Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Branża e-commerce na znaczącej pozycji - wyniki kwartalne Oponeo S.A.
Panująca w Europie i na świecie pandemia wirusa Sars-Cov-2 mocno odcisnęła swoje piętno na różnych sektorach gospodarki w naszym kraju. Spokojna sytuacja w wielu branżach – w tym również oponiarskiej – została wyraźnie naruszona, co przełożyło się na mniejszą stabilność w pierwszym kwartale 2020 roku.
czytaj więcej
Vienna House Andel’s Lodz najlepszym unikatowym obiektem eventowym
Łódzki Vienna House został wyróżniony w najbardziej prestiżowym konkursie branży eventowej w Polsce - MP Power Awards®. Doceniono jego szczególny potencjał do organizacji wydarzeń, innowacyjność w relacjach z branżą spotkań oraz unikatowość hotelowego centrum konferencyjnego.
czytaj więcej
Jacuzzi ogrodowe
Zastanawiasz się nad zakupem jacuzzi do ogrodu? Przeczytaj nasz wpis i dowiedz się, co warto wiedzieć przed jego zakupem, a także gdzie najlepiej umieścić jacuzzi ogrodowe. Serdecznie zapraszamy!
czytaj więcej
Overlock - wszystko co powinnaś o nim wiedzieć
Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z krawiectwem lub po prostu nauczyć się szyć, powinnaś dowiedzieć się czym jest i kiedy stosuje się overlock. Przeczytasz o tym w poniższym artykule. Zapraszamy!
czytaj więcej
Sprzedaż rowerów wciąż rośnie. Wyniki spółki Dadelo S.A. za pierwszy kwartał 2020 roku
Opublikowane przez spółkę wyniki sprzedaży za pierwsze trzy miesiące obecnego roku jednoznacznie wskazują, że rozprzestrzenienie się wirusa COVID-19 w Polsce nie miało negatywnego wpływu na sprzedaż produktów oferowanych przez sklepy internetowe należące do Dadelo S.A. Co więcej, spółka wykazała spory wzrost zainteresowania oferowanymi artykułami.
czytaj więcej
2020-05-21, 13:50
InVitalo
Stres w pracy - jak sobie z nim radzić?
Stres w pracy dotyka praktycznie każdego z nas. Jeśli jednak jesteśmy narażeni na niego zbyt często, może doprowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Chcesz dowiedzieć się jak sobie z nim radzić? Przeczytasz o tym w naszym artykule!
czytaj więcej
2020-05-20, 13:14
E-ekomax
Biała pościel w czarne trójkąty 160x200 - postaw na geometryczne dodatki!
Twoja sypialnia zdecydowanie potrzebuje odświeżenia? Szukasz dodatków, które odmienią przestrzeń, a jednocześnie zapewnią wyjątkowy klimat? W naszej ofercie znajduje się biała pościel w czarne trójkąty 160x200, która jest bardzo stylowa i nada przestrzeni nowego charakteru.
czytaj więcej
Body czarne krótki rękaw niemowlęce - niedrogie ubrania dla dzieci
Gdzie kupować tanie ubranka dla dzieci jak Body czarne krótki rękaw niemowlęce? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule, zachęcamy do lektury już dziś.
czytaj więcej
2020-05-20, 12:19
Gpi Poland
Pierwsza taka inwestycja w Polsce. Zbiorniki dla Orlen Południe
Druga w Europie i pierwsza w Polsce instalacja do ekologicznego glikolu zacznie produkcję już w przyszłym roku. Gliceryna oraz zielony glikol będą magazynowane w zbiornikach od Gpi Tanks.
czytaj więcej
Mistrzowie od kuchni – na czas pandemii i nie tylko
Anna i Bogdan Szczotka to wyjątkowy duet, który połączyła miłość do sportu. Dzięki wspólnej pracy i motywacji wiele osiągnęli. Wielokrotni mistrzowie Polski, Europy, a także Świata w kategorii fitnessu (Anna) i kulturystyki (Bogdan) teraz dzielą się swoim doświadczeniem. W czasie, gdy lokale gastronomiczne przeżywają trudny czas, siłownie wciąż są zamknięte, duet Mistrzów nie poddaje się i walczy z kryzysem.
czytaj więcej
123456789...959960961

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top