Znajdź informacje

Transport i Logistyka


Jak usprawnić sklep internetowy?
Silna konkurencja pomiędzy sklepami internetowymi sprawia, że klienci są coraz bardziej wymagający i coraz mniej niedociągnięć są w stanie wybaczyć. Oczekują już nie tylko tanich i dobrych produktów, ale także niskich kosztów wysyłki, darmowych zwrotów oraz perfekcyjnej organizacji sklepu, dzięki której cały proces zakupowy przebiegnie błyskawicznie.
czytaj więcej
Jak skutecznie zarządzać ogonem zakupowym?
Sukcesy przedsiębiorstw zależą nie tylko od jakości produktów i skuteczności marketingu. Szczególnie w firmach produkcyjnych kluczowa jest sprawna organizacja, co w praktyce oznacza unikanie marnotrawstwa sił, czasu i środków. Aby było to możliwe, na pewnym etapie trzeba zająć się ogonem zakupowym i „zrobić z nim porządek”. Tak, jak zrobił to Danfoss wspólnie z XBS Group.
czytaj więcej
Praktyczne szkolenie z zarządzania i obrotu paletami
Zarządzanie i obrót paletami, czyli gospodarka paletami to tematyka szkolenia otwartego przeprowadzonego przez w Warszawie przez B&O NAVIGATOR w dniu 11 kwietnia. Celem szkolenia było przekazanie uczestnikom wiedzy i podniesienie umiejętności niezbędnych do nowoczesnego i profesjonalnego zarządzania procesami gospodarki paletowej w przedsiębiorstwie w oparciu o standardy paletowe EPAL, UIC, EUR.
czytaj więcej
Na rower z LINK4 i Credit Agricole
Myślisz o zakupie roweru, ale obawiasz się ceny i ewentualnej kradzieży? Odpowiedzią na te wątpliwości jest wspólna oferta LINK4 i Credit Agricole. Finansując zakup roweru kredytem ratalnym banku, otrzymasz roczne ubezpieczenie sprzętu na wypadek kradzieży.
czytaj więcej
Nie tylko drony – nowe trendy w logistyce
Już w niedalekiej przyszłości drony i autonomiczne samochody mogą odgrywać ważną rolę w dostarczaniu przesyłek. Ale zanim w transporcie i logistyce nastąpią tak spektakularne zmiany, po drodze jest jeszcze wiele kroków pośrednich, które trzeba wykonać. Są one związane np. z bardziej racjonalnym zarządzaniem zapasami, doskonalszym oprogramowaniem i ekologią.
czytaj więcej
Gospodarka magazynowa szkolenie z praktykiem
Podniesieniu kompetencji potrzebnych do profesjonalnego zarządzania gospodarką magazynową było poświęcone szkolenie otwarte "Gospodarka magazynowa. Zarządzanie magazynem i logistyka magazynowana" zorganizowane 28 i 29 stycznia w Warszawie przez B&O NAVIGATOR Firma Szkoleniowa.
czytaj więcej
Lotniskowy transfer
Co roku coraz większą liczba osób korzysta z połączeń lotniczych, które są realizowane z rożnych polskich portów lotniczych. Dla bardzo dużej części osób jest to debiut w korzystaniu z usług towarzystw lotniczych oraz różnorodnej związanej z tym infrastruktury.
czytaj więcej
Przeglądy rejestracyjne, coroczny obowiązek.
W dzisiejszych czasach posiadanie samochodu jest niemal obowiązkiem. Samochód zdecydowanie ułatwia codzienne życie. Nic dziwnego, że kiedy kończy się 18 lat większość osób decyduje się na kurs prawa jazdy. Prawo jazdy, a dodatkowo posiadanie pojazdu pomaga w znalezieniu pracy, a ponadto w funkcjonowaniu w mieście. Mając samochód można spokojnie dłużej spać, gdyż nie trzeba martwić się czy zdążymy na autobus.
czytaj więcej
Zatrudnianie kierowców – co się zmienia w 2019 r.?
Rok 2019 przynosi kolejne zmiany w przepisach dotyczących zatrudniania i dokumentacji pracowniczej. Kierowcy to przy tym szczególna grupa pracownicza, a ich przyjęcie do pracy nakłada na pracodawcę określone wymogi. Wszystko na ten temat, a także wzory dokumentów dla firm transportowych na płycie CD, czytelnicy znajdą w nowości wydawniczej „Zatrudnianie kierowców 2019. Umowy, badania lekarskie i szkolenia, dokumentacja”.
czytaj więcej
2019-01-16, 10:38
Kolporter
32 miliony kilometrów z prasą
Ponad 32 miliony kilometrów przejechali w 2018 r. kierowcy Kolportera. Przewieźli w sumie blisko 110 tys. ton gazet i czasopism.
czytaj więcej
123456789101112

Na tej stronie internetowej znajdują sie notki prasowe od firm korzystających z wirtualnych biur prasowych oraz przesłane przez rzeczników prasowych, pobrane z biur prasowych firm zewnętrznych lub ze źródeł ogólnodostępnych (za zgodą odpowiednich osób).

Zapraszamy dziennikarzy do rejestracji w naszym newsletterze, a firmy i agencje public relations do zakładania darmowych wirtualnych biur prasowych.

Kategorie

 

 

Wirtualne biuro prasowe to specjalna strona internetowa, w której firma lub instytucja publikuje informacje przeznaczone dla mediów. Takimi informacjami mogą to być notatki prasowe, wyniki finansowe, ciekawostki oraz artykuły merytoryczne.

Najważniejsza funkcja wirtualnego biura prasowego to automatyzacja wysyłki informacji do dziennikarzy oraz promocja notek prasowych.
 

Baza wiedzy

WhitePress sp. z o.o.
43-300 Bielsko-Biała
ul. Legionów 26/28
NIP: 937-266-77-97
Konto: 16 1050 1025 1000 0090 3121 2252

redakcja@whitepress.pl
tel.: 33 470 30 48
Biuro otwarte PN-PT: 8.00-16.00
Top