Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Boisko wielofunkcyjne - podpowiadamy na co zwrócić uwagę podczas jego budowania
W naszym artykule podpowiadamy jak budować boisko wielofunkcyjne oraz na co zwrócić uwagę podczas tego przedsięwzięcia.
czytaj więcej
2019-06-14, 12:10
Cantaramusic.pl
Hey J przedstawiła klip "Dla Rodziców"
"Dla Rodziców" to czwarty już singel Hey J z jej pierwszej płyty zatytułowanej "Puzzle".
czytaj więcej
2019-06-14, 12:00
American Way
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych - top 3 najmodniejsze modele
W artykule hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way przedstawia trzy najmodniejsze w sezonie letnim modele okularów przeciwsłonecznych. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2019-06-14, 11:27
Agencja Publicum PR
Przejedź się luksusowym autem i pomóż w budowie Domu Hospicyjnego w Radomiu!
Już 15 czerwca na Torze Jastrząb pod Radomiem odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów. Podczas eventu motoryzacyjnego Devil-Cars będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut, a tym samym wesprzeć budowę domu dla podopiecznych Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.
czytaj więcej
2019-06-14, 09:05
Agencja Publicum PR
Przejedź się luksusowym autem i pomóż podopiecznym Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci
To już drugi w tym sezonie event motoryzacyjny Devil-Cars na podwarszawskich torach! Tym razem 16 czerwca na Torze Modlin będzie można przejechać się jednym z kilkunastu superdrogich aut i po raz kolejny wesprzeć Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
czytaj więcej
Eksperci alarmują, ze ponad połowa matek nie karmi piersią
Eksperci alarmują, że 60% mam w Polsce skarży się na problem z laktacją, co uniemożliwia im tak istotne dla rozwoju niemowlaka, karmienie piersią. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest włączenie do diety niemowlaka mleka modyfikowanego o najwyższej jakości, posiadającego wiele witamin i minerałów, a nawet tych samych składników jakie znajdują się w mleku ludzkim, co jest niezbędne do prawidłowego rozwoju wszystkich sfer malucha.
czytaj więcej
2019-06-13, 15:04
Projekt PR
Éric - Emmanuel Schmitt gościem specjalnym Literackiego Sopotu!
Jeden z najczęściej czytanych i wystawianych autorów francuskojęzycznych na świecie. Uznany przez krytyków, uwielbiany przez publiczność. Jego książki zostały przetłumaczone na 46 języków i są regularnie grane w ponad 50 krajach na świecie. Éric - Emmanuel Schmitt będzie gościem tegorocznej edycji Literackiego Sopotu odbywającej się od 15 do 18 sierpnia. Spotka się nie tylko ze swoimi czytelnikami, ale również zagra w spektaklu na podstawie swojej najnowszej książki „Madame Pylinska i sekret Chopina”, wydanej przez Wydawnictwo Znak Literanova.
czytaj więcej
Ubezpieczenia zdrowotne w niemczech - podpowiadamy na co nalezy zwrócić uwagę
W artykule, podpowiadamy na co zwrócić uwagę w przypadku ubezpieczeń zdrowotnych w Niemczech. Ta kwestia Cie dotyczy? Przeczytaj artykuł.
czytaj więcej
Znaleziono wejście do nieznanego pomieszczenia
Czy istnieje jeszcze szansa na odkrycie Bursztynowej Komnaty w Mamerkach? Sytuacja w ostatnich dniach zmieniła się diametralnie. Po wielokrotnych i bezowocnych poszukiwaniach, w końcu odnalezione zostało ukryte wejście, nieużywane od II wojny światowej. Co ukryto za włazem?
czytaj więcej
2019-06-13, 11:41
Sento
Ubezpieczenie mieszkania - podpowiadamy o czym warto pamiętać
O czym warto pamiętać wykupując ubezpieczenie mieszkania? Kilka kwestii poruszamy w naszym artykule, podpowiadamy jak załatwić sprawę mądrze!
czytaj więcej
123456789...815816817

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top