Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


Tenda AC5 v3.0 - tani i wydajny router
AC5 to dwuzakresowy router WiFi AC1200 przeznaczony do średnich mieszkań z dostępem do światłowodu 100 Mb/s. Zapewnia prędkość WiFi do 1167 Mb/s (5 GHz: 867 Mb/s i 2,4 GHz: 300 Mb/s).
czytaj więcej
Leżaki ogrodowe - które z nich wybrać?
Latem, kiedy temperatura wzrasta, nic nie relaksuje tak bardzo jak kilka godzin na wygodnym leżaku. Sprawdź już dziś, które z nich warto wybrać!
czytaj więcej
2020-07-21, 11:42
ANDE
Nowa marka na rynku klimatyzacji
Na rynku HVAC pojawiła się nowa marka klimatyzatorów ANDE, marka własna najszybciej rozwijającej się firmy w branży ANG Klimatyzacja Sp. z o.o.
czytaj więcej
2020-07-21, 10:03
Cantaramusic.pl
Eva Portna zaprezentowała "Mulier"
Ukazała się debiutancka płyta pochodzącej z Wielkopolski wokalistki i autorki tekstów Evy Portnej.
czytaj więcej
Najdłuższa rolkarska sztafeta na świecie. Po Rekord Guinnessa i pomoc dla dzieci
Aż 25 godzin bez przerwy po 400-metrowej pętli. Agata i Wojciech Miszewscy, rolkarskie małżeństwo z Oleśnicy, 15 i 16 sierpnia zamierza ustanowić oficjalny rekord świata. Wydarzenie SLV Group Guinness Rolki Reggae Rekord promować będzie również bezpieczną jazdą na rolkach w mieście, a przede wszystkim pomoże zebrać pieniądze na zorganizowanie wypoczynku dla małych podopiecznych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.
czytaj więcej
2020-07-20, 14:50
Moventia
MOVENTIA – ŚWIATOWY GRACZ ZAINTERESOWANY POLSKIM RYNKIEM ROWERÓW MIEJSKICH
Polacy bardzo chętnie korzystają z pojazdów pożyczanych na minuty. Bike-sharing czy car-sharing to trend, który w naszym kraju rośnie równie szybko, jak w wiodących pod tym względem krajach w Europie – Niemczech, Francji czy Hiszpanii. Nic dziwnego, że na polski rynek zaczynają zerkać coraz więksi, a co za tym idzie coraz ciekawsi gracze. Przykładem może być hiszpańska Moventia, która przystąpiła do dwóch największych toczących się przetargów – w Warszawie i Trójmieście.
czytaj więcej
2020-07-20, 14:32
Moventia
MOVENTIA – 100 LAT INTERESÓW W TRANSPORCIE
Blisko 100 lat temu, w 1923 roku, Miquel Martí Adell w Sabadel pod Barceloną założył niewielką firmę transportową. Dała ona początek dzisiejszej imponującej grupie finansowej Marfina SL, znanej na świecie pod marką Moventia. Jej aktywność obejmuje cały obszar szeroko rozumianego transportu – zarówno zbiorowego, jak i indywidualnego. Działa w wielu krajach świata, na kilku kontynentach. Co ciekawe, to nadal firma rodzinna. Kieruje nią trzecie, a częściowo nawet czwarte pokolenie potomków założyciela.
czytaj więcej
Naturalne sposoby zwalczania niechcianych lokatorów z dodatkami cukierniczymi Appetita
Przydomowy ogródek czy balkon mogą przyciągać nieproszonych gości – różnego rodzaju owady, pająki i inne szkodniki, niszczące uprawy i wyglądające nieestetycznie. Niepożądanych lokatorów można eksmitować, używając naturalnych środków, które są bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne, tanie, a jednocześnie efektywne. W walce z mrówkami, pająkami i mszycami sprawdzą się preparaty na bazie… dodatków spożywczych z linii Domowe Sekrety marki Appetita.
czytaj więcej
Z okazji 25. urodzin Wafli Familijnych przywołaj Urodzinowe wspomnienia w Radiu ZET
Marka Familijne zachęca do świętowania swoich 25. urodzin i dzielenia się urodzinowymi wspomnieniami w ramach specjalnego konkursu na antenie Radia ZET. Najpiękniejsze historie zostaną nagrodzone voucherami na prezent i zapasami Wafli Familijnych. 
czytaj więcej
brązowe dresy dla chłopca - gdzie je kupić?
W naszym artkule znajdziesz odpowiedź na pytanie, gdzie kupić wygodne brązowe dresy dla chłopca dla Twojego syna. Zachęcamy do lektury.
czytaj więcej
123456789...983984985

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top