Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Woda sodowa w syfonie - jakie są jej plusy?
W naszym artykule podpowiadamy jakie plusy ma woda sodowa w syfonie oraz jak ją stworzyć samodzielnie. Zapraszamy do lektury, krótkiego artykułu.
czytaj więcej
2019-06-11, 10:57
Metrohouse
Niewielkie trzy pokoje to szczyt marzeń Polaka
Przeciętny Polak najchętniej kupuje mieszkania dwupokojowe.
czytaj więcej
2019-06-11, 10:42
Vin-Info Sp. z o.o.
Polska śmietnikiem UE
Niemieckie serwisy internetowe udzielają porad jak sprzedać m.in. do Polski poważnie uszkodzone i nie spełniające tamtejszych norm emisji spalin samochody.
czytaj więcej
Aminokwasowa Terapia Zastępcza – nowa jakość w terapiach regeneracyjnych
Stanowią potężną broń w walce ze starzeniem się skóry. Wpływają na jej elastyczność, jędrność i odcień, są też podstawą normalnego wzrostu włosów i paznokci. Mowa o aminokwasach. Najnowsze badania pokazują, że coraz częściej zaczyna nam ich brakować. W jaki sposób temu zaradzić?
czytaj więcej
25% szybciej i 14% taniej, czyli druk 3D w zakładzie produkcyjnym
Łódzkie przedsiębiorstwo dostarczające elementy maszyn dla branży energetycznej korzysta z usług druku 3D. Wykorzystanie na produkcji elementów z drukarki 3D Stratasys F123 skróciło czas dostawy komponentów o 25% oraz przełożyło się na oszczędność ponad 4 tys. zł na jednym produkcie. Prototypy z drukarki 3D służą do testów funkcjonalnych i badań, a także do procesów odlewniczych.
czytaj więcej
Lukarna czy okno dachowe na poddaszu - co wybrać?
Co wybrać lukarne czy okno dachowe na poddaszu? W naszym artykule przedstawiamy kilka ważnych informacju odraz podpowiadamy jakiego dokonac wyboru.
czytaj więcej
2019-06-10, 11:41
LAMAX Polska
LAMAX Dots1 – małe słuchawki, które potrafią zaskoczyć
Minimalizm zaczyna dominować w świecie urządzeń muzycznych. Określeniem tym można nazwać douszne słuchawki bezprzewodowe LAMAX Dots1, które mimo małego rozmiaru potrafią zaskoczyć niejednego słuchacza wysoką jakością dźwięku.
czytaj więcej
Ilag granitec patelnia 20cm - zdrowe gotowanie!
Dbasz o to by jeść zdrowo? ilag granitec patelnia 20cm umożliwi Ci zdrowsze smażenie w swoim domu. Szczegóły odnośnie sprzętu znajdziesz w artykule.
czytaj więcej
2019-06-08, 09:05
Cantaramusic.pl
Zobacz "Niespełnione" IVY
Kaszubska grupa IVY zaprezentowała teledysk do tytułowej kompozycji z nowej ep-ki, która ukazała się w maju.
czytaj więcej
IPOPEMA widzi potencjał inwestycyjny na rynkach globalnych
Strategia Global Macro - pozwalająca na większą płynność oraz szersze spojrzenie na światowe rynki – to kierunek, w który wierzy w tym roku IPOPEMA TFI. Strategia polega na inwestowaniu w klasy aktywów dobieranych na podstawie globalnych i lokalnych trendów makroekonomicznych, działając jedynie na najbardziej płynnych rynkach na świecie. Global Macro ma pomóc IPOPEMA TFI w realizacji strategii absolute return i generowaniu dodatniej stopy zwrotu niezależnie od koniunktury.
czytaj więcej
123456789...815816817

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top