Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2022-11-15, 15:34
RENEX
Grupa RENEX podsumowała swój udział na Targach Warsaw Industry Week  
W dniach 7-9 listopada w Nadarzynie odbyły się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych „Warsaw Industry Week”.
czytaj więcej
TOP książki o wychowaniu zwierząt według redakcji Sensus
Masz czworonogiego przyjaciela? Polecamy sprawdzić TOP książki o wychowaniu zwierząt!
czytaj więcej
MSI rusza z Black Friday. Duże przeceny, gadżety oraz FIFA 23 gratis przy zakupie wybranych laptopów
MSI wystartowało z promocją na Black Friday, w ramach której osoby decydujące się na zakup laptopa firmy, mogą zaoszczędzić nawet do 2000 zł w ramach obniżek cen oraz otrzymać pakiet dodatkowych gadżetów, w tym grę FIFA 23. To idealna okazja, by podgrzać atmosferę przed mundialem.
czytaj więcej
Marka Oxfeld zaprezentowała swój pierwszy rower elektryczny
Polska marka Oxfeld należąca do Spółki Dadelo S.A. zaprezentowała swój pierwszy e-bike EX-7 z kolekcji na rok 2023. Jest to kolejna propozycja od tego producenta, który w bieżącym roku mocno rozwinął swoje portfolio, rozszerzając je między innymi o rowery bmx i dirt.
czytaj więcej
Najbardziej opłacalny zestaw pamięci RAM DDR4? Oto on!
Opłacalność to podstawa udanego zestawu komputerowego, bo przecież niezmiennie szukamy najlepszego stosunku ceny do oferowanych możliwości. Nie zawsze oznacza to oczywiście najwyższą wydajność, ale w większości przypadków nie tego oczekujemy i wystarczy spojrzeć na pamięci RAM - na rynku coraz śmielej poczyna sobie nowa generacja, czyli DDR5, ale dla dużej części użytkowników nie będzie to wcale opłacalny zakup.
czytaj więcej
Ten konkretny element zapewni staremu komputerowi nowe życie! Jest tanio, a efekty zaskakują!
Bardzo często spotykamy się z taką sytuacją, że nasz stary sprzęt przestaje domagać, co tyczy się przede wszystkim kupionych kilka lat temu laptopów. Zdecydowana większość przypadków, które trafiają na różnego rodzaju fora tematyczne lub grupy pomocy technicznej, dotyczy jednak nie całego komputera, a jego niewielkiej części i problem można rozwiązać bardzo niskim kosztem. Jak? Winny jest często dysk twardy, który po kilku latach zaczyna protestować i naprawdę nie trzeba wtedy kupować nowego laptopa. Oto dowód!
czytaj więcej
2022-11-14, 15:54
RENEX
Jesienne nowości - wkłady do kontenerków z pianki przewodzącej ESD, opakowania antystatyczne termoformowane ESD
Do grona produktów zapewnianych przez Grupę RENEX dołączyły produkty umożliwiające łatwiejszy transport komponentów – opakowania antystatyczne, termoformowane oraz detale z pianki przewodzącej ESD. Nowe produkty, które pojawiły się na sklepie sklep.renex.pl stanowią odpowiedź na bieżące zapotrzebowanie rynku.
czytaj więcej
Classeq startuje z komunikacją promującą wynajem zmywarek dla gastronomii
Classeq Polska, lider na rynku wynajmu sprzętu gastronomicznego należący do grupy Winterhalter, postanowił ruszyć z szerszą komunikacją skierowaną bezpośrednio do właścicieli punktów gastronomicznych. W ten sposób chce umożliwić przedsiębiorcom branży gastronomicznej zapoznanie się z wyjątkową ofertą firmy – Rental Classeq.
czytaj więcej
Umowa najmu okazjonalnego będzie nieważna przez częsty błąd?
Umowa najmu okazjonalnego wymaga dodatkowych formalności. Wyjaśniamy, czy ich niedopełnienie skutkuje nieważnością takiej umowy.
czytaj więcej
2022-11-12, 19:08
Cantaramusic.pl
RIV w wersji eco
Grupa RIV powstała na gruzach formacji Avalanche, która 20 lat temu święciła spore sukcesy na polskiej scenie muzycznej, wydała nowy singel zatytułowany "Ecolove".
czytaj więcej
123456789...132613271328

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top