Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Marketing B2B - jak zwiększyć skuteczność działań marketingowych między firmami
Marketing B2B to dziedzina, która zyskuje na znaczeniu w dzisiejszych czasach. To forma marketingu skierowana do firm, w której klienci są również przedsiębiorcami. W marketingu B2B decyzje zakupowe są zazwyczaj podejmowane przez wiele osób, a nie tylko przez jednego konsumenta, jak ma to miejsce w przypadku marketingu B2C. Dlatego też, aby działać skutecznie w ramach B2B, warto zrozumieć potrzeby klienta i poznać jego branżę oraz proces decyzyjny.
czytaj więcej
Prawie połowa firm zarządzanych przez Polki wdrożyła zasady ESG. Nowe dane KRS
Według najnowszych danych w Polsce aż 58,1 proc. firm zarządzanych przez kobiety jest pozytywnie nastawiona do zasad i norm związanych z ESG, a 46,5 proc. stosuje je w codziennej pracy. Ponadto odnotowujemy stabilny udział Polek w biznesie – kolejny rok odsetek kobiecych firm utrzymuje się na poziomie ponad 30 proc., a odsetek prezesek i członkiń zarządów w ostatnich latach waha się tylko nieznacznie. Jedynie 12,92 proc. dużych i 25,41 proc. średnich firm jest prowadzonych przez kobiety. Najaktywniejsze biznesowo w 2022 roku były już nie – jak w 2021 roku – mieszkanki zachodniopomorskiego, a kobiety z województwa śląskiego. Polskie przedsiębiorczynie niezmiennie dominują w sektorze mikroprzedsiębiorstw oraz szeroko rozumianej branży usługowej.
czytaj więcej
Czyszczenie łazienki w hotelu
Czyszczenie łazienki w hotelu to zmora każdego działu housekeepingu. Nie dość, że ta praca nie jest ani trochę przyjemna, to jeszcze do czyszczenia używa się mocnych środków chemicznych, które są drażniące.  Na dodatek trzeba chuchać i dmuchać, aby na powierzchniach nie pozostały żadne smugi czy zacieki. Tak – osoby sprzątające łazienki, czy to te domowe, czy w hotelu – nie mają wcale łatwego zadania. Przedstawiamy więc najczęstsze problemy i sposoby, jak sobie z nimi poradzić.
czytaj więcej
Atrakcje dla dzieci w Krakowie: przewodnik dla rodzin
Chcesz poznać najlepsze atrakcje dla dzieci w Krakowie? Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
Co zmienia się w prawie dla branży alkoholowej?
Zmiany w stawkach akcyzy tradycyjnie wchodzą w życie wraz z nowym rokiem. Ale 2023 rok dla firm z branży alkoholowej oznacza wiele więcej zmian prawnych. Niektóre zresztą będą istotne także dla przedsiębiorców z innych branż.
czytaj więcej
2023-03-06, 10:56
GALECO
Trendy w architekturze, które będą ważne w 2023 roku
Kierunki w rozwoju architektury to przede wszystkim odpowiedź na wydarzenia, które miały znaczenie w ostatnich latach. Zwiększona świadomość ekologiczna, rozwój nowych technologii czy nawet pandemia mają wpływ na kształt naszych przyszłych domów. Eksperci firmy GALECO podpowiadają, którym trendom warto szczególnie się przyjrzeć.
czytaj więcej
Grupa RENEX sponsorem PALMA FESTIWAL
Palma Festwal to wydarzenie muzyczne, które wyróżnia zestawienie osobowości muzycznych i repertuarowych. Ta niezwykle cenna inicjatywa, która w tym roku odbędzie się w dniach 15-16 kwietnia 2023 otrzymała wsparcie Grupy RENEX.
czytaj więcej
Credit Agricole wprowadza widżety do aplikacji mobilnej
Bank Credit Agricole wprowadził dla użytkowników aplikacji CA24 Mobile Pełna Korzyści możliwość wykonywania przelewów i płatności BLIK z poziomu ekranu głównego, bądź ekranu blokady smartfona. Nowa funkcja jest dostępna dla użytkowników systemu iOS 16.
czytaj więcej
Frontem do klienta – czym kuszą sklepy?
Dlaczego w sklepach stacjonarnych tak wiele spotykamy rozmaitych reklam, wysepek z produktami lub innych ekspozytorów produktów? Ponieważ właśnie tam rozgrywa się ostateczna bitwa o portfele klientów. A do tej walki coraz częściej zaprzęgana jest nowoczesna technologia!
czytaj więcej
2023-03-03, 07:55
Glosel
Sklep Bee.pl rozszerza ofertę dla właścicieli zwierząt
Początek 2023 roku to duże zmiany w ofercie e-sklepu Bee.pl należącego do białostockiej spółki Glosel.
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top