Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-02-19, 17:44
flypr
Podłogi elastyczne wineo 1500 – nowoczesne oblicze natury
Troska o środowisko naturalne to jeden z najmodniejszych, a zarazem najbardziej rozsądnych i pożądanych trendów współczesnego świata. Ekologiczne podejście do życia to jednak nie tylko zmiana codziennych nawyków czy zakup produktów z etykietą „bio”, ale również sposób aranżacji przestrzeni wokół siebie. Z tego ostatniego faktu doskonale zdaje sobie sprawę firma wineo, która stworzyła kolekcję nowoczesnych biopodłóg wineo 1500.
czytaj więcej
2019-02-19, 14:03
HALO MEDIA
Lion Shepherd zagra przedpremierowo nowe utwory na żywo
29 marca ukaże się trzecia płyta Lion Shepherd zatytułowana po prostu „III”. Na razie grupa ujawniła jeden fragment tego wydawnictwa – singlowy „What Went Wrong”, do którego powstał również teledysk. Ale jeszcze przed premierą krążka będzie można posłuchać nowych utworów w wersjach na żywo. 2 marca w warszawskim klubie „Progresja” rozpocznie się krótka trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi siedem miast.
czytaj więcej
Ocena pracy nauczyciela i dyrektora szkoły po 1 stycznia 2019 r.
Od 1 stycznia 2019 r. obowiązują nowe regulacje dotyczące oceny pracy nauczycieli – likwidacja regulaminów określających wskaźniki oceny pracy i wydłużenie czasu na ocenę okresową to efekt wejścia w życie nowelizacji Karty Nauczyciela oraz nowelizacji rozporządzenia ministra edukacji narodowej w sprawie szczegółowych kryteriów i trybu dokonywania oceny pracy nauczycieli, zakresu informacji zawartych w karcie oceny pracy, składu i sposobu powoływania zespołu oceniającego oraz trybu postępowania odwoławczego. Niniejsza publikacja ma pomóc Państwu odnaleźć się w nowych regulacjach, zaktualizować oraz usystematyzować wiedzę w ich stosowaniu.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:57
Abanana
Czy chatbot potrafi skutecznie rekrutować? Krakowska firma udowadnia, że tak!
Każdy z nas w swoim życiu szukał pracy. Naturalnym, a zarazem obowiązkowym punktem na drodze do zatrudnienia w nowym miejscu jest rozmowa kwalifikacyjna. Dla wielu z nas jest to niezwykle stresujący moment, który może zaważyć na tym, czy otrzymamy wymarzone stanowisko czy też nie.
czytaj więcej
Nowe wydanie książki „Nadzór pedagogiczny w szkole i przedszkolu”
Wydaje się, że o nadzorze pedagogicznym napisano już wszystko, ale znajdziecie tu Państwo informacje, które na pewno zainteresują i pozwolą inaczej spojrzeć na to zagadnienie. Bo przecież nadzór pedagogiczny to nie tylko obserwacje zajęć, monitorowanie, kontrola czy ewaluacja. To po prostu systemowe rozwiązania funkcjonowania szkoły.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:36
FabrykaWiedzy.com
CD Dokumentacja ochrony danych – wzory dokumentów niezbędne w pracy IOD. Cz. 2
Ponad 30 edytowalnych, zgodnych z RODO i polskim ustawodawstwem wzorów dokumentów. Ułatwią Ci one wypełnianie obowiązków, które nakłada RODO. Od klauzul informacyjnych, poprzez rejestr czynności przetwarzania, aż po instrukcję postępowania w przypadku naruszeń.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:27
FabrykaWiedzy.com
Prowadzenie i wypełnianie Książki Obiektu Budowlanego 2019
Trzeba na bieżąco monitorować i kontrolować stan techniczny każdego obiektu budowlanego w celu nieustannego utrzymywania go w dobrym stanie technicznym, funkcjonalnym i estetycznym.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:21
FabrykaWiedzy.com
Zmiany w prawie budowlanym 2019
Prawo budowlane poddawane jest ciągłej optymalizacji. W ciągu roku pojawi się od kilku do kilkunastu zmian w ustawie. Trzeba też pamiętać, że ustawodawca ciągle pracuje na rewolucją w prawie budowlanym – jej ostateczny kształt nadal nie jest znany.
czytaj więcej
2019-02-19, 13:12
TenDom
Drewniany domek led - niecodzienne dekoracje domowe
Wnętrze domu oraz przytulną atmosferę tworzą dekoracje oraz akcesoria domowe. To właśnie one odpowiednio dobrane i skomponowane nadadzą naszym wnętrzom niepowtarzalnego uroku i klimatu. Drewniany domek led to właśnie jedna z takowych dekoracji.
czytaj więcej
2019-02-19, 12:46
Cantaramusic.pl
Debiutancki singel warszawskiego prog-rockowego Pale Mannequin
Pale Mannequin prezentuje premierowy utwór zatytułowany “That Evening”.
czytaj więcej
123456789...743744745

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top