Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-11-29, 14:30
Unibase
Prywatne akademiki w Polsce - czy są popularne?
Dlaczego prywatne akademiki w Polsce są coraz popularniejsze i czy są dobrą alternatywą dla prywatnych mieszkań? Sprawdź w naszym artykule!
czytaj więcej
Stalowe patelnie - dlaczego warto je wybrać?
W naszym artykule podpowiadamy dlaczego warto wybrać stalowe patelnie do wyposażenia swojej kuchni. Jeśli taka tematyka Cie interesuje, zachęcamy do lektury artykułu.
czytaj więcej
Zakupy w sieci? Zrób je mądrze!
• Liczba witryn phishingowych związanych z handlem elektronicznym, podczas tegorocznego sezonu zakupów online, wzrosła ponad dwukrotnie od listopada 2018 r.

• Linki do stron phishingowych są dystrybuowane za pośrednictwem poczty e-mail, w nadziei, że przejdą one niewykryte wśród wielu legalnych ofert rabatowych.

• Pokazujemy przykład takiej operacji oszustwa, które podrabia witrynę wiodącej marki okularów, aby przyciągnąć kupujących do podejrzanych zakupów.
czytaj więcej
2019-11-29, 08:26
Amc Tech
Oprogramowanie dla przemysłu
Przemysł to bardzo duża i kompleksowa branża, w której profesjonalne podejście niezależnie od problemu to coś o czym nie powinno się wspominać. Oprogramowanie dla przemysłu, linie produkcyjne, stanowiska są to rzeczy, które nie są widoczne na pierwszy rzut oka a są niezmiernie ważne.
czytaj więcej
Jak wybrać drzwi wewnętrzne?
Na co dzień nie zwracamy na nie zbyt dużej uwagi. Okazuje się jednak, że drzwi są niezwykle ważnym elementem w aranżacji wnętrz. Jak wybrać model, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale także podkreśli charakter pomieszczenia?
czytaj więcej
Świąteczne książki dla dzieci – do czytania w każdy grudniowy wieczór
Kalendarz adwentowy w formie książki zamiast czekoladek, to dla dzieci dużo ciekawsza forma wspólnego oczekiwania na Święta. Tym bardziej, że istnieją opowieści podzielone na rozdziały do czytania w każdy wieczór grudnia aż do Wigilii. Przedstawiamy najciekawsze propozycje z księgarni TaniaKsiazka.pl. Wzruszające, pełne mądrości oraz humoru historie z pewnością wprowadzą maluchy (i ich rodziców) w gwiazdkowy nastrój.
czytaj więcej
Powiększanie ust w Krakowie
Pełne i kształtne usta to jeden z atrybutów kobiecości. Nie każda z pań została przez naturę obdarzona zmysłowymi ustami, ale każda może zbliżyć się do ideału – wystarczy zdecydować się na zabieg powiększania ust. Już jeden zabieg wykonany w gabinecie medycyny estetycznej wystarczy, aby przez wiele miesięcy cieszyć się doskonałym wyglądem ust.
czytaj więcej
2019-11-28, 16:37
Inter Polska
Bezpieczny Podmiot Leczniczy – bezpłatna konferencja dla zarządzających podmiotami leczniczymi za nami
21 listopada 2019 roku w siedzibie Business Centre Club w Warszawie odbyła się organizowana przez INTER Polska pierwsza edycja konferencji ,,Bezpieczny Podmiot Leczniczy”, w trakcie której ponad 70 przedstawicieli środowiska medycznego dyskutowało o kluczowych tematach związanych z funkcjonowaniem podmiotów leczniczych. Prelegenci, eksperci ze świata prawniczego i lekarskiego, w swoich wystąpieniach poruszyli tematykę związaną mi.in. z praktycznymi aspektami zarządzania podmiotem leczniczym oraz udzielania świadczeń zdrowotnych przez personel medyczny.
czytaj więcej
Chcesz być ekorodzicem? Postaw na akcesoria z kauczuku. To materiał, który może uratować świat
Jakiekolwiek wytwarzane z ropy naftowej plastikowe zabawki i akcesoria dziecięce mają dziś fatalną prasę. Wina jest w pełni zasłużona, bo zawierają one szereg szkodliwych dla organizmu substancji, a potrafią rozkładać się od 400 do nawet 1000 (!) lat. I tak naprawdę nie znikają nigdy, gdyż nie ulegają biodegradacji i dalej zatruwają planetę jako mikroplastik. Ale branża dziecięca znalazła na to odpowiedź w postaci naturalnego kauczuku. Np. wykonane z niego smoczki wybierają dla swoich dzieci takie gwiazdy jak Orlando Bloom, Alicia Keys czy Miranda Kerr.
czytaj więcej
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych i do czytania o trendach na 2020 rok
Hurtownia okularów przeciwsłonecznych American Way opowiada w naszym artykule o trendach w modzie na rok 2020. Zachęcamy do lektury!
czytaj więcej
123456789...902903904

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top