Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Polki są niezależne finansowo, oszczędzają i kupują świadomie - wynika z badania przeprowadzonego przez Credit Agricole
Aż 80 proc. Polek oszczędza, w tym 42 proc. regularnie odkłada pieniądze. I chociaż w gospodarstwach domowych dominuje model wspólnego budżetu (48 proc.), z którego finansowane są wszystkie wydatki, 71 proc. kobiet czuje się niezależna finansowo, ma własne oszczędności (40 proc.) i nadzoruje budżet domowy (52 proc.).
czytaj więcej
2021-03-03, 11:10
Marku Dental
Płyny do dezynfekcji rąk - niezbędne środki ochrony osobistej
Współczesna sytuacja epidemiologiczna przewartościowała zupełnie nasze dotychczasowe życie. Staliśmy się społeczeństwem bardziej świadomym w kwestiach ochrony zdrowia, czego dowodem są płyny do dezynfekcji rąk rozmieszczone niemal w każdym miejscu publicznym. Co należy wiedzieć o tych artykułach i dlaczego są tak ważne? Na te pytania postaramy się udzielić odpowiedzi poprzez ten artykuł.
czytaj więcej
2021-03-02, 16:22
Sklep Facetaria
Męska szczotka do włosów? Wybieramy odpowiednią!
Mężczyźni często bagatelizują kwestię jaką jest szczotka do modelowania włosów. Jednak to właśnie od niej w dużej części zależy ostateczny wygląd fryzury. Sprawdź jaka męska szczotka do włosów sprawdzi się najlepiej!
czytaj więcej
Polska premiera drukarki 3D Formlabs Fuse 1
Proszkowy druk 3D (SLS) – technologia zarezerwowana dla kosztownych, przemysłowych maszyn jest teraz bardziej dostępna za sprawą długo wyczekiwanej premiery drukarki 3D Formlabs Fuse 1. Zobacz najnowszą drukarkę 3D podczas prezentacji online zaplanowanej na 11 marca (czwartek) na godz. 11:00.
czytaj więcej
2021-03-02, 14:11
Centrowent
Tłumiki wentylacyjne niezbędne w systemie wentylacji
Wentylatory w pomieszczeniach przemysłowych oraz w gospodarstwie domowym zapewniają komfort przebywania w takich miejscach, a także gwarantują odpowiednie w nich warunki. Jednak dla wielu osób tego typu urządzenia mogą być uciążliwe podczas swojej pracy. Tłumiki wentylacyjne to rozwiązania, które są w stanie usatysfakcjonować każdego posiadacza wentylacji.
czytaj więcej
2021-03-02, 14:05
IT Vision
Jakie systemy ERP dla firm wybrać?
Coraz więcej nowoczesnych firm korzysta z określonych systemów ERP, aby zarządzanie przedsiębiorstwem było jeszcze bardziej efektywne i wygodniejsze. Aby wybrać odpowiednie rozwiązanie informatyczne, należy dokładnie przeanalizować branżę klienta i jego potrzeby biznesowe.
czytaj więcej
2021-03-02, 13:09
Guide Sensmart
System pomiaru temperatury ciała za pomocą termowizji
Obecna sytuacja epidemiologiczna zmieniła nasze dotychczasowe nawyki w znacznym stopniu. Dotychczasowe przyzwyczajenia zeszły na bok ustępując miejsca działaniom prewencyjnym, które mają na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się infekcji wirusowej w społeczeństwie. W tym celu pomocny może okazać się system pomiaru temperatury ciała od firmy Guide Sensmart.
czytaj więcej
2021-03-02, 11:29
Sklep ATK
Gdzie kupić brązowe pokrycie pawilonu ogrodowego pvc 3x3?
W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na pytanie gdzie kupić brązowe pokrycie pawilonu ogrodowego pvc 3x3 oraz dlaczego pawilon ogrodowy to dobre rozwiązanie do przestrzeni w ogrodzie.
czytaj więcej
Dlaczego sportowe okulary przeciwsłoneczne są niezbędne wiosną i gdzie je kupić
W naszym artykule podpowiadamy, gdzie można kupić sportowe okulary przeciwsłoneczne oraz dlaczego warto wprowadzić takowy produkt do swoich sklepów i salonów.
czytaj więcej
Co 20 firma eventowa zakończyła lub zawiesiła działalność podczas pandemii. Tymczasem model spotkań online o 787 proc. popularniejszy
Pandemia pokrzyżowała plany eventowe, gdzie według danych z GUS sektor ten obejmuje 38,3 tys. firm. Sama branża i organizatorzy imprez nauczyli się już radzić sobie z nową rzeczywistością. Od początku pandemii 1816 firm eventowych zamknęło się lub zawiesiło swoją działalność. Jedną z możliwości w tej sytuacji stało się przeniesienie wydarzeń do świata online lub zastosowanie hybryd, czyli eventów, w których można uczestniczyć osobiście, albo przez Internet. Jak wynika z danych ClickMeeting, te modele cieszą się w 2020 roku o 787 proc. większą popularnością w Polsce niż rok temu.
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top