Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2022-11-12, 18:25
Cantaramusic.pl
Nowakowsky ułożył sobie życie tak
Ukazał się kolejny nowy singel Mateusza Nowakowskiego tworzącego pod szyldem Nowakowsky.
czytaj więcej
Matura z chemii — jakich błędów unikać?
Jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów podczas matury z chemii, czym one są i jak odpowiednio się na nie przygotować? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule!
czytaj więcej
Ostatni dzwonek, by zaplanować świąteczne spotkanie firmowe
Po okresie pandemii COVID-19, w czasie której przez dwa lata z rzędu ograniczono możliwość spotkań świątecznych, w Warszawie znów ubywa miejsc na firmowe wigilie.
czytaj więcej
Kafeteryjne motywowanie pracowników – na czym polega?
Żadna dodatkowa nagroda nie zastąpi wynagrodzenia finansowego, niezbędnego do zaspokojenia potrzeb pracownika oraz jego rodziny. Uczciwa pensja to podstawa, ale z drugiej strony, w dłuższej perspektywie nie zwiększa motywacji. Kafeteryjny system wynagrodzeń może przynieść dużo lepsze efekty.
czytaj więcej
2022-11-10, 10:12
Hurtel
Pre black friday w hurtowni Hurtel – akcesoria GSM do 50% taniej
W hurtowni Hurtel nie mamy jednej oferty z okazji Black Friday. Mamy ich co najmniej kilka! Z każdym tygodniem zmieniamy pulę naszych promocyjnych propozycji, dając Ci możliwość wcześniejszego wybrania przykuwających spojrzenia produktów. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Twojego biznesu w tym tygodniu i śledź nas, by nie przegapić kolejnych aktualizacji!
czytaj więcej
Wybudowana przez Projprzem Budownictwo inwestycja Lecha Poznań uroczyście otwarta
Za nami oficjalne otwarcie wielkiej inwestycji Lecha Poznań. 8 listopada uroczyście przecięto wstęgę i zaprezentowano gościom imponujący obiekt nowoczesnego Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Na wydarzeniu nie zabrakło Dariusza Paprzyckiego, prezesa Projprzem Budownictwo, spółki będącej generalnym wykonawcą obiektu.
czytaj więcej
Konsorcjum Grupy Eura7 z hi GRUPĄ
Warszawska hi GRUPA oraz krakowska Grupa Eura7 podpisały umowę konsorcyjną. Sygnatariuszami umowy są Marek Szabrański, CEO hi GRUPY oraz Łukasz Wołek, CEO Grupy Eura7.
czytaj więcej
Komu można podarować kosze świąteczne?
Kosze świąteczne to świetny pomysł na upominek. Pytanie tylko brzmi - dla kogo? Dowiedz się tego z poniższego artykułu!
czytaj więcej
W Polsce rozwija się nowy trend – napiwki bezgotówkowe
Trzeba przyznać, że pandemia znacznie przyspieszyła rozwój gospodarki cyfrowej – biznes był zmuszony szybko dostosować się do nowych realiów. Zmiany dotknęły również dostępne sposoby płatności – w wyniku czego ogromna część naszego społeczeństwa rezygnuje z posiadania gotówki, opłacając rachunki kartą lub telefonem. Ma to swoje odzwierciedlenie także w gastronomii – przede wszystkim w sposobie pozostawiania napiwków: dla większości gości restauracji opłata powyższymi sposobami jest wygodniejsza. Eksperci firmy GlobalTips, specjalizującej się w technologii zbierania napiwków bezgotówkowych, przedstawili swoje wnioski w tym temacie.
czytaj więcej
Grupowy misz-masz, czyli jak zadbać o rozliczenia grupy w hotelu
Recepcjoniści, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z hotelarstwem, podchodzą do rezerwacji grupowych z dużą ostrożnością. Skoro obsługa jednego gościa może stanowić wyzwanie – jakże problematyczna może być sytuacja przyjęcia jednocześnie 80-osobowej grupy! Doświadczony hotelarz wie natomiast, że odpowiednie wprowadzenie rezerwacji grupowej oraz przygotowanie recepcji na jej przyjazd gwarantuje szybki i elastyczny check-in, a następnie bezproblemowy pobyt grupy.
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top