Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2021-02-26, 11:08
Lamigo
Czym jest i jak działa niwelator optyczny? Odpowiadamy!
Interesujesz się ciekawymi urządzeniami, planujesz budowę domu, a może chcesz pracować w geodezji? Zobacz czym jest i jak działa niwelator optyczny! Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2021-02-26, 10:20
4CF
1 marca - dzień przyszłości
Dzień przyszłości obchodzony jest już od 7 lat. W tym roku główne światowe think-tanki foresightowe przygotowały szereg atrakcji dla szerokiej publiczności.
czytaj więcej
2021-02-26, 10:06
Fan-sklep muzyczny
Gdzie kupić audiofilskie płyty cd i czym się charakteryzują?
W naszym artykule podpowiadamy czym charakteryzują się audiofilskie płyty cd oraz tłumaczymy termin audiofil. Jeśli interesuje cie takowa tematyka, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Icy Dock EZConvert Ex MB987M2P-B - adapter M.2 NVMe SSD do PCIe 3.0 x4
EZConvert Ex MB987M2P-B to nowe rozwiązanie od firmy Icy Dock pozwalające dodać zatokę M.2 PCIe NVMe do dowolnego komputera posiadającego slot PCIe 3.0 x4/x8/x16. Adapter umożliwia instalację dysku M.2 PCIe NVMe SSD w miejscu slotu PCIe. Jest to interesujący wybór wszędzie tam, gdzie liczy się rozbudowa pamięci masowej przy zachowaniu niskich gabarytów. Produkt znajdzie więc zastosowanie w minikomputerach, serwerach rack czy stacjach roboczych.
czytaj więcej
Ozdoby wielkanocne - w które warto się zaopatrzyć na Święta?
Święta Wielkanocne coraz bliżej. Wiele z nas chciałoby, aby we wnętrzach domu czy mieszkania też było to już powoli czuć. Sprawdź w jakie ozdoby wielkanocne warto zainwestować i jak przygotować swój dom do Świąt.
czytaj więcej
Arctic Lines - przygoda zaczyna się teraz.
Antti Autti fiński snowboardzista, medalista mistrzostw świata i pasjonat ekstremalnych wypraw wraz z marką Suunto zapraszają na wyjątkowy cykl filmów, które zainspirują każdego miłośnika mocnych wrażeń i zimowych, skandynawskich krajobrazów.
czytaj więcej
86 proc. ankietowanych uważa, że szkoły nie są przygotowane na powrót nauki zdalnej
Jak wynika z najnowszego badania przeprowadzonego przez ClickMeeting, polskiego narzędzia do webinarów, tylko 37 proc. badanych chce, żeby wrócił ten model zdobywania wiedzy. Aż 48 proc. twierdzi, że nie powinien on wrócić wcale lub częściowo. Z drugiej strony tylko 14 proc. twierdzi, że szkoły są przygotowane na powrót do nauki zdalnej. Wynik ten pokazuje, że nauczyciele, dzieci i rodzice nie byli gotowi na taki przewrót i niezbędne jest ich wsparcie. Uczelnie wyższe, czy firmy szkoleniowe, już kilka lat temu z sukcesem wdrożyły częściową edukację przez webinary. W czym tkwi sukces?
czytaj więcej
2021-02-25, 14:21
Kontin
Spiek kwarcowy marazzi - co to?
W naszym artykule podpowiadamy jak wykorzystać spiek kwarcowy marazzi. Opisujemy również jego właściwości. Jeśli interesuje Cie owa kwestia, zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
Maraton bajek z dzieciństwa, czyli pomysł na familijny wieczorek filmowy
Filmy animowane znane dorosłym z dzieciństwa są nie tylko miłym wspomnieniem, ale też doskonałym pomysłem na sentymentalny maraton filmowy z całą rodziną. Spotkanie z Małą Syrenką w głębinach oceanu, wizyta w dżungli razem z Tarzanem... A może podróż latającym dywanem przez tajemnicze krainy Bliskiego Wschodu wraz z Aladynem? Wspólnemu oglądaniu nieodłącznie towarzyszy wspólne… chrupanie Wafli Familijnych! 
czytaj więcej
2021-02-25, 12:21
Mieszkalnik
Procedura przyznania kredytu hipotecznego - jak wygląda?
Planujesz wzięcie kredytu na zakup mieszkania czy też budowę domu? Zobacz jak wygląda procedura przyznania kredytu hipotecznego i jak się do niej przygotować. Zapraszamy do lektury!
czytaj więcej
123456789...107710781079

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top