Znajdź informacje

Wirtualne biura prasowe - centrum prasowe


2019-04-15, 09:49
Cantaramusic.pl
KA1 zapowiada nowy album
Pierwszy klip promujący nową płytę KA1 „Oddech”, która ukaże się 26 kwietnia.
czytaj więcej
Instalacja inteligentnych rolet
W każdym domu powinno być przyjemnie. Każdy chciałby mieszkać w dobrych warunkach, a jeśli zachodzi taka konieczność, to można je sobie stworzyć. W tym celu warto poznać różne nowinki technologiczne, dzięki którym można zamienić swoje miejsce zamieszkania w naprawdę przyjemną przestrzeń, w której chce się przebywać na co dzień. Domy inteligenty odznaczają się elektroniką, która jest obecna niemal wszędzie. Ludzie, którzy cenią sobie takie rozwiązania, bardzo je sobie chwalą.
czytaj więcej
Tarnów - miasto godne polecenia
Zbliża się czas wakacyjnych wyjazdów, a wraz z nim decyzje, gdzie można by spędzić ciepłe chwile, które miejmy nadzieję, przyniesie nam lato. Godnym polecenia miastem na weekendowy pobyt, jak również na dłużej, jest miasto Tarnów.
czytaj więcej
Netia - sprawdzony polski operator telekomunikacyjny.
W dzisiejszych czasach nie wyobrażamy sobie życia bez Internetu oraz oferowanych usług, które w znaczny sposób ułatwiają codzienne życie i funkcjonowanie. Dzięki starannie przygotowanym usługom, technicznym możliwościom i wykorzystaniu innowacyjnych technologii i metod związanych z elektroniką, możliwe jest odbieranie i przekazywanie informacji na drodze sieciowej.
czytaj więcej
Wycieczka na Wawel
Niejednokrotnie zastanawiałeś się pewnie, gdzie mógłbyś zatrzymać się na noc w mieście Kraka. Odwiedzenie przynajmniej raz w życiu tego średniowiecznego grodu to obowiązek każdego Polaka. Ta wielość zbytków do obejrzenia, restauracji do odwiedzenia, bohema i aura artystyczna może pochłonąć Cię bez reszty.
czytaj więcej
Nauka angielskiego dzieci z Helen Doron
Rodzice coraz chętniej inwestują w edukację swoich dzieci. W dobie wszechobecnych kursów, warsztatów i szkoleń, trudno im jednak zdecydować, na jakie zajęcia zapisać swoje pociechy. Z pewnością warto im polecić lekcje języków obcych, takie jak nauka angielskiego dzieci.
czytaj więcej
Agencja hostess - niezawodna pomoc przy promocji firmy.
Reklama i promocja to w dzisiejszych czasach jedna z najbardziej skutecznych metod marketingu. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu produktu, jak również ciekawemu przedstawieniu go możliwe jest zdobycie coraz większej rzeszy zadowolonych klientów, jak również zainteresowanych odbiorców. Aby odpowiednio przygotować kampanię reklamowa należy przemyśleć i dopracować wiele szczegółów związanych z promocją.
czytaj więcej
Najlepsza reklama
Reklama dźwignią handlu - to powiedzenie cały czas jest bardzo aktualne. Reklama jest niezbędna niemalże w każdym aspekcie we współczesnym świecie, zarówno w przemyśle, handlu, kulturze, szkolnictwie i w wielu innych dziedzinach. Bez dobrej reklamy, nie da się sprzedać produktu. To ważne, szczególnie dla młodych przedsiębiorców, którzy dopiero rozkręcają swoje firmy, żeby dotrzeć do jak największej liczby osób.
czytaj więcej
Kolagen na zdrową skórę i stawy
Każda kobieta marzy o tym, by jak najdłużej zachować zdrowy, młody, piękny wygląd cery. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na kosmetyki mające zapewnić nam piękno i młodość. Oprócz odpowiednich kosmetyków warto jednak zainwestować również w profesjonalne zabiegi kosmetyczne, które są jednorazowym, ale bardzo intensywnym odżywieniem skóry i przeciwdziałaniem jej problemom.
czytaj więcej
Co sprzedamy w skupie złomu?
Wiosna to czas porządków, dokładnie sprzątamy nie tylko dom, ale również podwórko oraz pomieszczenia gospodarcze, począwszy od garażu, a skończywszy na strychu. Warto wiedzieć, że niektóre surowce możemy odzyskiwać, szczególnie ważne jest to w przypadku metali. Nie chodzi tylko o aluminiowe puszki po napojach gazowanych, ale również o stare elementy budowlane.
czytaj więcej
123456789...781782783

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top