Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2024-02-15, 10:01
DAAS Group
DAAS Group na I Międzynarodowym Kongresie Energetyczno-Spawalniczym w Żorach
Nasz Dyrektor Operacyjny, Jarosław Żemła, wystąpi jako prelegent podczas nadchodzącego Międzynarodowego Kongresu Energetyczno-Spawalniczego, który odbędzie się w Żorach w dniach 16-17 lutego.
czytaj więcej
Brubeck, lider w dziedzinie odzieży termoaktywnej, nawiązał współpracę z agencją Harbingers
Brubeck, uznany lider na polskim rynku odzieży termoaktywnej, współpracuje z agencją marketingową Harbingers. Ta synergia łączy innowacyjność i doświadczenie obu firm, co ma na celu dalsze umacnianie pozycji Brubeck na rynku oraz optymalizację ich działań marketingowych.
czytaj więcej
Konto dla Ciebie Junior już dostępne w Credit Agricole
Bank Credit Agricole poszerzył swoją ofertę o konto dla dzieci poniżej 13. roku życia. Konto dla Ciebie Junior jest bezpłatne, a dzieci mogą korzystać ze zbliżeniowej karty z wybranym wizerunkiem. Jednocześnie rodzice mogą wygodnie monitorować wszystkie transakcje dziecka w swojej aplikacji CA24 Mobile.
czytaj więcej
Według 63 proc. Polaków organizacje pozarządowe są potrzebne, ale prawie 40 proc. nie zna zasad ich działalności. Fundacja Dr Clown chce to zmienić
Ponad 60 proc. Polek i Polaków ma zaufanie do organizacji pozarządowych, jednak poziom wiedzy na temat ich działalności i sytuacji jest niski, a w działania w ramach wolontariatu angażuje się tylko 4 proc. Tymczasem tego typu działania nie tylko niosą wsparcie potrzebującym i dają poczucie wspierania wyższej idei, ale też pomagają rozwijać kompetencje przyszłości, jak kreatywność i umiejętność budowania relacji. Fundacja Dr Clown wspólnie z agencją Rocket Science Communications chcą to zmienić.
czytaj więcej
2024-02-14, 09:51
4cv
Walentynkowa premiera różowo-złotych urządzeń od Niceboy
Czeska marka Niceboy wprowadza na polski rynek nowe urządzenia w walentynkowych, różowo-złotych wersjach kolorystycznych, dostępne w przystępnych cenach, mogące sprawdzić się jako prezent dla bliskiej osoby. Smartwatch Niceboy Watch 3 wyposażono w baterię 200 mAh, łączność Bluetooth 5 oraz ochronę IP67. Posiada on minimalistyczną, metalową kopertę oraz wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości. Słuchawki Niceboy Hive Joy 3 posiadają baterię o pojemności 300 mAh, pozwalającą na użytkowanie urządzenia nawet do 33 godzin, a także Bluetooth 5.3, łączący się na odległość do 10 metrów oraz funkcję lokalizacji. Polskim dystrybutorem marki Niceboy jest firma 4cv Mobile.
czytaj więcej
2024-02-14, 08:41
Glosel
TaniaKsiazka.pl: Ponad 20 tysięcy wsparcia dla WOŚP
Kwota ponad 20 tysięcy zł wpłynęła na rzecz Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy dzięki działaniom księgarni TaniaKsiazka.pl.
czytaj więcej
2024-02-13, 14:46
Poli
Wykorzystanie wkładów szufladowych w organizacji przestrzeni biurowej
W dzisiejszych czasach efektywne zarządzanie przestrzenią biurową jest kluczowe dla osiągnięcia sukcesu w biznesie. Jednym z kluczowych elementów organizacji biura jest właściwe wykorzystanie mebli i akcesoriów, które mogą pomóc w utrzymaniu porządku i efektywności pracy.
czytaj więcej
KATARZYNA PIETRACZYK-MYŚLIWY NA CZELE TEAMU SOCIAL MEDIA AGENCJI ESPERIENZA. KAMIL SIEKIERZYŃSKI AI & AUTOMATION MANAGEREM
Agencja Esperienza Creative Technology umacnia kompetencje w zakresie AI & Marketing Automation. Za produkcję autorskich systemów, pozwalających tworzyć rozwiązania dopasowane do potrzeb marek, odpowiada Kamil Siekierzyński AI & Automation Manager. Doświadczonym zespołem specjalistów Social Media kieruje zaś Katarzyna Pietraczyk-Myśliwy.
czytaj więcej
Mikrokawalerki: problem rzeczywisty czy fikcyjny?
Wiele osób chciałoby, żeby mikrokawalerki zupełnie zniknęły z rynku. Taki scenariusz jest jednak na razie mało realny. Wyjaśniamy dlaczego.
czytaj więcej
Aleksandra Friedel z tytułem „Finansist(k)a Roku 2023” od Gazety Finansowej
Prezeska Unilink, największej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce została wyróżniona przez Gazetę Finansową tytułem „Finansista Roku 2023”. To jedyna kobieta, a także jedyna przedstawicielka multiagencji ubezpieczeniowych w gronie laureatów. Celem przyznawanych wyróżnień jest promowanie wybitnych i najbardziej przedsiębiorczych menadżerów zarządzających najlepszymi firmami i markami z branży finansowej w Polsce. Wyróżnione przez redakcję osoby to wizjonerzy oraz liderzy w swoich branżach, dbający o wizerunek firm i wyznaczający trendy na rynku finansowym.
czytaj więcej
123456789...136313641365

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

kontakt@whitepress.com
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top