Znajdź informacje

Budownictwo


2021-05-26, 13:26
Męskie Dyskusje
Wadowice - hale namiotowe używane na różne okazje
Sezon wiosenno-letni sprzyja rozmaitym wydarzeniom i pracom na świeżym powietrzu. Wiele z nich wymaga odpowiedniego zagospodarowania i zadaszenia danej przestrzeni. Rewelacyjną alternatywa dla tradycyjnych budynków są hale namiotowe. Jak je wykorzystać?
czytaj więcej
Funkcjonalna rynna PCV - właściwości i zastosowanie
Kompletny system rynnowy to ważny element konstrukcji, należących do budynku. Ma za zadanie zbierać i odprowadzać nagromadzoną wodę deszczową, nie dopuszczając do uszkodzenia elewacji. Sprawdź dlaczego rynna PCV najlepiej sprawdzi się w tej instalacji.
czytaj więcej
2021-05-17, 09:23
Centrowent
Mitsubishi Lossnay - sposób na świeże powietrze bez utraty ciepła
Współczesna rzeczywistość sprawia, że wewnątrz budynków spędzamy ponad połowę swojego życia. W związku z tym jakość powietrza powinna być w nich zachowana na najwyższym poziomie. Umożliwiają to rekuperatory Mitsubishi Lossnay. W jaki sposób? Sprawdź.
czytaj więcej
Wkładka do zamka - jak wybrać odpowiednią?
Zamek to bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów drzwi wejściowych, który bezpośrednio wpływa na stopień zabezpieczenia naszego domu, czy też innego budynku. Na nic się jednak nie przyda, jeśli nie będzie uzupełniać go odpowiednia wkładka do zamka. Czym kierować się wyborze odpowiedniej? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2021-05-13, 16:40
Sklep Protect BHP
Co to są osłony krawędziowe?
Osłony krawędziowe to zabezpieczenia dla lin, których używamy podczas budowy. Zachęcamy do przeczytania artykułu, aby dowiedzieć się więcej!
czytaj więcej
2021-05-11, 10:00
Royal Brand
Może przyjść z fabryki, może spaść z nieba. Szkło – unikatowy materiał
Współcześnie, szkło jest dla nas przezroczyste – dosłownie i w przenośni. Jest niezbędnym elementem każdego okna, tworzy się z niego naczynia i ozdoby, ale nie zawsze było tak wszechobecne. Przez wieki było materiałem luksusowym i trudno dostępnym, a jego produkcja stwarzała wiele trudności.
czytaj więcej
2021-04-29, 15:06
Kontin
Renowacja obiektów zabytkowych - co warto wiedzieć?
Jeśli interesuje Cie renowacja obiektów zabytkowych, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule. Uzupełnij swoją wiedzę w tym zakresie!
czytaj więcej
Zamek do drzwi - jaki wybrać? Rodzaje i zastosowanie
Bezpieczeństwo w domu lub innym budynku w dużej mierze zależy od właściwego zabezpieczenia drzwi. To z kolei gwarantuje odpowiednio dopasowany zamek do drzwi. Jak zatem dobrać odpowiedni i czym kierować się w wyborze? Podpowiadamy!
czytaj więcej
Co wyróżnia na rynku deski podłogowe Barlinek?
Podczas budowy i wykończenia domu zastanawiamy się jaka podłoga, byłaby elegancka i ponadczasowa. Świetnym wyborem będą deski podłogowe Barlinek. Jest to idealny wybór dla wymagających klientów. Więcej dowiedzą się Państwo z poniższego artykułu.
czytaj więcej
Okucia okienne - co warto wiedzieć przed zakupem?
Dla wielu okucia okienne mogą wydawać się techniczną, trudną do zrozumienia sprawą. Dowiedz się, czym dokładnie są okucia okienne i co warto wiedzieć przed zakupem.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top