Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


TaniaKsiazka.pl na Festiwalu literackim Patrząc na Wschód
Białostocka księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl znalazła się w gronie mecenasów Festiwalu literackiego Patrząc na Wschód. Ta unikalna w skali Polski impreza odbędzie się 14–17 sierpnia w Budzie Ruskiej nad Czarną Hańczą.
czytaj więcej
Fruehauf - francuskie naczepy produkowane przez polską firmę!
W maju 2015 roku polska firma Wielton przejęła największego producenta naczep we Francji, markę Fruehauf. Dzięki wspólnemu wysiłkowi polsko-francuski zespół badaczy będzie pracował nad udoskonaleniem naczep kurtynowych i innych rozwiań.
czytaj więcej
2019-08-08, 15:00
Metrohouse
Tanich mieszkań jak na lekarstwo
Parametry mieszkań nabywanych w Warszawie znacznie różnią się od tych kupowanych w innych, dużych miastach Polski.
czytaj więcej
Rodzinny wypoczynek w górach - gdzie się wybrać?
Planujesz rodzinny wypoczynek w górach ale nie wiesz gdzie wybrać się by Twój czas wolny był w pełni wykorzystany? Sprawdź naszą propozycję w artykule!
czytaj więcej
Ubezpieczenie Niemcy - jak je załatwić bez znajomości języka?
Jak załatwić ubezpieczenie Niemcy podczas gdy nie znasz języka Niemieckiego? Sprawdź nasze wskazówki w artykule.
czytaj więcej
Różnice w cenach ubezpieczeń OC są coraz większe
Dane porównywarki ubezpieczeń Ubea.pl wskazują, że oferta polis OC coraz bardziej rozwarstwia się cenowo. Jak duże są różnice między najtańszym a najdroższym OC? Z czego to wynika?
czytaj więcej
Talerze arcoroc idealne dla lokali gastronomicznych
W artykule przedstawiamy dlaczego talerze arcoroc są produktem idealnym do wszelkich lokali gastronomicznych. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Jak wybrać działkę budowlaną - Ciekawostki i najpotrzebniejsze informacje
Szukasz swojej wymarzonej działki budowlanej? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem. Znajdziesz w nim informacje o tym na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru działki.
czytaj więcej
2019-08-07, 13:42
Cantaramusic.pl
So Slow zapowiada nowy album
"W otwarte dłonie powietrze sypie gruz przedświtu" to tytuł nowego wydawnictwa warszawskiej grupy So Slow, które ukaże się 6 września.
czytaj więcej
2019-08-07, 13:39
Cantaramusic.pl
Atom String Quartet oddaje hołd Krzysztofowi Pendereckiemu
25 sierpnia ukaże się 5. płyta zespołu Atom String Quartet. Znajdą się na niej kompozycje Krzysztofa Pendereckiego - najwybitniejszego polskiego kompozytora naszych czasów. Wydawcą albumu jest Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, zaś koncert premierowy odbędzie się w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia.
czytaj więcej
123456789...844845846

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top