Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Agencja PR – dlaczego warto korzystać?
Marketing, Public Relations, Social Media, SEO – o co w tym wszystkim chodzi? Zacznijmy od tego, że są marki znane, cenione na całym świecie, a są również takie, których tak naprawdę nikt nie zna. Jeśli zaczynasz budować rozpoznawalność swojej firmy, bądź chcesz, aby o twoim produkcie było głośno pomóc powinno odpowiednie przygotowanie kampanii marketingowej. W takiej sytuacji pomóc może agencja PR. Aby zbudować dobry wizerunek, zwiększyć rozpoznawalność należy zająć się działaniami PR. Agencje Public Relations stworzone są po to, aby wziąć na siebie planowanie i wszystkie działania powiązane z tą akcją. Ale czy może firma bez pomocy fachowców zarządzać PR?
czytaj więcej
Credit Agricole zachęca do pomagania seniorom w bezpiecznym bankowaniu
Co czwarty senior odbiera swoją emeryturę w gotówce od listonosza. Jednak ze względu na epidemię, bezpieczniej jest korzystać z finansów bez używania gotówki. Dlatego bank Credit Agricole apeluje do młodszych użytkowników Internetu, aby pomagali starszym osobom w bezpiecznym korzystaniu z konta bankowego w domu.
czytaj więcej
2020-03-26, 12:56
DrTusz
#Zostańwdomu i zamów przez internet
Nie ma wątpliwości, że epidemia koronawirusa i w konsekwencji akcja #zostańwdomu zmieniła codzienność naszego społeczeństwa. Odwołane lekcje w szkołach, praktykowany w wielu firmach homeoffice, zamknięte kina, restauracje, teatry czy większość sklepów w galeriach handlowych to rzeczywistość, w której trzeba się odnaleźć. Obostrzenia i zalecenia stojące na straży bezpieczeństwa zna każdy z nas.
czytaj więcej
2020-03-26, 11:52
Cantaramusic.pl
Naked Root zapowiada nowy album
Pod koniec kwietnia do sklepów trafi nowy album łódzkiej grupy Naked Root zatytułowany "The Maze".
czytaj więcej
Czy to już koniec OC od Gefiona?
Właśnie dowiedzieliśmy się, że Gefion oferujący tanie OC komunikacyjne został zmuszony do wstrzymania działalności. Czy oznacza to kłopoty dla tysięcy Polaków? Co powinni zrobić klienci Gefiona?
czytaj więcej
Sztuka w czasach katastrofy. Kalwat, Janiczak, Gruszczyński, Cecko, Duniec, Beylin w Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych online
4 kwietnia rozpoczną się zajęcia online w ramach Laboratorium Nowych Praktyk Teatralnych Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W module dramaturgicznym odbędą się zajęcia i wykłady poświęcone dramaturgii instytucji sztuki, kreatywnemu pisaniu oraz aktorom jako współtwórcom spektakli. Zajęcia online w platformie Google Classroom poprowadzą, m.in. założycielka Laboratorium i autorka programu profesor Krystyna Duniec z Polskiej Akademii Nauk, Marcin Cecko, reżyserka Katarzyna Kalwat, dramturżka Jolanta Janiczak, aktorka Nowego Teatru w Warszawie Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, dziennikarz i publicysta Marek Beylin, wicedyrektor Teatru Powszechnego w Warszawie Paweł Sztarbowski oraz dramaturg Piotr Gruszczyński. Organizatorzy kursu zaplanowali również debatę online "Sztuka w czasach katastrofy" oraz dodatkowe zajęcia z rozwoju publiczności w czasach zamkniętych instytucji kultury i sztuki.
czytaj więcej
2020-03-26, 10:13
AKB-Poland
Przewód dwużyłowy 2x0,35 i technologia led
Gdzie kupić przewód dwużyłowy 2x0,35? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź, opisujemy również plusy wykorzystania technologii led. Zapraszamy do lektury.
czytaj więcej
2020-03-26, 09:55
Mozaikowo sklep
Mapa Europy do zaznaczania podróży na prezent urodzinowy!
Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Chcesz, by wyróżniał się on od pozostałych inspiracji? Postaw na spersonalizowany prezent, który będzie bardzo przydany. W naszej ofercie dostępna jest Mapa Europy do zaznaczania podróży, która ucieszy każdego podróżnika!
czytaj więcej
2020-03-26, 09:01
Sklep Facetaria
Akcesoria do golenia. Przybory dla mężczyzn
Uwielbiasz idealnie przycięty zarost? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.
czytaj więcej
Toyota Material Handling Europe z kategorią Platinum wśród 1% najwyżej ocenionych przedsiębiorstw w rankingu EcoVadis
Każdego roku działalność spółki Toyota Material Handling Europe podawana jest ocenie przeprowadzanej przez EcoVadis. Ocenie podlegają następujące obszary: Środowisko naturalne, Prawa pracownicze i prawa człowieka, Zrównoważone zamówienia i Etyka. W ostatnich latach Toyota uzyskiwała kategorię Gold, ale w tym roku spółce przyznano kategorię Platinum. Jest to najwyższy możliwy wynik, dzięki któremu Toyota znalazła się w elitarnym gronie 1% najlepiej ocenionych firm z branży maszyn ogólnego przeznaczenia.
czytaj więcej
123456789...943944945

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top