Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2020-02-12, 16:32
TenDom
Aloes sukulent - jak wykorzystać go w aranżacji przestrzeni?
W naszym artykule podpowiadamy jak sztuczną roślinność jak aloes sukulent można wykorzystać w aranżacji przestrzeni. Jeśli taka tematyka Cie interesuje, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
OKI Europe wprowadza inteligentne urządzenie wielofunkcyjne MC883 o wyjątkowej wydajności drukowania
Firma OKI Europe wprowadziła na rynek nowe, uniwersalne i łatwe w obsłudze inteligentne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 MC883 o niesamowitej wydajności kopiowania i druku w kolorze, z konfigurowalnym, kolorowym ekranem dotykowym oraz inteligentnym oprogramowaniem, które umożliwia elastyczne, wydajne i bezpieczne przechwytywanie dokumentów, współpracę i zarządzanie.
czytaj więcej
Kawa jura cafe creme blend - czy jest wyjątkowa?
Czy kawa jura cafe creme blend jest produktem wyjątkowym? Piszemy o tym w naszym artykule, serdecznie zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
2020-02-12, 14:25
RENEX
Yamaha Motor wprowadza na rynek YRM20 Premium – najwyższej wydajności automat do montażu powierzchniowego
Yamaha Motor Europe ogłasza, że nowy automat do montażu powierzchniowego YRM20, z nową platformą i głowicą obrotową o dużej prędkości, zostanie wprowadzony na rynek 1 kwietnia 2020 roku.
czytaj więcej
Klucz do BDO, czyli jak się odnaleźć w nowym świecie ewidencji odpadów
Przełom roku 2019 i 2020 upłynął dla wielu przedsiębiorców pod znakiem 3 liter - „BDO”. Mowa o bazie, która rozpoczęła funkcjonowanie 1 stycznia br. Zapoczątkowała niemal rewolucję w zakresie ewidencji odpadów, jak również zdezorientowanie wśród podmiotów, które muszą być wpisane do rejestru BDO.
czytaj więcej
2020-02-12, 09:21
Cantaramusic.pl
Scylla opublikowała nowy teledysk
Szczecińska Scylla prezentuje nowy klip do utworu "Revelation" z płyty "Apex + Beneath".
czytaj więcej
#niemarnuj1% - akcja społeczna, do której dołączają internauci i…celebryci!
Ponad 5 milionów Polaków nie przekazuje 1% podatku potrzebującym na wybrany cel charytatywny. Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” postanowiła to zmienić i stworzyła akcję społeczną na Instagramie o nazwie #niemarnuj1% do której dołączyło już ok 100 internautów, w tym znani sportowcy, celebryci i influencerzy. Kampania ma na celu uświadomienie Polakom, jak ważne jest przekazanie 1% na wybrany cel charytatywny.
czytaj więcej
Bank Credit Agricole rozpoczyna kampanię edukacyjną #mniejplastiku
#mniejplastiku - pod takim hasłem bank Credit Agricole rozpoczyna szeroko zakrojoną kampanię edukacyjną na temat zaśmiecania środowiska naturalnego odpadami z tworzyw sztucznych. W Internecie ruszyła strona www.mniejplastiku.pl z praktycznymi informacjami, co każdy z nas może zrobić by zmniejszyć ilość plastikowych odpadów. Bank uruchomił także cykl edukacyjnych podcastów - czyli audycji do słuchania w Internecie.
czytaj więcej
Agnieszka Sass-Szczepkowska dołącza do zespołu Vienna House w Polsce
Agnieszka Sass-Szczepkowska jako Regional Marketing Manager odpowiada za działania marketingowe Vienna House w Polsce. Dołączyła do zespołu na początku stycznia, aby zintensyfikować działania związane ze wzmacnianiem świadomości marki największej austriackiej sieci hoteli na polskim rynku.
czytaj więcej
Designerski bukiet, który jest jednocześnie dekoracją ścienną: nowości walentynkowe na rynku kwiaciarskim
Niebanalny, nowatorski bukiet w dekoracyjnym trwałym opakowaniu, które jest jednocześnie dekoracją ścienną. Taką nowość w duchu zero-waste zaprezentowała na okres walentynkowy firma Leaflo projektująca designerskie dodatki do wnętrz z motywem roślin w roli głównej.
czytaj więcej
123456789...927928929

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top