Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2024-02-12, 14:45
Smart Eco
Kim jest prosument i jak nim zostać?
W obliczu nieustannie rosnącej popularności alternatywnych źródeł energii, termin "prosument" zyskuje na znaczeniu. Jest to pojęcie, które coraz częściej pojawia się w dyskursie publicznym, szczególnie w kontekście dynamicznie rozwijającej się branży fotowoltaicznej. Co jednak ono dokładnie oznacza?
czytaj więcej
2024-02-12, 14:35
Energia Taniej
Ile prądu zużywa pompa ciepła?
Pompy ciepła obecnie stają się kluczowym elementem transformacji energetycznej naszego kraju. Ich rosnąca popularność w segmencie OZE nie wynika wyłącznie z potencjalnych korzyści ekologicznych, ale przede wszystkim z perspektywy oszczędności na kosztach ogrzewania. By jednak system spełniał nasze oczekiwania, kluczowe jest zrozumienie, ile energii elektrycznej jest potrzebne do jego efektywnego funkcjonowania.
czytaj więcej
Zoo24.pl współpracuje z krakowską agencją Harbingers — E-commerce #GameChangers
Zoo24.pl, jeden z wiodących sklepów internetowych oferujących szeroki asortyment produktów dla zwierząt, nawiązał współpracę z agencją Harbingers. Współpraca ta ma na celu zwiększenie efektywności kampanii PPC obejmujących — Google Ads, Facebook Ads oraz Instagram Ads.
czytaj więcej
Czy Polska jest gotowa na 4-dniowy tydzień pracy? Dla niemal 40 proc. osób może to być benefit. Komentarz ekspertki
Według różnych badań Polacy i Polki średnio spędzają w pracy od blisko 40 do ponad 43 godzin w tygodniu, co czyni nas jednym z najbardziej zapracowanych narodów Europy. Dzięki wysokiemu etosowi pracy, rosnącym kompetencjom i inwestycjom w rozwój technologiczny, gospodarka kraju się rozwija. Wraz z bogaceniem się społeczeństwa nie dziwi więc, że pomysł 4-dniowego tygodnia pracy cieszy się zainteresowaniem. Według danych No Fluff Jobs prawie 40 proc. ankietowanych pracowniczek IT uważa, że to ważny benefit, istotniejszy m.in. od służbowego sprzętu do pracy. Pilotażowe programy skrócenia czasu pracy w innych krajach dają pozytywne wyniki.
czytaj więcej
Zdrowie twojego pupila na pierwszym miejscu: ubezpieczenie i profilaktyka zdrowotna dla psów i kotów
Współistnienie z futrzanym przyjacielem niesie ze sobą nie tylko radość i miłość, ale także odpowiedzialność za jego zdrowie. Jak zadbać o dobre samopoczucie naszego psa lub kota? Kluczem do sukcesu są regularne wizyty u weterynarza, właściwa dieta, aktywność fizyczna i odpowiednie ubezpieczenie.
czytaj więcej
2024-02-12, 09:15
Elephate
Polacy pokochali wiadomości głosowe. Wysyła je 89% „zetek”, 70% milenialsów i 56% boomersów [Raport Preply]
Trwa boom na wiadomości głosowe, a najlepszym dowodem na to są wyniki badania przeprowadzonego przez Preply i agencję Elephate w styczniu 2024 r. na grupie Polaków w różnym wieku. Jak się okazuje, nagrania dźwiękowe wysyła swoim znajomym aż 7 na 10 rodaków, z czego jedna trzecia korzysta z takiego rodzaju komunikacji codziennie.
czytaj więcej
Grupa Azoty Compounding stawia na nowoczesne rozwiązania w procesie planowania i harmonogramowania produkcji
Grupa Azoty Compounding Sp. z o.o., spółka wchodząca w skład Grupy Azoty S.A., z sukcesem zakończyła proces wdrożenia zaawansowanego oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji – ASPROVA APS oraz systemu XPRIMER.MES do monitorowania i ewidencjonowania produkcji. Zaimplementowanie obu systemów do zarządzania produkcją w spółce jest kolejnym krokiem w konsekwentnie realizowanej strategii udoskonalania procesów, jednocześnie zwiększając potencjał produkcyjny.
czytaj więcej
2024-02-09, 09:18
iiyama
iiyama startuje z promocjami z okazji IEM 2024. Gamingowe monitory G-Master w obniżonych cenach
Wielkie święto graczy wystartowało! W Spodku trwa IEM Katowice 2024, czyli kolejna edycja prestiżowych e-sportowych zawodów, w których gracze z całego świata, w tym Polacy, walczą o nagrody o łącznej wysokości 1 000 000 dolarów. Na fanów Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) i StarCraft II czekają jednak nie tylko wielkie emocje, ale również liczne towarzyszące imprezie atrakcje przygotowane przez organizatorów i partnerów wydarzenia.
czytaj więcej
2024-02-08, 11:00
Kinguin
Kinguin wkracza w branżę dla dorosłych!
Kinguin, jeden z największych marketplaceów na świecie, postanowił poszerzyć swoją działalność o nowe gałęzie. Wybrał jednak nietypowy i potencjalnie kontrowersyjny kierunek. Pornbub, Onlyfans oraz Tinder to nowe platformy, w których ekipa pingwinów chce “zamoczyć noski” :)
czytaj więcej
Grupa RENEX wsparła 32. Finał WOŚP
Grupa RENEX z dumą ogłasza swój udział w 32. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 28 stycznia 2024 roku. Tegoroczna zbiórka odbywała się pod hasłem „Tu wszystko gra OK!” i była poświęcona zakupowi sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc dla pacjentów na oddziałach pulmonologicznych.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top