Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Artykuły poradnikowe w branży beauty - czyli jak treści pomagają zdobyć klientów
Dobry artykuł, podany w lekkiej formie i jednocześnie zawierający wartościowe informacje, jest niczym wędka zarzucona na potencjalnego klienta. Porady, wskazówki, porównania w formie zestawienia to coś, co lubimy i co świetnie sprawdzi się zwłaszcza w branży beauty.
czytaj więcej
2019-08-13, 10:09
TenDom
Wieniec ostatnie pożegnanie: podziękuj zmarłemu po raz ostatni
Śmierć bliskiej osoby to traumatyczne i trudne wydarzenie. Zaskakuje nas niespodziewanie, lecz mimo bólu i żalu, uczestniczymy w ostatniej drodze zmarłego. Przynosimy również kwiaty i znicze.
czytaj więcej
2019-08-13, 08:44
Abanana
Chatbot przygotowany przez agencję Abanana napędza Poland Business Run 2019
Już 8 września 2019 roku wystartuje kolejna edycja charytatywnego biegu sztafetowego Poland Business Run, która odbędzie się w dziewięciu miastach. W tym roku proces informacji i komunikacji z zapisanymi biegaczami oraz osobami zainteresowanymi biegiem został wsparty przez chatbota przygotowanego przez krakowską agencję Abanana.
czytaj więcej
2019-08-13, 08:18
E-ekomax
Pościel w nutki - przyjemna i komfortowa
Marzysz o spokojnym i nieprzerwanym śnie? Pościel w nutki zapewni ci komfort i wygodę. Produkt ten jest w pełni bezpieczny, wyprodukowany z materiału wysokiej jakości.
czytaj więcej
2019-08-12, 13:00
DrTusz
Całkowity koszt posiadania drukarki - jak go określić i zminimalizować?
Rynek sprzętu drukującego jest ogromny, a ich producenci prześcigają się w opracowywaniu coraz to nowocześniejszych rozwiązań w swoich urządzeniach. Kupno tego konkretnego zależy oczywiście w pierwszej kolejność od potrzeb jego właściciela i przeznaczenia zakupu – inna drukarka sprawdzi się w biurze, inna do domowego użytku. W wielu przypadkach równie ważnym kryterium wyboru jest tzw. TCO (ang. Total Cost of Ownership), czyli całkowity koszt posiadania. W przypadku drukarki składa się na niego kilka czynników – zakup urządzenia, materiały eksploatacyjne i koszt użytkowania.
czytaj więcej
2019-08-11, 19:24
flypr
Silikon szklarski marki Den Braven – niezastąpiona pomoc przy renowacji przeszkleń
Punkty styku szkła i innych materiałów budowalnych to miejsca, które bardzo trudno utrzymać w nienagannym stanie. Z pewnością każdy choć raz miał do czynienia z wykruszoną fugą wokół szyby okiennej, zniszczonymi i odbarwionymi łączeniami ścianek akwarium lub nieszczelnym po-łączeniem szkła z glazurą czy ceramiką, na przykład w kabinie prysznicowej. Sposobem na uniknię-cie podobnych problemów jest zastosowanie Silikonu szklarskiego marki Den Braven, który trwale i skutecznie scala szkło z drewnem, gresem, stalą emaliowaną i innymi popularnymi surowcami.
czytaj więcej
Jak wybrać mieszkanie dla całej rodziny?
Zakup nowego lokum zwykle wiąże się z dużym stresem. Wątpliwości nie brakuje, w szczególności, że nie wybieramy go jednorazowo, tylko podejmujemy decyzję, jeśli nie na całe życie, przynajmniej na kilkanaście lat.
czytaj więcej
Od oprogramowania do produkcji, czyli innowacyjna elektronika "made in Białystok"
Co mają wspólnego aplikacje mobilne z produkcją urządzeń? Zespół GoApps zna odpowiedź na to pytanie. Białostocka firma kupiła zautomatyzowaną linię produkcyjną do montażu elektroniki. Dzięki tej inwestycji dołączyła do grona przedsiębiorstw z branży "internetu rzeczy" (ang. Internet of Things), czyli inteligentnych urządzeń stale podłączonych do internetu.
czytaj więcej
Kapitan Ameryka akcesoria sportowe - wybierz coś dla siebie
Jakie pasje męskie można wyróżnić bez konieczności zadawania pytania? Sport (w wydaniu czynnym lub biernym) i dobry film (tudzież serial). Jeśli te dwie pasje połączyć, zyskujemy pewność, że facet z pewnością zatraci się w niej bez reszty.
czytaj więcej
Event motoryzacyjny i wsparcie Hospicjum im. Małego Księcia
Devil-Cars po raz kolejny w tym sezonie zawładną Torem Ułęż. Podczas eventu motoryzacyjnego będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut i wesprzeć Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie. Impreza odbędzie się w niedzielę, 11 sierpnia.
czytaj więcej
123456789...844845846

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top