Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Play P4 przegrywa w sądzie. Afera na szczytach władzy.
W dniu 16.01.2020 doszło do kolejnej rozprawy w Najwyższym Sądzie Administracyjnym w Warszawie, gdzie doszło do rozstrzygnięcia kolejnej sprawy na korzyść strony pozywającej spółkę P4.
czytaj więcej
2020-01-17, 09:11
E-ekomax
Prześcieradła Frotte 200x220 - elastyczne i wytrzymałe
Szukasz prześcieradła Frotte 200x220 na duże łóżko? Dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz produkty wysokiej jakości, które zagwarantują Ci spokojny sen.
czytaj więcej
Prawo transportowe. Udane szkolenie
Prawo transportowe zwykliśmy traktować jako zbiór regulacji, przepisów i norm, którymi kierujemy się organizując, zwłaszcza w obszarze biznesowym, transport i spedycję. Prawo transportowe należy również traktować jako obszar kompetencji, które powinien posiadać manager i specjalista odpowiedzialny za logistykę w przedsiębiorstwie a już na pewno spedytor zarządzający transportem.
czytaj więcej
KARAWANA 2020 - Rybnicki Festiwal Podróżników
Przekraczając granice, rowerem, tropiąc wieloryby, z królowymi, z biegiem lat, w wizjach, na syberyjskiej północy, przez dwa światy, z duchami, solo. Zapraszamy na Karawanę, która odbędzie się w Rybniku od 29 lutego do 1 marca 2020.
czytaj więcej
Familijne w akcji „Start do nart” z Radiem Zet
Marka Familijne stawia na aktywną komunikację w kontekście ferii zimowych. Od 17 stycznia, przez 6 tygodni, jako sponsor akcji „Start do nart” z Radiem Zet, będzie towarzyszyć rodzinom na stokach w 6 popularnych zimowych miejscowościach. Zimowa aktywacja obejmuje cały pakiet działań komunikacyjnych.
czytaj więcej
2020-01-15, 14:11
RENEX
Firma RENEX odznaczona tytułem Gazeli Biznesu
Jak poinformował Puls Biznesu Firma RENEX została odznaczona tytułem Gazeli Biznesu 2019 – wyróżnieniem przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się firmom w Polsce.
czytaj więcej
Szkolenia otwarte w B&O NAVIGATOR
Szkolenia otwarte są bardzo skuteczną i wygodną formą rozwoju kompetencji kadry managerskiej, specjalistów i pracowników liniowych. Udział w szkoleniu otwartym pozwala zdobyć nową wiedzę z interesującej nas tematyki i podnieść posiadane lub nabyć nowe umiejętności potrzebne do realizacji celów osobistych, zawodowych i biznesowych.
czytaj więcej
Nowy elektryczny wózek paletowy od Toyota Material Handling
Model BT Tyro LHE130 jest nowa propozycja w kategorii urzadzen klasy podstawowej.
Idealnie nadaje sie do zastosowania jako lekki, elektryczny wózek paletowy. Moze podnosic
i przewozic towary o wadze do 1300 kg. Model LHE130 jest dostepny z wydajnym akumulatorem
litowo-jonowym. Łaczy zalety elektrycznego wózka paletowego z elastycznoscia
zwykłego paleciaka. Model BT Tyro jest idealnym rozwiazaniem dla uzytkowników
recznych wózków paletowych, którzy daza do zwiekszenia wydajnosci pracy.
czytaj więcej
2020-01-15, 06:51
Vin-Info Sp. z o.o.
Gdybyśmy byli prawdziwą wspólnotą europejską nie byłoby mowy o cofaniu licznika
“Odpowiedzialność za zły stan techniczny pojazdów przyjeżdżających do Polski ponoszą również kraje wspólnotowe, utrudniające dostęp do informacji obcokrajowcom” - mówi Piotr Korab ekspert autobaza.pl
czytaj więcej
Automatyczna linia do konfekcjonowania materiałów reklamowych. MMDS stawia na innowacje w poligrafii.
Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości w ramach regionalnego programu operacyjnego województwa małopolskiego na lata 2014-2020, przyznało spółce M.M. Druk Serwis dofinansowanie na realizację projektu badawczo-rozwojowego wraz z wdrożeniem. Celem tego przedsięwzięcia jest stworzenie prototypu innowacyjnej na skalę światową linii do konfekcjonowania materiałów akcydensowo-reklamowych.
czytaj więcej
123456789...918919920

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top