Znajdź informacje

Budownictwo


2021-07-21, 12:06
Mieszkalnik
Jak wycenić nieruchomość?
Z naszego artykułu dowiesz się jak prawidłowo wycenić nieruchomość. Zachęcamy do przeczytania!
czytaj więcej
Czym jest lej spustowy ze stali i jaką rolę pełni w systemie rynnowym?
Odpowiednio skonstruowany system rynnowy to podstawa komfortu i bezpieczeństwa domowników, a także maksymalnej funkcjonalności. Składa się z wielu elementów, a jednym z nich jest lej spustowy ze stali. Do czego służy i jaka jest jego rola? Podpowiadamy w poniższym wpisie!
czytaj więcej
Jak zutylizować styropian po remoncie? Sprawdź!
Różnego rodzaju prace remontowe czy przebudowy budynków wiążą się z dużą ilością zbędnych odpadów. O ile większość z nas ma pomysł co zrobić z meblami, czy bibelotami, część osób zadaje sobie pytanie, jak zutylizować styropian w sposób łatwy i legalny? Odpowiedź znajdziesz w poniższym wpisie.
czytaj więcej
2021-06-29, 17:47
Męskie Dyskusje
Jakie radio warsztatowe wybrać?
Jeśli pracujemy fizycznie i nie tylko to zapewne brakuje nam jakiejś muzyki. Warto wyposażyć się zatem w radio warsztatowe. Z naszego artykułu dowiesz się na jaki sprzęt najlepiej się zdecydować pod względem określonych preferencji. Zapraszamy do przeczytania!
czytaj więcej
2021-06-29, 14:16
Krop System
Co to jest i do czego służy osadnik deszczowy PCV? Sprawdź!
Poprawnie zbudowany i działający system rynnowy opiera się na kilku istotnych częściach. Wśród nich wymienić można oczywiście rynny, a także osadnik deszczowy PCV, zwany również butem rynnowym. Co to jest i do czego służy?
czytaj więcej
Nowoczesne okna PCV - dlaczego warto zamontować je w domu i jakie wybrać?
Coraz więcej osób decyduje się na wymianę starych drewnianych okien na nowoczesne okna PCV. Skąd taka popularność tego rozwiązania, czego można się po nich spodziewać i czym kierować się w wyborze? Podpowiadamy!
czytaj więcej
2021-06-16, 11:47
ParkCash
Jaki tu spokój, na na na – o Mobilnym Pilocie słów kilka
Gdy są potrzebne, zawodzą, psują się lub giną. Klucze, tradycyjne piloty, karty dostępu przodują w rankingu złośliwych rzeczy. Ta uciążliwa właściwość przedmiotów potęguje się, gdy się spieszymy. Niezależnie od tego, czy jest się użytkownikiem, czy zarządcą nieruchomości, utrudnia nam funkcjonowanie już od rana, powoduje irytację, dezorganizuje dzień. Jakkolwiek nazwiemy taki stan rzeczy, dla niektórych to bowiem zwyczajny pech lub roztargnienie, powinniśmy nad tym chaosem zapanować. Czy mamy szansę? Oczywiście, z odsieczą przychodzi Mobilny Pilot ParkCash. Już wyjaśniamy…
czytaj więcej
Budowa domu na działce rolnej - co musisz o tym wiedzieć?
Korci Cie budowa domu na działce rolnej? Sprawdź czy masz do tego prawo w naszym artykule!
czytaj więcej
2021-06-10, 10:33
Sklep Protect BHP
Dlaczego tak ważne jest posiadanie sprzętu przeciwpożarowego w obiekcie?
Pożar to bardzo destrukcyjne zjawisko, które niesie za sobą spore szkody, które mogą zniszczyć obiekt oraz zagrozić ludzkiemu życiu. Sprzęt przeciwpożarowy jest niezbędnym wyposażeniem każdego obiektu. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu, aby dowiedzieć się na ten temat więcej!
czytaj więcej
Zamki do drzwi Gerda - trwałość i funkcjonalność na lata
Jedną z najbardziej cenionych marek z zakresu zabezpieczeń drzwiowych, jest bez wątpienia firma Gerda. Od ponad 30 lat produkuje wysokiej jakości, solidne systemy, okucia i zamki do drzwi Gerda, cieszące się niesłabnącą popularnością. Dlaczego warto w nie zainwestować?
czytaj więcej
123456789...878889

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top