Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-11-27, 09:35
Mieszkalnik
Podatek od wynajmu mieszkania - wszystko co musisz o nim wiedzieć
Wynajem nieruchomości jest obecnie bardzo popularną i opłacalną inwestycją. Jednak jeśli udostępniasz mieszkanie w celach zarobkowych, musisz pamiętać, że obowiązuje Cię podatek od wynajmu mieszkania. Sprawdź jaki!
czytaj więcej
2020-11-27, 09:14
Krop System
Jak dobrać rynny do powierzchni dachu? - poradnik dla wszystkich
Wybór odpowiednich rynien do domu może przyprawić o niemały zawrót głowy. Wśród dostępnych na rynku rozwiązań trudno niekiedy jest podjąć decyzję. Dlatego też na stronie internetowej firmy Krop System można znaleźć specjalny poradnik, który ułatwi nam te rozważania. Tymczasem w tym artykule przybliżymy nieco jego wskazówki.
czytaj więcej
Zwyczaje zakupowe Polaków na Święta Bożego Narodzenia
Zbliżające się Święta zachęcają do refleksji i spędzenia tego czasu w gronie najbliższych nam osób. Mimo tego, że w tym roku święta te będę nieco inne niż pozostałe - specjalnie dla Was sprawdziliśmy jakie są zwyczaje zakupowe na Święta Bożego Narodzenia.
czytaj więcej
2020-11-27, 08:02
Farem Poland
Usługi szlifowania metali jedną ze skutecznych metod obróbki materiałowej
Szlifowanie metali opiera się na uzyskaniu dokładnego kształtu materiału poddawanego obróbce. To niezwykle istotny proces, który dotyczy działań na produkcie podejmowanych w ostatniej fazie wykańczania. Jak wyglądają usługi szlifowania metali? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć dokładniej w poniższym artykule.
czytaj więcej
Credit Agricole i agencja Just po raz czwarty nagrodzone Kreaturami
Po raz czwarty z rzędu reklamy banku Credit Agricole zostały nagrodzone w konkursie niezależnej kreacji reklamowej Kreatura. To jeden z najbardziej prestiżowych konkursów reklamowych w Polsce.
czytaj więcej
Wkładki Gerda gwarancją bezpieczeństwa w każdym domu
Zaopatrując się w system drzwiowy do naszego domu lub mieszkania zazwyczaj zwracamy uwagę na jakość oraz materiał z jakiego został wykonany. Analizujemy trwałość drewna oraz ilość jego warstw. Jednak nie tylko rodzaj drzwi warunkuje całkowite bezpieczeństwo domowników. Pomocne są też chociażby wkładki Gerda.
czytaj więcej
2020-11-26, 15:15
Wiedza i nauka
Rekrutacja na studia w Krakowie. Poznaj WSZiB!
Chcesz w przyszłości zdobyć wartościową pracę, która będzie odpowiadała Twoim zainteresowaniom? Sprawdź jak wygląda rekrutacja na studia w Krakowie. Poznaj WSZiB i sprawdź jakie kierunki na Ciebie czekają!
czytaj więcej
Części zamienne do odkurzacza centralnego - w jakie warto zainwestować?
Jeśli zdecydujesz się na instalację systemu centralnego odkurzania w swoim domu, dobrze jest zainwestować w najważniejsze części zamienne do odkurzacza centralnego. Sprawdź jakie to elementy i dlaczego warto!
czytaj więcej
Idealne cechy animatora czasu wolnego kluczem do sukcesu kurortu turystycznego
Zastanawiałeś się kiedyś nad pracą jako animator czasu wolnego? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym zawodzie? Poczytaj, jakie są idealne cechy animatora.
czytaj więcej
2020-11-26, 08:51
Impekstir Operations
Granitowe materiały budowlane idealne do domu i przestrzeni publicznej.
Jak już mogliście przeczytać w naszych wcześniejszych wpisach granit jest surowcem bardzo często wykorzystywanym w codziennych pracach budowlanych. Związane jest to z jego właściwościami, które często decydują o zastosowaniu go w projektach. W poniższym artykule przyjrzymy się dlaczego granitowe materiały budowlane zyskują uznanie na tak wielu płaszczyznach.
czytaj więcej
123456789...103610371038

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top