Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-03-09, 10:32
HikVision
Na co zwracać uwagę przy wyborze karty SD?
Rynek kart SD stopniowo traci na popularności na rzecz rozwiązań chmurowych, ale zanim ta zmiana stanie się powszechna, a sieci wystarczająco wydajne i przede wszystkim tanie, by dogonić znane i lubiane nośniki fizyczne, minie jeszcze trochę czasu. Przed zakupem warto jednak dokładnie przeanalizować temat, ponieważ wybór odpowiedniej karty może mieć kluczowe znaczenie dla działania urządzenia.
czytaj więcej
Podwyżka czynszu o inflację może wynieść aż 14%
Podwyżka czynszu o inflację jest łatwa dla właściciela mieszkania. Sprawdzamy, jak duża może być taka podwyżka w 2023 roku oraz 2024 roku.
czytaj więcej
Międzynarodowy Dzień Kobiet: Osiągnięcie parytetu płci w zarządzie i zwiększenie równości w branży cyberbezpieczeństwa
Analitycy branżowi często podkreślają, jak parytet płci robi postępy w świecie biznesu, ale czy to prawda? W domniemanym szklanym suficie świata C-Suite, w którym porównanie między liderami najwyższego szczebla płci męskiej i żeńskiej jest nadal bardzo wypaczone na korzyść mężczyzn, często czyta się, że kobiety są generalnie niedostatecznie reprezentowane.
czytaj więcej
Litewska kuchnia od… kuchni! 3 potrawy, którymi zaskoczysz bliskich
Kaziuk (lub inaczej Kaziuki) to jeden z najstarszych jarmarków odpustowych w Wilnie, który działa nieprzerwanie od ponad 400 lat! Do dziś to największe i najbardziej oczekiwane wydarzenie na całej Litwie. Wspomniane święto przyciąga wielu rzemieślników, artystów, twórców rękodzieła, malarzy, a przede wszystkim wielbicieli świetnej zabawy i przepysznej kuchni. Z tej okazji w wielu polskich miastach odbywają się barwne festyny i jarmarki, nawiązujące do kresowych tradycji. Dzięki temu, mamy niepowtarzalną okazję przypomnieć sobie wyjątkowe smaki tej jakże bogatej kuchni.
czytaj więcej
Korepetycje z języka angielskiego w Krakowie
Jeśli szukasz korepetycje angielskiego Kraków, to ten artykuł jest dla Ciebie. Korepetycje to doskonała metoda nauki, która pozwala na indywidualne podejście do potrzeb ucznia i skupienie się na jego słabościach. W Krakowie istnieje wiele szkół i nauczycieli, którzy oferują korepetycje z języka angielskiego.
czytaj więcej
2023-03-07, 14:23
MOVITECH
Make audio guides not war – czyli o tym, jak muzea wspierają Ukrainę
O ciekawej inicjatywie mającej na celu rozpropagowanie języka ukraińskiego poprzez wprowadzenie go do najbardziej prestiżowych instytucji muzealnych na świecie usłyszeliśmy po raz pierwszy w 2020 roku. Projekt zakładał udostępnienie audioprzewodników po ukraińsku w takich instytucjach jak Tower of London, Koloseum czy Pałac Królewski w Wersalu. Patronat nad całym przedsięwzięciem objęła (wówczas jeszcze mało znana na arenie międzynarodowej) Pierwsza Dama Ukrainy – Olena Zelenska.
czytaj więcej
Architekci wiedzy. Jak Łódzka Szkoła Ćwiczeń uczy nauczycieli
Jak przekazywać wiedzę w nietuzinkowy, interesujący sposób? Jak wykorzystać w nauczaniu nowe technologie i jak wydobyć z uczniów potencjał, który w sobie mają lecz nie zawsze zdają sobie z tego sprawę? Tych wszystkich zagadnień uczą się tym razem… nauczyciele i studenci kierunków pedagogicznych. Uczestnicy projektu „Architekci wiedzy” - szkoła ćwiczeń w Łodzi.
czytaj więcej
Jak wygodnie kupować bilety PKP?
W Polsce coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z pociągów jako środka transportu. Jak wygodnie kupować bilety PKP? Przeczytaj wpis!
czytaj więcej
Praca bez znajomości języka – czy to możliwe?
Znajomość języków obcych z pewnością ułatwia znalezienie pracy za granicą. Czy jednak koniecznie musimy znać język kraju, w którym zamierzamy pracować? Okazuje się, że nie jest to warunek niezbędny.
czytaj więcej
2023-03-07, 11:33
Kolporter
Kolporter promuje książki
W ponad 250 punktach należących do sieci Kolportera trwa akcja pod nazwą „Książkowe rabaty”. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić jedną z objętych promocją książek.
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top