Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Finał sezonu na Torze Krzywa!
Spełniają motoryzacyjne marzenia i niosą pomoc chorym dzieciom – firma Devil-Cars po raz ostatni w tym sezonie organizuje event na torze Krzywa koło Wrocławia. W niedzielę 13 października będzie można siąść za kółkiem luksusowych aut i wesprzeć Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.
czytaj więcej
Finał sezonu na Torze Poznań!
Devil-Cars po raz ostatni w tym sezonie zawładną Torem Poznań. Podczas eventu motoryzacyjnego będzie można przejechać się jednym z kilkunastu luksusowych aut i wesprzeć Wielkopolskie Stowarzyszenie Wolontariuszy Opieki Paliatywnej „Hospicjum Domowe”. Impreza odbędzie się w sobotę, 12 października.
czytaj więcej
Kilka słów o twórczości polskiej Noblistki
Ta wiadomość zelektryzowała nasz kraj. Olga Tokarczuk jako druga Polka w historii otrzymała Literacką Nagrodę Nobla. Co Akademia Szwedzka doceniła w jej twórczości?
czytaj więcej
Tasaki do mięsa i nie tylko
Czy wiesz, że tasaki do mięsa to ważne wyposażenie profesjonalnej kuchni? Sprawdź dlaczego w naszym artykule!
czytaj więcej
Nagrodzony regulator kominowy z Tykocina
Józef Matejczuk swoim patentem – regulatorem Smartflow, chce rzucić wyzwanie całej branży ciepłowniczej. Zainstalowanie tego urządzenia na kominie nie tylko oszczędza paliwo, ale przede wszystkim ogranicza niską emisję – nawet o 70 proc. Regulator docenili ostatnio fachowcy, którzy przyznali mu III miejsce podczas Targów „Instal-System 2019” w Bielsku-Białej.
czytaj więcej
Dobra lodziarnia dla dzieci to… lodziarnia dla całej rodziny!
Lodziarnie ukierunkowane na dzieci wyróżniają się z tłumu innych lokali serwujących zimne desery. Wyjście naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych klientów wymaga nie tylko specjalnego menu, ale także zupełnie odrębnej strategii promocyjnej. Gdzie tkwi sekret ich sukcesu?
czytaj więcej
Którą szafę wybrać: gotową czy na wymiar?
Szafy są niezwykle potrzebnym elementem wyposażenia każdego domu – mieścimy tam bowiem zarówno ubrania, pościel czy ręczniki, ale także buty i przedmioty, które chcemy szybko ukryć, kiedy niespodziewanie pojawiają się goście. Warto przemyśleć wybór tego mebla, bo zazwyczaj jest to spory wydatek i inwestycja na długie lata.
czytaj więcej
Aplikacja w telefonie zamiast kasy fiskalnej – branża jest sceptyczna
Branża skrytykowała projekt rozporządzenia Ministerstwa Finansów, który zakłada wprowadzenie kas fiskalnych w formie aplikacji mobilnych. Specjaliści mówią wprost: kasy software’owe mogą rozszczelnić polski system, który obecnie jest jednym z najbezpieczniejszych w Europie.
czytaj więcej
Jak przeprowadzić konkurs w zamówieniach publicznych?
Konkurs jest atrakcyjną drogą do uzyskania przez zamawiającego satysfakcjonującego rezultatu. Po pierwsze, umożliwia on konfrontację twórczych pomysłów dotyczących przedmiotu konkursu. Po drugie, umożliwia udzielenie zamówienia na uszczegółowienie najatrakcyjniejszego pomysłu. Przeczytaj, jak bezbłędnie przygotować konkurs i jak ocenić prace.
czytaj więcej
Co warto wiedzieć o oświadczeniach i dokumentach w postępowaniach elektronicznych?
Jeżeli postępowanie prowadzone jest w tzw. procedurze unijnej to objęte jest pełną elektronizacją. Oznacza to, że obowiązują w nim nowe reguły wypełnienia przez wykonawców obowiązków dokumentacyjnych. Czy należy obawiać się dokumentów i oświadczeń elektronicznych? Jak podejść do ich weryfikacji, aby nie narazić się na zarzuty? Poniżej przybliżamy, jak w nowej, elektronicznej rzeczywistości skutecznie potwierdzać wymogi zamawiającego opisane dokumentacją postępowania oraz na co zwrócić uwagę i o czym pamiętać, oceniając oferty.
czytaj więcej
123456789...877878879

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top