Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Jednoosobowy pokój typu premium, hotel Kraków
Interesuje Cię tylko najwyższa jakość oraz standard? Chcesz odpocząć w spokoju, albo popracować w komfortowych warunkach? Sprawdź jednoosobowy pokój typu premium. Hotel Kraków Ascot czeka właśnie na Ciebie!
czytaj więcej
Wakacje nie przyniosą ulgi – milionom Polaków grozi depresja
Relaks, wypoczynek, czas spędzany z dala od codziennych spraw z rodziną lub przyjaciółmi. Dla wielu osób tegoroczne wakacje nie będą miały tak przyjemnych skojarzeń. Szalejąca inflacja, rosnące koszty życia i raty kredytów mogą zmusić miliony do zmiany planów, a to z kolei może mieć katastrofalne efekty dla zdrowia psychicznego Polaków. Psychologowie ostrzegają - przed nami prawdopodobnie najtrudniejsza jesień od dekad.
czytaj więcej
2022-07-19, 09:10
Projekt77
Technologia, która ma znaczenie. Dla ludzi, dla przygody i dla planety.
Technologie odgrywają ogromną rolę w codziennym życiu, ciężko wyobrazić sobie dzień bez korzystania ze smartfona, a jeszcze ciężej bez dostępu do Internetu. Szereg nowoczesnych rozwiązań znajdziemy również w materiałach używanych do produkcji ubrań i dodatków.
czytaj więcej
Domy energooszczędne - co warto o nich wiedzieć?
Prąd drożeje i większość ze smutkiem akceptuje ten fakt. Są jednak rozwiązania takie jak domy energooszczędne, które pozwalają na minimalizowanie kosztów energii. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj do nas!
czytaj więcej
Szepty w tle, włączone mikrofony i nieprzygotowanie prowadzącego – to najbardziej nas rozprasza podczas spotkań online. Nowe dane ClickMeeting
Ponad 50 proc. osób rozprasza się, gdy uczestnicy spotkania mają włączone mikrofony, a nie wypowiadają się, natomiast ponad 60 proc. nie może się skupić, gdy w tle słychać szepty i inne hałasy. Jednocześnie 60 proc. osób przed spotkaniem online sprawdza, czy ich sprzęt działa poprawnie, a 70 proc. przygotowuje wcześniej pliki, które będą potrzebne podczas wydarzenia.
czytaj więcej
Malbork pięknie opowiedziany
Malbork dołączył właśnie do listy „Miejsc pięknie opowiedzianych”. Oznacza to, że najstarszą część miasta można zwiedzić z audioprzewodnikiem w formie aplikacji mobilnej MOVI Guide.
czytaj więcej
Po co chodzimy do sklepów, skoro wszystko możemy kupić przez internet?
Wiele się ostatnio pisze i mówi o tym, że e-commerce w Polsce nieustannie rośnie. Nie oznacza to jednak, że przestajemy odwiedzać sklepy stacjonarne! Tyle, że dziś ich rola się zmienia i one także muszą iść z duchem czasu, by pozostały atrakcyjne dla klientów.
czytaj więcej
Credit Agricole dołączył do programu Climate Positive
Bank Credit Agricole przystąpił do partnerstwa przy programie Climate Positive, który realizuje cele proklimatyczne wynikające z 10 Zasad United Nations Global Compact oraz Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. Bank, poprzez współpracę z innymi firmami i instytucjami, będzie dążył do sprostania globalnym wyzwaniom.
czytaj więcej
Wrocławskie Afrykarium można zwiedzać z przewodnikiem audio!
Zwiedzanie z audioprzewodnikiem trwa ok. 1,5 godz. W tym czasie poznamy mnóstwo ciekawostek na temat fauny Afryki, w czym pomoże nam bezpośrednie spotkanie z mieszkańcami pawilonu.
czytaj więcej
2022-07-14, 12:52
Autoiso Sp. z o.o.
Zakaz sprzedaży samochodów spalinowych po 2035 r. – jak nowe prawo wpłynie na rynek aut używanych?
Od 2035 r. w Unii Europejskiej nie kupimy nowego samochodu osobowego lub dostawczego z napędem spalinowym. Ta przełomowa decyzja redefiniuje transport kołowy na terenie Starego Kontynentu. Szczególny wpływ może mieć na sytuację w Polsce, gdzie na początku 2022 r. dostępnych było tylko niespełna 4 tys. punktów do ładowania pojazdów elektrycznych – wynika z danych Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych (PSPA). Co więcej, w II kwartale br. na polskim rynku pojazdy elektryczne stanowiły mniej niż 1% wszystkich ofert sprzedaży samochodów używanych – informują dane autobaza.pl. Jak zmieni się struktura rynku wtórnego oraz czy Polska jest przygotowana na nowe przepisy?
czytaj więcej
123456789...129412951296

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top