Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Sukces Peek & Cloppenburg na rynku europejskim
Czy chcesz dowiedzieć się, jak Peek & Cloppenburg od małego butiku stał się jednym z najbardziej prestiżowych sklepów odzieżowych w Europie? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj kluczowe czynniki sukcesu firmy!
czytaj więcej
Hotelowa ekipa do zadań specjalnych
Organizacja eventu to spore wyzwanie nie tylko dla osoby oddelegowanej do tego zadania przez firmę, ale także dla obiektu, w którym jest on organizowany. Niejednokrotnie trzeba wziąć pod uwagę wiele zmiennych, a przy tym dopracować plan wydarzeń niemal co do minuty.
czytaj więcej
Komisja Europejska zatwierdziła program Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021 - 2027
Oznacza to, że oba działania zaplanowane w Regionalnym Planie Działań Województwa Łódzkiego w ramach projektu AQUARES zostały zrealizowane
czytaj więcej
2023-03-09, 14:15
Elephate
Jak Polki łączą macierzyństwo z pracą? [NOWY RAPORT]
Większość Polek i Polaków uważa, że kobieta powinna mieć stabilną sytuację zawodową przed zajściem w ciążę. Zdaniem połowy kariera jest równie ważna co rodzina. Nowy raport CVeasy.pl analizuje sytuację matek na rynku pracy.
czytaj więcej
Rzecznik Generalny TSUE stwierdza, że banki nie mogą pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału
Rzecznik Generalny Trybunału Sprawiedliwości wydał opinię stwierdzającą, że banki nie mają prawa pobierać wynagrodzenia za korzystanie z kapitału. Opinia ta może mieć wpływ na sprawy dotyczące kredytów hipotecznych, w których banki pobierają opłaty za korzystanie z kapitału.
czytaj więcej
Nieuczciwa konkurencja a naśladowanie produktów innych przedsiębiorców.
Naśladowanie produktów jest w niektórych branżach powszechne i może być legalne, jeśli nie narusza prawa własności intelektualnej ani nie wprowadza klientów w błąd. W takim przypadku jest to uczciwa konkurencja, a przedsiębiorcy rywalizujący na rynku mają szansę na zdobycie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i korzystaniu z dobrych praktyk biznesowych.
czytaj więcej
Podchody, zagadki i rozszerzona rzeczywistość – gra miejska Legendy Krakowskie
Lubicie zagadki? Gry Treasure Hunting czy RPG? Jesteście fanami nowoczesnych technologii?
Czy może wolicie klasyczne podchody w nietuzinkowej scenerii?
W Krakowie powstała gra miejska, która łączy ze sobą te wszystkie elementy – Legendy Krakowskie. Od września 2022 r. można w nią zagrać zgłaszając się do Gamescape
przy ul. Tadeusza Kościuszki w Krakowie.
czytaj więcej
2023-03-09, 12:25
Animeholik
Animeholik Anime Awards – 7,47 mln głosów fanów wyłoniło najlepszy serial anime 2022 roku
Za nami publikacja wyników tegorocznej klasyfikacji Animeholik Anime Awards. Dzięki ponad 7,47 mln głosów fanów udało się stworzyć listę najwybitniejszych produkcji anime 2022 roku. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z wynikami!
czytaj więcej
Promocja kart kredytowych w Credit Agricole
Ruszyła nowa promocja kart kredytowych w banku Credit Agricole. Klienci mogą zyskać nawet 480 zł. Nie zapłacą również za kartę w pierwszym roku.
czytaj więcej
Komputery od banku dla niesłyszących uczniów
50 zestawów sprzętu komputerowego przekazał bank Credit Agricole Dolnośląskiemu Specjalnemu Ośrodkowi Szkolno-Wychowawczemu nr 12 dla Uczniów Niesłyszących i Słabosłyszących we Wrocławiu. Sprzęt pomoże wychowankom szkoły rozwijać umiejętności obsługi komputerów.
czytaj więcej
123456789...136213631364

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top