Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Zostań mentorką w świecie nowych technologii!
Pracujesz w branży nowych technologii? Podziel się doświadczeniem i weź pod swoje skrzydła młodszą wersję siebie sprzed lat.
czytaj więcej
Prezenty na Dzień Chłopaka - XPro sklep
Dzień Chłopaka zbliża się wielkimi krokami. Nie masz pomysłu na prezent? Urządzenia do strzyżenia włosów czy pielęgnacji brody są zawsze dobrym pomysłem. Oto propozycje sprzętów na Dzień Chłopaka od XPro.
czytaj więcej
Zorganizuj niezapomniane imprezy integracyjne na Mazurach!
Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą imprezę integracyjną na Mazurach, to koniecznie sprawdź, co na Ciebie czeka w Hotelu Pory Roku!
czytaj więcej
Jak uniknąć bałaganu z kablami? Pomoże Ci organizer Montis
Kabel do laptopa. Kabel do drukarki. Kabel do lampy. Kabel do monitora… Czy chcesz, czy nie, plątaniny kabli na biurku (i pod nim) często nie da się uniknąć. Jest ona mało estetyczna, niepraktyczna, a czasem nawet niebezpieczna (co, jeśli jakiś przewód zostanie uszkodzony?). W pozbyciu się kablowego galimatiasu na biurku pomoże drobny, użyteczny gadżet - organizer. Możesz znaleźć go w ofercie Montis.
czytaj więcej
45 proc. Polaków nie wie, na czym polegają tegoroczne zmiany w Kodeksie Pracy dotyczące pracy zdalnej
Zaledwie 55 proc. respondentów jest świadomych obowiązujących od tego roku przepisów dotyczących pracy zdalnej. Wyniki najnowszego badania przeprowadzonego przez ClickMeeting, polską platformę do wideokonferencji i spotkań online, zwracają uwagę na niski poziom wiedzy o tegorocznych zmianach w Kodeksie Pracy. Aż 44 proc. pracowników nie zostało poinformowanych o zbliżających się regulacjach, a 36 proc. ankietowanych dowiedziało się o nich od pracodawcy.
czytaj więcej
Atrem: spadek przychodów w I półroczu wynika z harmonogramu realizacji kontraktów
Atrem S.A., realizująca zadania w takich segmentach jak automatyka i elektroenergetyka, opublikowała wyniki za I półrocze 2023 roku. Pomimo spadku przychodów w tym okresie, w całym 2023 roku spółka oczekuje przychodów przewyższających ubiegłoroczne.
czytaj więcej
2023-08-31, 12:51
Kanga
Kanga rozszerza portfolio o token YFII i stablecoina UAHg
Kanga, renomowana platforma handlu kryptowalutami, ogłosiła rozszerzenie swojego portfolio o dwa nowe aktywa kryptowalutowe. W ciągu tego tygodnia wprowadziła na swoją platformę token DFI.Money (YFII) oraz unikalny stablecoin UAHg, nawiązujący do ukraińskiej hrywny.
czytaj więcej
2023-08-31, 12:47
Glosel
TopKa - bestsellery księgarni TaniaKsiazka.pl - sierpień 2023
Zmiany na podium “TopKa” - zestawienia najlepiej sprzedających się tytułów księgarni TaniaKsiazka.pl.
czytaj więcej
Piwa PINTY dopłynęły do USA
Tego lata po raz pierwszy rzemieślniczy Browar PINTA wysłał kontener swoich piw odbiorcy w Stanach Zjednoczonych. W polonijnych sklepach takich stanów jak Nowy Jork, Illinois, New Jersey, Connecticut i Floryda można już trafić na kraftowe piwa z Polski: „A ja pale ale”, „Hazy Morning” i „Dzień dobry!” – amerykańską wersję „Pierwszej pomocy”.
czytaj więcej
Galileo Lublin. W dzielnicy Wrotków ruszają nowe, bezpłatne przedszkole i szkoła
Ponad 150 dzieci – przedszkolaków i uczniów pierwszej klasy – od września będzie chodzić do dwóch nowych, publicznych placówek przy ul. Diamentowej 2 w Lublinie. Fundacja edukacyjna Ogólnopolski Operator Oświaty, dzięki dobrej współpracy z miastem i deweloperem, w ekspresowym tempie uruchomiła przedszkole i szkołę podstawową Galileo w dzielnicy Wrotków.
czytaj więcej
1...6789101112...1438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top