Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2023-09-07, 16:11
DoppelSil MAX
Dowiedz się jak podgrzać atmosferę w związku
W tym artykule podejmujemy tematykę rutyny w związku i tego jak jej zaradzić.
czytaj więcej
2023-09-07, 15:45
MSI
MSI prezentuje karty graficzne GeForce RTX z serii GAMING SLIM
MSI, producent najwyższej klasy sprzętu gamingowego, prezentuje karty graficzne NVIDIA® GeForce RTX® 40 z nowej serii GAMING SLIM. Te oferują najbardziej charakterystyczne gamingowe cechy uznanej serii GAMING, ale w ramach smuklejszych i lżejszych konstrukcji, które pozwalają na wszechstronne wykorzystanie przy zachowaniu wysokiej wydajności. W ramach serii GAMING SLIM dostępne są karty GeForce RTX 4090, GeForce RTX 4080, GeForce RTX 4070 Ti, GeForce RTX 4070 i GeForce RTX 4060 Ti.
czytaj więcej
Polacy piją dwa razy mniej wody niż Europejczycy, a prawie co czwarty wybiera ją z plastiku
Większość Polaków nadal nie przyjmuje zalecanej dawki spożycia wody na dobę. Z najnowszego badania przeprowadzonego przez firmę Waterdrop w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, wynika, że 46,1 proc. Polaków spożywa jej zaledwie około 1 litra dziennie. Jedynie 31,7 proc. respondentów wybiera 2 litry. Natomiast aż 22,2 proc. ankietowanych pije jedynie więcej lub mniej niż dwie szklanki wody. Tak niewielką ilość spożywa u nas prawie dwa razy więcej osób niż w europejskich krajach, w których odbyło się badanie. Jednocześnie, w Polsce aż 65,4 proc. wybiera wodę filtrowaną lub z kranu, a 23,6 proc. respondentów preferuje plastikowe butelki.
czytaj więcej
Kreatywne notatki w stylu mangi
Manga kojarzy się z japońską „kreskówką”, co jest dla tej formy sztuki krzywdzące, gdyż jej korzenie sięgają kilkaset lat wstecz. Słowo to oznacza w wolnym tłumaczeniu „spontaniczne rysunki” i doskonale oddaje ducha przygotowanych przez wiodącą markę BIC® zestawów do kreatywnych notatek, które zachwycą każdego miłośnika tego stylu.
czytaj więcej
2023-09-06, 16:56
Sezon Tlenu
Krótki przewodnik po wibroterapii
Wibroterapia, choć wciąż dla wielu uchodzi za absolutną nowość, ma korzenie sięgające głęboko w historię medycyny. Ta nietypowa metoda leczenia i rehabilitacji w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność, zarówno wśród specjalistów z różnych dziedzin, jak i osób poszukujących alternatywnych form wsparcia swojego zdrowia oraz samopoczucia. Skąd to rosnące zainteresowanie wibroterapią? W jaki sposób wibroterapia działa i jakie korzyści może przynieść dla naszego organizmu?
czytaj więcej
Grupa RENEX na TEK.day Gdańsk
Grupa RENEX zapowiada swój udział w TEK.day Gdańsk 2023 i zaprasza odwiedzających na swoje stanowisko targowe pod numerem 63.
czytaj więcej
2023-09-06, 12:35
Glosel
Nowy CMO Glosela stawia na synergię marek
Białostocki Glosel chce wzmocnić swoją pozycję na rynku e-commerce. Ostatnio w spółce zaszły duże zmiany.
czytaj więcej
2023-09-06, 11:44
Golden Fox
Jak stosować olejek CBD?
CBD, czyli kannabidiol, sukcesywnie podbija kolejne serca miłośników produktów naturalnych. Mimo, że pozyskiwany jest z roślin konopi, w odróżnieniu od swojego siostrzanego związku - THC -, nie posiada właściwości psychoaktywnych. Stworzone na jego bazie olejki cieszą się dużym uznaniem zarówno wśród konsumentów, jak i specjalistów z zakresu zdrowia. Jednak, jak je używać? W jaki sposób można stosować olejek CBD?
czytaj więcej
Korzystny powrót do szkoły z Credit Agricole
Początek roku szkolnego to dla rodziców czas zwiększonych wydatków. Dlatego Credit Agricole proponuje w tym czasie promocję Konta dla Ciebie GO!, ubezpieczenia Pakiet na Wypadki oraz rabaty dla młodych.
czytaj więcej
2023-09-05, 18:12
Kanga
Wejdź w nowy rok szkolny razem z Kanga. Giełda zaprasza do Kanga University
Wrzesień 2023 roku oznacza początek roku szkolnego oraz zakończenie wakacyjnego okresu. Choć nie wszyscy są uczniami, to ten czas może stanowić doskonałą okazję do nauki nowych rzeczy i zdobycia nowych umiejętności. W duchu tej idei, giełda Kanga ogłasza inicjatywę edukacyjną pod nazwą "Kanga University", we współpracy z Cryptostudent.io.
czytaj więcej
123456789...143614371438

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top