Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-10-14, 10:11
flypr
Ponadczasowa elegancja, funkcjonalność i trwałość w jednym – dywan Agnella Riviera Marsylia Popiel z oferty firmy ARTE
Są takie dywany, które idealnie wpiszą się w niemal każdą przestrzeń. Utrzymane w stonowanej, modnej kolorystyce i pozbawione intensywnych wzorów nadają pomieszczeniom charakteru, jednocześnie nie ich przytłaczając. Są miłe w dotyku, ponadczasowe i zawsze prezentują się świetnie. Dzięki nim mieszkanie wydaje się przytulniejsze a dzieci w końcu mają gdzie rozłożyć klocki. Taki właśnie jest dywan Agnella Riviera Marsylia Popiel z oferty firmy ARTE, utrzymany w dwóch subtelnych, doskonale współgrających ze sobą kolorach – jasnej szarości i szlachetnej bieli. Poza atrakcyjnym, minimalistycznym wzorem i wyjątkową miękkością charakteryzuje się też trwałością i jest łatwy do utrzymania w czystości.
czytaj więcej
Polskie biurowce postawiły na ekologię. Liczby pokazują skalę
Prawie 250 biurowców na pięciu głównych rynkach w Polsce może poszczycić się zielonym certyfikatem BREEAM – pokazują dane REDD, dostawcy danych dotyczących polskiego rynku biurowego. W kraju pojawiają się jednak kolejne inwestycje, pokazujące, że ekologia to już podstawa dla firm dbających o środowisko i swoich pracowników.
czytaj więcej
Rolkarska setka i koncerty. Festiwal pomagania dla trzyletniego Filipa z Wrocławia
Agata i Wojciech Miszewscy, rekordziści Polski w najdłuższej sztafecie na rolkach, zapraszają 18 października na 100-kilometrowy ultramaraton Rolki Reggae Express ulicami Wrocławia. Po nim w Szkole Muzyki Nowoczesnej zagrają zespoły reggae, hip-hop, etno i jazz. Wszystko to dla trzyletniego Filipa. Rolkarze i muzycy z Wrocławia jadą i grają, żeby zdobyć pieniądze na terapię, która pozwoli chłopcu słyszeć.
czytaj więcej
2019-10-14, 08:38
Anita Zielke
Roczny dostęp do kursów
Trwa mega promocja na dostęp do wielu kursów, które tworzę.
czytaj więcej
2019-10-12, 19:33
HALO MEDIA
Katowice Music Colours Festival już w czwartek!
Godziny pozostały już do tegorocznej edycji Katowice Music Colours Festival. Impreza będzie prawdziwą ucztą dla wielbicieli polskiego jazzu. 17 października w klubie P23, działającym w zabytkowej Fabryce Porcelany, wystąpią znakomici artyści reprezentujący dwa różnych pokoleń muzyków: Alan Wykpisz Project oraz legendarna formacja Laboratorium.
czytaj więcej
2019-10-12, 19:29
HALO MEDIA
Rusza nowy program muzyczny Halo Muzyka
„Halo Muzyka” - to tytuł nowego programu muzycznego, którego pierwszy odcinek pojawi się w sieci 15 października. Występy na żywo, wywiady z artystami – a wszystko w malowniczych plenerach Jury Krakowsko – Częstochowskiej. Gościem inauguracyjnego odcinka będzie legnicki zespół Kminek.
czytaj więcej
2019-10-12, 11:47
Coders Lab
Kurs Javascript - czy warto?
Javascript to skryptowy i funkcyjny język programowania, który jest najczęściej stosowany na stronach internetowych. Czy łatwo jest się go nauczyć? I czy w ogóle warto zainwestować w kurs Javascript?
czytaj więcej
Zaproszenie – tylko dla mediów!!! / Próba – przed koncertem – na deskach sceny Centrum Kultury
W najbliższą sobotę, 12 października odbędzie się próba taneczna Projektu Artystycznego Meandry. Będzie to okazja dla przedstawicieli mediów na zebranie materiału dźwiękowego, fotograficznego oraz wideo – przed koncertem. Przedstawicieli wszystkich mediów zapraszamy na naszą próbę w Centrum Kultury w godzinach 13.30 do 14.00.
czytaj więcej
Wynajem długoterminowy czy średnioterminowy?
Używać, czy posiadać? Dla młodych ludzi korzystających z hulajnóg elektrycznych lub aut na minuty jest oczywiste, że w dzisiejszych czasach nie muszą mieć, aby używać. Powoli przekonują się do tego także firmy. Gdy potrzeba dodatkowych samochodów, można je po prostu wynająć.
czytaj więcej
Radość połączona z pobudzaniem rozwoju. Dlaczego tak ważne są zabawki sensoryczne dla dziecka?
Faktem jest, że najbardziej intensywny wzrost umiejętności poznawczych niemowlaka następuje w formie zabawy. Może ona uchronić go przed całym szeregiem zaburzeń w postrzeganiu i interpretowaniu bodźców zewnętrznych. Badaniem tego procesu zajmuje się integracja sensoryczna (SI). W tej dziedzinie naukowej nikt nie ma wątpliwości, że jeśli maluch dostanie starannie zaprojektowaną i atrakcyjną zabawkę z mnóstwem elementów do złapania oraz poruszania, szybko zaprocentuje to na dalszym etapach jego rozwoju.
czytaj więcej
123456789...877878879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top