Znajdź informacje

Budownictwo


2022-02-21, 09:59
Royal Brand
Wspólnie celebrujemy Rok Szkła
Organizacja Narodów Zjednoczonych ogłosiła rok 2022 Rokiem Szkła. Ma to na celu podkreślić jego rolę w codziennym życiu, ale również w kulturze, nauce i gospodarce. W akcji biorą udział najwięksi producenci szkła na świecie, w tym NSG Group.
czytaj więcej
2022-02-15, 09:40
Royal Brand
Jak wytrzymałe są wieżowce?
Dzielnice biznesowe współczesnych miast pełne są mierzących setki metrów wieżowców. Żeby je wybudować, potrzeba ogromnej wiedzy i niezwykłej dokładności, gdyż nawet niewielki błąd może mieć tragiczne skutki.
czytaj więcej
Skuteczne środki ułatwiające odklejanie folii
W pracy aplikatora są niezbędne nie tylko środki do klejenia, ale też środki ułatwiające odklejanie folii.
czytaj więcej
Projprzem Budownictwo aktywne w Poznaniu i Wielkopolsce
Spółka Projprzem Budownictwo szczególnie dużo inwestycji realizuje w Wielkopolsce. Jest partnerem biznesowym Lecha Poznań, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha we Wronkach. Współpraca ta zaowocuje kolejnym wyjątkowym projektem w portfolio spółki, to jednak nie jedyna inwestycja wiążąca Projprzem Budownictwo z Wielkopolską i Poznaniem.
czytaj więcej
Domy z drewna clt a budowanie nowoczesne
Jakie zalety posiadają domy z drewna clt? Jeśli interesuje Cie nowoczesne budownictwo, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi w naszym artykule.
czytaj więcej
Rusztowania aluminiowe elewacyjne - gdzie je zamówić?
Gdzie zamówić rusztowania aluminiowe elewacyjne? Jeśli jest to tematyka, która Cie interesuje, zapoznaj się z treścią naszego artykułu.
czytaj więcej
2021-11-10, 08:00
SUPERDEKARZ
Budujesz się? Zobacz, jak warunki pogodowe wpływają na przebieg prac dekarskich
„Zamknijmy budowę do świąt!” to jedna z najczęściej słyszanych próśb kierowanych przez osoby budujące dom do firm dekarskich. Jesień wydaje się ostatnim dzwonkiem, by doprowadzić budowę do stanu surowego zamkniętego. Końcowym przedsięwzięciem tego etapu jest wykonanie pokrycia dachowego. Niestety, nie każda jesień jest łaskawa i nie każda pogoda pozwala na wykonywanie określonych prac na dachu. Sprawdź, które warunki są niekorzystne nie tylko dla pracowników firmy dekarskiej, ale również dla trwałości pokrycia dachowego
czytaj więcej
2021-10-29, 08:40
Krop System
Łapacz deszczówki pvc - w jaki sposób można go wykorzystać?
Zastanawiasz się, jak działa łapacz deszczówki pvc i w jaki sposób możesz go wykorzystać? Wyjaśniamy najważniejsze informacje!
czytaj więcej
2021-10-20, 10:30
Royal Brand
Jak przeszklenia pomagają zmniejszyć hałas?
Codziennie jesteśmy narażeni na działanie hałasu, który na dłuższą metę działa szkodliwie – powoduje problemy ze słuchem czy zwiększa ryzyko chorób. Istnieje wiele sposobów jego ograniczenia – jednym z najskuteczniejszych jest szkło dźwiękochłonne.
czytaj więcej
2021-09-30, 12:45
Wamat
Profesjonalny producent trybu sportowych - na co zwrócić uwagę podczas podjęcia współpracy?
W naszym artykule podpowiadamy jakie elementy boiska są ważne oraz wskazujemy, który producent trybu sportowych będzie odpowiedni do realizacji projektu.
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top