację do darmowego dwudniowego szkolenia dla firm z branży
spożywczej. Szkolenie jest realizowane w ramach projektu Programu Funduszy
Europejskich Wiedza Edukacja Rozwój, przez firmę DSR S.A. z Wrocławia.
czytaj więcej
1...6789101112...1328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top