Znajdź informacje

Budownictwo


2021-09-30, 03:23
Centrowent
Wentylatory przemysłowe
Wentylatory przemysłowe cechują się przetaczaniem dużej ilości powietrza pod bardzo wysokim ciśnieniem. Można więc z powodzeniem używać ich w systemach klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych.
czytaj więcej
Jak zaplanować kupno działki budowlanej?
Czy wiesz jak zaplanować kupno działki budowlanej i na jakie aspekty musisz zwrocić uwagę? Kilka wskazówek przedstawiamy w naszym artykule.
czytaj więcej
2021-09-13, 17:09
Home Finish
Kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków a stan deweloperski
Interesują Cie kompleksowe wykończenia wnętrz Kraków? Szukasz porad z zakresu remontów czy też wykańczania pomieszczeń? Szukaj informacji w naszym artykule.
czytaj więcej
Jakie narzędzia z internetowego sklepu z narzędziami są potrzebne do samodzielnego remontu mieszkania?
Czasem koszty remontu mogą być przerażająco wysokie. Jednak jeśli mamy wystarczającą ilość czasu to możemy bez problemu przeprowadzić go samodzielnie. Z tego artykułu dowiesz się jakich narzędzi możesz potrzebować — oczywiście nie musisz ich kupować, możesz je wynająć lub pożyczyć, jednak na pewno przydadzą się w przyszłości!
czytaj więcej
2021-07-30, 14:43
Dom
Podstawa energooszczędnego domu? Szczelne okna! Sprawdź, jakie wybrać
Energooszczędność to podstawowa cecha, którą bierze się obecnie pod uwagę przy projektowaniu i budowaniu domów. Jednym z podstawowych jej wyznaczników są dobrej jakości, szczelne okna. Jakie wybrać? Sprawdź!
czytaj więcej
2021-07-30, 12:58
SUPERDEKARZ
Czym jest system komunikacji dachowej?
Jak twierdzą dekarze, w trakcie rozmów na temat budowy dachu inwestorzy indywidualni nierzadko pytają, czy system komunikacji dachowej jest niezbędny albo czy w ramach aktualnych oszczędności mogę go zainstalować w przyszłości? Rezygnacja z systemu komunikacji dachowej w wielu przypadkach jest możliwa, ale zwykle nie wychodzi właścicielom budynku na dobre. Przekonują się o tym wtedy, gdy trzeba wezwać kominiarza do przeczyszczenia komina, dokonać prac konserwacyjnych lub okresowego przeglądu dachu.
czytaj więcej
Projekty domów energooszczędnych - co je charakteryzuje?
Przeglądając nowoczesne projekty domów coraz częściej możemy spotkać się z określeniem, że są to budynki energooszczędne. Co w to oznacza w praktyce i jakie cechy uwzględniają? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Czym jest pianka akustyczna biała i kiedy się ją stosuje?
Niektóre miejsca lub urządzenia wymagają zastosowania izolacji akustycznej, która zwiększa lub wręcz umożliwia korzystanie z nich. Oprócz standardowych mat wygłuszających, dostępne są też produkty takie jak pianka akustyczna biała. Kiedy warto ją zastosować? Sprawdź!
czytaj więcej
2021-07-22, 13:45
Ogrody Działkowe
Powierzchnie namiotowe i hale magazynowe Piaseczno
Szukasz mobilnej przestrzeni namiotowej dla swojego biznesu, do zorganizowania imprezy w plenerze, a może indywidualnego eventu, typu komunia czy wesele? Sprawdź hale magazynowe Piaseczno i przekonaj się, dlaczego warto zdecydować się na tę opcję!
czytaj więcej
2021-07-22, 13:19
Farem Poland
Dlaczego konstrukcji aluminiowe produkcja bielsko-biała od Farempoland są warte Twojej uwagi?
W naszym artykule odpowiadamy na pytanie dlaczego konstrukcji aluminiowe produkcja bielsko-biała od Farempoland są warte Twojej uwagi. Zachęcamy do lektury artykułu.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top