Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Baza Wiedzy Holly Powder – wszystko na temat kurczaka w chrupiącej panierce i nie tylko
Szukasz instrukcji panierowania, inspiracji kulinarnych, informacji na temat prowadzenia lokalu gastronomicznego z kurczakiem w stylu amerykańskim? Zajrzyj do Bazy Wiedzy Holly Powder. Producent panierki od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na swoim blogu.
czytaj więcej
Płać moblinie i wygrywaj w konkursie Credit Agricole
W Credit Agricole trwa konkurs płatności mobilnych. Klienci banku, którzy robią transakcje mobilne i odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę wygrać m.in. iPhone’y i smartwatche Garmin i Fitbit.
czytaj więcej
W drugi listopadowy długi weekend Polacy chętnie wyjeżdżają w większym gronie dorosłych. Wśród najpopularniejszych miejscowości Karpacz wygrywa z Zakopanem
Przed nami kolejny długi listopadowy weekend, związany ze Świętem Niepodległości. Wśród najczęściej wybieranych przez turystów miejscowości tym razem Karpacz pokonał Zakopane, widać również wzrost zainteresowania miejscowościami położonymi nad morzem. Sporo osób decyduje się na wyjazd ze znajomymi — blisko ⅕ szuka zakwaterowania dla grup od trojga do ośmiorga dorosłych.
czytaj więcej
2022-11-07, 07:09
Dadelo S.A.
Black Friday w CentrumRowerowe.pl
Już 25.11.2022 startuje Black Friday! Kampania rabatowa na CentrumRowerowe.pl rozpocznie się jednak znacznie wcześniej, bo już 10.11.2022 i potrwa aż do 29.11.2022 roku, czyli do popularnego od kilku lat Cyber Monday. To doskonała okazja, aby sprawić sobie wymarzone produkty w niższej cenie lub kupić prezenty dla bliskich na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Przecenionych zostanie ponad 600 artykułów.
czytaj więcej
Wynajem pokoju - o czym trzeba pamiętać?
Wynajem pokoju staje się popularniejszy z powodu wysokich czynszów. Wyjaśniamy, jakie szczególne kwestie dotyczą najmu takiej części mieszkania.
czytaj więcej
MAKSYMIUK TANGO RETRO NUEVO
19 listopada 2022 r. wyjątkowe wydarzenie z udziałem Maestro Jerzego Maksymiuka. PREMIERA w Studiu im. Lutosławskiego w Warszawie. „MAKSYMIUK TANGO RETRO NUEVO”
czytaj więcej
Maciej i Rafał Pasenik – jak ojciec z synem zbudowali największą platformę e-learningową dla pracowników gastronomii
Rafał Pasenik – znany w branży Horeca trener, prowadzący szkolenia dla kelnerów, a także jego syn Maciej Pasenik, który od kilku lat podąża gastronomiczną ścieżką taty, niedawno wprowadzili na rynek swój wspólny projekt szkoleniowy – Gastrolekcje, czyli kurs video, który wprowadza kelnerów w arkana sztuki kelnerskiej.
czytaj więcej
2022-11-05, 15:00
RENEX
Grupa RENEX na Warsaw Industry Week 2022
Grupa RENEX zapowiada swój udział w wydarzeniu Warsaw Industry Week 2022 i zaprasza odwiedzających na swoje stoisko – C1.06.
czytaj więcej
Credit Agricole sprawdziło, jak oszczędzają Ślązacy
Oszczędzanie stało się codziennością w Polsce, także wśród mieszkańców Śląska. W tym regionie regularnie odkłada pieniądze prawie co szósta osoba (59 proc.), 69 proc. uważniej gospodaruje pieniędzmi, a 82 proc. lepiej planuje domowe finanse – wynika z badania przeprowadzonego przez bank Credit Agricole.
czytaj więcej
Credit Agricole sprawdziło, jak oszczędzają mieszkańcy województwa podkarpackiego
Oszczędzanie stało się codziennością w Polsce, także wśród mieszkańców Podkarpacia. W tym regionie regularnie odkłada pieniądze 60 proc. osób, 70 proc. uważniej gospodaruje pieniędzmi, a 80 proc. lepiej planuje domowe finanse – wynika z badania przeprowadzonego przez bank Credit Agricole.
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top