Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Polskie trendy nauki online - wady i zalety tego rozwiązania
Wirtualna klasa to pokój webinarowy na ClickMeeting dla nauczycieli i uczniów do zdalnej nauki, która może odbyć się z dowolnego miejsca - wystarczy mieć komputer lub smartfon i dostęp do internetu. Zdalne zajęcia to także szereg zalet i wad. Są jednak funkcjonalności pozwalające na bezpieczne prowadzenie zajęć o których informowało Ministerstwo Cyfryzacji . Co ciekawe na polskiej platformie webinarowej zainteresowanie użytkowników funkcjami zwiększającymi interakcje z uczestnikami wzrosło o 600%.
czytaj więcej
Zarządzanie gospodarką magazynową
Zarządzanie gospodarką magazynową jest jednym z kluczowych procesów logistycznych w przedsiębiorstwie. Managerowie i specjaliści zarządzający magazynem są odpowiedzialni nie tylko za operacyjne zarządzanie przepływami magazynowymi, lecz również za ich doskonalenie i podnoszenie efektywności.
czytaj więcej
Gala Mobile Trends Awards już w czwartek 4 marca!
Czy da się połączyć przeszłość z przyszłością? Wszystko wskazuje, że tak. Przekonamy się o tym już 4-5 marca podczas Mobile Trends Conference & Awards. Tegoroczna edycja będzie poruszać najnowsze trendy i wskazówki na przyszłość dla branży mobile. Wydarzenie będzie dostępne online, nadawane ze studia specjalnie przygotowanego na tę okazję w Muzeum Historii Komputerów i Informatyki w Katowicach. W przerwach, między prelekcjami o trendach przyszłości, uczestnicy będą mogli obejrzeć i dowiedzieć się ciekawostek o komputerach i urządzeniach z dość odległej przeszłości.
czytaj więcej
Future Capital. Pozabankowe inwestowanie.
Future Capital, czyli platforma pożyczek społecznościowych dla firm w pewnym zakresie pełni także funkcję pośrednika finansowego. Ta sytuacja przede wszystkim ma miejsce w momencie, gdy podmiot poszukujący finansowania swoich działań biznesowych potrzebuje wsparcia inwestora prywatnego.
czytaj więcej
Pasty rybne w nowym wydaniu.
Pasty rybne królują na polskich stołach od lat. Marka Helcom Premium proponuje smakoszom ryb małą odmianę i prezentuje serię produktów z niebanalnym twistem smakowym.
czytaj więcej
Ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie?
iPad to urządzenie od firmy Apple, które odgrywa istotną rolę w świecie współczesnych tabletów. Te rewolucyjne urządzenia są czymś na pograniczu laptopa i komputera osobistego. Nie mniej jednak podobnie jak w przypadku wielu innych sprzętów po pewnym czasie od eksploatacji część użytkowników zaczyna drapać się po głowie i zastanawiać ile kosztuje wymiana baterii w iPadzie?
czytaj więcej
Niezbędne informacje - jak udostępnić Internet z iPhone na laptopa?
Jak udostępnić Internet z iPhone na laptopa? Głowią się nad tą kwestią nowi posiadacze smartfonów od firmy Apple. Smartfony amerykańskiego producenta uchodzą za niezwykle intuicyjne, jednak przejście z systemu Android na iOS może być dla wielu osób wyzwaniem. Oto artykuł, który pokaże Ci, jakie kroki należy podjąć, aby cieszyć się Internetem za laptopie z własnego smartfona.
czytaj więcej
2021-03-01, 12:48
Blachotrapez
Czym jest podbitka dachowa?
Wybór odpowiedniego wykończenia dachowego stanowi niemałe wyzwanie dla wielu osób zajmujących się aranżacją nieruchomości od podstaw. W końcu dla sporej części właścicieli inwestycja ta ma towarzyszyć im przez lata. Tym razem postanowiliśmy przedstawić czym jest podbitka dachowa, po którą sięga coraz więcej gospodarstw domowych.
czytaj więcej
Mycie okien to przeszłość, teraz myją się same.
Powoli nadchodzi wiosna, a wraz z nią część z nas zabierze się za porządki. Jednym z wiosennych rytuałów jest mycie okien, ale nie każdy umie i lubi to robić. Rozwiązaniem problemów ze smugami i zaciekami może być szkło samoczyszczące.
czytaj więcej
Pierwsza zaawansowana technologia sztucznej inteligencji, która wskaże radość, hejt, a nawet potencjalne odejście klienta - nowa funkcja SentiOne
SentiOne, polska firma wspierająca marki w zakresie automatyzacji obsługi klienta z wykorzystaniem technologii sztucznej inteligencji, jako pierwsza z obecnych na rynku narzędzi do analizy Internetu wprowadza nową funkcję - Raport Analiza AI. Użytkownicy na bazie zaawansowanego silnika przetwarzania języka naturalnego mogą teraz wygenerować raport pokazujący z wysoką dokładnością emocjonalnie nacechowane wypowiedzi Internatów na temat ich produktów czy usług.
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top